Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, Cherman сказано:

Щось він, принаймні, на борді якось х**ово агітує.

100%. Гречки пацани не буде ;).

9 хвилин тому, yu2007 сказано:

І тебе. 
Я тут подумав - а раптом це такий підступний хід (наприклад, палиці) з метою відтягнути якнайбільше голосів від славних луцьких козаків ПЄСа нашого гетьмана (дай йому Боже побороти ковід). А @Ukrainec , сам того не знаючи, агітує за «принципових», які насправді не є такими :( 

може й так, а може ні. Деяких людей, які беруть в цьому участь і їх принциповість я знаю не з чуток. раз вони там значить це добре.

 

Якщо серйозно, то я й не сподіваюсь, коли в 14му броніки робили і просто треба були руки на 2-3год, то з борди лише 3-4 чоловіка відгукнулося...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
4 минуты назад, Ukrainec сказал:

то з борди лише 3-4 чоловіка відгукнулося

 

Лише? Та тут всього людей 10-15 живих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Юріч said:

 

Лише? Та тут всього людей 10-15 живих

в 14му більше було.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Ukrainec said:

 

Якщо серйозно, то я й не сподіваюсь, коли в 14му броніки робили і просто треба були руки на 2-3год, то з борди лише 3-4 чоловіка відгукнулося...

 то ти доносив інформацію про кандидатів цим 3-4, щоб вони на вус намотали? ))

А якщо серйозно, то звідки ти знаєш, що у 2014му робили люди, які відписалися на останніх сторінках цієї теми? Якщо я чи хтось інший не писали «+50 грн» в якійсь з тем Діфото на борді чи «сьогодні клеїв заброньовий захист на пластини», то це автоматично значить, що ніхто нічим не допомагав? Ну ХЗ, ніколи не розумів хизування своїми добрими справами, якщо тільки це не для поширення інформації і залучення інших до чогось. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Cherman said:

А от почути цікаву агітацію за нормального кандидата - було б цікаво.

Ага, ага, розкажи. Вова тебе відразу розкусив. Тому й принципово не розповідає про принципових. Так, натякнув лише, і просвітлені відразу зрозуміли що й до чого і зроблять правильний вибір :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ukrainec сказал:

Воу воу, шпікулят! :D Мене той гіпотетичний пан Ніхто не цікавить, може кільком завсікдалим прокрастинаторам щось не подобається, а кому було треба той інформацію на вус намотав

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Zheny@ сказал:

Палиця облаштовує в дворах майданчики та спорт-майданчики - перманентно. Постійно. Незалежно від того, коли будуть вибори

Ох як гречка гарно працює. А я ще дивувався, що його у ВРУ вибрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Zevs_Isver сказал:

в 14му більше було.....

Бачиш до чого Петя Борду довів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Ukrainec сказано:

100%. Гречки пацани не буде ;).

 

Ясно, що не буде, раз грошей самі просять. 

2 годин тому, volks сказано:

Ох як гречка гарно працює.

Жодного разу я не голосував за "більшість" чи за умовну гречку чи за  200 грн! @nickel, пам'ятаєш ;) ?

Я завжди аналізую.

 

А тепер кавєрзний вапрос всім хейтерам палиці:  Що переслідував вищезгаданий товариш, коли за власні кошти робив у школах ремонти, міняв вікна, робив майданчики? 

Конкретно : що?

(грошей у нього вистачає - вам би хоча б 10-частнку того, що він має.. .)  Влада? П-ф-ф-ф.. я вас умоляю. Розумна людина не буде сама рватися в політику у владу. Простіше купити якогось отакого, хто буде на форумах / фейсбуках / інстаграмах / та інших твітерах,  розказувати  про нову амбіційну команду молодих спеціалістів.  А потім проспонсорувати його депутатство і керувати собі знаходячись в тіні. Власне, так, як завжди було останніх 20+ років.

 

Тицьніть пальцем зараз у того, хто вартий стати очільником міста!

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Нє, нагадай.

Ти колись фоткав конверт "новий луцьк" і 200 грн там.

Тоненько потролив.

 

Можу вже й не знайти тему.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

Ти колись фоткав конверт "новий луцьк" і 200 грн там.

Тоненько потролив.

 

Можу вже й не знайти тему.

 

Фотографію пам'ятаю, але яким боком вона тут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

але яким боком вона тут?

 

19 хвилин тому, Zheny@ сказано:

не голосував за "більшість" чи за умовну гречку чи за  200 грн!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Zheny@ сказал:

Що переслідував вищезгаданий товариш, коли за власні кошти робив у школах ремонти, міняв вікна, робив майданчики? 

Дійсно, а яку ж таку мету переслідував... 

22 минуты назад, Zheny@ сказал:

Простіше купити якогось отакого, хто буде на форумах / фейсбуках / інстаграмах / та інших твітерах,  розказувати  про нову амбіційну команду молодих спеціалістів. 

Ігор Поліщук. Приємно познайомитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Дійсно, а яку ж таку мету переслідував... 

Ігор Поліщук. Приємно познайомитись.

з тобою вести дискусію сенсу не бачу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 minutes ago, Zheny@ said:

Що переслідував вищезгаданий товариш, коли за власні кошти робив у школах ремонти, міняв вікна, робив майданчики?

От і я думаю, що то за альтруїзм такий? Думаєш, дуже турбується про долю волинян?

44 minutes ago, Zheny@ said:

Розумна людина не буде сама рватися в політику у владу.

Лише господарникам та професіоналам там місце.

44 minutes ago, Zheny@ said:

Простіше купити якогось отакого, хто буде на форумах / фейсбуках / інстаграмах / та інших твітерах,  розказувати  про нову амбіційну команду молодих спеціалістів.  А потім проспонсорувати його депутатство і керувати собі знаходячись в тіні.

28234969_1719296984802632_43975446808461

 

44 minutes ago, Zheny@ said:

Тицьніть пальцем зараз у того, хто вартий стати очільником міста!

Тут так, трохи журбинка. Хоча, з другої сторони - це не є приводом обирати відвертий непотріб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не агітую ні за кого. Я взагалі аполітичний.

Мені цікаво просто.

От хто вартий?

2 хвилин тому, xc90 сказано:

От і я думаю, що то за альтруїзм такий?

 

А чому б і ні ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Zheny@ сказал:

з тобою вести дискусію сенсу не бачу.

 

А на яку ти дискусію очікуєш, пишучи, що Палиця то все робить не для того, щоб у владу пропхатися. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

А на яку ти дискусію очікуєш, пишучи, що Палиця то все робить не для того, щоб у владу пропхатися. 

 

Він давно при владі!

Хтів би стати мером, став би давним давно! 

У ВР був .

 

Я даю гарантію, якби він ОСОБИСТО свою кандидатуру висунув на вибори, то виграв би, щонайменше із 75% голосів. В один тур!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Zheny@ сказал:

Він давно при владі!

Хтів би стати мером, став би давним давно! 

У ВР був .

 

 

Так він і не хоче. На попередні пропихав Товстенюка. На ці Поліщука. Тоді під девізом Тільки разом. Тепер За майбутнє. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку затвердили бюджет міста на 2020 рік

 

Цитувати

Загалом, зі слів директорки департаменту фінансів та бюджету Лілії Єлової, доходи бюджету Луцької міської територіальної громади розраховані в сумі 2,2 мільярда гривень, а видатки – 2,4 мільярда гривень (разом із субвенціями).

В наших умовах влада це бізнес - стабільний та надійний. Просто потрібно направити бюджетні кошти в потрібному напрямку. Не потрібно вкладатись в маркетинг, в рекламу. Просто потрібно щоб за тебе проголосували - то чому б не виділити зі свого заробітку якийсь відсоток на спортивні майданчики? Просто роздавати гречку та гроші надто тупо, а на спортивний майданчик можна завжди тицьнути пальцем - дивіться що я зробив для людей, ось воно перед вами. Економію бюджетних коштів так не покажеш наявно, тут треба думати а для більшості то важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

 

А тепер кавєрзний вапрос всім хейтерам палиці:  Що переслідував вищезгаданий товариш, коли за власні кошти робив у школах ремонти, міняв вікна, робив майданчики? 

 

Технологія не парямого підкупу виборців

 

ту ж саму, що і 100р назад коли на підкуп силян пішло 70км ковбаси, ще раз:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.09.2020 в 01:06, Ukrainec сказал:

угу. Можна плакати колотися і далі жувати той самий кактус...

Для тих в кого коротка пам'ять:

Цитата

Віктор Грисюк – голова Волинської обласної організації «Еко партія Берези». За даними руху ЧЕСНО, 2012 року був уповноваженою особою від партії Наталії Королевської «Україна – вперед!» від луцького округу.

Як я і казав: не такі вони вже й принципові.

 

п.с.  Питав я у них про тих загадкових спонсорів у ФБ. Вони такі стісняшкі, посоромилися сказати правду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доки ви не зрозумієте, що політик не повин вкладати свої кошти щось робити, політик має забезпечувати процес, щоб державні кошти використовувалися згідно приорітетів на необхідні питання. Мені дивно, коли в школах, лікарнях, купа питань і платники податків мусять скидуватися на першочергові речі, в той час коли міськрада планує реконструкцію вулись, будівництво фонтанів і т.д. Якщо ти платиш в міській лікарні за якусь послугу, в той час коли з міського бюджету рада гологує ремонт фонтану чи скверу, чи мені одному здається, що тут щось не так? Просто в міськраді розуміють, що для будівництва фонтанів і благоустрою нард не буди скидуватися, а в лікарні будуть бо немає куди діватися, тобто сплативши всі податки ви платите в комунальних закладах ще раз. На мою думку всілякі марафети мають відбуватися за залишковим принципом.

НАгадайте хто зараз в міськраді? Та ж схема юзалася і до них...

Тому знову голосуйте за майданчики, і ремонти, які скоріш за все і так були профінансовані з ваших податків, бо Паличка просто так гроші не витрачає... 

 

Бізнес має бути поза політикою! ІМХО

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...