Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Не знаю, чи це те, що потрібно, але ось тут є:

Haruki Murakami - Molchanie.txt

:_42:

Caprichos, величезне тобі дякую!!!!!!

та нема за що :)

тож приємно, коли людям приємно :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А я ось за прикладом Chatte запаслася трилогією Стіга Ларсона причому як в паперовому, так і в електронному варіантах, хоча читакою детективів зовсім також не являюся, та відгуки про книги мене переконали. І ось тепер при кожній можливості і де б я не була... Можу сказати, що читається спочатку важкувато, надто важка в тих шведів вимова імен, назв і т.п., але це компенсується дійсно цікавим насиченим сюжетом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А я "Село і люди" дуже вимучливо читала. Почитаю - пореву - книжку сховаю, а потім по новій читаю-реву-ховаю. Дуже вже мені боліло долі дітей, особливо коли хлопчак-бомж з Києва розказував, що йому після "спілкування" з бомжами пацанами обкуреними, котрі з ним разом жили, "жопа боліла". Хлопчику то в книжці 5-6 років і синому моєму зараз 5 - це страшно.

І я добряче поплакало над цим твором - особливо шкода було маму, яка, важко працюючи в селі і маючи чоловіка-алкоголіка, у важкі 90-ті купляла на останні гроші дочці ліфчик і прокладки.

Як на мене, то мова, якою написані твори Дашвар, не бідна - вона проста, але навіть така простота дозволяє дуже сильно відчути біль головних героїв, відчути те, що намагалась передати автор. Сюжети ніби казкові, але разом з тим трапляються в реальному житті, і на жаль, мають, як і в реальності, нещасливий кінець. Адже дівчина з провінції, яка сама заробляє собі на життя і зустрічає багатого гарного принца на білому коні з жахливими батьками, не буде з ним щасливою, кохання дівчинки з села до дорослого чоловіка приречене на нещасливий кінець...Не всім книгам треба мати глибокий зміст, в основі творів Дашвар - життя простих людей, яке і не може мати глибокого змісту. Для мене її романи не попсові, бо попсові дешеві романи завжди закінчуються хепі ендом.

Багатою була мова у П. Загребельного - "Юлія, або запрошення до самовбивства". Написано багатою літературною мовою, а от від самого сюжету і кінця мене ледь не знудило. Головний герой протягом всього свого життя зустрічає багато жінок з іменем Юлія, або схожим на нього, спить з ними, і вже ніколи їх не бачить, бо вони помирають. На старості літ він знов зустрічає жінку - Юлю, знов спить з нею, але, щоб зберегти їй життя, відправляє до себе додому, а сам кидається в прірву.

Не дуже сподобався мені і його роман "Первоміст" - але на відміну від попереднього, - цей не такий "пошлий", і в ньому багато майстерних історичних описів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, погоджуюсь , книга Люко Дашвар "Село не люди" , дуже важка в читанні...Маю на увазі психологічно важко її читати..До того місця як все село нацькувалось на бідне діва читала не відриваючись, а потім як перемкнуло..ну не можу читати далі. Візьму книгу в руки, прочитаю пару речень і відкладаю в бік :( І хочеться дочитати до кінця і не можеться!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав "Юлію...", не бачу там нічого "пошлого". Не очікував від майстра старої формації такої чуттєвості в тексті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав "Юлію...", не бачу там нічого "пошлого". Не очікував від майстра старої формації такої чуттєвості в тексті

На вкус и цвет....Мені більше його історичні романи подобаються, ніж напіверотичні описи:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, перед виїздом з Києва на Луцьк, купив "Століття Якова" Володимира Лиса. Просто таки "ковтнув" цю awesome-сторі за тих 6 годин дороги, посадивши підсвіткою акум телефона повністю. Книга однозначно з розряду "must read"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитав Вишневського: "Між рядків" і "Їж, молись, люби" Елізабет Гілберт. 

В процесі "Брати Карамазови" і "Ідіот" Достоєвського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потянуло на книги по мотивам-Метро 2033 и с 10ок книг по сталкеру(2 из 3 больше походи на детские сочинение)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В процесі "Брати Карамазови" і "Ідіот" Достоєвського.

Відразу дві книжки, та ще й Достоєвського?! А заворот кишок не станеться? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитав Вишневського: "Між рядків" і "Їж, молись, люби" Елізабет Гілберт.

В процесі "Брати Карамазови" і "Ідіот" Достоєвського.

Як тобі "Їж, молись, люби"? Щось варте уваги?

Я все хочу фільм подивитись, але ніяк часу сама в себе вкрасти не можу:0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відразу дві книжки, та ще й Достоєвського?! А заворот кишок не станеться? ))

"Карамазових" першими почав, відповідно - уваги більше. "Карамазови" в паперовому форматі, "Ідіот" -  в електронному. А про "заворот" ти правий - грандіозні книги. Тільки я б сказав: "заворот мізків":)

Як тобі "Їж, молись, люби"? Щось варте уваги?

Я все хочу фільм подивитись, але ніяк часу сама в себе вкрасти не можу:0026:

Почни із книги. Кіно добре, як десерт, а от як самостійний твір, його спіткала доля більшості екранізацій - виглядає дещо вирваним із контексту. Якщо збережеш послідовність, чимало добрих емоцій гарантую  :0069:

P.S. Хоча навіть і в книзі без блондинистих американських штучок не обійшлось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hugh Laurie "The Gun Seller". Почуття гумору автора не поступається його персонажу Хаусу :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитала "Музей покинутих секретів" О.Забужко.

Стільки позитиву від прочитаного!

Цей безперервний потік свідомості підхоплює і несе,крізь минуле,вплітається в сьогодення, перетворюючись в майбутнє...

Ці сни-з-розплющеними очима,сни з минулого, - яку неймовірну силу вони мають над героями твору.

Вражаюче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

дочитала "Богиня і Консультант" В. Єшкілєва...

бомбезненько...тільки щось я все путалась в тому, хто до якого ковену належить <_<

і, як казав Анатолій, кіна про це справді хочеться... тільки може не америкосовського

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что зацепило книжное, это Пабло де Сантис - "Язык ада" и «Философия и гуманитарные науки»

К сожалению нет времени на чтение,стараюсь этот пробел забивать аудио книгами,

Стивен Кинг "Последняя перекладина"... прочтите, послушайте, задумайтесь..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почав читати Анастассия Новых - "Сенсей. Исконный Шамбалы" - цікава така книжка я вам скажу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анна Франк. Щоденник.

Перший український переклад всесвітньовідомого твору Анни Франк (1929-1945) здійснено з найповнішого видання. Щоденник, який вела єврейська дівчинка понад два роки, переховуючись від нацистів в одному з будинків Амстердама, відбиває вражаючий світ почуттів і думок авторки і не в останню чергу засвідчує її письменницький хист.

"Нерідко я, буває, журюся, але ніколи не впадаю в розпач. До нашого переховування я ставлюсь як до небезпечної, але в той же час романтичної і цікавої пригоди. У своєму щоденнику я описую всі наші злигодні немов це весела гра. Я поклала собі, що моє життя відрізнятиметься від життя інших дівчат, а згодом від життя звичайних домогосподарок. Це непоганий початок цікавого життя, тому навіть у найнебезпечніші моменти я сміюся над кумедними ситуаціями, що випливають з нашого становища.

Я ще юна й маю в собі ще багато нерозкритих рис. Я юна й сильна й переживаю зараз велику пригоду в своєму житті. Я, можна сказати, живу в самому її центрі й не можу цілий день скаржитися, я мушу й розважатися! Мені чимало даровано - веселу вдачу, багато життєрадісності й сили. Щодня я відчуваю, як збагачується мій духовний світ, як наближається час визволення, яка чудова природа, які добрі люди мене оточують і яка захоплююча й комічна ця пригода. То чому ж мені впадати в розпач? "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала Люко Дашвар "Мати все"... щось не вразив мене твір...

лікуватися...лікуватися і ще раз лікуватися... при тому усім героям твору (без виключення)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...