Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Бернард Вербер. Танатонавти

Про те, як у майбутньому люди навчились "літати" в загробний світ, відкриваючи таємницю смерті. Суміш фантастики/містики/філософії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Щойно закінчив слухати тетралогію А. Зоріча "Завтра война" та книжечку Громова "Наработка на отказ".

Почав наступну тетралогію А. Зоріча "Свод равновесия". :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бернард Вербер. Танатонавти

Про те, як у майбутньому люди навчились "літати" в загробний світ, відкриваючи таємницю смерті. Суміш фантастики/містики/філософії.

Классно чувак пишет, прочитал его "Империя ангелов" и "Отец наших отцов", могу дать почитать (80935255550 или аська 191148289). Очень хочу прочитать "Мы боги", може кто имеет, а о в Луцке немогу найти именно эту книгу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В зв'язку з тим, що сайт Лібрусек заліг :huh: киньте пару посилань на ресурси де можна стягнути безкоштовно літературу в fb2, так як користуюсь покетбуком301

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вихідних закінчив читати "Таємну вечерю" Хав'єра Сієрри. Дуже цікаво написана книга - у формі розслідування - про знамениту фреску Леонардо да Вінчі та приховані у ній символи. Читається дуже легко і захопливо.

Помітив, що останнім часом побільшало книг на теологічні теми: "П'ята Євангелія" Ванденберга, "Янголи і демони" та "Код да Вінчі" Брауна... Мабуть людей все більше цікавить тема релігії, її походження та розвитку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, будь ласка, книгу для читання. Обов*язкова умова це українська мова та в електронному вигляді. Жанр, тут навіть не знаю, люблю читати веселі книжки схожі на "Я "Побєда" і Берлін" Скрябіна, а також фантастику люблю почитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Дівчина принесла з роботи невелику розповідь, ДР. СПЕНСЕР ДЖОНСОН «КТО ЗАБРАЛ МОЙ СЫР».

Коротка, але дуже повчальна оповідь.

__________________.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора почав читати Анчі Мін "Остання імператриця Китаю" - про імператрицю, що правила в кінці 19 - поч. 20 ст. Цікаво почитати про їхні звичаї і устрій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учения Дона Хуана..(К. Кастанеда) Лодка на аллеях Парка (П. Монсон) Государь, Рассуждения о первой декаде Тита Ливия (Н. Макиавелли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учора прочитав оповідь, запропоновану SergiuS'ом кількома постами вище. Зацікавив початок, який відразу налаштував на можливість дізнатись з прочитаного якісь нові міркування стосовно пошуку щастя чи ставлення до свого життя. Розповідь повчальна, але не більше. Жодних революційних думок і порад не побачив. Хоча інколи почитати такі оповідання корисно, щоб зайвий раз отримати підтвердження того, що ставлення до оточуючого світу правильне, і зарядитись оптимізмом до подальшої активності в пошуку свого "сиру".

Продовжу читати Анчі Мін. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Януш Леон Вишневский "Повторение судьбы". Цікавий сюжет, багато в чому нагадує "Самотність в мережі". Власне тому я й читала цей роман, бо "Самотність" дуже сподобалась. Але дочитавши, була трохи розчарована - все-таки "повторение" присутнє, а хотілось чогось нового :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роздруковую Adolf Hitler "Mein Kampf", російською, не в оригіналі.

Давно вже хотів прочитати, і вільного часу зараз вдосталь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу закінчив слухати Річарда Метісона "Я - легенда". Дуже сильна книга. Набагато крутіша за фільм, ІМХО, та й сюжет майже зовсім інший.

Зараз слухаю класику фантастичного жанру - Айзек Азімов "Я - робот". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роздруковую Adolf Hitler "Mein Kampf", російською, не в оригіналі.

Давно вже хотів прочитати, і вільного часу зараз вдосталь

в мене батя читав також ньому роздруковував казав що дуже розумно написана книжка, хотів сам прочитати але все руки ніяк недоходять.

на даний момент читаю Пол Экман - Психология лжи.

простіше кажучи хто дивитись серіал "Теория лжи" бажано прочитати тому що я так поняв що той хто знімає цей серіал 100% користується цією книжкою так як зустрічають в книзі фрагменти з серіалу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роздруковую Adolf Hitler "Mein Kampf", російською, не в оригіналі.

Давно вже хотів прочитати, і вільного часу зараз вдосталь

в мене батя читав також ньому роздруковував казав що дуже розумно написана книжка, хотів сам прочитати але все руки ніяк недоходять.

на даний момент читаю Пол Экман - Психология лжи.

простіше кажучи хто дивитись серіал "Теория лжи" бажано прочитати тому що я так поняв що той хто знімає цей серіал 100% користується цією книжкою так як зустрічають в книзі фрагменти з серіалу.

Майн кампф і справді розумна "збудована" як книжка. Цікаво почитати і збагнути що саме робив Гітлер заради влади..хм :smile-zachot:

оооо, і книга Пола Екмана теж чудова ) А серіал справді багато в чому базується на ній :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люко Дашвар - Молоко з кров'ю. Рекомендую для читання. Супер книжка, читається на одному диханні. Я як сів читати, то відірвався тільки дочитавши до кінця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люко Дашвар - Молоко з кров'ю. Рекомендую для читання. Супер книжка, читається на одному диханні. Я як сів читати, то відірвався тільки дочитавши до кінця :)

Трошки гірша її ж "Рай. Центр." Щось схоже на українську фантастику. Але "взяла" тільки з другого підходу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В електронному нема, не люблю електронних книг, стараюся купувати паперові.

Рай.Цент сьогодні-завтра візьмусь читати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитала на днях Эрик-Эммануил Шмитт. Оскар и Розовая дама

Цікаве таке опавідання. Добре.

Почала читати Вебера - Імперія Ангелів. Теж дуже захоплююче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...