Перейти до змісту

Феномен Олега Вінника або я щось не розумію в цьому житті


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Вчора був концерт, народу була тьма, просто пройти біля стадіону було проблематично - куча народ. В основном люди 40+ років. Ну ок, подивився фото - народу ще більше, ніж я думав. А репертуар.. Як таке можна слухати? Поясніть, чи я щось в цьому житті не розумію? Для затравки копіпаста

 

ЯК «МОЛОДІ ВОВЧИЦІ» У ЛУЦЬКУ ВІДРИВАЛИСЬ ПІД ОЛЕГА ВИННИКА. ВІДЕО

Концерт популярного українського виконавця Олега Винника у Луцьку, який відбувся 1 липня, був справді довгоочікуванним. Адже минулий виступ в обласному центрі Волині артист був змушений скасувати через стан здоров’я.

Концерту виконавця, безумовно, чекало чимало лучан. Не налякала навіть дощова погода, яка, щоправда, до початку дійства змінилась яскравим вечірнім сонцем.

Зауважимо, що аудиторія концерту була, здебільшого, жіночою. Проте, чимало чоловіків прийшли разом зі своїми половинками, аби послухати виступ популярного артиста.

Напевне, в особливому захваті були дітлахи, які піднімались на сцену для того, аби подарувати квіти співаку. «Будемо цілуватись?» - цікавився Олег в дівчаток, знайомившись з ними.

 
IMG_8732w.JPG


До слова, на концерт Олега Винника у Луцьку завітали не лише волиняни – як зізналась одна з відвідувавачок, які піднялась на сцену з квітами, вона нещодавно повернулась з Трускавця, де теж була на концерті артиста.

Слухали Винника не лише відвідувачі стадіону «Авангард», де й, власне, відбувся концерт, але й мешканці навколишніх будинків.

«Сподіваюсь, на балкони не продавали квитки?», - жартома звернувся до лучан Олег Винник.

 
IMG_9028w.JPG


Серед пісень, які прозвучали в цей вечір, були як традиційні хіти артиста, так і нові композиції. Проте, коли звучала «класика», то гості не стримували своїх емоцій. Так, зауваживши, що на Волині – сильні вовчиці, Олег Винник виконав свою пісню «Молода вовчиця», взявши одну з маленьких гостей концерту на руки зі словами «бачиш, маленька вовчиця, це – твоє місто».

 
IMG_8793w.JPG


Очікувано, що просто так артиста зі сцени не відпустили, покликавши його на біс. Однією з останніх артист виконав свою композицію «Ніно», під яку охоче підспівували присутні.

 
IMG_8542w.JPG
 
IMG_8551w.JPG
 
IMG_8567w.JPG
 
IMG_8572w.JPG
 
IMG_8579w.JPG
 
IMG_8585w.JPG
 
IMG_8587w.JPG
 
IMG_8590w.JPG
 
IMG_8612w.JPG
 
IMG_8619w.JPG
 
IMG_8627w.JPG
 
IMG_8643w.JPG
 
IMG_8656w.JPG
 
IMG_8664w.JPG
 
IMG_8684w.JPG
 
IMG_8710w.JPG
 
IMG_8736w.JPG
 
IMG_8744w.JPG
 
IMG_8752w.JPG
 
IMG_8772w.JPG
 
IMG_8809w.JPG
 
IMG_8810w.JPG
 
IMG_8848w.JPG
 
IMG_8863w.JPG
 
IMG_8876w.JPG
 
IMG_8895w.JPG
 
IMG_8930w.JPG
 
IMG_8935w.JPG
 
IMG_8945w.JPG
 
IMG_8952w.JPG
 
IMG_8968w.JPG
 
IMG_9040w.JPG
 
IMG_9054w.JPG
 
IMG_9066w.JPG
 
IMG_9091w.JPG
 
IMG_9099w.JPG
 
IMG_9105w.JPG
 
IMG_9108w.JPG
 
IMG_9121w.JPG
 
IMG_9169w.JPG
 
IMG_9177w.JPG
 
IMG_9185w.JPG
 
IMG_9219w.JPG
 
IMG_9228w.JPG
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну якби гарний мужик, образ інтелегентого мужнього мачо.

Ніякого феномену тут нема.

Тим більше ніша Зіброва пустує сильно і давно.

 

Цитувати

Поясніть, чи я щось в цьому житті не розумію? Для затравки копіпаста

Я інколи Зіброва люблю послухати - теплота така, лампота ) Рідко, але буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Dima4s сказал:

то як дзідзьо тільки для постарше)

:D

 

Приємний чоловік, хороший голос, гарні та зрозумілі слова пісень. От, думаю, і все.

P.S. на концерті не була, але іноді слухаю :P:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він себе створив сам - жодних розкруток по радіо чи телебаченню не чув. Вміє співати та має такі пісні, що подобаються людям. Я про нього ніц не чув ще кілька років тому, пісні вперше почув на Закарпатті - місцевий музика із місцевим акцентом виспівував, вже потім дізнався хто автор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він мені нагадує той же феномен Стаса Михайлова в росії. Звідки взявся, також не чув про нього кілька років назад, а яка зараз популярність, особливо в жінок 35+...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Юріч сказал:

Він мені нагадує той же феномен Стаса Михайлова в росії. Звідки взявся, також не чув про нього кілька років назад, а яка зараз популярність, особливо в жінок 35+...

 

Ну, не зна-а-а-ю...  наш кращий :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Юріч сказано:

Він мені нагадує той же феномен Стаса Михайлова в росії. Звідки взявся, також не чув про нього кілька років назад, а яка зараз популярність, особливо в жінок 35+...

Спеціально послухав стаса - наш все ж таки краще співає, але то все імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-да... Ця патлата "пошесть" у мене скосила всю жіночу половину родини, лише одна бабця, якій за 60 виявилась з "імунітетом".

Наша відповідь Стасу Міхайлову... Та ж цільова аудиторія, та ж відсутність змісту в піснях, та ж однотипність у всіх композиціях...

"Умом нє понять"....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Dorothy сказал:

 

Ну, не зна-а-а-ю...  наш кращий :D

 

1 час назад, sergkots сказал:

Спеціально послухав стаса - наш все ж таки краще співає, але то все імхо.

 

Я десь говорив, що наш гірший???

Просто в росії в Михайлова просто сумашедша популярність, подивіться, скільки він заробляє, вроді одне з перших місць в списку артистів росії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто навіть не звернув увагу, що усі пісні можна виконувати під одну "мінусовку", а вона й справді одна, лише відрізняються деякими елементами. До речі, аранжування вартістю не більше 250 у.о. по вартості. Голос... діапазон  - три ноти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Lubart сказано:

Ніхто навіть не звернув увагу, що усі пісні можна виконувати під одну "мінусовку", а вона й справді одна, лише відрізняються деякими елементами. До речі, аранжування вартістю не більше 250 у.о. по вартості. Голос... діапазон  - три ноти.

Але ж "ПІПЛ ХАВАЄ" й таке:lol::lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я місяць тому взнав що у нас є мегапопулярний Олег Винник. Правда жодної пісні не чув, не хочу псувати тонкі настройки музичного смаку) На рахунок популярності - зараз досить велика кількість самотніх жінок. Прогуляла школу, інститут - хлопців навколо багато, сильно не переймались, а потім робота, жіночий колектив і хтось не встиг. Потім дуже важко знайти половинку, бо не кожному хочеться блядувати по кабаках, чи курортах, йти в загули. А ті хлопці які б мали одружуватись - на заробітках.

Мої запали на Tom Odell - Can't Pretend

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 яка у Вас неймовірно ідеальна родина! Вітаю! А Ви не психоаналітик, випадково?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Lubart сказано:

Голос... діапазон  - три ноти.

Діапазон три ноти - в картавого Вакарчука. Але це не заважає йому виконувати сльозливу фігню з римами на кшталт "сумую без тебе - накинь шось на себе", і залишатися найпопулярнішим виконавцем в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, seolutsk сказал:

Вчора був концерт, народу була тьма, просто пройти біля стадіону було проблематично - куча народ. В основном люди 40+ років. Ну ок, подивився фото - народу ще більше, ніж я думав. А репертуар.. Як таке можна слухати? Поясніть, чи я щось в цьому житті не розумію?

 

Не розумієте, що в інших людей можуть бути свої смаки :)

Ромаха описав детально свою точку бачення любові відвідувачів концерту до подібної музики, я ж взагалі можу там сказати наприклад, що rammstein чи system of down слухають якісь хворі люди (але ж це не правда і я так не вважаю, іноді й сам слухаю). Це стара одвічна проблема нерозуміння (як же так вони не слухають мій пінк флойд і депеш мод!!!).

 

Куди більше мене хвилювали усілякі "гриби" і макси коржи, але я свою хвилювалку з часом навчився витрачати на інші, потрібніші речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Притула колись пожартував, що Вар'яти дають концерти там де і Винник - по всіх райцентрах. Правда це було кілька років тому. Тепер збирає повні стадіони. 

Подобається, не подобається, взагалі байдуже, але факт є фактом - він сам себе створив, сам розкрутився. Ніхто його не крутить по радіо чи телебаченню, але по ходу має більше прихильниць ніж Потап чи інші поп співаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не зовсім погоджуюся, що всі пісні Вінника  не мають змісту. Деякі, навіть змушують замислитись, наприклад, "Кто я", чи  

" Тихо плакала мать". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти дивись, як так, то дівчат на форумі практично не видно і не чути...А як тільки тема про Вінника - ось вони де всі любі :). Ось тобі і відповідь на питання про феномен популярності)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я написала не з точки зору дівчини чи жінки, а з точки зору звичайного слухача, не фаната. Доречі, однаково люблю слухати і " Агату Крісті", і "Машину врємєні", і, буває " Ленінград"... Коротше кажучи, під настрій 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100%, такий собі український стас міхайлов.

Развєдьонки пісяють кип'ятком. :)

 

В міхайлова все також не так однозначно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор звичайний троль - кинув г...но на вентилятор і тепер руки потирає від радості що так багато людей "повелося" і обговорюють "висер" автора.

Скільки ще потрібно часу та прикладів щоб не реагувати на таких неадекватів???

Якщо хтось не зрозумів то пояснюю - автор теми має свої вподобання в музиці і вони не збігаются з тою, що в темі. А це значить що дана музика погана, не варта уваги, взагалі "ацтой"... і все по тій причині що не подобаєтся автору теми. Те , що у кожного є свої смаки, автора не цікавить. Головна тема - йому не подобаєтся і значить так має бути для всіх... інакше він в цьому житті нічого не розуміє.

 

p.s. Я взагалі не фанат і навіть не слухач Вінника. Дана тема дуже типічна для даного форуму - мені не подобаєтся, значить все інше це погано, бо мій смак це "еталон"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, sergkots сказано:

Він себе створив сам - жодних розкруток по радіо чи телебаченню не чув.

Да ну! Гониш!

останніх кілька років "Інтер" чи то що - тільки й крутять! РІк точно. А 6 місяців то концерт його аж 2 чи 3 рази крутили.

І по радіо .І на всяких М1 чи М2 каналах.

 

Так що розкручений він аж бігом!

Да унікальний (свого роду) голос. Тексти доволі посередні. "Ніно, кіно, всьо равно .. гавно.."

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...