Перейти до змісту

Вибори 2019


fedot

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, zaHARE сказал:

А госдєп навмисно на сьогодні поставив в ефір фінал  "Гри престолів",щоб замилити цю чудову подію

Судячи з сьогодняшнього, то лаври Пагубія ("Було весело") не дають тобі спокою... Запалюй ще :) А що ще залишається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 600
  • Створено
  • Остання відповідь

Роман Шрайк

мдя. по итогам совещания лидеров фракций с президентом предлагается убрать мажоритарку и снизить барьер до 3%. про открытые списки - тишина. не на часi.

по закрытым спискам с барьером 3% проходили выборы в 2006 и 2007 годах. так что вперед в до боли знакомое прошлое.

самое главное - если досрочные выборы состоятся и пройдут по предложенным правилам, то партия "слуга народа" (о которой мы знаем одно только название) может получить единоличное большинство. вот такого в нашей истории еще не было. и лично мне не хотелось бы создавать такой стремный прецедент.

я понимаю, что есть дофига нардепов, которым плевать на страну, главное пристроить свой зад. но все же надеюсь, что найдется достаточное количество со здравым смыслом, чтобы провалить этот блицкриг.

ну а про выборы, когда бы они ни состоялись, я пишу и буду писать более подробно здесь https://t.me/UkrainianElection

 

Якщо прохідний бар'єр в раду знизять до 3%, то до Ради ввійдуть 6, так би мовити, "малоукраїнських" партій. Окрім партії Зеленського в парламент ввійдуть Опоблок Бойка-Медведчука, Опоблок Ахметова-Вілкула-Мураєва, Відродження Кернеса-Хомутинніка, союз комуняк симоненків-волг і партія людини Медведчука Смешка. Чи усвідомлюють ті, хто просуває зниження бар'єру КАТАСТРОФУ, ЩО НАБЛИЖАЄТЬСЯ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того Кернес і Труханов мутять по бистрячку партію. А ще в Україні більше 600 проросійських ГОшок,які кормляться з кремля і теж посунуть в раду.
Так шо федералізація(як в кіні) цілком реальна.
На зустрічі президента з очільниками фракцій була присутня приватна особа Богдан(смотрящій від Коломойського),який і озвучував всі вимоги головам фракцій.
Богдан ,який не є посадовою особою,дає пресухі від імені президента. Це ж нормально? Це загальноєвропейська практика.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную Захара в президенти

Він в курсі всіх подій як в Україні так і за кордоном. Поіменно знає всіх членів проросійських ГОшок, може розписати хто скільки бабла з чиїх рук отримував за останні 10 років.

Знає хто за ким стоїть, хто ким керує і хто кому дає "пресухі".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Пропоную Захара в президенти

Так він і є президент ще від вчорашнього дня. Зеленський особисто його призначив на цю посаду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Віталій СК сказал:

Так він і є президент ще від вчорашнього дня. Зеленський особисто його призначив на цю посаду.

 Пацани ви також президенти. А я взяв самовідвід)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, zaHARE сказано:

А я взяв самовідвід)))

Не вийде. Такі вже принципи демократії, що за вибір більшості відповідають всі 100% виборців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Віталій СК сказал:

Не вийде. Такі вже принципи демократії, що за вибір більшості відповідають всі 100% виборців.

 Нє,нє,нє. Я не в праві перетендувати на частку слави та успіху 73%. Вони такі чисті і справедливі,на відміну від мене. Крім того згідно принципів демократії має бути хтось в опозиції. Так шо вони-президенти,а я тупий плєбс,якому  перший ступінь піраміди Маслоу треба вже на вчора. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, zaHARE сказано:

 Нє,нє,нє. Я не в праві перетендувати на вашу частку слави та успіху. Ви такі чисті і справедливі,на відміну від мене. Крім того згідно принципів демократії має бути хтось в опозиції. Так шо ви-президенти,а я тупий плєбс,якому  перший ступінь піраміди Маслоу треба вже на вчора. 

Цікаво виходить: противники Порошенка зараховують мене до прихильників Порошенка, а прихильники Порошенка зараховують мене до противників Порошенка. Нонсенс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Віталій СК сказал:

Цікаво виходить: противники Порошенка зараховують мене до прихильників Порошенка, а прихильники Порошенка зараховують мене до противників Порошенка. Нонсенс.

Відредагував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, WebTraveller сказал:

Клініка.... Шо тут ще сказати...

Клініка-це коли ваш президент ламає закон через коліно,а ви плескаєте в долоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Basil сказано:

Я думав, що спочатку має бути рішення суду? Я помиляюсь, чи для Зеленського зараз політична доцільність важливіша за закон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Я думав, що спочатку має бути рішення суду? Я помиляюсь, чи для Зеленського зараз політична доцільність важливіша за закон?

вважаю правильно зробив

а то пів року не було би нормальної праці не одних, не других - тільки саботаж та палки в колеса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, zaHARE сказал:

Клініка-це коли ваш президент ламає

Так ніхто ж не перечить, не оскаржує, у суд не подає, перемовини ведуть... лише @zaHARE все не так :) Ну не вгодиш тобі, ніхто тебе не слухає :) Таке враження, що то ти Закон написав, а вони його не виконують :) 

1 час назад, zaHARE сказал:

А я взяв самовідвід)))

Чемодан, вокзал ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Віталій СК сказано:

Я думав, що спочатку має бути рішення суду? Я помиляюсь, чи для Зеленського зараз політична доцільність важливіша за закон?

тобі шашечки чи їхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, zaHARE сказано:

Клініка-це коли ваш президент ламає закон через коліно,а ви плескаєте в долоні.

Не очікував від тебе такої самокритики:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, zaHARE сказано:

Клініка-це коли ваш президент ламає закон через коліно,а ви плескаєте в долоні.

це про те, як По Луценка в прокувови просунув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Віталій СК сказал:

Я думав, що спочатку має бути рішення суду? Я помиляюсь, чи для Зеленського зараз політична доцільність важливіша за закон?

В нього немає 5 років,як в Януковича. Все потрібно робити швидко,нагло і показово. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, jack74 сказал:

це про те, як По Луценка в прокувови просунув?

Тобто якщо це робив ПОП-то він гнида і барига. А якщо на закон сере ВАЗ,то він маладєц? А зміни де? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, zaHARE сказано:

А якщо на закон сере ВАЗ,то він маладєц? А зміни де? 

Цитувати

Андрій Полтава @andrey_poltava_

Ми думали що Зе покладе  на рояль, а він його поклав на закон.

(тимчасового імпічменту захотілось? цитату можна було б і відредагувати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, zaHARE сказал:

А зміни де? 

От зламає цю систему і будуть зміни!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Получите распределение мандатов, согласно свежему опросу "Рейтинга".

При нынешней смешанной системе выборов:
Слуга народа - 131
Оппо платформа - 31
БПП - 26
Батькивщина - 22
Сила и честь - 15
Плюс 199 мандатов распределятся по мажоритарке. Пока можно только догадываться как именно.

Если будет введена чистая пропорционалка с барьером в 3%:
Слуга народа - 228
Оппо платформа - 54
БПП - 46
Батькивщина - 38
Сила и честь - 26
Партия вакарчука - 24
Радикалы - 17
Оппоблок - 17

Как мы видим, по новому закону "Слуга народа" получит единоличное большинство, как я и говорил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...