Перейти до змісту

Вибори 2019


fedot

Рекомендовані повідомлення

44 минуты назад, MACCEN сказал:

чи може когось з борди просунем?

А борда така едина, що всі погодяться? :)  Тут що не голос, то: "я все можу, я все знаю, я в усьому розбираюсь..." :) Далеко ходити не треба - приклад Мирки доволі показовий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 600
  • Створено
  • Остання відповідь

Реально депутатом бути нормальним це кропіткий труд, коли тебе як ту мишку закинути в логово зі зміями та іншими хижаками, тут якщо не буде в тебе сил то захавають на ура, або підставлять, а коли у нас ЗМІ проплачені як правило, то народ зразу то все лайно підхватить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, ForZa сказано:

приклад Мирки доволі показовий :)

А що саме в тому прикладі показове, можеш написати кілька пунктів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От так і "працюють"... А потім на агітках будуть волати, що вони за Україну, за зміни... :) От хто клоуни і справжні!!!

ВР не стала розглядати законопроект Зеленського

Спойлер

Висновки про роботу парламенту напередодні позачергових виборів повинні робити українці, зазначив Руслан Рябошапка.
 Верховна Рада не демонструє прагматичний підхід під час голосування по важливих законопроектах. Про це сказав заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка, коментуючи провальне голосування парламентом за законом про імпічмент.
 Він зазначив, що парламентарії не підтримали включення законопроектів, яких самі ж вимагали.
 "Важко назвати такий підхід прагматичним з боку нашого парламенту, оскільки очевидно, що ті закони, яких так вимагали самі народні депутати, вони були сьогодні провалені і не були підтримані в парламенті", - сказав Рябошапка.
Він додав, що Адміністрації доведеться працювати з тим парламентом, який є, проте висновки про його роботу напередодні позачергових виборів повинні робити українці.
 "Очевидно, що, напевно, це все-таки буде впливати на шанси на проходження будь-яких законопроектів, зокрема, і про незаконне збагачення", - підсумував Рябошапка.
 Раніше у вівторок стало відомо, що нардепи навіть не включили до порядку денного проект закону президента Володимира Зеленського про імпічмент. "За" проголосував лише 101 депутат при 226 необхідних.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримаємо @vanusа? Ще бордівців у ВР не було.

ПРИВІТ, декілька років назад я спробував і в мені вдалося. Хоч так і не став типовим чиновником в ОДА, але особисто та разом з однодумцями вдалось зробити дуже багато, а головне переконати інших робити краще. Направду кажучи тіло системи "виплюнуло" мене назад не змігши переварити АЛЕ!!!

Позаду мене ще одна будівля і я сказав собі ОКЕЙ ГУГЛ я СПРОБУЮ.

Я звертаюсь до однодумців. Я ніколи не був до вас байдужим і сьогодні потребую взаємності.

Отже, ПРАЙМЕРІЗ. Я попаду до списку, а саме в прохідну частину, якщо ВИ прейшовши за посиланням 
https://spgr.org.ua зареєструєтесь на сайті, отримаєте на пошту пароль, зайшовши на сайт в свій акаунт підтвердите свій номер телефону по смс і перейшовши до голосування зокрема по цій ссилці https://spgr.org.ua/candidate-page/11 ПІДТРИМАЄТЕ МЕНЕ - то мої шанси потрапити в цю будівлю зростуть. А ви мене знаєте, сумно не буде. Будуть класні справи і ви будете брати в них участь!

САМЕ СЬОГОДНІ ОДИН ДЕНЬ ГОЛОСУВАННЯ

ДЯКУЮ

Світлина від Іван Мирка.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, nickel сказано:

залишилося 2,5 години

Я пробував зареєструватися для голосування, але ну їх на фіг з такими запитаннями при реєстрації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, Віталій СК said:

"Удар" в спину батькові нації:

 

Та який з того кавеенщика батько нації?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Віталій СК сказал:

Або план батька нації по нейтралізації головного опонента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Та який з того кавеенщика батько нації?))

Ніт, він тут не причетний. Батько нації в нас лише один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Або план батька нації по нейтралізації головного опонента.

Судячи з рейтингів, головний опонент По на цих виборах - ЮВТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Віталій СК said:

Ніт, він тут не причетний. Батько нації в нас лише один.

Гублюсь у здогадках... Вакарчук?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

Гублюсь у здогадках... Вакарчук?  

Холодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

Гублюсь у здогадках... Вакарчук?  

Порошенко планує стати не депутатом, а "батьком нації":_36:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, iiron сказано:

Українбаши прямо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, звершилось! У праймеріз (і що за слово таке неруске?) порохоботів, де голосували переважно порохоботи, майже всі порохоботи набрали майже по 100% рейтингу, відповідно до партії порохоботів проходять лише порохоботи:

https://spgr.org.ua/vibori-2019/gromadski-praymeriz?fbclid=IwAR1NZbP7iw65m3mUES4Um_sp78-yEFndxMQiu-2jy-xaydi6oEgkfkoPWqo&page=6

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, Віталій СК сказано:

 відповідно до партії порохоботів проходять лише порохоботи:

 

Нє, не тільки.Там є і гідні пани:_36:Волиняни у праймеріз "ЄС" Порошенка: корупціонери, скандальні екс-чиновники, активісти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось непонятно.Тут Volodymyr Ariev с Dinara Habibullaieva и Virginia Dronova пишуть що Європейська Народна Партія ухвалила рішення про прийняття Європейської Солідарності в статусі спостерігача (статус членства для партій з країн, які не входять до складу Євросоюзу).

 А тут пишуть що Партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка і "Народний фронт" Арсенія Яценюка не взяли до Європейської народної партії, бо не вірять, що вони борються з корупцією і взагалі є справжніми політичними партіями:)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, iiron сказано:

Ти не плутай: гідні пани в партії - це виключно прерогатива чинного президента. А в партії колишнього - лише скандальні корупціонери та казнокради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Ти не плутай: гідні пани в партії - це виключно прерогатива чинного президента. А в партії колишнього - лише скандальні корупціонери та казнокради.

Чинний не вживає це слово(воно до речі для мене за 5 років стало ругатєльним), але в загальному згідний, все вірно:closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, iiron сказано:

Чинний не вживає це слово(воно до речі для мене за 5 років стало ругатєльним), але в загальному згідний, все вірно:closedeyes:

На рахунок слова - це особисті вподобання кожного, проте з української мови воно нікуди не поділося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Віталій СК сказал:

Я пробував зареєструватися для голосування, але ну їх на фіг з такими запитаннями при реєстрації.

Мене також ті питання напрягли, але дали таки проголосувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...