Перейти до змісту

Підпалили ресторан Patio di Fiori


R01and

Рекомендовані повідомлення

18 минут назад, sergkots сказал:

Довгий час це був довгобуд - стояла коробка та дах. Дуже швидко це стало готелем-рестораном після революції.

Він ще тріщав по-швах і його довго стягували металевим поясом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь
Цитувати

пересіканяння з рестораном: Роки 4 може 5 тому, влаштовувався в спорткомлекс що поруч, на сис-адміна чи щось таке. Поки чекав  адміністратор давала якби помягче сказати, тягла працівникам що в залі мало людей а світло горить. Тбеба би потушити. Після озвученої зарплати, знову таки не памятаю 1000-1500 чи щось таке, встав і вийшов) Але те що згоріло, це з будь-якої сторони погано.

Щось не зрозумів де давали тягла - в спорткомплексі чи в ресторані, а якщо в ресторані то до чого тут спорткомплекс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, snouden сказано:

Щось не зрозумів де давали тягла - в спорткомплексі чи в ресторані, а якщо в ресторані то до чого тут спорткомплекс?

Це одне і те ж і ще плюс стоянка автомобілів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з приходом Палиці в Луцьк, кількість підпалів автомобілів відомих людей міста або їх майна значно зросла , співпадіння ? Менталітет 90-х

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

Дуже багатьом зарплату затримували та не виплачували. Також дівчатам діставалось - хто не давав той довго не працював. У нього двоє моїх знайомих працювало, плюс живу поруч - багато речей чув не по слухам.

 

"Дівчата не давали" - що не давали? Тр@хати себе? Кому треба було давати, клієнтам, хозяїну чи його друзям? Що це за середньовіччя? Там що, бордель був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

 Що це за середньовіччя? Там що, бордель був?

а ти думаєш там був ресторан вишуканої їжі ? :)

 

було як завжди,

навалитися дешевого бухла і паніслось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver , принаймні, я таке перший раз чую, щоб в ресторані офіціанток примушували давати, а якщо не дасиш, то звільнення. Що це за брєд? Я розумію, що при готелі є дівчата по визову і все таке...але ж то зовсім інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

 

"Дівчата не давали" - що не давали? Тр@хати себе? Кому треба було давати, клієнтам, хозяїну чи його друзям? Що це за середньовіччя? Там що, бордель був?

Хто пащенку не давав надовго не затримувався. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

@Zevs_Isver , принаймні, я таке перший раз чую, щоб в ресторані офіціанток примушували давати, а якщо не дасиш, то звільнення. Що це за брєд? Я розумію, що при готелі є дівчата по визову і все таке...але ж то зовсім інше.

Там дійсно така Санта Барбара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Хто пащенку не давав надовго не затримувався. 

 

Тобто, ти хочеш сказати, що всі офіціантки, які довго працюють в тому ресторані, всі були з пащенком? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч ми з тобою, напевно, не завзять відвідувачі ресторанів і всього не знаємо, але якщо спроектувати "ненавязливий совковий бізнес\сервіс" на наші реалії - то так воно і, напевно, було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver , можливо просто там такий контингент дівчат, що всі думають, що я така єдина неповторима, дам хазяїну, він в мене влюбиться, жениться і все своє бабло буде витрачати на мене любімую)). Ну тоді да...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

 

Тобто, ти хочеш сказати, що всі офіціантки, які довго працюють в тому ресторані, всі були з пащенком? 

Точніше мова про рецепшин. Там блядство ще до ресторану було. Мій знайомий охоронцем працював там - я не прикрасив нічого. Плюс постійно п'ю каву поруч - зміну дівчат адміністраторів бачу постійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так огидно читати певні коментарі. Але дивишся на нік і пригадуєш що окрім жовчі і заздрості нічого ця людина не писала. А від декого навіть і не чекав такого. Дехто з дописувачів і поняття немає, що і як, а переповідає чужі плітки.

Неодноразово бував у ресторані - недешево, але смачно і вишукано. 

Атмосфера відпочинку. У літньому кафе можна прямо з вогню їсти стейк під гарне пиво і дивитись спортивні змагання на великому ТВ.

 

А щодо того, що Пащенко В. 'сексуально стурбований'  взагалі повна дурня. Нічого що поряд з ним роботою закладу займається його дружина та троє діточок часто поряд з ними? Що сам власник деколи одягає фартух і обслуговує клієнтів, цікавлячись як подобається кухня і чи є побажання щодо вдосконалення сервісу.

 

У всіх нас є недоліки. Одним ми подобаємося, інші нам заздрять, дехто нас ненавидить... таке життя. 

Не розвішуйте ярлики і не плюйте навколо. Можливо через деякий час самим буде соромно за свою писанину. Прикро, що Борда перетворюється в помийну яму рядових ЗМІ де лише бруд за гроші.

Залишайтесь людьми і вмійте прощати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

"Дівчата не давали" - що не давали? Тр@хати себе? Кому треба було давати, клієнтам, хозяїну чи його друзям? Що це за середньовіччя? Там що, бордель був?

Та ладно, може бути... от тіки цікаво - достатньо раз / пару раз, чи на регулярній основі. Ну і напевно багато залежить від дівчини. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

Так огидно читати певні коментарі. Але дивишся на нік і пригадуєш що окрім жовчі і заздрості нічого ця людина не писала. А від декого навіть і не чекав такого. Дехто з дописувачів і поняття немає, що і як, а переповідає чужі плітки.

Неодноразово бував у ресторані - недешево, але смачно і вишукано. 

Атмосфера відпочинку. У літньому кафе можна прямо з вогню їсти стейк під гарне пиво і дивитись спортивні змагання на великому ТВ.

 

А щодо того, що Пащенко В. 'сексуально стурбований'  взагалі повна дурня. Нічого що поряд з ним роботою закладу займається його дружина та троє діточок часто поряд з ними? Що сам власник деколи одягає фартух і обслуговує клієнтів, цікавлячись як подобається кухня і чи є побажання щодо вдосконалення сервісу.

 

У всіх нас є недоліки. Одним ми подобаємося, інші нам заздрять, дехто нас ненавидить... таке життя. 

Не розвішуйте ярлики і не плюйте навколо. Можливо через деякий час самим буде соромно за свою писанину. Прикро, що Борда перетворюється в помийну яму рядових ЗМІ де лише бруд за гроші.

Залишайтесь людьми і вмійте прощати.

Шило в мішку не сховаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А той Patio di Fiori взагалі був прибутковий? Заклад із претензією на "елітний", ціни вище середніх, не думаю, що там кожен день забито було. Так що у всьому є свої плюси, власник отримає по страховці живі гроші і вкладе у новий проект. Он "Bengale" теж продається, всього $100k, налітай. Не думаю, що прибутковий бізнес хтось буде продавати всього 1 рік після відкриття. Та й взагалі, скільки в Луцьку є дійсно старих перевірених закладів з історією, типу "Майдана" або "Кораблика"? На пальцях однієї руки перерахувати можна. На всіх інших місцях вивіски міняються кожен 1-2 роки, завжди із помпою відкривається нове місце, яке обіцяє бути крутим і новаторським, а вже через рік-другий тихо закривається, потім відкривається новим власником під новою вивіскою, і так по колу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Та й взагалі, скільки в Луцьку є дійсно старих перевірених закладів з історією, типу "Майдана" або "Кораблика"? На пальцях однієї руки перерахувати можна.

Корчма біля вокзалу може ще? І через дорогу "Зустріч" давно приватна...

І кав'ярня навпроти ЦУМу, піцерія на Лесі УКраїнки.

Все, здаюсь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, sergkots сказано:

Хто пащенку не давав надовго не затримувався. 

Це навіть цікавіше ніж сам підпал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, case_l сказано:

Це навіть цікавіше ніж сам підпал.

Реально не чули як довго у нього дівчата на рецепшині працюють? 

І на борді нема жодного колишнього працівника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Vadimm сказано:

В нас 90% місцевих інтернет-видань поливають гівном за гроші, уточни яке з них - його?

http://prntscr.com/fzhu2f

@difoto якщо ти мав на увазі Волиньпост - я чесно кажучи давно вважав його власністю Континіуму, так вони рясно гонять на Палицю.  Але чи гіном вони там поливають чи не таким вже й гівном - мені чото спаведливішим здається останнє. Ну і ніби як ні на кого крім Палиці більше й не гонять. Але на Палицю гнати дуже просто, не треба глибоко копати, а якщо так, то це не таке вже й гівно. Якщо видання за бабло поливає брудом власника іншого видання яке теж за бабло поливає брудом - то рахунок 1:1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не Волиньпост. Вище писали, що він був власником кількох видань, які продав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, difoto сказано:

Не Волиньпост. Вище писали, що він був власником кількох видань, які продав.

А ще він недавно http://vip.volyn.ua купив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, sergkots said:

Реально не чули як довго у нього дівчата на рецепшині працюють? 

Та чули. І про строки роботи, і про випадки на співбесідах на посаду "помічниці": "ви заміжня? чого ж ви не сказали відразу? ви нам не підходите!"

Це якась Rosa in fiore, а не ресторан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...