Перейти до змісту

В Луцьку заплановане відкриття супермаркету SPAR


Pr0ektant

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь
49 минут назад, d.u.a.l сказал:

А що ти зробив, щоб сервіс у них став краще? Понив тут на форумі? А, я ж забув, то ж борду регулярно читають топ-менеджери всіх супермаркетів України, навіть тих, що в Луцьку не представлені. І їм дуже важлива твоя думка, ага.

Замість Укрпошти йди на Нову, там з сервісом ніби краще. Що? Там дорого? Так я не зрозумів, тобі таки шашечки потрібні, чи їхати? За сервіс треба платити. Чи ти хочеш усьо і зразу, і ще й нашару?

Вам приносить задоволення тролити? Бо якщо ви свідомо косите під дурачка, то це вже діагноз. Посилки з китаю недавно тільки нова почала доставляти і не всі. А де мені нити, я вже якось сам розберусь. Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Віталій СК сказал:

То ти просто польської вудки не пробував, або болгарської ракії.:D

Вчора пробував польську житнівку з сільпо, заходить як теща, але зранку ... Другий раз її купити я б не ризикнув)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, AnimaNoir сказано:

Доросла людина може сама вибирати що їй пити, в свято чи не свято, не залежно від заробітку.

Тут не поспориш...

6 годин тому, AnimaNoir сказано:

Від забугорки не так голова зранку болить якщо не мішати.

від якісної української горілки, якщо ще й не мішати - голова не буде боліти. Звісно, мова не йде про "пальонку", та напої нижньої цінової категорії. 

32 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Вчора пробував польську житнівку з сільпо, заходить як теща, але зранку ...

Так це її "фішка". тому і поважають горілку українського виробництва, але - справжню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, d.u.a.l сказано:

Замість Укрпошти йди на Нову, там з сервісом ніби краще. Що? Там дорого?

Ага, "ніби краще", на рахунок чи там дорого - так, "опупєть" як дорого. Якість - не відповідає сервісу, не на всіх, але на більшості відділень, можу аргументувати, навести приклади, але це вже зовсім інша тема. Буду щиро радий, якщо реформа укрпошти піде за планом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, Lunokhod сказал:

Ближче куди, до бульвару? ;) АТБ за 100метрів. Мило виглядає турбота про Салют і його біди.

 

От живу я на ДПЗ. В тій частині, де 20та школа. Так от завжди, що я, що жінка, що діти, ходимо в Салют (нє, ну ще ходимо в різні маленькі магазинчики, особливо любим "Говір"), а в Колібріс може раз-два на рік.  Ось тобі і 100 метрів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я про що:

8 хвилин тому, Юріч сказано:

 

 а в Колібріс може раз-два на рік.  Ось тобі і 100 метрів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

Ось тобі і 100 метрів...

А якщо ті 100 м дозволять зекономити 20%, то всеодно в Салют?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Юріч said:

Ось тобі і 100 метрів...

Або колібріс був дном, порівняно з салютом (:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, CosmoPilot сказал:

Або колібріс був дном, порівняно з салютом (:

 

Тут багато складових. Наприклад, при рівних умовах сервісу і цін,  місце Колібрісу не зручне (як на мене), стоїть осторонь, треба лишній раз переходити дорогу, біля Салюту є базарчик, та й якщо чесно, я не сильно дивлюсь на ціни при малих обсягах кошику, бо в таких магазинах мало купую, так, на 100-300 грн, тому різниця в 10-30 грн...я не буду вишуковувати чуть дешевший супермаркет, купую там, де зручніше на даний момент часу і простору. Суттєві покупки роблю на базарі, в Метро, а так, взагалі, в мене теща з тестем живе в селі, їм натурпродукт вже 15 років :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, AnimaNoir сказал:

Ну а я не розумію людей які квасять пальону водяру яка офіційно продається в магазинах розливу спиртзаводу. Доросла людина може сама вибирати що їй пити, в свято чи не свято, не залежно від заробітку

чого ти спригуєш з дорогих віскі, джинів, ромів зразу на *пальонку* ? Бля, для мене 10 чи 20 грн зовсім не великі гроші й я всерівно думаю, чи купувати в цьому році щось дорожче на Новий Рік з напоїв чи ні, бо ціни на все геть драконівські, а ти, не знаючи, чи вистачить тобі на нормальну ковбасу, дозволяєш собі просто так бухати віскі чи ром. Цирк. Повторюсь, не розумію :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MANJAK11 сказал:

чого ти спригуєш з дорогих віскі, джинів, ромів зразу на *пальонку* ? Бля, для мене 10 чи 20 грн зовсім не великі гроші й я всерівно думаю, чи купувати в цьому році щось дорожче на Новий Рік з напоїв чи ні, бо ціни на все геть драконівські, а ти, не знаючи, чи вистачить тобі на нормальну ковбасу, дозволяєш собі просто так бухати віскі чи ром. Цирк. Повторюсь, не розумію :sm128:

Я не рахую ваших грошей, не рахуйте моїх. Справедливо? А ситуації різні бувають. Може банально не вистачити, можна картку дома забути і ще багато чого. Більшість горілки яку я пив з магазину останні роки - типу немірова, хортиць всяких на смак херовий спирт розведений водою. І більше того знаю з різних джерел що таку горілку бадяжать в луцьку і неясно як але офіціійно продають в магазинах. Тому так, краще я куплю щось дорожче за 200-300 грн що для нормального алкоголю смішні гроші, бо 10$+-   В барі за вечір на пиво можна пропустити значно більше.
Не розумію чому пост такий претензійний та агресивний? Заздрість? Поганий день? Ну це не до мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

чого ти спригуєш з дорогих віскі, джинів, ромів зразу на *пальонку* ? Бля, для мене 10 чи 20 грн зовсім не великі гроші й я всерівно думаю, чи купувати в цьому році щось дорожче на Новий Рік з напоїв чи ні, бо ціни на все геть драконівські, а ти, не знаючи, чи вистачить тобі на нормальну ковбасу, дозволяєш собі просто так бухати віскі чи ром. Цирк. Повторюсь, не розумію :sm128:

 

Щойно проходив біля Північного,  муніципали+поліція і повний контейнер алкоголю...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Oli сказал:

 

муніципали+поліція і повний контейнер алкоголю...

 

Почом продають конфіскат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в Рівному в Спарі. той же  "7-23" тіко 50% товарів торгової марки "Спар". 
В Спару досить високи вимоги до франшизерів. Не думаю,що Наш край ці вимоги надовго зможе тягнути.Поживемо-побачимо.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене зв'язка АТБ-Сільпо-Салют влаштовує. СПАР близько до мене, але нафіг не потрібен (як і 7\23, чи Колібрис, чи НК).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, AnimaNoir сказал:

Я не рахую ваших грошей, не рахуйте моїх. Справедливо?

в смислі ? То я писав, що для мене 10 -20 грн мають велике значення й фінансовий стан як в студента ?

51 минуту назад, AnimaNoir сказал:

Тому так, краще я куплю щось дорожче за 200-300 грн що для нормального алкоголю смішні гроші, бо 10$+-

але не для тих, кому 10-20 грн великі гроші, що собсно й викликає у мене конгнітивний диссонанс

53 минуты назад, AnimaNoir сказал:

В барі за вечір на пиво можна пропустити значно більше.

не знаю, не пробував

54 минуты назад, AnimaNoir сказал:

Не розумію чому пост такий претензійний та агресивний?

та ради Бога, живіть як хочете :) 

55 минут назад, AnimaNoir сказал:

Заздрість?

заздрити чому ? :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, MANJAK11 сказал:

в смислі ? То я писав, що для мене 10 -20 грн мають велике значення й фінансовий стан як в студента ?

але не для тих, кому 10-20 грн великі гроші, що собсно й викликає у мене конгнітивний диссонанс

не знаю, не пробував

та ради Бога, живіть як хочете :) 

заздрити чому ? :D

 

Так і я не розумію. Чому мої пости так зачепили? Ну не люблю я горілку, хіба під дуже хорошу закуску, читати хорошу а не дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, AnimaNoir сказал:

Чому мої пости так зачепили?

я намагався пояснити, але видно не судьба, як то кажуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, LutskP17 сказано:

спар  проект суто маркетинговий, а не нова якість продажу продуктів.

 

бачив власника одного з магазинів НашКрай по франшизі,  значить звзок все-таки з нашКрай є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

 

бачив власника одного з магазинів НашКрай по франшизі,  значить звзок все-таки з нашКрай є...

що б поставити усі крапки 

 

22 грудня Компанія «SPAR Україна Корпорейшн», (Інвестиційна Група VolWest Group (м. Луцьк)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...