Перейти до змісту

питання по ПДР


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

20 хвилин тому, AppMark сказано:

я завжди так думав до вчорашнього дня, поки не зупинили і пояснили, але я рухався по головній збоку є другорядна дорога але я їхав по головній і вона втікає трошки праворуч, і я ніколи не вмикав там поворот. Сказали полісмени що потрібно обов*язково вмикати.

яскравий приклад дорога від авіазавода до мясокомбіната. поворот за регульованим залізничним переїздом праворуч. навіт ьполіцейські часто не вмикають там поворотник.  хоча з сторони ринку якщо їхати висить знак перехрестя.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AppMark сказано:

я завжди так думав до вчорашнього дня, поки не зупинили і пояснили, але я рухався по головній збоку є другорядна дорога але я їхав по головній і вона втікає трошки праворуч, і я ніколи не вмикав там поворот. Сказали полісмени що потрібно обов*язково вмикати.

Напевно в Любомлі діло було?

Хіба ти змінював смугу,чи напрямок руху?

І як сприйме твій сигнал повороту праворуч ,той хто їде за тобою?

Не подумає,що ти хочеш зупинитися праворуч?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, AppMark сказано:

питання, чи потрібно включати покажчик повороту якщо рухаєшся по головній дорозі?

А що, десь написано, що пріорітетність дороги якось впливає на потрібність/непотрібність вмикання поворотів??? Права за сало купувались? В "Правилах.." чітко написано, коли потрібно вмикати повороти. І про "головність" дороги там ні слова

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з іншого боку, їдучи по перехрестю з круговим рухом не змінюючи смуги - поворот не вмикаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, на класичному перехресті головна повертає наліво,нах тобі включати лівий поворот.

Хай зустрічний сам здогадається- прямо  ти їдеш,чи перетинаєш йому дорогу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AppMark сказано:

за свиню, в правилах пише, а інструктор казав колись років 16 назад коли на права здавав що на головній дорозі поворот не вмикається, наприклад як на фото, а ще він росказував таку штуку що коли їхати 60 км за годину то на 2 чи 3 світлофора пападєш на зелене.

1.11.1.jpg

Так це не перехрестя,  які повороти?  І де на малюнку головна дорога?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Ютуб запропонував таке відео (щодо сигналів повороту на кільці):

Спойлер

 

Правда, канал зветься "регіон Дарема", а там мав би бути лівосторонній рух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.09.2020 в 18:56, xforester сказал:

Завжди вмикаю правий поворот, коли їду по Глушець повз Архітектора Метельницького  в сторону дубнівського перехрестя 

Там головна йде праворуч під гірку, а яз'їжджаю з неї прямо.

Ліворуч, під гірку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, xforester сказано:

Ліворуч, під гірку. 

Ну і навіщо там правий поворот?  Ти ж прямо їдеш. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повороти для інформування про свої наміри інших учасників,  і тупо показувати одне, а робити інше,  може якось боком вилізти. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Unknown сказано:

Ну і навіщо там правий поворот?  Ти ж прямо їдеш. 

щоб показати, що ти з"їзжаєш з головної, тоді зустрічний транспорт може в"їхати на головну.

Змінено користувачем n_a_p
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, n_a_p сказано:

щоб показати, що ти з"їзжаєш з головної, тоді зустрічний транспорт може в"їхати на головну.

А якщо ти не показуєш там нічого то хіба не означає,  що ти прямо їдеш?  Чи то потрібно сприймати,  як "можу на ліво повернути"? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Unknown сказал:

А якщо ти не показуєш там нічого то хіба не означає,  що ти прямо їдеш?  Чи то потрібно сприймати,  як "можу на ліво повернути"? 

Ну не знаю, аналогічна ситуація при підйомі в центр біля Базиліку. Коли зустрічна покаже правим, що їде вниз на набережну то якось спокійніше, а так стій і жди щоб дізнатися куди воно поїде.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, n_a_p сказано:

щоб показати, що ти з"їзжаєш з головної, тоді зустрічний транспорт може в"їхати на головну.

Це ще можна сприйняти як те, що ти збираєшся паркуватись.

 

3 хвилин тому, Arden сказано:

Ну не знаю, аналогічна ситуація при підйомі в центр біля Базиліку. Коли зустрічна покаже правим, що їде вниз на набережну то якось спокійніше, а так стій і жди щоб дізнатися куди воно поїде.

Там трохи інше перехрестя.

 

Все ж правильно було б показувати поворотами зміну напряму руху автомобіля.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Unknown сказал:

А якщо ти не показуєш там нічого то хіба не означає,  що ти прямо їдеш?  Чи то потрібно сприймати,  як "можу на ліво повернути"? 

Язавжди остерігаюся зустрічних автомобілів. якийсь дєдушка подснєжнік може увімкнути поворота, повернути, а їз за особєнностей старих автомобілів, цей поворотнік сам не вимкнеться, і дєдушка валить по прямій з ввімкненим поворотом. А роздуплитися може і через пару тройку км....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Arden сказано:

Ну не знаю, аналогічна ситуація при підйомі в центр біля Базиліку. Коли зустрічна покаже правим, що їде вниз на набережну то якось спокійніше, а так стій і жди щоб дізнатися куди воно поїде.

А не подумаєш,що він збирається повернути направо?

Цікаво ,кому належить номерний знак АА1234ВР?

Сьогодні взагалі київських авто по місту повно,якийсь двіж намічається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Arden сказано:

Ну не знаю, аналогічна ситуація при підйомі в центр біля Базиліку. Коли зустрічна покаже правим, що їде вниз на набережну то якось спокійніше, а так стій і жди щоб дізнатися куди воно поїде.

 

Я, коли їду з центру вниз по Шевченка, теж правий вмикаю, оскільки там розвилка (вліво і вправо), прямої, як на мене, там немає.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Nokian said:

А не подумаєш,що він збирається повернути направо?

Цікаво ,кому належить номерний знак АА1234ВР?

Сьогодні взагалі київських авто по місту повно,якийсь двіж намічається.

Переділ перед виборами.

(вибачте, що не по темі)

 

На Глушець вмикаю правий поворот якщо бачу, що назустріч їде хтось.

Біля базиліку мав неприємний інциднт з жигулями з колхозними повертачами, яких ніяк не було видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

А не подумаєш,що він збирається повернути направо?

 

Від центру дороги?

Тих що повертають направо там дуже добре видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Unknown сказал:

 

Я, коли їду з центру вниз по Шевченка, теж правий вмикаю, оскільки там розвилка (вліво і вправо), прямої, як на мене, там немає.

Прикалуєтесь? Хмельницького- наліво, Словацького - направо, Шевченка -прямо.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Nokian сказал:

Сьогодні взагалі київських авто по місту повно,якийсь двіж намічається.

Можливо, ось чому.

 https://luchesk.site/u-lutsku-obmezhat-rukh-transportu-u-staromu-misti-cherez-z-izd-partii-za-majbutnie/?fbclid=IwAR3g6Drrf5SRwqRjNu8MZcKrDwEoBTCw0iJJlDL-OxivruZomeqjeqQ5Z5w

З'їзд тих, хто не палиться. А я ще думаю чому я вчора не міг знайти квартиру на добу.

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, volks сказано:

Прикалуєтесь? Хмельницького- наліво, Словацького - направо, Шевченка -прямо.

 

Поважають водіїв, які виїзжають зі Словацького в центр. Бо дехто, коли їде з центру на Хмельницького не вмикає лівого повороту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Прикалуєтесь? Хмельницького- наліво, Словацького - направо, Шевченка -прямо.

Не прикалуюсь. Прямо для мене - то коли геть прямо. А там трохи наліво таки є. Я сприймаю як два лівих напрямки но тому перехресті. А якби  та дорога, що на Шевченка веде, ще на градусів 20 лівіше була повернута, то теж "прямою" була б, через те, що зліва від неї є "законний лівий напрямок" ? Там мутне перехрестя, і дійсно є олені які на Хмельницького їдуть без поворотника. Зважаючи на вигин дороги і її ширину в тому місці, то стоячи в напрямку з Шевченка у центр, до останнього не зрозуміло куди поїде авто з центру, якщо воно без поворотників. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Можливо, ось чому.

 https://luchesk.site/u-lutsku-obmezhat-rukh-transportu-u-staromu-misti-cherez-z-izd-partii-za-majbutnie/?fbclid=IwAR3g6Drrf5SRwqRjNu8MZcKrDwEoBTCw0iJJlDL-OxivruZomeqjeqQ5Z5w

З'їзд тих, хто не палиться. А я ще думаю чому я вчора не міг знайти квартиру на добу.

Отож, думаю,хто то так борзо підрізав мене.

Княжата,хулє...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...