Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

147287.jpeg

Про: В недалеком будущем люди единодушно проголосуют за разделение на «нужных» и «ненужных». Первые — семейные и с детьми, вторые, соответственно, — одинокие и бездетные. Последних по достижении пенсионного возраста превращают в запчасти для «нужных» — они становятся биологическим материалом.

Женщин с 50 лет и мужчин с 60 забирают в своего рода санаторий, где у них есть все: отлично оснащенный тренажерный зал, бассейн, разнообразная бесплатная еда, одежда, библиотека, кинотеатр, кружки и занятия по интересам. В обмен на райскую жизнь постояльцев такого санатория используют для медицинских опытов или пускают «на органы» «нужным» членам общества — тем, у кого есть дети.

Героиня, чье повествование мы и читаем, в 20 сделала аборт, а в 30 с легкостью проголосовала за этот закон — она была уверена, что успеет и построить семью, и родить ребенка. В 50 ее забрали от ворот собственного дома в такой санаторий для «ненужных». Единственное живое существо, которое по-настоящему ее любило — собаку, — она отдала «нужным» многодетным соседям. Уже в санатории она встретит свою настоящую любовь и все же родит ребенка. Но вернуться в настоящий мир ей будет уже не суждено.

ВЕРДИКТ :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала роман Олді "Золотарь, или Просите и дано будет". Аж дивно, що це Олді написали :_38: . Але то єдиний їх ляп :_02: .

Читаю зараз "Задверье" Ніка Геймана. Нам він відомий своїм екранізованим романом "Звездная пыль". Ну і мультфільмом на його повість "Кораліна", її ще охрестили Алісою в країні чудес, написаною Стівеном Кінгом :0032: . "Задверье" теж така собі готична казочка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагиб Махфуз - Пансионат "Мирамар"

Єгипет 60-х років минулого століття. Яскраво зображені всі протиріччя суспільно-політичного життя країни і погляди різних верств єгипетського суспільства щодо революції та соціальних реформ того часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жозе Сарамаго "Перебои в смерти". Цікава книга, ні на що особо не схожа, але з цими Нобелівськими лауреатами завжди так :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитую "Польові дослідження з українського сексу" Оксани Забужко. Вперше читала 5 років тому. Виявилось, що тепер у мене трохи інший погляд на "проблемні" стосунки чоловіків та жінок:unsure:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю М.Лермонтова "Герой нашего времени".

Зараз сестра вивчає цей твір у 9 класі. Проте не всі твори можна зрозуміти у такому юному віці, тому вирішила пригадати його для себе

Перший раз теж прочитав в школі. Потім неодноразово перечитував. Твір просто бомба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось було поставила собі ціль - ознайомитися з творами Нобелівських лауреатів в області літератури. Ще на один крок наблизилася до досягнення мети - Нагиб Махфуз "Любовь под дождем"

Явного захоплення твір не викликав, сподівалася на щось краще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я таки це зробила! дочитала твір Бальзака "Шагренева шкіра". за 2 роки ледве першу частину осилила. а тут за півдня дочитала все! уррря :0005: тепер на черзі ще один "довгострой" Франц Кафка "Процес". дивний трохи твір, але все ж цікавий :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Марія Матіос "Щоденник страченої".

Пропоную тут же подавати хоча б коротенько враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно прослухав Сергей Тармашев "Древний" (трилогія).

Фантастика - просто бомба (ядерний апокаліпсис, і подальший розвиток людства протягом кількох тисяч років)!

Враження - супер!

Зараз слухаю Анна Старобинец "Убежище 3/9". Пару разів хотів видалити цю книгу. Щось схоже на брєд шизофреніка. Послухаю ще трохи, може далі щось проясниться в сюжеті... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Марія Матіос "Щоденник страченої".

Пропоную тут же подавати хоча б коротенько враження.

Я тільки за:rolleyes:. Але цією книгою Матіос я трохи розчарована, бо від всіх попередніх ("Життя коротке", "Майже ніколи не навпаки", "Солодка Даруся") я була в невимовному захваті.

"Щоденник страченої" - це щоденник жінки, закоханої в одруженого чоловіка. Щоденник якось епізодично фіксує події її життя, вся увага на емоціях і переживаннях, причому таких глибоких, що інколи авторка зображує свою героїню ледве не психічно хворою.

Книгу я ще не дочитала, але на мою думку, це не найсильніший твір Матіос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Джеймс Роллінс "Песчаный дьявол", перший том з його п'ятитомника "Отряд «Сигма»". Стандартний пригодницький, замішаний на містиці роман. Що бойовичок подивитись :_02: аля "Лара Крофт".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Юстейн Гордер "Апельсиновая девушка" - романтична і зворушлива love story, написана п"ятнадцятилітнім хлопцем про своїх батьків.

Я отримала купу позитиву від книги:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И.Ильф и Е.Петров "Золотой теленок" - вчора захотілось "ретро" і я вкотре перечитала роман про великого комбінатора:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Достоевский Ф.М. "Преступление и наказание"

Іноді отак перечитуєш твір і розумієш, що вже "доросла" до правильного сприйняття думок автора. Враження від прочитаного зовсім не такі, як були у школі під час вивчення твору по програмі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

93490_380.jpg

Магія і реальність, боротьба ковенів, минуле, сучасне-усе переплетено.Захопливий сюжет. Хочеться кіна про це 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За останні ночі безсоння прочитала Ірен Роздобудько "Дві хвилини правди", Мануела Гретковська "Полька" і Галина Вдовиченко "Пів"яблука". Перша і третя прочитались на одному диханні. Полька читалась важче. Щось Ірен Роздобудько вже так не вражає, як раніше :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...