iriuss

Power users
 • Кількість зміста

  1 201
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

iriuss last won the day on Травень 4 2010

iriuss had the most liked content!

Репутація громади

88 Байдужий

10 Підписників

Про iriuss

 • Ранг
  Готую смачно, говорю мало, голова не болить.
 • День народження 03.01.1983

Контакты

 • ICQ
  362365614

Останні відвідувачі профілю

11 671 перелядів профілю
 1. привіт, дзвонила до вас. хочу ялиночку 2,1 анжеліку
 2. загляньте у магазинчик меблевої фурнітури на варшавці навпроти слона там де 16ки і 31ки зупиняються. Ми купували там колись
 3. візьму полуниць 5кг та черешень 2. телефон в пп
 4. вже уявила як топікстартер цю гаргару на ваги домашні ставить
 5. розмір устілки озвучте будь-ласка!
 6. а якщо купити у мережі Тигресів 13го числа то буде десь 350. Особисто мені пощастило купили в 13му році в Сільпо за 199 (був розпродаж кілька днів, зараз ціна звичайна). А ще на Клумбі і на Кідстафі їх повно від 150грн, але треба бути уважнішим, бо дуже багато китайських одноразових. Ми свого вже 2 рази в машинці прали і все чудово. І їмо з ним щодня з 7 місяців, зараз вже 1.4 і ще не набрид! Успіхів вам
 7. мене цікавить. пишу в пм
 8. А ще на Перемоги,18 є аптека Волиньфарм і ще одна є, але не знаю де саме, в цих аптеках діє соціальна програма, ціни нижчі приблизно на 10% Закуповувався в волиньфармівських аптеках, десь з лютого вони Значно підняли ціни (наприклад декасан коштував 23 з чимось став 29 з чимось) при чому той самий декасан українські ліки. На гостинці волиньфармівська аптека, а через стіну ще одна аптека, я був свідком коли в цю аптеку зайшла бабця звернулась до фармацефта і сказала що в волиньфармі ціна "зі знижкою" є вищою ніж в цій аптеці (переконався сам, вже не пам'ятаю які ліки купував, зайшов в фарм і ціна "зі знижкою" була вища десь на 4 грн. при вартості препарату десь 30 грн.). Повністю згідна, саме про ці аптеки (туди і я ходила кожної неділі вже рік). Тому і написала - де тепер купувати? Сьогодні спеціально купила ліки у Здоровенькі були (7% недільна знижка) і ті самі ліки Волиньфарм центральна аптека на волі4, попередньо скориставшись пенсійною карткою 7% узявши із собою матір. І на диво - Волиньфарм оказався дешевший препарат - не 84 а 79 грн., що для мене наприклад є суттєвим, т.я. ліків купуємо багато. Але ситуації загальної це не змінює - ціни реально завищені, провела моніторинг цін а аптеках Києва через інтернет - і ось чудо, цей самий препарат коштує від 50 гривень! 35 гривень накрутки - ось бізнес на крові.
 9. У зв"язку із массовим та суттєвим подорожченням цін на медикаменти у мережі Волиньфарм та Сальве та відміною їх знижкових неділь, підкажіть будь-ласка - хто де скуповується? Де тепер дешевше?
 10. Пробачте, але чим саме вона відрізняється від цієї що перша в пошуку на сландо за 220 гривень?
 11. Продамо наш диван тахту. Стан б\в, у користуванні близько 5 років. Розміри: довжина 210см на 80см. Спальне місце 185см на 70см у складеному стані. Також знизу висувні ящики на колесиках, які в розкладеному стані дивану слугують другою половинкою спального місця 185 см на 140см. Диван не брудний, не прокурений, в цілком пристойному стані. Бильце можна перекручувати на іншу сторону. На фото видно як потріпалися нитки на бильцях по краях (була в нас киця...сволоч) і зносився каркас ящика (було зламане колесико і воно роздряпувало кришку). Зараз колесика усі замінили. Але вирішили купити нормальне одномісне ліжко з матрасом тому дивану місця більше немає. Продаємо з самовиносом і самовивозом. Попередній огляд по домовленості. Живемо на 33му, за дит.майданчиком (п-я Соло) Ціна 600 гривень. Зв"язок за тел. 0954038882 Ірина (у нас мала дитина, отож телефонуйте в людський час і не надто настирливо, дякуємо за розуміння!)
 12. Лишилось 5 листів пінопласту після обшивки балкону. 1 х 0.5 х 0.03. Забирайте 0954038882