Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

І я розчарувалась в Дені Брауні після другої прочитаної книжки - виявилось, що все одне і те ж. Час від часу хочеться подивитись фільм "Код да Вінчі" тільки тому, що там Одрі Тоту (бо вона мені дуже подобається), але так руки ні разу не дійшли:rolleyes:.

Зараз читаю "Чебрець в молоці" Сняданко (ага, Ліберта, твоя книжка уже в мене:)). Поки що схоже на новелу-нарис - спогади про дитинство, звичайні буденні речі, які чогось закарбовуються в пам"яті і до яких повертаєшся знову і знову... Дочитаю, напишу детальніше:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

"Цифровая крепость" - останній твір Брауна??? Я чомусь завжди думала, що це один із перших його творів. Виправте мене, якщо помиляюся.

Я не є його палким шанувальником.

Просто помічаю літературні новинки, а потім вирішую читати чи ні. Так от там було помічено як продовження... ТОму можу так грубо помилятись.

Та я теж не є його палкою шанувальницею, бо, як на мене, то там немає що дуже шанувати, доволі посередні(як Ви, Zeuss, влучно висловилися - попсові ) твори.

Читала ці твори, бо їх купувала мама, та кожен раз читаючи розчаровувалася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От з чого зробив висновок

http://www.bukvoid.com.ua/news/books/2010/12/29/131541.html

Ясно.

Ну тоді рекомендуйте щось з белітристики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От з чого зробив висновок

http://www.bukvoid.c.../29/131541.html

Ясно.

Ну тоді рекомендуйте щось з белітристики.

"Століття Якова" Лиса читав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Століття Якова" Лиса читав?

Ні не читав, я минулий рік час від часу читав класику і літературу авторів Японії.

Тому всі новинки пройшли повз мене. Перечитаю emoticon-0148-yes.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні не читав, я минулий рік час від часу читав класику і літературу авторів Японії.

"Хёрай. Японские сказания о вещах не совсем обычных"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Століття Якова" Лиса читав?

Маю "Століття Якова", брала почитати в Олі SviltikOM. Якщо вона не проти, можу передати далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Богиня і Консультант" В. Єшкілєва..

Не сподобалось категорично, а очікувань було море. Для мене це було щось аля Ден Браун з купою всіляких імен, 90 % з яких в книзі зустрічалось по одному разу. Якщо вже автор претендував на таке широке розкриття своїх фантазій, то треба було гарно розписати, а не перелічити різні назви однієї і тієї ж богині.

І ковенів багато, півкнижки визначала де який ковен, вже для себе виокремила три основні, а потім виявилось, що їх набагато більше :wacko:

І оці сцени в лесбійській школі (дівчина з собакою). :_20:

На фоні недавньо прочитаних Забужко і Лиса з 10 балів я би поставила двієчку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Маю "Століття Якова", брала почитати в Олі SviltikOM. Якщо вона не проти, можу передати далі.

В Луцьку буваю дууууже рідко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я недавно прочитав "Повсякденне життя Тамплієрів" Жорж Борднов.

Тепер закінчую Гаррі Поттера 6-го, "Напівкровний Принц",

Слідуюча певно буде "Антихрист" Фрідріха Ніцше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочел цикл "Тайна" Вадима Сухачевского ("Загадка отца Сонье", "Завещание императора", "Иная сила", "Конец ордена", "Доктор Ф. и другие"). Первая книга попалась отдельно. Прочитал, понравилось, решил перечитать весь цикл. Остальные книги стали разочарованием. Цикл тупо запорот. Ожидал большего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора, точніше вже було сьогодні:), дочитав "Сенсей IIІ. Исконный Шамбалы" Анастассии Новых - продовження серії, краще писано як друга книга, але до першої трішки недотягує, побачимо що буде в четвертій.

Задумався що б то почитати далі, але, напевне, візьмусь за "Записки українського самашедшего" Ліни Костенко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прослухав Борис Громов "Терской Фронт". Непогана, в принципі книга, але в певному моменті книги я був такий лихий на автора, що ппц...

Згадав він Західну Україну. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала "Століття Якова". Твір дуже сподобався, є над чим задуматися...

А от книга Люко Дашвар "Мати все" мене "зачепила" по-іншому. Це єдиний твір, в якому всі герої мене дратують... Думала почитати інші романи цієї письменниці, але після "Мати все" таке бажання зникло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попалась на очі книга "Любовь живёт три года" Фредерика Бегбедера, прочитав за вихідні. Одразу видно чому вона така популярна - назву вдало придумав рекламщик. Сама ж книга не варта потрачених на неї кількох годин читаня, варті уваги лише деякі окремі фрази, все інше - ниття людини що розчарувалась в коханні.

Хто не читав - можете і не братись, абсолютно нічого не втратите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довелось читать "Телени, или обратная сторона медали"

Когда её читал друг я так ответила на одном форуме ему.

"Хороша... Однако была не моей и пришлось отдать, не дочитав.

Ни капли смущения в описании.

Мне ярые ненавистники (скорее "латентные геи", чем гомофобы) доказывали, что такую литературу надо изымать с оборота.

А между тем в ней, самая что ни на есть сегодняшняя наша жизнь.

Если бы описали стандартную "любовь", восхищённых отзывов от "взрощенных на комби-кормах из соплей" читателей было бы больше "ой спасибо, по**очил" )

Сейчас книга опять попала в мои руки.

Ещё в планах осилить "Апокриф от Люцифера", время лишь бы было...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Александр Иванович Попов

Человек на Луне? Какие доказательства?

chelovek.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жадан. Ворошиловград.

Жадан- майстер. Я читав з великим задоволенням. Персонажі, ситуації, описи, сюжет, спостереження- супер. Насолоджувався кожною сторінкою.

Якщо коротко- життя лузерів. Тих, хто не підкорював вершини, а жив своїм, не завжди простим, життям, зберігаючи вірність собі і своєму оточенню. Тому що є відповідальність і вдячність.

Є декілька гарно виписаних чуттєвих сцен. Особливо запам"ятався уривок з гортанням альбому і простеженням життя жінки за фотографіями.

Таля, дякую за книгу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жадан. Ворошиловград.

Жадан- майстер. Я читав з великим задоволенням. Персонажі, ситуації, описи, сюжет, спостереження- супер. Насолоджувався кожною сторінкою.

...

Те що виходить за рамки "стандартного" завжди викликає або захоплення або розчарування.

Як на мене, то звичайний навіть в дечому банальний збірник розповідей навколо головного героя. Так інколи колоритно описані сюжети, нетипові образи, але вцілому, як каже моя дівчина, бадИль. ВВС шось перемудрило з заявленою книгою року.

Єдине від чого торкнуло, то розповідь про похорони, але реакція двояка.

Цитата лише одна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрко Покальчук "Озерний вітер". Така собі казочка з елементами еротики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрко Покальчук "Озерний вітер". Така собі казочка з елементами еротики.

теж читав. гарна легенда і гарно написана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...