Перейти до змісту

В Україні можуть скасувати жовтий сигнал світлофора


Basil

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, volks сказано:

Ні про що не треба здогадуватись. Якщо її нема, то не потрібно згадувати, якою вона була, а керуватися пдр. Тобто ставати перед табличкою "СТОП" або безпосередньо перед світлофором.

Звідки Ви такий грамотний взялися? Людина повертала ще на зелений, пропускала зустрічний транспорт щоб повернути наліво. Чому кажу, тому що, подібна ситуація там була з братом, бусом повертав наліво, і поліціянти висколи як Пилип з конопель, і давай городити що на червоний їхали, але були свідки, то замовкли. Ситуації на дорозі бувають різні, і всі не передбачити, навіть якщо дотримуватись ПДД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, bormotuha сказал:

Звідки Ви такий грамотний взялися?

З луцького пологового.

 

2 часа назад, bormotuha сказал:

Людина повертала ще на зелений, пропускала зустрічний транспорт щоб повернути наліво.

Так до цієї ситуації взагалі претензій нема. Претензії були до уявної стоп-лінії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, volks сказал:

Якщо її нема, то не потрібно згадувати, якою вона була, а керуватися пдр. Тобто ставати перед табличкою "СТОП" або безпосередньо перед світлофором.

 

ага, звичайно, тільки не в нашій державі.

в мене знайомий взимку повертав з двору наліво, як виявилося через суцільну. так він каже поліціантам - де тут суцільна, під снігом не видно?) а у відповідь - ну Ви ж мали здогадатися :lol:

 

колись як було непорозуміння з проїздом кільця біля Варшавського ринку (по знакам чи по закону) я питав в поліціянтів - як там їхати? а у відповідь - уважно їхати)

 

до чого я це все - подвійна трактовка, на жаль, дуже регулярна практика. звичайно можна судитися і доводити, що ти не баран, але це час, нерви, гроші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Arden сказал:

до чого я це все - подвійна трактовка

Та яка подвійна трактовка. Не повинен я пам'ятати де була суцільна чи стоп-лінія. Тим більше, що міг взагалі ніколи там нн проїжджати. Тому у випадку стертої розмітки копи будуть послані дуже далеко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Та яка подвійна трактовка. Не повинен я пам'ятати де була суцільна чи стоп-лінія. Тим більше, що міг взагалі ніколи там нн проїжджати. Тому у випадку стертої розмітки копи будуть послані дуже далеко.

моя думка взагалі не про те.

копи по факту можуть і бути послані, а от фото/відео фіксація - ні, і тому прийдеться:

2 часа назад, Arden сказал:

судитися і доводити, що ти не баран, але це час, нерви, гроші...

 

звичайно ситуація з кожним роком на дорогах все гірша, на жаль, але просто влупити драконівські штрафи - не вихід, хоча, можливо, з деякими індивідуами інакше не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Arden сказал:

а от фото/відео фіксація - ні,

А фото- і відеокамери можуть бачити невидиму розмітку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...