Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

я тут на работе по фонду пробил Лиса, а у нас и нет его этой книги, непорядок :unsure: если у себя дома не найду, то придётся звать бордовцев на помощь в комплектации :)

Или ловить автора, и требовать от него єкземпляр :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Хотілось би глянути на того Діда Мороза, що приносить книги Кінга

Я думаю, он похож на этого деда

или на этого

:D

мдя, хреновенько я вигляжу з твоїх репродукцій, адже то я подарунки клав під ялинку. Треба лікуватись... Пивом напевне :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книга дійсно чудова. У мене всі знайомі вже прочитали, так що передавай далі (тільки скажеш кому)

Обов"язково! Вона ще трошки побуде в мене, бо сестра хоче прочитати. А на бордівці, здається, Caprichos просила книжку?

точно-точно... Caprichos дуже хоче почитати цю книжку(правда зараз починаю читати І. Роздобудько,але я постараюся швиденько прочитати). Отож, буду чекати "Століття", якщо Оля не проти, щоб я її взяла у Олесі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо Оля не проти, щоб я її взяла у Олесі.

Кто то там намекал, что на Борде новеньким не рады ? вы только посмотрите на стилистику общения, такое впечатление, что соседы по этажу собрались, кому то соль нужна ? у меня есть, могу одолжить... или пол буханочки хлеба, ибо гости пришли, а купить хлеб завтыкали :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книга дійсно чудова. У мене всі знайомі вже прочитали, так що передавай далі (тільки скажеш кому)

Обов"язково! Вона ще трошки побуде в мене, бо сестра хоче прочитати. А на бордівці, здається, Caprichos просила книжку?

точно-точно... Caprichos дуже хоче почитати цю книжку(правда зараз починаю читати І. Роздобудько,але я постараюся швиденько прочитати). Отож, буду чекати "Століття", якщо Оля не проти, щоб я її взяла у Олесі.

А потім я на черзі, ОК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо Оля не проти, щоб я її взяла у Олесі.

Звісно не проти.

Доречі, сьогодні вирішила почитати "Графиню" того ж Лиса. Я, звичайно, осилила, але це не те, не порівняти зі "Століттям Якова"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тільки-но витерла сльози і перегорнула останню сторінку:). Оце книжка... Ні, не так - оце життя...

P.S. Оля, величезне дякую за книжку! То я її передаю далі?:)

Заінтріговалі.

у мене є вільне Століття, можу надати

А де можна її забрати і коли? Таке бажання з'явилось її почитати, що б сьогодні ще під'їхав ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за останні колька тижнів, так співпало, стільки позитивних відгуків про цю книгу наслухався від людей, чию думку поважаю, що і самому підсвідомо якось захотілося повідкладати все, що зараз читаю і теж ознайомитись!

Але книга близької подруги теж вже за кількома людьми зарезервована. Тому - чекаю :)

п.с. Хоча, буду відвертий, якби не добрі відгуки знайомих, швидше за все в книгарні я б на твір навіть не звернув уваги. Якась в мене упередженість до сучасної української прози. Що ж таке? :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за останні колька тижнів, так співпало, стільки позитивних відгуків про цю книгу наслухався від людей, чию думку поважаю, що і самому підсвідомо якось захотілося повідкладати все, що зараз читаю і теж ознайомитись!

Але книга близької подруги теж вже за кількома людьми зарезервована. Тому - чекаю :)

п.с. Хоча, буду відвертий, якби не добрі відгуки знайомих, швидше за все в книгарні я б на твір навіть не звернув уваги. Якась в мене упередженість до сучасної української прози. Що ж таке? :0026:

То просто ти ще не прочитав чогось доброго з сучасної української літератури:). Мої улюблені: Андрухович, Забужко, Матіос, Покальчук. Карпа і Дереш - дуже просунуті (прадвінуті:D), дуже молодіжні. Коли вперше їх читаєш, дивує смілива відвертість, навіть притягує, чого там приховувати:). Але до Карпи я давно охолола. А в Дереша сподобалось і досі подобається "Поклоніння ящірці". Потім прочитала "Архе" і перехотілось читати ще щось цього автора. А, ще непогано пише Софія Андрухович, "Сьомга" - найцікавіше з того, що я читала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, про Покальчука я якось і забув. Багато його творів читав. Багато чого дійсно подобається!

Прикольний дядько був.

п.с. колись навіть підписав мені "Хуліганів":)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, про Покальчука я якось і забув. Багато його творів читав. Багато чого дійсно подобається!

Прикольний дядько був.

п.с. колись навіть підписав мені "Хуліганів":)

Начнітє із Запаморочливого запаху джунглів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тепер затягнуло особливо періоди російсько-японської війни та Першої світової

глянь тут ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора дослухав трилогію Белянина "Меч без имени". Така брєдятіна, що капєц. Місцями аж тошно було від тупості головного героя. Насилу дослухав.

Зараз взявся за Беркем Аль Атоми "Мародер" і "Каратель".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не приміряйте на себе чуже життя, живіть своїм власним, завжди будьте собою...

і вчасно викидайте зів'ялі квіти...

вчора дочитала Ірен Роздобудько "Зів"ялі квіти викидають". Чудовий твір, легко читається.

дякую за книжечку, Olesya

а от Кадзуо Ісігуро "Безутешные", твір, який я почала читати нещодавно і який мені спочатку чимось змахував на стиль Муракамі, - відклала на поличку... не пішов мені цей твір, ніби вже й 80-ти сторінковий бар"єр подолала ))), чекала, що буде цікавіше, та щось все не те... :glare:

можливо, я туплю, а можливо ще не доросла до цього твору, не знаю, пізніше спробую дочитати, якщо осилю - поділюся враженнями...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Olesya, я теж хочу Роздобудько почитати. :)

Ноу проблем:), домовляйся з Капрічос.

До Капрічос: можу передати тобі "Століття Якова" (сестра зайнята, почитає після тебе).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snight, книга у мене знову, можеш взяти почитати. Забрати можеш у мене на роботі- пр.Перемоги, 17

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snight, книга у мене знову, можеш взяти почитати. Забрати можеш у мене на роботі- пр.Перемоги, 17

Ще візьми пачпарт і код, палучиш карточку, покладеш депозит і візьмеш дешевий кредит :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snight, книга у мене знову, можеш взяти почитати. Забрати можеш у мене на роботі- пр.Перемоги, 17

Ще візьми пачпарт і код, палучиш карточку, покладеш депозит і візьмеш дешевий кредит :)

кстаті, атлічьна ідєя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

talja, на відміну від "Музею", фрагменти "Століття Якова" мені час від часу згадуються. Ніби як якась історія, бувальщина, розказана якимось n-кратно-ріднім дядьком... Тому для мене оповідь "Століття" є більш вражаючою, більш простішою, м'ягшою (чи як?) за "Музей"...

Прочитавши обидві книги, тепер можу якось це прокоментувати :). "Століття.." пройняло мене більше, примусило розчулитись, заплакати навіть. "Музей...", як на мене, написано дещо складніше і така манера творіння мене більше вразила, хоча і мова наших бабусь і прабабусь в "Столітті.." дуже гармонійно звучить і я їй зовсім не дивувалась :).

Моя суб"єктивна думка - "Музей..." кращий за "Століття". Але такий вердикт пов"язаний з тим, що я ще під враженнями від "Музею...", а такі сильні книги, мабуть, не варто читати з таким коротким проміжком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тепер затягнуло особливо періоди російсько-японської війни та Першої світової

глянь тут ;)

Dream, ДЯКУЮ! Правда, боюсь, що з дому перестану виходити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...