Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

На днях Тараса Бульбу прочитав і одразу ж захотілось фільм подивитись. І напевно він буде не один, вікі пише аж про дев"ять екранізацій, думаю українську то точно десь можна буде викопати.

А зараз почав "Бремя страстей человеческих" Уільяма Сомерсета Моема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Всім здоровенне ДЯКУЮ за наводку на Володимира Лиса "Століття Якова" - книга шикарна! сама прочитала і знайомим всім порадила. Зараз взялася нарешті за Забужкові Музеї, прочитала 25 сторінок і навіть не поняла шо читаю, там і далі так нудно буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім здоровенне ДЯКУЮ за наводку на Володимира Лиса "Століття Якова" - книга шикарна! сама прочитала і знайомим всім порадила. Зараз взялася нарешті за Забужкові Музеї, прочитала 25 сторінок і навіть не поняла шо читаю, там і далі так нудно буде?

Не здавайся, і буде тобі щастє:)! Я всім тепер кажу, що треба подолати 80-сторінковий бар"єр, а далі як захопить - відірватись не зможеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім здоровенне ДЯКУЮ за наводку на Володимира Лиса "Століття Якова" - книга шикарна! сама прочитала і знайомим всім порадила. Зараз взялася нарешті за Забужкові Музеї, прочитала 25 сторінок і навіть не поняла шо читаю, там і далі так нудно буде?

Не здавайся, і буде тобі щастє:)! Я всім тепер кажу, що треба подолати 80-сторінковий бар"єр, а далі як захопить - відірватись не зможеш.

От правду кажуть, що скільки людей, стільки й думок. Мені, навпаки, початок дуже сподобався. І взагалі ця книжка - це Щось. Так і хочеться майже на кожній сторінці написати ОЦЕ!!!!!(хто читав, той зрозуміє). Таке враження, що всередині тебе формуються такі ж думки, але вони не можуть народитися. І тут на цих сторінках - ти їх бачиш...... А ще дуже подобаються абзаци на 2 сторінки та речення на пів сторінки. Але це не дратує і дуже нормально сприймається.

Я вже другу ніч лягаю о 3 годині, закинула свої справи, а відкласти книжку не можу. І смішно і не дуже :).

Liberta, дуже дякую за книжку!!! Толіку окрема подяка за те, що передав))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

talja, на відміну від "Музею", фрагменти "Століття Якова" мені час від часу згадуються. Ніби як якась історія, бувальщина, розказана якимось n-кратно-ріднім дядьком... Тому для мене оповідь "Століття" є більш вражаючою, більш простішою, м'ягшою (чи як?) за "Музей"...

Ще пару тижнів назад думав почитати «Записки українського самашедшего» Ліни Костенко, але відгуки читачів мене відмовили купувати їх.

І так - по темі: останнє що прочитав - це перший історичний роман Пікуля "Баязет".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для себе на майбутнє маю перелік "доволі хороших письменників:

Тарас Прохасько, Андрій Курков, Юрій Винничук, Кость Москалець, Олег Лишега, Василь Ґабор, Галина Пагутяк, Олександр Денисенко, Євген Пашковський, Василь Шевчук, Микола Рябчук, Олег Говда, Петро Яценко, Оксана Забужко, Сергій Жадан, Тимофій Гаврилів, Емма Андієвська, Марія Матіос, Ніна Бічуя, Андрій Содомора й ще багато інших."

Звідси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М.Булгаков: Дьяволиада, Роковые яйца, Собачье сердце, Записки молодого врача, Морфий. (Перечитував)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна недоспана ніч і Забужко дочитана :rolleyes: . Такого задоволення від книги давно не отримувала. Ще потримаю 1-2 дні, щоб перечитати дещо :blush: .

Ліберта , ще раз ДЯКУЮ!!!!!

Думаю, що враження переказувати якось недоречно. В кожного вони різні. І якось важко сказати про що ця книжка. ЇЇ просто треба прочитати !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так - по темі: останнє що прочитав - це перший історичний роман Пікуля "Баязет".

Пікуль - це моє найбільше захоплення протягом останніх двох років!

Прочитала і "Баязет", і "Из тупика", "Нечистая сила", "Фаворит", "Живая связь времен", "Моонзунд", "Невидимки", "Богатство", "Каторга", "Мальчики с бантиками", "Миниатюры", деякі по два рази і навіть не можу визначитись, яка з них більше сподобалась.

Завдяки його книгам, в мене період читання історичної літератури, зараз "Кутузов" Леонтія Раковського читаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдяки його книгам, в мене період читання історичної літератури, зараз "Кутузов" Леонтія Раковського читаю.

з історичних книжок, крім Пікуля, можу згадати лише Загребельного - ще в школі читав його "Богдана Хмельницького".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдяки його книгам, в мене період читання історичної літератури, зараз "Кутузов" Леонтія Раковського читаю.

з історичних книжок, крім Пікуля, можу згадати лише Загребельного - ще в школі читав його "Богдана Хмельницького".

В мене так було до того, як я почала читати Пікуля,тобто щось на історичну тематику читала, звісно, але не цілеспрямовано, а тепер затягнуло :) особливо періоди російсько-японської війни та Першої світової (да, я зануда :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стивен Кинг "Последняя перекладина" вообще то я эту книгу не читал, а слушал в формате мр3, но всё равно зацепило.Это одно из немногих произведений Кинга, на связанное с разными там ужастиками, очень поучительный рассказ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, перед виїздом з Києва на Луцьк, купив "Століття Якова" Володимира Лиса. Просто таки "ковтнув" цю awesome-сторі за тих 6 годин дороги, посадивши підсвіткою акум телефона повністю. Книга однозначно з розряду "must read"!

У мене ще жодна книга з власної бібліотеки не користувалась такою популярністю. Додому ще не повернулась. Прочитало більше десятка знайомих. По відгуках помітила, що особливо вражає чоловіків, читають залпом і плачуть, навіть ті, від кого не очікувала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, перед виїздом з Києва на Луцьк, купив "Століття Якова" Володимира Лиса. Просто таки "ковтнув" цю awesome-сторі за тих 6 годин дороги, посадивши підсвіткою акум телефона повністю. Книга однозначно з розряду "must read"!

У мене ще жодна книга з власної бібліотеки не користувалась такою популярністю. Додому ще не повернулась. Прочитало більше десятка знайомих. По відгуках помітила, що особливо вражає чоловіків, читають залпом і плачуть, навіть ті, від кого не очікувала.

Я тільки-но витерла сльози і перегорнула останню сторінку:). Оце книжка... Ні, не так - оце життя...

P.S. Оля, величезне дякую за книжку! То я її передаю далі?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорите, что хорошая книга? Надо посмотреть в своей домашней библиотеке, вроде мне Володимир Лис подписывал её, у меня отвратительная привычка такая есть, более двадцати книг известных волынских, и не только, поэтов и писателей, подаренных авторами, а я только принесу домой, поставлю на полочку, и забываю прочитать.. :unsure:

Иногда, когда опять встречаюсь с ними, они спрашивают мнение о книге, а мне стыдно бывает признаться, что я её не читал :angry2::unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ах, как ти блізок к звйоздам

Это ко мне ?Ирония понята и принята :rolleyes:

У каждого свой круг общения, специфика моей работы такова, что часто приходиться общаться с людьми, имеющими отношение к литературе, культуре, искусству.Ничего странного здесь нет. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тільки-но витерла сльози і перегорнула останню сторінку:). Оце книжка... Ні, не так - оце життя...

P.S. Оля, величезне дякую за книжку! То я її передаю далі?:)

Книга дійсно чудова. У мене всі знайомі вже прочитали, так що передавай далі (тільки скажеш кому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стьопа Кінг "Острів Дума". Мені її ДІд Мороз на нр приніс.

Хотілось би глянути на того Діда Мороза, що приносить книги Кінга :ohmy::0025:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, как только встречусь в очередной раз с Лисом, я передам ему ваши отклики на книгу, думаю, ему будет приятно слышать, что не зря он потратил время, деньги и талант на создание сего произведения :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілось би глянути на того Діда Мороза, що приносить книги Кінга

Я думаю, он похож на этого деда

1293672935_0.jpg

или на этого

91373eb3b282.jpg

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книга дійсно чудова. У мене всі знайомі вже прочитали, так що передавай далі (тільки скажеш кому)

Обов"язково! Вона ще трошки побуде в мене, бо сестра хоче прочитати. А на бордівці, здається, Caprichos просила книжку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таки да, вот такой дедушка принесёт в новогоднюю полночь книгу Кинга, так там уже и читать её не будет иметь смысла, книжные листы сходу уйдут не по прямому назначению, и не в библиотеку. :D:g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...