Перейти до змісту

В Україні можуть скасувати жовтий сигнал світлофора


Basil

Рекомендовані повідомлення

Кабінет міністрів України виступив із ініціативою скасувати в країні жовтий сигнал світлофора.

Цитувати

Піти на такі заходи уряд визнав за необхідне після летальної ДТП в Кривому Розі, яка забрала життя дев'ятьох людей, повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк на своїй сторінці в Facebook.

"Прем'єр-міністр підтримав моє звернення, і доручив Мінінфраструктури, МВС, Національній поліції, "Укравтодору" і "Укртрасбезпеці", опрацювати питання про скасування жовтого сигналу світлофора, і в разі необхідності винести відповідне питання на засідання уряду", - зазначив Лавренюк.

 

Хто тут по Європах їздить? Є десь таке в Європі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Basil сказал:

уявіть : це ж скільки світлофорів треба буде замінити і на кожному заробити

клас!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, kroha said:

уявіть : це ж скільки світлофорів треба буде замінити і на кожному заробити

клас!

можна банально його вимкнути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Marshall сказал:

можна банально його вимкнути

 

ми нє іщєм льогкіх путєй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас і на червоний їздять постійно. Значить треба і червоний заборонити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно скрізь поставити такі штуковини (фото)

щоб на жовтий вони вже піднімались

90d2274ec1e1d2f20c3863f42f194656.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Marshall сказано:

потрібно скрізь поставити такі штуковини (фото)

щоб на жовтий вони вже піднімались

Не вийде, швидка, пожежна, поліція... Та й об"їхати можна. Камери і штрафи - єдиний вихід (ІМХО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

Не вийде, швидка, пожежна, поліція... Та й об"їхати можна. Камери і штрафи - єдиний вихід (ІМХО)

А в нас відео з реєстраторів чи фото є доказом?
якби водії могли прислати відео- і поліція по ньому виписала штраф- порушники б думали як їхати... бо ж задній здасть в поліцію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Dima4s сказано:

А в нас відео з реєстраторів чи фото є доказом?

Немає, але краще прийняти такі закони щоб це було доказом, ніж херньою з світлофорами займатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як то воно буде цікаво,їдеш на зелений,тут хєрась! червоний за метр до перехрестя і шо?треба різко ставати , а якщо не встих загальмувати,значить ти поїхав на червоний і єстєствєнно вже порушив:huh: .Чи з секундомірами всюди поставлять, прям по всіх містечках і селах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки відміна жовтого нічого не дасть. Може краще взяти на озброєння досвід, наприклад, Канади? На перехрестях після жовтого горить червоний для ВСІХ ще кілька секунд. В результаті аварії на перехрестях фактично відсутні, і якщо ти вчасно не зміг загальмувати і "проскакуєш" на жовтий, то це не вважається порушенням і проблем ніяких не створює. А у нас один думає - проскачу на жовтий, а інший вже перед жовтим давить тапок в підлогу. От і виходить халепа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Serpent сказал:

На перехрестях після жовтого горить червоний для ВСІХ ще кілька секунд

Не знаю чи на всіх, але на дуже багатьох світлофорах в Луцьку так і є.

А Кривому зовсім інша ситуація. Там був блимаючий жовтий. Тобто проїзд по знаках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді вже зелений відмінити, всі їдуть на жовтий, або на мигаючий жовтий,

залишити червоний і жовтий,

логічно:0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Basil сказано:

 

не Кабінет міністрів виступив з ініціативою, а конкретний заступник міністра інфраструктури.

 

за такі ініціативи його самого скасувати треба, хоча б як заступника міністра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Serpent сказано:

Тільки відміна жовтого нічого не дасть. Може краще взяти на озброєння досвід, наприклад, Канади? На перехрестях після жовтого горить червоний для ВСІХ ще кілька секунд. В результаті аварії на перехрестях фактично відсутні, і якщо ти вчасно не зміг загальмувати і "проскакуєш" на жовтий, то це не вважається порушенням і проблем ніяких не створює. А у нас один думає - проскачу на жовтий, а інший вже перед жовтим давить тапок в підлогу. От і виходить халепа.

Якщо подивишся світлофор на вишкові, там вже таке є. не загоряється одночасно зелений з червоним.
Та я тільки щ ойшов- дебіл на литовських номерах чітко бачив червоний, їхав секунди дві до перехрестя на червоний і проїхав його на червоний свідомо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь покрытый зеленью, абсолютно весь
Остров невезения в океане есть.
...........
............

Там живут несчастные люди дикари.
На лицо ужасные добрые внутри.
............

...............

Что они не делают не идут дела,
Видно в понедельник их мама родила.
...............
Крокодил не ловится, не растет кокос -
Плачут, богу молятся, не жалея слез.
..................

Вроде не бездельникии могли бы жить,
Им бы понедельники (СВЕТОФОРЫ) взять и отменить.
Им бы понедельники (СВЕТОФОРЫ) взять и отменить.
Вроде не бездельники и могли бы жить.

.....................

По такому случаю с ночи до зари
Плачут невезучие люди дикари
И рыдают бедные и клянут беду,     (по-тому что выдумал кто то НАВЕХУ)
..................................

 

(с) Бриллиантовая рука (1968) А.Миронов 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Dima4s сказал:

Та я тільки щ ойшов- дебіл на литовських номерах чітко бачив червоний, їхав секунди дві до перехрестя на червоний і проїхав його на червоний свідомо)

Те саме було сьогодні біля Там Таму.  Чорна Мазда 626 на бляхах спочатку майже затормозив. А потім по ходу передумав і поїхав на червоне. А вчора бордовий Ланос таксі не дочекався навіть жовтого, поїхав ще на червоне, бо на перехрещуваній дорозі вже червоне було. Для таких дибілів що з жовтим, що без - пох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Basil сказал:

 

В Польщі жовтий горить долі секунди, фіг проскочиш.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може всім водіям та пішоходам перечитати ПДР і "тупо"  їх дотримуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Volyniaka сказал:

А може всім водіям та пішоходам перечитати ПДР і "тупо"  їх дотримуватись?

утопія...

 

а, по темі: просто треба адекватно відрегулювати світлофори, полагодити дороги, намалювати гарну розмітку - нєєє, давайте ми жовте світло заберемо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже не раз писав - нашому автобидлу потрібен батіг. Поки не почнуть жорстко карати ВСІХ порушників, доти й буде їзда і на жовтий, і без жовтого, і на пофіг як і на пофіг на всіх. Нам ще далеко рости до магазинів без продавців і охоронців. Я б сказав, що ми і не доростемо ніколи. Тільки батіг. Це в ДНК. МЄнталітєт!, йопт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

я вже не раз писав - нашому автобидлу потрібен батіг.

 

про штрафи це звичайно потрібно і правильно, але проблему потрібно вирішувати в комплексі, а не задом наперед.

не можна просто навішати камер і штрафувати всіх коли практично немає нормальної розмітки, бо будемо лише по судам сидіти і судитися.

 

от, наприклад, не так давно зупинили хлопці поліцейські і розказували, що я проїхав перехрестя біля автозаводу на червоне (повертав наліво на авторемонтну). так прийшлось питати чи знають вони ПДР взагалі і що якщо я був за стоп лінією (про яку там можна лише здогадуватися) на зелене, то маневр я, всетаки, повинен був завершити. покліпали і роз’їхалися.

 

плюс ями - наприклад, набережна, там щоб проїхати треба виїжджати на зустрічну (через подвійну суцільну) - фактично за це треба теж жорстко карати.

фотофіксація це круто - але не з нашими дорогами. ну або просто всіх під батіг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Arden сказал:

так прийшлось питати чи знають вони ПДР взагалі і що якщо я був за стоп лінією (про яку там можна лише здогадуватися)

Ні про що не треба здогадуватись. Якщо її нема, то не потрібно згадувати, якою вона була, а керуватися пдр. Тобто ставати перед табличкою "СТОП" або безпосередньо перед світлофором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...