Перейти до змісту

питання по ПДР


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

З іншої сторони,  якщо смуг на кільці багато,  то постійно їхати з лівим поворотом,  якщо ти не в крайній лівій,  погано,  бо при перестроюванні вліво виникає проблемка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Unknown сказано:

В правилах чітко не оаисано насправді.  Але,  як на мене,  було б правильно всіх зобов'язати вказувати поворот (правий чи лівий)  щоб однозначно трактувати,  куди їхати плануєш.  Бо зараз одні так трактують,  інша по іншому,  в результаті їде хтось без поворотів,  і ти вгадуєш,  чи він завтикав включити,  чи їде таки по кільцю.  Чисто практично зручно було б якби всі керувалися одним простим правилом (трактували коло як набір послідовних розвилок з рухом в право або вліво). А те,  що хтось ти візуально еіби вправо їдеш,  а поворот лівий,  то фігя,  бо якщо буде у всіх однакове трактування,  то й всі знатимуть,  як правильно сприймати таке. 

Саме так - такий момент має бути чітко прописаний в правилах.

 

Але є кілька зауважень:

19 хвилин тому, Unknown сказано:

чи він завтикав включити,  чи їде таки по кільцю.

Навіть коли водій повертає на право то він практично завжди заїжджає на кільце. Може здатись, що біля історичного, коли їдеш від Променя  і повертаєш на Шопена то на кільце не заїжджаєш - але я переконаний, що це теж частина кільця.

 

25 хвилин тому, Unknown сказано:

А те,  що хтось ти візуально еіби вправо їдеш,  а поворот лівий,  то фігя,  бо якщо буде у всіх однакове трактування,  то й всі знатимуть,  як правильно сприймати таке. 

Я так не вважаю - візуальні покажчики мають трактуватись завжди однозначно. Лівий поворот - значить автомобіль буде їхати вліво, правий - в право. Інакше чекай біди - так само як стопи в автомобілі мають означати лише одне, що авто гальмує. 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Unknown сказано:

З іншої сторони,  якщо смуг на кільці багато,  то постійно їхати з лівим поворотом,  якщо ти не в крайній лівій,  погано,  бо при перестроюванні вліво виникає проблемка. 

Наприклад кільце біля Променя - там тепер є навіть три смуги для в'їзду на кільце.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

Може здатись, що біля історичного, коли їдеш від Променя  і повертаєш на Шопена то на кільце не заїжджаєш - але я переконаний, що це теж частина кільця.

Ну це однозначно.  Існує перехрестя з кільцевим рухом,  і неможливо на такому повернути направо,  не виїхавши на перехрестя. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то , їдучи від Досафу до Променя прямо, нікуди повертати не треба .

По розмітці треба дивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Nokian сказано:

Взагалі то , їдучи від Досафу до Променя прямо, нікуди повертати не треба .

По розмітці треба дивитись.

Але потрібно пропустити автомобілі які з'їжджають з кільця, тому це теж частина кільця.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо там суцільна  лінія, то вони їдуть по своїй смузі, а ти по своїй, ваші траекторії не перетинаються.
Для чого  і як пропускати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ну вот апять" за рибу гроші.

Заїжджаєш на кільце - будь добрий покажи це лівим.

Зїжджаєш -теж саме покажи правим. Тобі будуть вдячні.:)

Необхідну смугу займай заздалегідь. Яку зайняв по такій їдь (а не кидатися як заєць по кільцю) і відповідно на таку (бажано) зїжджай з кільця (якщо не зазначено знаками інше).

Перестроїтися на кільці - та заради Бога, якщо це дозволяє розмітка.

Стосовно повороту направо без заїзду на кільце. В чому проблема? Зайняв праву, ввімкнув покажчик заздалегідь і пропустивши зустрічний (якщо ПДР вимагає) повернув.

Тебе ніхто не осудить. Той хто буде за тобою , скажім, з правої заїжджати на кільце ввімкне лівий. Все.

10 годин тому, sergkots сказано:

Може здатись, що біля історичного, коли їдеш від Променя  і повертаєш на Шопена то на кільце не заїжджаєш - але я переконаний, що це теж частина кільця.

Можеш бути переконаний скільки завгодно, але розмітка говорить про інше. Права смуга відділена суцільною від кільця і дозволяє не пропускати того хто зїжджає з кільця. Тому в тому місці, хто знає ПДР, можуть підставлятись під баранів котрі не дивляться на дорогу і відразу лізуть з кільця в праву смугу що заборонено розміткою.

ПС Хлопці , не встигаєте розгледіти знаки чи розмітку - скиньте швидкість. Проїзд кільця це не марафон на час з задачею проскочити його якомога швидше.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, S30 сказано:

Заїжджаєш на кільце - будь добрий покажи це лівим.

Так вкажіть на пункт ПДР - через що і питання виникає, де це написано?

 

Проїзд нерегульованого перехрестя з круговим рухом

Цитувати

В’їзд і рух по перехрестю з круговим рухом
Переконуємося в тому, що рухомого транспорту немає і виїжджаємо на перехрестя.

Виїжджати на перехрестя з круговим рухом можна з будь-якого ряду – правила дорожнього руху дозволяють це робити.

Водіям-початківцям рекомендуємо зайняти той ряд, за яким вони планують рухатися, й далі з’їжджати з перехрестя. Якщо вам потрібно при виїзді з кільця з’їхати вправо – немає необхідності займати крайню ліву або середню смуги руху. Продовжуйте рух в тій смузі, по якій ви в’їхали на перехрестя.

Ще одна деталь – покажчики повороту. Якщо ви рухаєтеся по кільцю, то не потрібно включати покажчики повороту. Включіть покажчики, коли ви з’їжджаєте з кільця.

 

1 година тому, S30 сказано:

Стосовно повороту направо без заїзду на кільце. В чому проблема? Зайняв праву, ввімкнув покажчик заздалегідь і пропустивши зустрічний (якщо ПДР вимагає) повернув.

 

1 година тому, S30 сказано:

Можеш бути переконаний скільки завгодно, але розмітка говорить про інше. Права смуга відділена суцільною від кільця і дозволяє не пропускати того хто зїжджає з кільця. Тому в тому місці, хто знає ПДР, можуть підставлятись під баранів котрі не дивляться на дорогу і відразу лізуть з кільця в праву смугу що заборонено розміткою.

Можна пункт в правилах відповідний вказати? Де є таке як поворот направо без заїзду на кільце? 

Зараз там видно суцільну, а взимку як сніг випаде водії будуть керуватись дорожніми знаками. Дорожній знак каже, що це окрема дорога? Чи це все ж частина перехрестя із кільцевим рухом?

Другий варіант - аварія на кільці, авто поламалось і потрібно об'їхати його з виїздом на цю смугу. Хто кого має пропускати?

 

Можна посилання на ПДР по цьому:

1 година тому, S30 сказано:

Права смуга відділена суцільною від кільця і дозволяє не пропускати того хто зїжджає з кільця.

Де ви таке вичитали?

Якщо розмітку не буде видно то керуватись потрібно дорожніми знаками. Є відповідний дорожній знак там?

Змінено користувачем sergkots
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Nokian said:

Там і нема заїзду на кільце.

Що за схоластика 

А чи нема там часом знаку «дай дорогу»?)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, S30 сказал:

Необхідну смугу займай заздалегідь. Яку зайняв по такій їдь (а не кидатися як заєць по кільцю) і відповідно на таку (бажано) зїжджай з кільця (якщо не зазначено знаками інше).

Перестроїтися на кільці - та заради Бога, якщо це дозволяє розмітка.

Плюсую. Ось відео як проїхати кільце і не створити аварійних ситуйовин від представника країни, де, мабуть, в туалет на авто їздять.

 

2 часа назад, sergkots сказал:

Зараз там видно суцільну, а взимку як сніг випаде водії будуть керуватись дорожніми знаками.

Правильно. От коли випаде сніг тоді і будемо. А зараз там суцільна.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, volks сказано:

Ось відео як проїхати кільце і не створити аварійних ситуйовин від представника країни, де, мабуть, в туалет на авто їздять.

Я помітив, що вони не вмикають лівий поворот перед кільцем.

 

18 хвилин тому, volks сказано:

От коли випаде сніг тоді і будемо. А зараз там суцільна.

Процитую правила:

Цитувати

Розмітка 1.1 (вузька суцільна лінія) поділяє транспортні потоки протилежних напрямків і позначає межі смуг руху на дорогах; позначає межі ділянок проїзної частини, на які в'їзд заборонено; позначає межі місць для стоянки транспортних засобів, майданчиків для паркування і край проїзної частини доріг, не віднесених за умовами руху до автомагістралей.

Лінію перетинати забороняється. Якщо цією лінією позначено місце стоянки або край проїзної частини, суміжний з узбіччям, то лінію перетинати дозволяється. Як виняток, за умови забезпечення безпеки дорожнього руху, дозволяється перетинати дану лінію для об'їзду нерухомої перешкоди, розміри якої не дають змоги здійснити її безпечний об'їзд, не перетинаючи цю лінію, а також обгону поодиноких транспортних засобів, що рухаються із швидкістю менше 30 км/год.

Цитувати

8.2. Дорожні знаки мають перевагу перед дорожньою розміткою і можуть бути постійними, тимчасовими та із змінною інформацією.

 

Я не кажу, що можна перетинати, але не вважайте ту праву смугу головною - бо це не так. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже тобі головне довести комусь,що і як йому вважати.

Розмітка для того і є,аби кожен рухався по власній смузі,і таким чином регулювався рух.

І щось не зустрічав,яка СМУГА, головніша . З тих ,що розділені суцільною.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Nokian сказано:

Схоже тобі головне довести комусь,що і як йому вважати.

Розмітка для того і є,аби кожен рухався по власній смузі,і таким чином регулювався рух.

І щось не зустрічав,яка СМУГА, головніша . З тих ,що розділені суцільною.

Бля,

Я бачу, що по проїзду перехрестя із круговим рухом є певні непорозуміння - який поворот вмикати, який ряд займати.

В дискусії виявилось, що дехто вважає коли повертаєш праворуч то не заїжджаєш на кільце - на мою думку це не так. 

І я не писав що є якась головніша смуга для руху - перечитай мої дописи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага,на думку тих,хто там намалював суцільну - то таки не заїжджаєш.)

Все інше ,гра слів.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Nokian сказано:

Ага,на думку тих,хто там намалював суцільну - то таки не заїжджаєш.)

Все інше ,гра слів.

Гра слів у тебе. Я тобі цитую ПДР:

Цитувати

Перехрестя — місце перехрещення, прилягання або розгалуження доріг на одному рівні, межею якого є уявні лінії між початком заокруглень країв проїзної частини кожної з доріг. Не вважається перехрестям місце прилягання до дороги виїзду з прилеглої території.

 

Доповнення:

Кругове перехрестя

Цитувати

Кругове перехрестя — це перехрестя, де транспортні засоби уповільнюються і починають круговий рух навколо центрального «острова» у напрямку проти годинникової стрілки на дорогах з правостороннім рухом або за годинниковою стрілкою на дорогах з лівостороннім рухом, до виїзду на одному з поворотів (відгалужень) з кругового перехрестя.

Таке перехрестя зазвичай не обладнується світлофорами і є нерегульованим. В такому випадку пріоритет руху транспортних засобів може визначатися встановленими дорожніми знаками і/або дорожньою розміткою, а також іншими правилами проїзду перехресть.

Згідно з Правилами Дорожнього Руху і міжнародними домовленостями, у випадку повороту при в'їзді на перехрестя, де організовано круговий рух, займання крайнього положення при в'їзді не обов'язкове. Поворот при виїзді з такого перехрестя здійснюється за загальними правилами.

При рухові по колу вказівники повороту вмикати потрібно тільки при перестроюванні з ряду в ряд в межах кільця та перед поворотом при виїзді.

 

 

Змінено користувачем sergkots
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В твоїй же цитаті ,рух регулюється знаками і/ або розміткою.

Як я можу заїхати на кільце,не перетнувши суцільну?не порушивши?

Значить не заїжджаю там.

 

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Nokian сказано:

Як я можу заїхати на кільце,не перетнувши суцільну?

Так проти руху ж не можна їхати? Якщо заїжджати на кільце де це дозволено, ніяку лінію перетинати не доведеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, AppMark сказано:

питання, чи потрібно включати покажчик повороту якщо рухаєшся по головній дорозі?

Я вмикаю коли змінюю напрям руху. Наприклад тут:

https://www.google.com.ua/maps/@50.724343,25.324556,18z?hl=uk

Головна повертає, але для інших учасників руху більш зрозуміло куди я буду їхати.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, AppMark сказал:

питання, чи потрібно включати покажчик повороту якщо рухаєшся по головній дорозі?

Завжди вмикаю правий поворот, коли їду по Глушець повз Архітектора Метельницького  в сторону дубнівського перехрестя 

Там головна йде праворуч під гірку, а яз'їжджаю з неї прямо.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, xforester сказано:

Завжди вмикаю правий поворот, коли їду по Глушець повз Архітектора Метельницького  в сторону дубнівського перехрестя 

Там головна йде праворуч під гірку, а яз'їжджаю з неї прямо.

Щось намутив.  Головна праворуч йде,  а ти з правим поворотом прямо? Якщо я правильно зрозумів початковий напрямок руху,  то справа Стир))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, AppMark сказано:

питання, чи потрібно включати покажчик повороту якщо рухаєшся по головній дорозі?

Напрямок руху головної дороги ніяк не впливає на сигнали поворотників на звичайних (не кругових)  перехресть.  Хоча є унікуми,  які вважають,  що якщо він рухається по головній,  яка в сторону втікає, то поворотники не потрібні,  бо він же постійно на головній. 

  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...