Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Льюїс Керрол "Аліса в країні чудес" - захотілось прочитати після перегляду фільму:). Хороша казочка, весела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Den_Braun_The_LOST_SYMBOL_Ukrainian-edition.jpg

Все в стилі Брауна... американці - велика нація(як ми себе любимо!), бережуть та охороняють древню мудрість,яку батьки-засновники країни заховали,зашифрували у вигляді різних символів.Століттями масони приховували таємницю про безцінний скарб - втрачену мудрість. Однак знайшовся розумник, який, для того щоб дізнатися цю таємницю, сам один обвів навколо пальця цілу купу ще більших розумників...

Не вразило, сюжет не сподобався...хоча читається дуже легко, як і всі його книги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в львівській "Є" придбалаі почала читати "Декамеро" - 10 українських прозаїків останніх десяти років, на черзі - там же придбана "Євпраксія" Павла Загребельного ( колись читала в шкільні роки, захотілось перечитати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cover.jpg

Ось додивилася перший сезон серіалу однойменного, а до початку другого ще далеко і вирішила не втрачати час даремно, а скоренько перечитати усі книжечки серії "Дневники вампира" Лізи Джейн Сміт, що знайду в мережі, на основі яких знімався серіал(як я думала). Оказалося що гавнішого я ще ніколи не читала, була настільки розчарована сюжетом, героями, убогістю викладення, що назавжди викреслила цю авторку із свого "маст рід". Мало того, що серіал і книги пов"язані між собою хіба що назвою та іменами героїв, так щей питання "ШО ТИ КУРИШ?" мене практично не полишало. Це ж треба так придумати що дівчинка пила кров свого хлопця і його брата вмерла, і стала вампіром, потім ще раз вмерла будучи вампіркою від рук своєї близнючки-прадавньої вампірки вже ніби назавжди, в наступній книзі оказується, що вона застрягля між світами і може допомагати боротися зі злом просто виникаючи у сновидіннях своєї подруги-відьмочки, потім вона воскресла, у третій книзі стала янголом, побула знову дівчинкою звичайною, а у п"ятій в неї звідкись взялися крила як в фей які щей можуть зцілювати. Маразм з великої букви. Решту книжок я вже не подужала, та й ці і ворогу не пораджу <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iriuss, я теж намагалась це читати, але так далеко мене не вистачило :) , на серіал вже й не зважала. Лорел Гамільтон не пробувала? В неї є вампірський цикл про Аніту Блейк, перші 3 книги з'їдаються зразу, наступні скількись там теж отаке божевільне чтиво, тільки сексу побільше.

Зараз читаю Девіда Бріна "Листоноша". Є фільм по ньому знятий, от і порівняю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sd266_10_09_01.jpg

Альбер Камю "Чума"

Після прочитаної нещодавно книги "Втрачений символ" Дена Брауна, якось не відразу змогла налаштуватися на серйозну класику.Відчуваються філософські настрої автора,так що читати книгу лише для задоволення не вдасться, вона(книга)просто примушує тебе задуматися, задуматися над серйозними речами - над змістом нашого життя. Як точно окреслені образи героїв... і як чітко з них викреслюються образи звичайних людей, таких як я і ти, таких як ми всі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0007.jpg

 Мандрівний замок Хаула. Діана Вінн Джонс.

Гарна казка. малій купив і сам прочитав. За цією книгою є японська анімешка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прослухав цикл "Варяг" А. Мазіна. Нічого так - досить цікаво розповідається про Київську Русь.

Зараз слухаю "Ведьмак из Большого Коева" В. Васильева - прикольна фантастика. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рафаело Джованьйолі "Спартак" . роман описує історичні події, а саме повстання Спартака. Це дивовижна людина, от таких якості потрібно наслідувати;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подорожуючи до моря, прочитала (точніше сказати - проковтнула:) ) "Богиня і консультант" Володимира Єшкілєва, тут недавно про цей роман згадував Tolik_lt.

Захоплююча книга!

А зараз у мене Тоні Парсонс "One for my baby" ("За мою кохану") - життя чоловіка, який трагічно втратив дружину. Життя сучасного тридцятилітнього холостяка, який перебуваючи в процесі пошуку, все-одно не знає, що він шукає.

Мені подобається Тоні Парсонс, він пише про стосунки чоловіка і жінки, про розуміння і про його відсутність, про кохання і секс, але все це у нього виходить просто і правдиво, без пафосу, сліз і шмарклів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0007.jpg

 Мандрівний замок Хаула. Діана Вінн Джонс.

Гарна казка. малій купив і сам прочитав. За цією книгою є японська анімешка.

Зустріну десь цю книжку, куплю. Дивилась аніме, це саме добре, саме чи не єдине аніме, яке б я дала подивитись своїй дитині(без переживань за її психіку :) ) зі всіх, що я бачила :ok2:

Зараз читаю Януша Вишневського "Самотність в мережі". Різні історії з життя різних людей, в тому числі і любовні, але без сопельків, ура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не смійтесь - читаю Квітку-Основ'яненка "Сватання на Гончарівці", "Шельменко денщик", "Солдатський патрет", "Маруся". 7 клас, 2 чверть, але цікаво. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

cover.jpg

Эрве Базен "Встань и иди"

Історія прикутої до інвалідного візка дівчини, приреченої на смерть від страшної хвороби. Вона знає, що часу у неї залишилось мало, вона згасає, мов воскова свічка. І саме тому поспішає, поспішає зробити щось корисне, але корисне не для себе, а для інших. Не здаватися, боротися до останнього подиху - її ціль.

Сила волі...сила духу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b2260.jpg

Інколи видається, що достатньо пришвидшити ходу, і вже за наступним поворотомбуде саме те місце, куди мріяв потрапити усе своє життя. Тобі достеменно відомо, яке воно. І ось ти на місці, але і місце виявляється іншим, і оточують тебе зовсім не ті, про кого мріяв ще вранці...

Він думає, що народжений кохати тільки її, вона думає, що нарешті знайшла своє кохання у особі його батька, його батько просто кохає іншу людину.(це так на книзі)

добре написано, несподівані переплетення і збіги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0326_2.jpg

жорстока історія бандитських дев"яностих. чіткий життєпис, без жодної моралі.

фактично-сценарій,і за побудовою тексту теж.

недавно за книгою вийшов однойменний фільм

автор, відомий блоггер adolfych, колишній учасник ОПУ Рибки

6877e-00000000.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:rolleyes:теж взявся за шкільне за партою полінувався а виявляється дуже цікаво .. Панас Мирний "Хіба ревуть воли як ясла повні?"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:rolleyes:теж взявся за шкільне за партою полінувався а виявляється дуже цікаво .. Панас Мирний "Хіба ревуть воли як ясла повні?"

Навіть перечитуючи тепер програмні твори, сприймаєш їх по-іншому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эрве Базен - "Супружеская жизнь"

Розповідь чоловіка про сімейне життя від дня знайомства з дівчиною, до весілля, до першого непорозуміння,до народження чотирьох дітей, до стомленої щоденними клопотами дружини, до молодої коханки, до зради і врешті-решт до усвідомлення того, що сімейне щастя ми творимо самі і лише від нас залежить, як довго воно(це щастя) буде тривати.

15 років у шлюбі.Скільки втрат, скільки здобутків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брудні ангели цього світу

Мері Кузьменко

Ангелам...

(від мене - для "неморалістів")

Вона обережно зняла з себе білосніжний одяг і заховала його у невеличку валізку. Туди ж з ніжністю була схована її доброта і щирість. Свої мрії вона поклала у окрему кишеньку валізи – щоб було зручно час від часу діставати їх і переглядати як згадку минулого. Цнотливість та відкритість вона хотіла залишити, але вони теж виявилися не модні, тому довелося і з ними прощатися. А крила… Ті прекрасні крила, які Ангелам даються на небесах, і які неодноразово дарували їй легкість польоту, були теж сховані у валізу. Зараз вони їй просто не були потрібні… Адже навіщо у сучасному світі крила, мрії та щирість? Для того, щоб бути вразливими?

Ось тому сяйво ангельського обличчя було замасковане під ультрамодним макіяжем. Одяг нічим не вирізнявся від одягу усіх інших людей, а життя стало таким же сірим та стандартним, як і мало бути.

Вона стала пересічною громадянкою (не)залежної держави і як згадка про її минуле, залишилося всього-лише ім’я – Ангеліна.

Час від часу вона згадувала про свої мрії. Інколи у неї виникало бажання відкрити свою валізу і повернути все назад, стати тим білим і прекрасним створінням, яке уміє творити добро, знає як допомогти, порадити, може дарувати і не просити щось в обмін на це…

Але життя її зупиняло. Бо вона уже познайомилася з ним поближче, тому бачила усі його реалії. Вона розуміла, що зараз у нашому світі Ангели нікому не потрібні. Вони зі своєю чистотою дуже сильно підкреслюють бруд цього світу. А нам же так неприємно це усвідомлювати…

Тому вона змирилася з тим, що минулого уже не повернути. Вона вже не тривожилася із-за того, що у світі нема нічого справжнього. Те, що раніше шукали в людях, зараз шукають у віртуальності. А те, що не можна купити за гроші, можна купити за великі гроші…

Тому нарешті проживши у цьому світі кілька років вона зрозуміла головне – не треба намагатися змінити цей світ. Треба змінювати себе. Може весь світ цього і не помітить, але життя не залишиться осторонь і обов’язково відповість на цю зміну.

Життя не буде вимагати ідеальності. Адже воно саме не є ідеальним.

Життя пробачить помилки. Бо така у нього робота – пробачати нам все…

А бути Ангелом? Ні, не треба… Адже Ангели у нашому світі не потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

molokozkrovyu.jpg

Уночі кожна дівчина свою зірку бачить. Одна до неї тягнеться, інша – за собою кличе, третя – дивиться на неї і край.

***

–День. Він для роботи. І на небі, як хмар нема, тільки сонце. А вночі кожну дівчину своя зірка-любов зігріває.

–Нащо ж любов по ночах ховати? Любов – то ж краса.

–Для людей краса – то кров з молоком. А ми з тобою – молоко з кров’ю. Те саме, а люди очі заплюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...