Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Не буду казати що прочитав (бо то якісь ДБН-и, закони, СНіПи тощо :) ), скажу на що "облизуюсь" - рука в книгарнях тянеться до Пікуля: після "Нєчістой сіли", "Чєсть імєю" хочеться щееееее історії. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ернест Хемінгуей "Свято, що завжди з тобою" -

автобіографічний роман про життя автора в Парижі в 20 роках минулого століття.

Гарно описаний не тільки Париж, а й канікули в Австрійських Альпах.

Цікаво згадує Хемінгуей про своє знайомство з Ф.С.Фітцджеральдом.

Дуже сподобалось, як легко і просто автор розповідає про далеко не найлегші роки свого життя.

Певно, йому й самому подобались ті спогади:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прослухав Владимира Васильева "Смерть или слава", "Черная эстафета" та "Война за мобильность" - "Наследие исполинов" і "Никто, кроме нас". Класна серія. :)

Зараз слухаю чертверту частину з серіїї "Отряд" Алексея Евтушенко.

Також досить оригінальний твір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав "Пригоди бравого вояка Швейка" Ярослава Гашека.

Раджу всім.

Легко читається і піднімає настрій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ось збираюсь прочитати "Українські казки"! за все життя прочитав 2 книжки, але цю так захотілось почитати - просто супер картинки!

Доречі купував, ще й таку величезну розмальовку - десь А3-го формату яку можна навіть крейдою розфарбовувати - просто супер! Дуже приємно що для дітей зараз є такі речі, ну і для деяких дорослих :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В.Гюго "Человек,который смеется"

І навіть якщо на обличчі страшна маска, в душі знайдеться місце для щирих,світлих почуттів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Пригоди бравого вояка Швейка" Ярослава Гашека.

Легко читається і піднімає настрій.

Ну не знаю, я цю книжку мабуть найдовше читав, десь з пів року. Місцями було цікаво, але в основному НУДОТА.

Стивен Кинг - Призраки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харуки Мураками "Страна чудес без тормозов и конец света" - таємниці людської підсвідомості, як заплутані лабіринти, паралельні реальності, які створюємо ми самі в своїх головах... дуже цікаво і трошки сумно... але надзвичайно захоплююче, як завжди буває в Муракамі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бальзак "Трдцатилетняя женщина", досить цікаві для мене Анн и Серж Голон "Анжелика" та "Скарлет О’Хара" Маргарет Митчел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно прочитав Джек Лондон - "Біле ікло" , також прочитав Джордж Оруэлл Ферма животных (Скотный двор), Кайдашева Сім'я - Іван Нечуй-Левицький

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прослухав Стругацких "Пикник на обочине" - мутна книжечка, імхо.

Потім Головачева "Ко времени моих слёз" - весь сюжет цікавий, думаєш, що ж тут буде далі, а в кінці - БАЦ, і обрубали все... Зовсім несподівано.

Зараз слухаю Нил Гейман "Американские боги" - досить цікаво. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю Генрі Міллєра. На днях дочитала "Нексус" та "Плексус". Зараз читаю "Сексус". Цікаво, місцями складно через навантаженість роздумами, але гарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Шепіт" Павла Загребельного. Перш за все подобається багата українська мова. Недавно прочитав українською переклад Кінга "Зона покриття", то там триндєц просто :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прослухав Стругацких "Пикник на обочине" - мутна книжечка, імхо.

Вперше чую, що "Пикник на обочине" - мутна книжечка. :blink:

Твори Стругацких це взагалі шедеври.

А "Пикник на обочине" та "Трудно быть богом"- просто вершина їхньої творчості.

Можливо, варто було б дійсно прочитати, а не прослухати. Сприймається по іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вперше чую, що "Пикник на обочине" - мутна книжечка. :blink:

Твори Стругацких це взагалі шедеври.

А "Пикник на обочине" та "Трудно быть богом"- просто вершина їхньої творчості.

Можливо, варто було б дійсно прочитати, а не прослухати. Сприймається по іншому.

"Трудно быть богом" - слухав в озвученні Ярмольника. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала вчора "Постель" Януша Вишневського. Дивно, що чоловік може так думати і відчувати, як це робить жінка......

Книга складається з кількох історій, серед яких найбільше сподобалось "Тест" - про дуже щасливе кохання двох людей, яке раптово змінюється на ненависть з боку чоловіка, коли він взнає про позитивний тест на СНІД своєї дружини.....А потім виявляється, що тест помилковий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю зараз Вишневського Повторение судьбы,і взагалі обожнюю його :rolleyes:

І я якраз читаю цю книжку :). Був би автор на 10-15 років молодший, я б в нього закохалась :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, він у травні відвідував Київ і планує бути у Львові на 17-му Форумі видавців (16-19 вересня).

vishnevski.jpg 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергей Горин "А вы пробовали гипноз?".

gorin.jpg

Практическое руководство по применению гипнотических психотехник в бизнесе и медицине, рекламе и пропаганде, торговле и повседневной жизни.

"...Как видите, наведение транса очень простой навык, и вы, в сущности,заплатили мне не за то, чтобы узнать, как погрузить человека в гипнотически измененное состояние сознания. Вы заплатили за то, чтобы узнать, как это использовать..."

Сергей А. Горин, 1994 г.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А.Вайнер, Г.Вайнер "Эра милосердия" - книга, за сюжетом якої був знятий фільм "Место встречи изменить нельзя".

Після цього роману взялася за "Я, следователь..." цих же авторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джонатан Сафран Фоер "Полная иллюминация". З передмови: «Полная иллюминация» — это роман, в котором иллюминация наступает не сразу. Для некоторых — никогда. Слишком легко пройти мимо и не нащупать во тьме выключателей. И еще прошу: приготовьтесь к литературной игре. Это серьезная книга, написанная несерьезным человеком. Или наоборот. В общем, как скажет один из героев: «Юмор — это единственный правдивый способ рассказать печальный рассказ». До речі, дія роману відбувається в луцьку.

По книжці є фільм "И всё осветилось", де автор зіграв головну роль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...