Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

00082810.cover.jpg

Павел Хлебников

Крёстный отец Кремля Борис Березовский, или история разграбления России

Досить цікава книжка, від авторитетного автора (в минулому старшого редактора журналу «Форбс»), котрого вже нема в живих...

Описується політично-олігархічно-бізнесовий бомонд СССР і Росії. Горбачовська-Єльцинська-Путінська епохи. Раджу.

940209050.jpg

Лиллиан Гласс – Я читаю ваши мысли

Не телепатія :), книга відомого психолога про те, як можна бачити людей "наскрізь". По тембру і интонаціям голосу, манері виражатись, жестам, міміці і «мові тіла». Прочитав, почав заново, для закріплення в памяті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Думаю прочитати "Одноетажная Америка" Ильф и Петров,

а потім подивитись серіал - Одноэтажная Америка (16 серий) http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=891507

отакє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cover.jpg

Аркадий и Борис Стругацкие "Хромая судьба"

Коментувати твори Стругацьких? Їх потрібно просто читати...читати...читати...усі твори без виключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

044d615cfe39.jpg

Про:

Год издания: 2010

Жанр: фантастика, мистика

Студентка Кейт из Манхэттена отправляется на экскурсию в заброшенную средневековую церковь. У девушки возникает ощущение, что она уже бывала здесь раньше, хотя этого и не может быть... А в 1604 году при монастыре воспитывается и обучается Кит, девушка, которая выдает себя за юношу, потому что в те времена образование мог получить только мужчина. Однажды в тот же монастырь попадает Саймон, мальчик из рода ясновидящих цыган, который слышит голоса ангелов, но совершенно не приспособлен к жизни среди людей. Кит берет Саймона под свою опеку.

Судьбы Кейт в настоящем и Кита с Саймоном в прошлом оказываются связаны, благодаря магической власти Камня ангела. Кто-то из троих должен принести страшную жертву. И как эта жертва отразится на их будущем и прошлом?

Завораживающие хитросплетения истории, тайна перемещений во времени, удивительная судьба девушки, живущей сразу в двух эпохах.

Ели дочитала, пару раз засыпала при чтении. Мой вердикт :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начиталась Харукі Муракамі - "Мой любимый спутник", "Все Божьи дети могут танцевать", "Кафка на пляже". Автор, як завжди, неперевершений, але мені вже захотілось чогось іншого. Сьогодні почала Анну Гавальду "Утешительная партия игры в петанк".

empty.gifempty.gif1001245520.jpg

"Шарль Баланда - преуспевающий архитектор сорока шести лет. Живет в Париже с любимой женщиной - красавицей Лоранс и ее дочерью Матильдой. Много работает, редко бывает дома, всего добился собственным трудом, спокойный, рассудительный, кирпичик за кирпичиком выстраивает и обустраивает свою жизнь. В общем-то все у него как положено, да и сюрпризов в таком возрасте ждать не приходится. Но однажды он получит письмо, которое застигнет его врасплох. Письмо из прошлого, о котором он и думать забыл, и как же далеко оно уведет его с проторенного пути…

Умный, красивый роман о людях, о жизни, о любви."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cover.jpg

"Есть лишь одна проблема - одна

- единственная в мире - вернуть

людям духовное содержание, ду-

ховные заботы..."

А. Де Сент-Экзюпери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдяки цьому розділу відкрила для себе:

Глуховського - "Метро 2033", "Метро 2034", "Сумерки" (на одному диханні прочиталась тільки перша, захоплююча. Я це називаю з'їсти книжку :D );

Джин Дюпро - трилогія "Город Эмбер" (перші цікаві, кінець, як це часто буває в комерційних книгах :) , з'їхав);

Айн Рэнд - "Атлант расправил плечи" трилогія (ще в процесі).

Але улюбленими авторами залишаються Дяченки і Лук'яненко (прочитала всі твори, дуже рекомендую любителям міського фентезі і фантастики), Олді вибірково :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала першу частину "Ягідної трилогії" популярної польської письменниці Ізабелли Сови "Смак свіжої малини". Книжечка побачила світ в 2005 році і швидко стала бестселлером. Переклад - це окремі перли - західна говірка сприймається легко і хочеться невпинно читати :)

17.jpg

Книжка чимось нагадала "Дневник Бриджет Джонс". Головна героїня - 26річна студентка на ім"я Малина, сучасна паняночка, постійно на дієтах, і що зважилася на пластичну операцію, щоб привернути увагу свого колишнього нареченого. У формі щоденника описує свої буденні катастрофи, пошуки роботи і походи до психіатра, своїх друзів, ухажорів і сімейку. Взагалі весела іронічна книжечка, дуже життєва і нагадує тим хто депресує, що не треба здаватися - життя попереду!

І ще одну зараз дочитую, не можу відірватися. Український скандальний письменник Анатолій Дністровий "Пацикі". Книжка про малолітніх бешкетників, змушує задуматись над життєвим вибором, над тим що добре, а що погано.

%D0%9F%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BA%D0%B8.jpg

Раджу до читання усім представникам сильної статі, тим, що пам"ятають розборки район-на-район, "стрєлкі", "мєсних штемпочків", обдовбаних наркоманів в себе в під"їзді, малолітніх бандьох на школьному дворі з сємками,бункери, красопєт 15-річних, яких совали всі кому не лінь, всім хто виріс на розриві СРСР, бабіни і пластинки, DeepPurple, ACDC, поляків що торгували з машин, тим хто сцяв за "Бригадою" і "Бумером", всім хто прогулював школу і хляв і хапав. І всім хто не зважаючи на це все образумився і став харошим чєлавєком :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закінчив слухати Дена Брауна "Утраченный символ". Цікаво було послухати про масонів-засновників США, про різні релігійні і не тільки символи, про таємний смисл Біблії... :)

Зараз приступаю до трилогії Сергея Тармашева "Древний".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за пару тижнів прочитав повністю всі твори Конан Дойля про Шерлока Холмса. Всі скажуть що читали в дитинстві але прочитати в зрілому віці це зовсім інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соромно зізнаватись, але давно не читала нічого, крім посібника по бухобліку і самомучителя з QNX. люблю класичну літературу. останнім твором був "Милий друг" Гі де Мопасана. а ще збірка оповідань про Шерлока Холмса :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще згадала одну книжечку, яка мене вразила. років 5тому після закінчення виставки, на якій я працювала, організаторами була подарована збірка оповідань Етгара Керета. там всього 43сторіночки і 11 оповідань. вони читались на одному диханні. дійсно зачіпає і вони не витягнуті з пальця, як це часто буває. видно, що написані з величезною любов'ю і до людей, і до того, чому автор присвячує своє життя. при нагоді обов'язково щось почитайте з Етгара Керета :ok::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Енн Райс "Пандора". Прочитала поки тільки 21 стор. Цікаво!!!! :rolleyes:

Цікаво-не-можу-відірватись чи цікаво-коли-герой-нарешті-чмихне? :D Пробувала її "Хроніки вампірів" читати. Нудьга :_38:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Енн Райс "Пандора". Прочитала поки тільки 21 стор. Цікаво!!!! :rolleyes:

Цікаво-не-можу-відірватись чи цікаво-коли-герой-нарешті-чмихне? :D Пробувала її "Хроніки вампірів" читати. Нудьга :_38:

Поки що тільки почала читати, ще не нудно. Далі побачим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав всього Пратчетта в оригіналі. Закінчилось тим, що скачав ще раз російською (чорт забирай мою англійську). Неможливо перестати читати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ірен Роздобудько - психологічна драма "Ґудзик"

Дуже сподобалося. Вибачте, що багато тексту, але, як на мене, дуже сильно написано.

Другий монолог Ліки

—Зараз я розповім тобі одне з оповідань Чехова...

—Ну, не смійся, я не так висловилася! Я тобі його перекажу, ніби розповім наново. Розумієш? Воно дуже подібне до всього цього життя. Я читала його так давно, що вже не пригадаю, яку воно мало назву... Отже. У Лікаря помер маленький син. Лікар невтішний, йому здається, що разом із сином закінчилося і його життя. Раптом — дзвінок у двері. Приходить чоловік і благає лікаря терміново поїхати до його тяжкохворої дружини, яку він любить до безтями. Лікар спочатку відмовляється — він незмозі зрушити з місця. Але, зрештою, обов'язок переважує, і він їде в ніч, до помешкання пацієнтки. Заходять по квартири. Аж тут з'ясовується, що хвороба дружини— хитрість, аби відіслати з дому зрадженого чоловіка, я самій втекти з якимось військовим. Чоловік у відчаї. Забувши про лікаря, він бігає по кімнатах, наштовхується на розкидані речі, не може нічого зрозуміти. Він ображений, розтоптаний, зганьблений. Лікар, своєю чергою, нічого не розуміє: в нього горе, він усе покинув, приїхав бо-зна куди — й раптом перед ним метушиться якийсь чолов'яга, закликаючи до справедливості. Ось тут їм би поплакати разом, потиснути один одному руки, поспівчувати — адже обом боляче! Але — ні! Вони сваряться, звинувачують один одного невідомо в чому. У кожнім кричить власна образа. Мені здається, що в цьому оповіданні — модель усіх людських стосунків.

– ?

— Ну ось, наприклад, ця продавщиця, в якої ми сьогодні купували диню... Пам'ятаєш, ти ще розсердився, коли я з нею поговорила? Але хіба вона винна, що ми — щасливі, а вона — у брудному фартуху?! Для неї було нестерпним наше щастя — і вона нас обрахувала. А мені стало її жаль, тому що увечері вдома на неї чекає п'яний чоловік — й жодного поцілунку!

Є дуже прості істини — про них не часто говорять, а якщо й говорять, то зазвичай іронізують. Або ж вони звучать занадто банально. Але ж вони — існують. Ось спробуй вимовити їх уголос — і відчуєш, як накотяться сльози: треба любити своїх друзів, захищати батьківщину, поважати старих, не принижувати слабших за себе, не брехати, нічого не боятися й нічого не просити... Говорити про це, може, й смішно. Однак... не сміємося ж ми, читаючи Біблію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю М.Лермонтова "Герой нашего времени".

Зараз сестра вивчає цей твір у 9 класі. Проте не всі твори можна зрозуміти у такому юному віці, тому вирішила пригадати його для себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cover.jpg

Б. Стругацкий. «Комментарии к пройденному»: «…именно „обречЕнный“, а не „обречённый“, как некоторые норовят произносить…»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будучи на рибалці в минулу неділю :) ще раз перечитав - "Бег зайца через поля" Себастьян Жапризо, мушу сказати що попередній раз прочитав цей твір років 10 назад - сподобалось), станом на сьогоднішній день нічого не змінилось - гарний твір.

п.с. вчора скачав фільму і передивився ще раз - сидю Довольний ).

Любовь моя, мы всего лишь

постаревшие дети, что суетятся,

перед тем как обрести покой.

Льюис Кэрролл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадим Бойко "Слово після страти" і "Якщо на землі є пекло..."

Документальні повісті про муки й страждання людей різних національностей в таборах смерті, про їхню боротьбу з нацизмом. Автор повістей-колишній в'язень Освенціму, учасник антинацистського руху Опору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...