Перейти до змісту

питання по ПДР


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

Dima4s , ти невірно трактуєш знаки. В тебе є знак головної і знак напрямку дії знаку. Все, що тобі ще потрібно? Їдеш по головній, нікуди не звертаючи - що ти збираєшся ще семафорити?

Ти заблудився в знаках ПДР і їх поєднання. Повтори ПДР. Головна і її напрямок не обовязково позначається знаком 7.8.

Змінено користувачем S30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, S30 сказано:

В тебе є знак головної і знак напрямку дії знаку

 

8 хвилин тому, S30 сказано:

Їдеш по головній, нікуди не звертаючи - що ти збираєшся ще семафорити?

нікуди не звертаючи я заїду в кущі)
бачу знак головної. в правилах пише що напрямок головної вказуэться, якщо він змінюэться.
В ступор мене вводить питання " а як я знаю що головна пішла ліворуч?" дорога і праворуч з асфальтом і в 2 смуги. така ж.
От звідси і виникло питання, чому не вмикати поворот.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Dima4s сказано:

а як я знаю що головна пішла ліворуч?

Знак 7.3.2

34 хвилин тому, Dima4s сказано:

нікуди не звертаючи я заїду в кущі)

не перебільшуй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ПДР є два пункти, які описують коли і як подавати сиглали поворотниками - пункт 9.2 і п.9.4. Все. І знаки з головними дорогами тут не грають ніякої ролі.

 

Я, буває, не вмикаю, коли поворот є лише єдиною дорогою (напр. біля старого базару, з Ковельської на Глушець) і без поворотника зрозуміло, куди я поїду "за замовчуванням".

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, jack74 сказал:

(напр. біля старого базару, з Ковельської на Глушець) і без поворотника зрозуміло, куди я поїду "за замовчуванням".

З чого зрозуміло? Прямо на парковку вже заборонили їхати?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, volks сказал:

Прямо на парковку вже заборонили їхати?

Не заборонили. Парковка - це прилегла територія, і щоб заїхати на неї, потрібно з'їхати з головної дороги, тобто показати правий поворот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер складніше питання?

Хто тут показує лівий поворот, коли їде далі по головній до міської ради?)))))

 

https://www.google.com/maps/@50.7467109,25.3207267,3a,78.4y,250.96h,90.1t/data=!3m6!1e1!3m4!1sLfdVshd83QnilBLAFbOrWg!2e0!7i13312!8i6656

Змінено користувачем Saddy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж маю питання щодо ПДР))

vidro.jpg.e5ca3634a01df65c20b5c87bc0b11c33.jpg

Два автомобілі повертають з Відродження на Молоді і опиняються відносно один одного так, як на малюнку.

Хто кого пропускає?

Ніби як все просто, але синій повертає на зелене світло додаткової секції світлофора...

 

3 minutes ago, Saddy said:

Тепер складніше питання?

Хто тут показує лівий поворот, коли їде далі по головній до міської ради?)))))

 

https://goo.gl/maps/SkdVNo5aL642

Жодного разу не бачив, щоб хтось там показував лівий поворот.

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yu2007 сказал:

Жодного разу не бачив, щоб хтось там показував лівий поворот.

Отож бо й воно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Saddy said:

Отож бо й воно

Хм

222222.thumb.jpg.11ce6e8d09e36a87ecc0e49f0213bb49.jpg

22.thumb.jpg.eb7e5c2a8f822c626992c6df112c77e8.jpg

 

Входить, що з Заповітної можна повертати лише на Короленка?))

А на самій Короленка, судячи з гугломапи, взагалі ніяких знаків перед перехрестям немає))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Saddy сказал:

Парковка - це прилегла територія, і щоб заїхати на неї, потрібно з'їхати з головної дороги, тобто показати правий поворот.

Щоб поїхати прямо, треба вмикати правий поворот?

 

6 часов назад, yu2007 сказал:

Два автомобілі повертають з Відродження на Молоді і опиняються відносно один одного так, як на малюнку.

Хто кого пропускає?

Ніби як все просто, але синій повертає на зелене світло додаткової секції світлофора...

Завжди задаюсь цим питанням як їду там.

 

6 часов назад, yu2007 сказал:

Входить, що з Заповітної можна повертати лише на Короленка?))

Ні. Це табличка показує напрям односторонньої дороги, а не наказовий "рух направо". Хоча мала б бути ще табличка з напрямом головної дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yu2007 сказал:

Два автомобілі повертають з Відродження на Молоді і опиняються відносно один одного так, як на малюнку.

Хто кого пропускає?

Ніби як все просто, але синій повертає на зелене світло додаткової секції світлофора...

 

Червоний пропускає синього. Тяк вони вже повернули, знаходяться на рівнозначних дорогах то в червоного перешкода з правого боку. Така сама ситуація зустрічається на багатьох перехрестях. Наприклад якщо повертати з Собороності на Молоді, з Соборності на Чорновола і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, jack74 сказано:

І знаки з головними дорогами тут не грають ніякої ролі.

Якщо прочитати уважно питання ТС і мою відповідь на питання то не потрібно було б писати оцього

9 годин тому, jack74 сказано:

В ПДР є два пункти, які описують коли і як подавати сиглали поворотниками - пункт 9.2 і п.9.4.

Тому що рух по головній (без потреби розвороту чи зїзду з неї на другорядну) не потркебує ввімкнення покажчиків повороту навіть якщо б ця головна з якихось причин змінила напрямок на протилежний (наприклад серпантин).

Уточню коротко. Суть питання була в тому - чому рухаючись по вулиці (котра виявляється головною і повертає лівору) не потрібно вмикати лівий поворот. Так що в цьому випадку знак головної значення має. Було б це рівнозначне перехрестя ти б змушений би був виконати пункт 9.2б.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, Amor сказал:

Наприклад якщо повертати з Собороності на Молоді, з Соборності на Чорновола і т.д.

Така ситуація називається 

"Повертаючи ліворуч або розвертаючись при зеленому сигналі основного світлофора, водій нерейкового транспортного засобу зобов'язаний дати дорогу трамваю попутного напрямку, а також транспортним засобам, що рухаються в зустрічному напрямку прямо або повертають праворуч."

а не "вони вже повернули і в нього перешкода справа"

Перестаньте ліпити ту "перешкоду справа" де треба і де не треба

15 минут назад, S30 сказал:

Тому що рух по головній (без потреби розвороту чи зїзду з неї на другорядну) не потркебує ввімкнення покажчиків повороту навіть якщо б ця головна з якихось причин змінила напрямок на протилежний (наприклад серпантин).

Тобто повертаючи з Дружби народів на Бенделіані(по головній), або із Задворецької наліво на Карпенка(при вимкненому світлофорі), не потрібно вмикати лівий поворот?

Змінено користувачем volks
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Тобто повертаючи

Ну раз ти вирішив запитати чи підковирнути то потрудись привести схему вулиць зі знаками . Бо я шукати їх точно не буду. Ну, це звісно, якщо тебе цікавить моя відповідь, а не просто спроба підковирнути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

Щоб поїхати прямо, треба вмикати правий поворот?

для "особо одаренных" повторю - правим поворотом ти показуєш саме з'їзд із дороги на прилеглу територію. це те ж саме, що ти зупиняєш на узбіччі при русі прямо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sasha2008lk  уже дав правильну відповідь на запитання. все інше - непотрібна полеміка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно, не потрібно... Багатьом на це насрать. На мою думку, поворот для того, щоб показати іншим водіям, що ти будеш робити. І не завжди його вмикаєш згідно ПДР. Прикладів дуже багато, в кожному випадку свої особливості.

Змінено користувачем sasha2008lk
Доповнення
  • Подобається 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, S30 сказал:

Ну раз ти вирішив запитати чи підковирнути то потрудись привести схему вулиць зі знаками . 

Не можу скріншот загрузити.

https://goo.gl/maps/beKFJPDYQds

30 минут назад, S30 сказал:

Ну, це звісно, якщо тебе цікавить моя відповідь, а не просто спроба підковирнути

І те і інше. В правилах про це нічого немає. Тому і стверджувати щось не можна. По кожному перехрестю окрема ситуація. І відповідно, треба подавати сигнали так, щоб це було зрозуміло для інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, volks сказано:

І те і інше. В правилах про це нічого немає.

Та ну, так вже й нема? А це нічого, що приведений тобою приклад ніяким боком не вяжеться до описуваної ТС ситуаці і моїми поясненнями  до неї?

Але щоб задовільнити твої підковирки... В тебе х-подібне перехрестя з відповідними знаками де головна міняє напрямок. І де я казав що проїжджаючи перехрестя не потрібно вмикати покажчик? Давай не будеш пересмикувати і підміняти поняття. У випадку з ТС там по знаках не перехрестя, а швидше зїзд на прилеглу територію підприємств. Якщо нема попереджувальних чи заборонних знаків він вправі не показувати лівий поворот, бо напрямку руху він не міняє.

Не знаю де ти навчався, але в тебе якесь своєрідне трактування ПДР. Далі щось пояснювати не бачу резону.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, S30 сказал:

І де я казав що проїжджаючи перехрестя не потрібно вмикати покажчик?

 

1 час назад, S30 сказал:

Тому що рух по головній (без потреби розвороту чи зїзду з неї на другорядну) не потркебує ввімкнення покажчиків повороту навіть якщо б ця головна з якихось причин змінила напрямок на протилежний (наприклад серпантин).

 

18 минут назад, S30 сказал:

Не знаю де ти навчався, але в тебе якесь своєрідне трактування ПДР.

Трактування того, що конкретно не прописано, у всіх різне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, S30 сказал:

У випадку з ТС там по знаках не перехрестя, а швидше зїзд на прилеглу територію підприємств

Перехрестя з вулицею Лідавською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процитуй мені де я писав те саме стосовно перехресть?  Мною описаний випадок що стосується питання ТС і наведено приклад. Якщо для тебе серпантин це перехрестя - співчуваю.

Свої фантазії і домисли залиш при собі. Проїзд перехресть прописаниний як і багато іншого. Навчись розрізняти знаки і використовувати їх без свого трактування.

Ти як завжди аби побалаболити. Це чудово видно по твоєму діалогу з Saddy.

Alles

Цитувати

Перехрестя з вулицею Лідавською.

Знак покажи?

Змінено користувачем S30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, S30 сказал:

Процитуй мені де я писав те саме стосовно перехресть?  

 

2 часа назад, S30 сказал:

Тому що рух по головній (без потреби розвороту чи зїзду з неї на другорядну) не потркебує ввімкнення покажчиків повороту навіть якщо б ця головна з якихось причин змінила напрямок на протилежний (наприклад серпантин).

 

21 минуту назад, S30 сказал:
Цитата

Перехрестя з вулицею Лідавською.

Знак покажи?

Перехрестя — місце перехрещення, прилягання або розгалуження доріг на одному рівні, межею якого є уявні лінії між початком заокруглень країв проїзної частини кожної з доріг. Не вважається перехрестям місце прилягання до дороги виїзду з прилеглої території.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...