Перейти до змісту

В Луцьку заплановане відкриття супермаркету SPAR


Pr0ektant

Рекомендовані повідомлення

В Луцьку, 27 грудня по вул. Конякіна 7а заплановане відкриття продуктового супермаркету SPAR!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь
Только что, Pr0ektant сказал:

В Луцьку, 27 грудня по вул. Конякіна 7а заплановане відкриття продуктового супермаркету SPAR!

Франшиза Нашого Краю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Історія SPAR розпочалася у 1932 році в Нідерландах. Саме тоді Адріааном ван Веллом була заснована компанія «DESPAR» як добровільна мережа бакалійників з метою забезпечити співпрацю між незалежними оптовими компаніями і рітейлерами у відповідь на появу великих торгових мереж у Європі. Назву мережі магазинів було складено з перших букв слогана організації: «Door Eendrachtig Samenwerken Profiteren Allen Regelmatig», що в перекладі означає «Всі виграють від співпраці». Ялинка стала символом торгової мережі, оскільки слово «SPAR» голландською означає «ялинка».

Завдяки концепції постійно якісних і свіжих продуктів, які продавалися в магазинах мережі, SPAR в кінці 1940-х років став міжнародною мережею маркетів. У 1947 році в Бельгії був відкритий перший магазин, а компанія «DESPAR» стала носити горде «SPAR».

Розширення мережі в Європі призвело до створення в 1953 році SPAR International. Адріан Ван Велл став першим Президентом SPAR International, він же і заснував компанію. Подальше зростання торговельної мережі було швидким і стрімким. Вже в 1957 році в Нідерландах був проведений перший міжнародний Конгрес SPAR International, що свідчило про наміри SPAR розширити свою присутність за межами Європи. До кінця 1950-х років концепція SPAR об'єднала оптових і роздрібних торговців у 9 країнах Європи.

За наступні 20 років торговельна мережа SPAR завоювала Європу і вийшла на ринки Азії та Африки. Збільшилися торгові площі окремих магазинів. У 1968 році був відкритий перший супермаркет EUROSPAR, а через рік відкрився перший гіпермаркет INTERSPAR. Тепер споживач міг вибрати серед великого асортименту якісних і свіжих товарів те, що йому потрібно.

Після відкриття в 1994 році першого магазину SPAR в Австралії, до 1999 року мережа магазинів, супермаркетів і гіпермаркетів SPAR була представлена в 22 країнах на чотирьох континентах.

У новому тисячолітті розвиток SPAR триває, особливо в країнах, що розвиваються, де сучасний сектор роздрібної торгівлі є основною складовою економічного розвитку.

З 2000 року SPAR увійшов на ринки найбільших країн, що розвиваються - Китаю та Індії. Також тривало розширення в Центральній, Східній Європі і Африці.

На сьогоднішній день SPAR - це найбільша в світі мережа маркетів, супермаркетів і гіпермаркетів. SPAR - це 12 300 магазинів, 85 років досвіду в 42 країнах на 4-х континентах, в яких понад 200 000 співробітників забезпечують передовий сервіс щодня для 13 мільйонів покупців. Товарообіг мережі SPAR у 2015 році становив понад 33 мільярди євро.

Тривалий успіх SPAR в існуючих країнах і рівень зацікавленості нових країн в появі SPAR на національному ринку, підкреслює важливість моделі партнерства SPAR і потенціал подальшого розширення мережі SPAR.

Із січня 2017р. SPAR розвивається і в Україні як один з бізнес напрямків діяльності Інвестиційної Групи «ВолВест», що має багаторічний досвід успішної реалізації різноманітних проектів, зокрема і у галузі рітейлу в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мені туди іздити не зручно на закупи,хіба що там буде щось таке-заради чого варто іхати через все місто

 

зараз досить добре нове сільпо

там-там дуже здає позиціі

ну і наш край радує останнім часом

ну що ж,чекаємо відкриття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже кидається в очі з кільця... Вчора вивіску вітер трохи зніс, сьогодні перероблюють. гарний інтер'єр з вікна. Персонал, бігає допізна, старається... явно часу обмаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, kroha сказал:

ну що ж,чекаємо відкриття

Не вірю, що переб'є цінами АТБ. А це наразі найголовніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Не вірю, що переб'є цінами АТБ. А це наразі найголовніше.

Нехай приходять і конкурують. Тоді місцеві Там-Тами, Салюти, Вопаки будуть в тонусі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив/читав фінал того всього, імхо щось типу наш край 2.0, чи сільпо 0.7b, з випічково-кулінарним нахилом та інтер'єром з претензією на сільський лофт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, volks сказано:

Не вірю, що переб'є цінами АТБ. А це наразі найголовніше.

 

там майже всі товари будуть з штрихкодом 87, і на кожному товарі буде логотип SPAR...

Спойлер


IMG_3120.jpg

 

IMG_3114.jpg

 

IMG_3112.jpg

 

IMG_3127.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Spread  це є маргарин,або тупо Ersatz. Або тупо бодяга, підробка та галіма дешевка.

Як недавно тут масло продавали по 50 грн за кіло.

Конкуренція , це добре, але не коли просто продають фігню всяку  під яскравою вивіскою.

І ще , полюбому прибуток з цієї торгівлі отримуватимуть голандці.

Чи ми українці такі багаті, чи такі дурні, щоб не дати заробити своїм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

Чи ми українці такі багаті, чи такі дурні, щоб не дати заробити своїм?

ну хоть тепер будемо знати, що є мінімум 42 багатих або дурних країн, які не дають заробити своїм :) 

10 часов назад, Pr0ektant сказал:

SPAR - це 12 300 магазинів, 85 років досвіду в 42 країнах на 4-х континентах,

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наслухався я про АТБ і заїжав туди теж декілька раз. Насправді не побачив чогось там дешевого, навіть якщо воно дешеве то мені абсолютно не сподобалась якість товару. Тимбільше якась підозра що вони самі все бадяжать. Маю на увазі що якщо глянути елементарно на чіпси, по всіх магазинах упаковки по 125грам з матовою упаковкою, а в атб буде 120грам з глянцевою. Це відноситься до всього вода\сік\пиво\їжа. Ніби все таке ж саме але трохи відрізняється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Oli сказал:

 

там майже всі товари будуть з штрихкодом 87, і на кожному товарі буде логотип SPAR...

І вони будуть дешевше ніж АТБешні? Та й цікавлять ціни на не власні торгові марки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Amor сказал:

Наслухався я про АТБ і заїжав туди теж декілька раз. Насправді не побачив чогось там дешевого, навіть якщо воно дешеве то мені абсолютно не сподобалась якість товару. Тимбільше якась підозра що вони самі все бадяжать. Маю на увазі що якщо глянути елементарно на чіпси, по всіх магазинах упаковки по 125грам з матовою упаковкою, а в атб буде 120грам з глянцевою. Це відноситься до всього вода\сік\пиво\їжа. Ніби все таке ж саме але трохи відрізняється

В АТБ на більшість товарів ціна на 20% менша ніж в Колібрісі і Салюті. Навмисне з чеком заходив порівнював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, volks сказал:

В АТБ на більшість товарів ціна на 20% менша ніж в Колібрісі і Салюті. Навмисне з чеком заходив порівнював.

 

Можливо на конкретно ті товари що я дивився не було знижки, але мене зацікавили ці дивні упаковки, які відрізняються від інших магазинів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Amor сказал:

 

Можливо на конкретно ті товари що я дивився не було знижки, але мене зацікавили ці дивні упаковки, які відрізняються від інших магазинів

Я говорив за звичайні ціни, а не акційні. Бо акційні то взагалі не показник. Зараз в Тамі Тамі кава зі знижкою 33% коштує 60 грн, а в Салюті без знижки 56.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив АТБ в Запоріжжі, ще в 2007-2008 роках.

Пєчалька. купа прострочених товарів.  Вибір хєровєнький.

НІяких м'ясних відділів, де можуть відрізати ковбаски "скільки забажаєш" і т.д.

Все уже нарізане і у  вакуумі, і, як я уже казав, протерміноване частково. 

 

Здивували Ваги на касах. Взяв бананів в'язку і не шукаєш де зважити. Важать прямо на касі.

 

можливо вони трошки еволюціонували за 10 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

можливо вони трошки еволюціонували за 10 років.

Ну так можна зайти порівняти, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо АТБ. Треба мати щастя натрапити на хорошу ціну. В неділю у них ніби знижка 15% Тільки толком не зрозуміти на що. Був випадок тижнів 3 тому. Купувався пральний порошок . До акції цінник понад 100 грн. Діє червонний цінник - ціна приблизно 83-85 грн. Проходимо касу і о ціна .... 73 грн. Знижка на знижку? Чи помилка введення у базу?

Хто пояснить на що у неділю 15% знижка? АТБ на Конякіна біля автостанції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zheny@ сказал:

Здивували Ваги на касах. Взяв бананів в'язку і не шукаєш де зважити. Важать прямо на касі.

 

Як по мені, то не дуже зручно. Набрав всього на вагу, сам не знаєш, що чого і скільки, прийшов відстояв чергу до каси, а там грошей не вистачило. І в тім, якщо мені потрібно якусь певну кількість якогось продукту, то брати "на око"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Юріч сказал:

 

Як по мені, то не дуже зручно. Набрав всього на вагу, сам не знаєш, що чого і скільки, прийшов відстояв чергу до каси, а там грошей не вистачило. І в тім, якщо мені потрібно якусь певну кількість якогось продукту, то брати "на око"?

Вчора хотів взяти палку ковбачи. Ціна лише за кілограм написана, ну і грамовка на палці. Тобто або стояти ділити на калькуляторі, або відстояти величезну чергу бо як завжди працює 1-2 каси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AnimaNoir сказано:

Вчора хотів взяти палку ковбачи. Ціна лише за кілограм написана, ну і грамовка на палці. Тобто або стояти ділити на калькуляторі, або відстояти величезну чергу бо як завжди працює 1-2 каси.

Ціна за 1 кг є, вага є, можна в умі елементарно прикинути вартість із точністю до пари гривень. Навіщо тут калькулятор? Ну, звісно, тільки якщо ви не прогулювали математику у 6-му класі, або ну зовсім вже махровий гуманітарій. Згоден, незручно, але і велику проблему із цього робити не варто. Я взагалі під час покупок підбиваю загальну суму в умі, а потім звіряю із озвученою на касі. Якщо не сходиться більше ніж на 5-10 грн, то починаю розбиратися, чи не намахали десь мене. Але таке трапляється рідко, зазвичай все сходиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...