Перейти до змісту

Знову здорожчає проїзд у маршрутках


ForZa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 392
  • Створено
  • Остання відповідь
On 27.09.2018 at 15:31, AgentSmith13 сказано:

ТАК, як вони їздять зараз, особливо на деяких маршрутах, не було, навіть коли були РАФіки і Івеко - навіть тоді було краще.

Я добре пам'ятаю, що РАФіки їздили довго. Наприклад з ДПЗ було реально навіть після 23 виїхати. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Fedor4uk сказано:

Я добре пам'ятаю, що РАФіки їздили довго. Наприклад з ДПЗ було реально навіть після 23 виїхати. 

 

і частіше їздили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Fedor4uk сказано:

Я добре пам'ятаю, що РАФіки їздили довго. Наприклад з ДПЗ було реально навіть після 23 виїхати. 

 

Пфф. Я дівчину проводжав і додому їхав з київського майдану в кінці 90-х часто після 01:00... за 50 копійок ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, halcogen сказал:

А чому не залишилися ночувати в неї? все таки в 90-х в 01:00 трохи стьомно ходити одному по місту. :D

Ну так він їхав. Тоді ж маршрутки ходили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, halcogen сказано:

все таки в 90-х в 01:00 трохи стьомно ходити одному по місту. :D

Зараз, повір, не менш стрьомно, але вовків боятись - у лісі не ї6@тись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.09.2018 в 12:30, igorgame сказал:

 

З першоджерела: http://www.rada-poltava.gov.ua/news/25539010/

Цитата

– Коефіцієнти, які були затверджені сьогодні, викликають у нас низку питань. Тому ідуть перемовини з організаціями по проведенню нових досліджень, які б не викликали питань ні у перевізників, ні у мешканців. Зараз основне – компенсувати перевізникам витрати на безкоштовне перевезення пільгових категорій. Щоби не створювати вкрай неприємних ситуацій з відмовою у безкоштовному перевезенні.

 

Таке враження, що за проїзд в громадському транспорті Полтави платять всі, хто їздить, і хто не їздить :unsure:

І зменшення плати за проїзд фінансується за рахунок бюджету міста. А це - неефективність використання ресурсів.

Так що йдемо до соціалізму ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в багатьох містаї розвиненої Європи громадський транспорт є збитковим і лежить повністю на бюджеті міста, тому що це в них вважається необхідними витратами на експлуатацію для нормального функціонування інфраструктури міста (мегаполіса, так круче звучить). Так як, наприклад, пожежна служба, поліція, апарат містоуправління і т.ін. Ніякого соціалізму тут нема.

Інша справа, що в нас все звикли красти, хєрити, розбазарювати, бо суцільна безнаказаність. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Barugan сказал:

Луцькі перевізники стверджують, що в обласному центрі Волині потрібно підняти вартість проїзду до семи гривень. 
Про це стало відомо у вівторок, 2 жовтня.....  А я хочу з/п 25-50 тис.....:0141:

Думаєш не піднімуть? Три було, п'ять зробили. Чому б не сім? Якщо народ абсолютно ніяк не реагує, будуть підвищувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, TFA сказано:

Думаю, 7 не зроблять, а от до 6-ти грн піднімуть...

ВОни тог оі кажуть сім.... типу зійдемся на 6)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, risenseven сказал:

Якщо народ абсолютно ніяк не реагує

А народ - терпіли... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо паливо і далі буде так дорожчати, то від підняття ціни нікуди не дінемось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно велосипеди дорожчають ще стрімкіше, бо щось не видно  на фоні подорожчання нафти, збільшення кількості велосипедистів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, m-a-x сказал:

Маршрутчики заправляють всяке бодяжне лайно, а воно в ціні не особо виросло.

Стрімко виросли ціни на "брендових" заправках типу окко, вог але там маршрутчики ніколи не заправляються.

 

От якщо взяти http://vseazs.com/

побачимо цікаву картину - на UPG ціна вже одна з найнижчих , а були десь всередині , дорожчі за ANP

працюють в збиток ?

https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/tm/

Що на Укрнафті, що на ОККО, що на upg ціна виросла на 3.50. Тому, думаю, на бадягу також виросла не менш як на 3 грн.

7 часов назад, m-a-x сказал:

просто не треба кормити купу інфраструктури і дармоїдів

Що і кого?

 

7 часов назад, m-a-x сказал:

ціна в середньому виросла десь грубо на 10% (з середньої 27 грв до 30)

це в перерахунку 5.5 грв , якщо з 5 грв рахувати :)

і це максимум

Я й не писав, що вже треба піднімати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Пора переробити маршрутки на електричну вже.

Дихати легше буде.

А ще краще не придумувати велосипед, коли все місто покрите тролейбусною мережею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Alex S сказал:

Бо велосипедних доріжок немає.І наші бидло водії не сприймають ні велосипедиста ні мотоцикліста за учасників дорожнього руху.

І ще є одна велика проблема. Вдома його тупо немає де ставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

І ще є одна велика проблема. Вдома його тупо немає де ставити.

А я скажу, що це найменша проблема, просто у вас немає бажання.  У самого було три вела, зараз два, після літа розбираю і ховаю, крім однієї робочої конячки, на якій на роботу, і тд кожен день.  Стоїть в коридорі, майже на взутті, так це не зручно, так, ніхто неможе нормально пройти, я з рюкзаком неможу розвернутися, але це мій вибір, і враховуючи його( Для мене) переваги  такими мінусами  доводиться жертвувати, пристосовуватися і тд.  Отже, як казав вище, головне ваше бажання...  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, m-a-x сказал:

хто хоче нажитись на ажіотажі і непропорційно задрати ціну ;) 

Ну так це ж ринок. От якби всі підняли на однакову цифру, то тоді було б підозріло. Але тут тема про інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.10.2018 в 14:43, Barugan сказал:

Луцькі перевізники стверджують, що в обласному центрі Волині потрібно підняти вартість проїзду до семи гривень. 
Про це стало відомо у вівторок, 2 жовтня....

В той же час на деяких пригородних автобусах таблички, що проїзд по місту - 4 грн :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Harvester сказал:

В той же час на деяких пригородних автобусах таблички, що проїзд по місту - 4 грн :unsure:

А то їх справа! За містом возять по одній цині, а кого по місту провезти, то вони визначили 4 грн., що тут такого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.09.2018 at 22:16, SunSeth сказано:

Пфф. Я дівчину проводжав і додому їхав з київського майдану в кінці 90-х часто після 01:00... за 50 копійок ))

Я у той сами час вертався з ДПЗ на 40-ий пішки, бо не було чим доїхати :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міська влада грає у піддавки з перевізниками. Тому вартість проїзду зросте. Після попереднього підняття все їм "зійшло з рук". Тому і цього разу "співатимуть" як важко перевізникам живеться. Пам"ятається, коли кілька років тому помітно здешевшало дизельне пальне ні перевізники ні навіть міська влада не ставили питання про зниження вартості проїзду - перевізники спокійно набивали собі кишені, а чиновники типу не помічали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...