Перейти до змісту

Феномен Олега Вінника або я щось не розумію в цьому житті


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

останніх кілька років "Інтер" чи то що - тільки й крутять! РІк точно. А 6 місяців то концерт його аж 2 чи 3 рази крутили.

І по радіо .І на всяких М1 чи М2 каналах.

Можливо і так - я ці канали не дивлюсь. Дійсно гоню тоді :(

Ну його нафіг - слухаю ж геть іншу музику, на чорта він мені здався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь
Щойно, sergkots сказано:

Ну його нафіг - слухаю ж геть іншу музику, на чорта він мені здався.

Як і я.

Але мама слухає і малий щось там підспівував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора слухав цей весь концерт від початку до кінця, адже живу в 400 м по прямій від стадіону. Перша асоціація - репертуар аля весілля-ресторани, де одна Yamaha заміняє симфонічний оркестр. Звідки взявся - напевно найняв продюсера :) і тепер він не на весіллях, а на стадіонах, ось і весь феномен. Це тільки моє враження.

Чесно кажучи, коли почув саундчек, десь так о четвертій-п'ятій годині, то подумав що Джон Ньюман приїхав в Луцьк, а не в Київ. Але коли глянув на "Афішу Луцька" - сильно розчарувався.

Коротше, музика - гавно, тексти - гавно, репертуар - гавно, великі (місцями дуже великі) перерви між піснями - гавно. Голос - ну да, співає непогано. Хай би і далі виступав в Драмтеатрі.

Несмак.

Вибачте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Як і я.

Але мама слухає і малий щось там підспівував.

У нас в Шаянах кімната на генделик з живою музикою виходила - я його пісні вперше почув з румунським акцентом і довелось два тижні щовечора слухати. Вже потім дізнався хто автор і вовчицю в оригіналі послухав - відверто Винник краще співає ніж закарпатець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, romaxa11 said:

Мої запали на Tom Odell - Can't Pretend

 

Закордонні музИки - то добре, але потрібно слухати і вітчизняних співаків.

Є й наші хлопці, які, як на мене, непогано співають. 

Ні, ну може до віника їм ще й далеко, але мені подобається.

Наприклад ось:

Reveal hidden contents  

 

 

Hide  
:)))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Lubart сказано:

Ніхто навіть не звернув увагу, що усі пісні можна виконувати під одну "мінусовку", а вона й справді одна, лише відрізняються деякими елементами. До речі, аранжування вартістю не більше 250 у.о. по вартості. Голос... діапазон  - три ноти.

 В мене дружина взагалі не меломан,  в пісні особо не вслуховується,а вчора вдома(район риббази) було відкрите вікно і дивлячись телевізор "хітяри"було чути капєц,а вона каже мені, певно концерт відмінили і на стадіоні включили одну пісню і вона постійно грає:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олег сам себе зробив і розкрутив, за це заслуговує поваги. На концерті не була, але з вікна слухала пару пісень.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Vadimm сказано:

Чесно кажучи, коли почув саундчек, десь так о четвертій-п'ятій годині, то подумав що Джон Ньюман приїхав в Луцьк, а не в Київ. Але коли глянув на "Афішу Луцька" - сильно розчарувався.

Несмак.

Вибачте.

Якщо вам не складе труднощів, назвіть кого можна послухати, так сказать самий смак? Щоб музика- клас, тексти - клас, а репертуар - абалдеть? Буду вдячний, певен і не тільки я.

P.S. Вибачте, але українських виконавців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Barugan сказано:

Якщо вам не складе труднощів, назвіть кого можна послухати, так сказать самий смак? Щоб музика- клас, тексти - клас, а репертуар - абалдеть? Буду вдячний, певен і не тільки я.

P.S. Вибачте, але українських виконавців.

антитыла. був"э, вівєн морт, козак систем, один в каное

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

The Doox - це супер музика...послухайте принаймні Гриця.Українська народна музика в рок обробці.А який голос у вокалістки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, yu2007 сказано:

Є й наші хлопці, які, як на мене, непогано співають. 

Щось від Парку Лінкольна, непогано.

Винник - пофіг голос, пісні кацапські, отже це примітивне минуле, ностальгія для тих хто мав касетні магнітофони і торчав від ласкових май і іванушок. Вони підросли і з'явився Винник. Хай співає, тільки я не підтримую український продукт російською мовою, ще й на Заході України, ще й під час війни і окупації територій. Лого вкрав з коміксу V for Vendetta.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 , ну при чому тут Ласкавий май до Вінника? Ну я торчав, як ти говориш, від ЛМ і моя дружина торчала...і зараз любить їх послухати деколи (ностальджі)... Але ні я, ні вона, Вінника взагалі не слухаємо...це, як на мене, зовсім інші формати. Вінник, ще раз повторюсь, це той же Михайлов, ну на крайняк Вітас - від нього теж тьотки 40+ в екстазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайшов в тему, почитав, хто такий вінник,де взявся, про що співає, да ну його нафіг, не чув, не чую, й не хочу чути, судячи з коментарів адекватних людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

зайшов в тему, почитав, хто такий вінник,де взявся, про що співає, да ну його нафіг, не чув, не чую, й не хочу чути, судячи з коментарів адекватних людей

а по чому та адекватність визначається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, MANJAK11 сказал:

...судячи з коментарів адекватних людей

Отак от легко, як мінімум, цілий стадіон безобідного люду обізвати неадекватними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть. Чоловік в Луцьку зібрав майже цілий стадіон (як Вакарчук), а я про нього взнав лише сьогодні (ну типу що взагалі такий співак існує). При цьому не чув жодної пісні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно в кожного свій смак, але як на мене ось справжня музика. А усілякі там Міхайлови з Вінниками нехай курять збоку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От вам і феномен Вінника: навіть ті, хто не чув і не хоче чути його пісні,  знає хто він такий. Вам ще не дійшло до розуму, що сперичатися немає про що - різні смаки не мають ставати приводом для образ чи "підколювань" тих, кому за 40. Мабудь, в багатьох з нас батьки вже далеко цей вік проминули. Моя мама дуже любить Вінника. Я іі розумію, бо вцілому, його пісні не є такими незмістовними і тупими...Ну, хіба, що парочка... ну, шансон теж присутній, але то такий нікчемний привід, щоб ображати, в переважній більшості, жінок в старшому віці. Люди будьте добрішими і простішими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Barugan сказано:

Якщо вам не складе труднощів, назвіть кого можна послухати, так сказать самий смак? Щоб музика- клас, тексти - клас, а репертуар - абалдеть? Буду вдячний, певен і не тільки я.

P.S. Вибачте, але українських виконавців.

Та музика, яку слухаю я не є популярною, тому не буду озвучувати жодних виконавців - вони апріорі будуть поступатись у популярності Олєжику-серцеїду.

До речі, щодо кацапських пісень, як сказав Ромаха - так, дуже різали вухо саме російські тексти. Я навіть запитував себе - якого х____ це звучить на стадіоні? Так, при тому що мова мого домашнього спілкування - російська.

Феномен Олега Винника - в любові нашого слухача до неякісної, незамисловатої попси, до низькопробщини типу "Рукі ввєрх", Вєркі Сердючки і прочіх Козловських.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, youman91 сказано:

Звичайно в кожного свій смак, але як на мене ось справжня музика. А усілякі там Міхайлови з Вінниками нехай курять збоку.

@youman91 , нічого не маю проти AC/DC, навпаки,  але робити такі голосні заяви, що тільки одна музика справня, а всі інші ні, то занадто...

чим ця музика несправжня?

а взагалі: на смак і колір у кожного свої фламастєри... (с) не моє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, MANJAK11 сказал:

зайшов в тему, почитав, хто такий вінник,де взявся, про що співає, да ну його нафіг, не чув, не чую, й не хочу чути, судячи з коментарів адекватних людей

Що, боїшся не владнати з "феноменом" Вінника? Думаєш і тебе затягне? :D

Згадалося. Коли вийшов на широкі екрани фільм "Матриця", я мав необережність спитати однієї, як ти кажеш "адекватної" пані, яка сходила на сеанс: "як фільм?". То вона мене так відмовляла, мол незрозуміла хрєнь, відсутність сюжету, погана гра акторів, єлє додивиласі і т.д і т.п., що я не пішов. Але трішкі пізніше я все ж взяв касету в прокаті, і на стільки сподобався фільм, що він став одним з найулюбленіших, що навіть сьогодні я можку передивлятися з цікавістю і знаходити якісь нові моменти.

Так що айда на Вінника, мо то твоє. Та й по віку ти вродє проходиш :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трішки їжі для роздумів, ось подивіться які концерти і скільки народу кожен рік збирають такі заходи як rock am ring, або окремі гурти within temptation наприклад

в нас в країні ще не скоро будуть такі масштаби подій(а можливо і ніколи) шикарні сцени та кількість глядачів/слухачів, тут не те що віннику немає куди рівнятись, я взагалі про весь наш репертуар і т.д. вакарчуки і компанія

в нас в країні немає нічого, як то кажуть там добре де нас немає, але це ж правда!

 

 

П.С. слухайте нормальну музику, а не якогось там убогого вінника

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Basil сказал:
9 часов назад, youman91 сказал:

Звичайно в кожного свій смак, але як на мене ось справжня музика. А усілякі там Міхайлови з Вінниками нехай курять збоку.

@youman91 , нічого не маю проти AC/DC, навпаки,  але робити такі голосні заяви, що тільки одна музика справня, а всі інші ні, то занадто...

чим ця музика несправжня?

Ключове слово як на мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Basil сказал:

@youman91 , нічого не маю проти AC/DC, навпаки,  але робити такі голосні заяви, що тільки одна музика справня, а всі інші ні, то занадто...

чим ця музика несправжня?

а взагалі: на смак і колір у кожного свої фламастєри... (с) не моє

І яким боком Зінкевич з червоною рутою до Вінника, Винника чи як його там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 Чоловік в Луцьку зібрав майже цілий стадіон (як Вакарчук), а я про нього взнав лише сьогодні

Прикол в тому, що на ютубі є запис концерту в Луцьку ще від 2013 року

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...