Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Прочитала Люко Дашвар "Мати все"... щось не вразив мене твір...

лікуватися...лікуватися і ще раз лікуватися... при тому усім героям твору (без виключення)...

О, як влучно!

Мені одній авторка нагадує Ольгу Герасим"юк - з її настирливим бажанням викопати і винести на люди щось найбрудніше, найзбоченіше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Прослухав Андрей Круз - "Эпоха мёртвых". Досить непогана трилогія, схожа на книгу "Я - легенда", тільки більш масштабна.

Почав слухати серію Белянина "Меч без имени". Першу вже закінчив. Якась така не дуже серія, якось там все дуже просто написано, от "Казак в раю" було набагато прикольніше читати, там були моменти, що я реально ржав вголос.

Паралельно ще перечитую трилогію Романа Злотникова - "Мятеж на окраине Галактики", "Бойцы с окраины Галактики" та "Принцесса с окраины Галактики".

Колись перші дві прочитав, а нещодавно дізнався, що є вже і третя книга, то вирішив собі нагадати сюжет перших двох, перед тим як взятися за третю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала Люко Дашвар "Мати все"... щось не вразив мене твір...

лікуватися...лікуватися і ще раз лікуватися... при тому усім героям твору (без виключення)...

О, як влучно!

Мені одній авторка нагадує Ольгу Герасим"юк - з її настирливим бажанням викопати і винести на люди щось найбрудніше, найзбоченіше?

нііі, Олеся, не лише тобі :)

так там і передмова Герасим"юк зі словами типу: "...прочитайте, бо це про вас, але не бійтеся,я нікому вас не видам "...

таких тарганів в голові виростити - це дааааа....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитала "Гудзик" Ірен Роздобудько... дуже сподобався твір... от тепер думаю: щоб то ще з таких творів почитати?

talja , дуже дякую за електронний варіант, викладений у цій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я дочитала нарешті усі три книжки Стіга Ларсона з циклу Міленіум і була дуже задоволена і собою і автором. Але потім викачала фільми по цим книгам і лише зіпсувала собі враження. Спаскудили такий шедевр. Не повторюйте моїх помилок.

І ще проковтнула новеньку книжечку Дари Корній "Гонихмарник"

32456.jpg

Хоч початок був багатообіцяючим та вцілому від книжечки задоволення не отримала. З середини твору починається а-ля шо-нібудь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитала "Гудзик" Ірен Роздобудько... дуже сподобався твір... от тепер думаю: щоб то ще з таких творів почитати?

talja , дуже дякую за електронний варіант, викладений у цій темі.

Будь ласка, мені приємно, що тобі сподобалось :)

В неї є ще гарна книжка - "Зів"ялі квіти викидають" (щось схоже до Гудзика, як на мене).

Маю майже всі її книжки, якщо буде бажання, можу дати почитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчата, ви якось на мене вплинули (я за Люко Дашвар :)).

Починаю перечитувати і....ну шось не те, зовсім не те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще проковтнула новеньку книжечку Дари Корній "Гонихмарник"

Хоч початок був багатообіцяючим та вцілому від книжечки задоволення не отримала. З середини твору починається а-ля шо-нібудь.

І я. Подарували. "а-ля шо-нібудь" там починається з анотації: "...Адже Аліні, головній героїні "Гонихмарника", судилося зустріти свого Едварда Каллена - дивного незнайомця в чорному, тільки от він не п'є кров..." бла-бла-бла "... та зветься Кажан" :_07: Буе. Прочитала через абзац виключно з жалості до паперової книги, бо то тепер рідкість. А тут премія "Коронація слова - 2010" та такі дифірамби від Люко Дашвар.

Зараз маю Мюриель Барбери "Лакомство" і "Элегантность ежика".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні почав читати "Я, "Побєда" і Берлін" - Скрябін

З першого ж речення почав сміятися! Прочитав вже 1/3 книжки - дуже подобається!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитав вчора Анастассия Новых - "Сенсей. Исконный Шамбалы".

Що тут можна сказати. Книга досить оригінальна. В простій формі розповіді 16-річної дівчинки про її тренування бойовим мистецтвам, духовні практики, медитації та багато-багато цікавих розповідей "Сенсея" на рахунок "вічних питань". В книзі описується досить оригінальний погляд на будову цього світу, теорію його створення, викладено досить цікавий погляд на всі існуючі релігії.

Читаючи дану книгу відчуваєш що мозок постійно опрацьовує дану інформацію, складається відчуття що читаєш не художню книжку а якісь філософські практики.

Ну от таке моє враження. :)

Починаю читати Анастассия Новых - "Сенсей ІІ. Исконный Шамбалы".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хёрай "Японские сказания о вещах не совсем обычных"

Сайкаку Ихара "Пять женщин, предавшихся любви"

і вкотре перечитав Сунь Цзи "Исскуство войны"

на азію потягнуло)))

взявся за Терри Добсон, Виктор Миллер "Айки-тактика в повседневной жизни"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Музей покинутих секретів. О.Забужко

Хороша книга. Дуже інформативна і різнопланова. Деякі персонажі виписані цікаво і різнобічно, деякі надто плакатні. Багато цікавих спостережень і висновків. Маст рід.

Відчуття- не відкласти і забути, а перечитати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу, зі всіх, хто прочитав "Музей покинутих секретів" і відписався, одній мені ця книга категорично не сподобалась, але я рада, що змогла когось порадувати, віддавши її :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я збірку М.В. Гоголя прочитала. І вроді багато знайомого ( ті ж "Вечори..." чи "Ревізор"), але читаєш і відчуваєш силу класичного слова. А ще дуже сподобались "Шинель", "Нос", "Записки сумасшедшего" - проекція з життя бідного чиновництва 19 ст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я провела вихідні у товаристві "Маленького принца" на "Планеті людей" )))

можливо, комусь це здасться смішним, але мені чомусь дуже захотілося перечитати Екзюпері...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Василий В. Катанян "Лиля Брик".

Навіть подумати не могла, що так мене захопить ця книжка. До творчості Маяковського ставлюсь досить прохолодно, про Лілю Брік знала тільки те, що її любив Маяковський. Але в книзі сподобалась не так історія їхніх взаємин, як сама постать головної героїні - непересічна і якась навіть магнетична. Дивовижно переданий дух часу - і 20-их років, і всіх пізніших.

Liberta, дякую за книжку! Віддам на найближчій кавовій бордівці:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех заздрю я вам! Білою-білою...

Скажіть шо почитати людині, яка вілбилась від книги. Бажано нового, українського і не Забужко :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Цивилизация статуса" Роберта Шекли

захотілося читнути старенької НФ від американського майже класика фантастики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жорж Сименон "Дом у канала" і "Смерть красавицы". Бррр. Він хоч і вважається класиком детективного жанру, але ці його твори на детективи і не схожі. Психологічні драми, скоріш за все. І закінчуються однаково - удушенням дівчини. Тяжко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9c371589de7c.jpg

Дитяче фентезі, не дуже цікаво. Але такий якісний щирий український переклад, що варто почитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...