Перейти до змісту

Підпалили ресторан Patio di Fiori


R01and

Рекомендовані повідомлення

У Луцьку підпалили ресторан Patio di Fiori.

 

У Луцьку підпалили ресторан Patio di Fiori. ФОТО. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО

Оновлено о 4:55
В ніч на понеділок, 24 липня загорілося приміщення готельно-ресторанного комплексу Patio di fiori, що у Луцьку на вулиці Кравчука. 

Комплекс належить відомому громадському активісту, підприємцю і медіавласнику Володимирові Пащенку. 

Біля 2 години ночі за словами очевидців повз будівлю проїжджав автомобіль. Невідомі вийшли з нього і кинули якийсь предмет у вікно ресторану. Стався вибух, приміщення загорілося.

Перед тим невідомі - очевидно, що спільники нападників - під приміщенням спорткомплексу "Олімпія" підпалили чотири автомобільні покришки. Доки охоронці гасили цей вогонь - зловмисники підпалили ресторан. 

Постраждалих немає - гостей готелю швидко евакуювали. Одна жінка надихалася чадного газу, медики їй надали допомогу на місці.

Пожежники гасили пожежу більше години. Роботу ускладнювала складна конструкція даху і велика кількість дерев’яних елементів будівлі. Рятувальники мусили зривати з даху металочерепицю, що уповільнювало процес гасіння вогню.

Зі слів рятувальників, згоріло більше 400 квадратів приміщення. Пожежники навіть після усього чергують на місці: є небезпека нового загоряння.
 
 
 
У Луцьку підпалили ресторан Patio di Fiori. ФОТО. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО
 
У Луцьку підпалили ресторан Patio di Fiori. ФОТО. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО
 
У Луцьку підпалили ресторан Patio di Fiori. ФОТО. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО
 
 
У Луцьку підпалили ресторан Patio di Fiori. ФОТО. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО
 
У Луцьку підпалили ресторан Patio di Fiori. ФОТО. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО
 
У Луцьку підпалили ресторан Patio di Fiori. ФОТО. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

От "Волинь24"... Зразу вже "ПІДПАЛИЛИ"! Бо ж то пащенкове, да? Таке саме загорітися не може в "відомомого громадського активіста, підприємця і медіавласника Володимира Пащенка", тільки підпал!

Тут же посеред ночі знайшлись "бдітєльні гражданє", котрі все бачили! 


Біля 2 години ночі за словами очевидців повз будівлю проїжджав автомобіль. Невідомі вийшли з нього і кинули якийсь предмет у вікно ресторану. Стався вибух

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є гарне прислів'я в тему-все що ти робиш вернеться до тебе бумерангом. Заслужив. Добре що немає постраждалих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, jack74 сказано:

От "Волинь24"... Зразу вже "ПІДПАЛИЛИ"! Бо ж то пащенкове, да? Таке саме загорітися не може в "відомомого громадського активіста, підприємця і медіавласника Володимира Пащенка", тільки підпал!

Тут же посеред ночі знайшлись "бдітєльні гражданє", котрі все бачили! 

 

 

Спочатку накриття тенісного корту підпалили а потім вже ресторан. Підпал 100%, єдине питання хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода

ресторан з незрозумілою для мене кухнею,але неймовірною атмосферою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Kiodinn сказано:

Є гарне прислів'я в тему-все що ти робиш вернеться до тебе бумерангом. Заслужив. Добре що немає постраждалих.

а хто той Пащенко собстно і чим заслужив? для тих хто не в темі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Pavelix сказано:

а хто той Пащенко собстно і чим заслужив? для тих хто не в темі...

Власник інтернет-видання, яке поливає гівном за гроші. Ну а тепер - модний ресторатор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, difoto сказано:

Власник інтернет-видання, яке поливає гівном за гроші.

В нас 90% місцевих інтернет-видань поливають гівном за гроші, уточни яке з них - його?

http://prntscr.com/fzhu2f

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підпал 100%. Відволікли увагу п'яного охоронця підпалом критого корту, в цей час закинули у вікно ресторану щось потужне, що вибухнуло та підпалило ресторан.

Є версія про страховку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, sergkots сказано:

Підпал 100%, єдине питання хто?

 

Може комусь кухня не дуже сподобалась?

 

А може, хтось образився, що його коментарі на сайті видаляють...

 

Може бути, що "хулігани" - просто розважались....всяке може бути...

 

А то вже роздули - "завадити створенню нового грандіозного телепроекту" ...

 

 

 

 


15013127.jpg
 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Bliksss сказано:

 

Може комусь кухня не дуже сподобалась?

 

А може, хтось образився, що його коментарі на сайті видаляють...

 

Може бути, що "хулігани" - просто розважались....всяке може бути...

 

А то вже роздули - "завадити створенню нового грандіозного телепроекту" ...

Факти:

1. Підпалили чотири покришки біля критого корту - вигоріли всі, частково полікарбонат.

2. В ресторан зафігачили чогось дофіга, бо був вибух і пожежа швидко поширилась на другий поверх.

 

Висновки:

1. Хулігани так не хуліганять.

2. Помститись могли - дуже вже він "насолив" багатьом.

3. Допускаю, що комплекс був збитковим і є страховка, що покриє втрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, difoto сказал:

інтернет-видання, яке поливає гівном за гроші

Багатьом ще далеко до того як поливають ВН! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

А то вже роздули - "завадити створенню нового грандіозного телепроекту" ...

А у чому "роздули" якщо він дійсно цим займався?! тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, ForZa сказано:

Багатьом ще далеко до того як поливають ВН! :)

Так ВН - це його стартап в медіаімперії :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тих, хто не знає, він власник ВолиньPost, човен мені! бо говорите догадками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Holy сказано:

для тих, хто не знає, він власник ВолиньPost, лодку мені! бо говорите догадками

вже давно ні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, difoto сказал:

це його стартап в медіаімперії

А кому він його продав? :) Не ліпи дурня!!! Він декілька ресурсів розкручував, а потім продавав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, ForZa сказано:

А кому він його продав? :) Не ліпи дурня!!! Він декілька ресурсів розкручував, а потім продавав!

Це я ліплю дурня по-твоєму? Спасібо, Капітан!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Holy сказал:

для тих, хто не знає

Вже багато чого змінилось, у порівнянні з тією статтєю, у Пащенка зараз з 5-ть ресурсів!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, difoto сказал:

Це я ліплю дурня по-твоєму?

Без образ! А як це назвати, якщо всім (багатьом) відомо, що ВН його стартап але ж він давно!!! його вже продав і відомо кому! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, ForZa сказано:

Без образ! А як це назвати, якщо всім (багатьом) відомо, що ВН його стартап але ж він давно!!! його вже продав і відомо кому! :)

А я щось заперечував? Він всі "продав", крім одного, наскільки мені відомо. Тим і заробив на свої "ресторани".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є варіант що колишні працівники, адже кажуть що по пару місяців Зп не отримували. Хоча я сумніваюсь, бо гроші там точно були. З особистого досвіду пересіканяння з рестораном: Роки 4 може 5 тому, влаштовувався в спорткомлекс що поруч, на сис-адміна чи щось таке. Поки чекав  адміністратор давала якби помягче сказати, тягла працівникам що в залі мало людей а світло горить. Тбеба би потушити. Після озвученої зарплати, знову таки не памятаю 1000-1500 чи щось таке, встав і вийшов) Але те що згоріло, це з будь-якої сторони погано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AnimaNoir сказано:

Є варіант що колишні працівники, адже кажуть що по пару місяців Зп не отримували. Хоча я сумніваюсь, бо гроші там точно були. З особистого досвіду пересіканяння з рестораном: Роки 4 може 5 тому, влаштовувався в спорткомлекс що поруч, на сис-адміна чи щось таке. Поки чекав  адміністратор давала якби помягче сказати, тягла працівникам що в залі мало людей а світло горить. Тбеба би потушити. Після озвученої зарплати, знову таки не памятаю 1000-1500 чи щось таке, встав і вийшов) Але те що згоріло, це з будь-якої сторони погано.

Дуже багатьом зарплату затримували та не виплачували. Також дівчатам діставалось - хто не давав той довго не працював. У нього двоє моїх знайомих працювало, плюс живу поруч - багато речей чув не по слухам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

А я щось заперечував? Він всі "продав", крім одного, наскільки мені відомо. Тим і заробив на свої "ресторани".

Довгий час це був довгобуд - стояла коробка та дах. Дуже швидко це стало готелем-рестораном після революції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...