Перейти до змісту

Lubart

Учасники
 • Кількість зміста

  271
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

53 Байдужий

Про Lubart

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. А я їх і не продаю, я їх ремонтую. Котушка, яку ти продаєш хороша, не спорю, але й я на свої екусіми не жаліюсь. Я їх купляв тоді, коли вони в Янюка лише з'явились, модернізував, хоча люди мене не розуміли й котушки працюють прекрасно без жодного найменшого люфту до цього часу. Вважаю, що котушки Ріобі є одні з найкращих по якості виконання, хоча знаю унікума, що за сезон і Дайву за сезон вбив.
 2. Професійне ТО! Це що, відправляв котушку в Полтаву, щоб поставити підшипник???? Я все роблю на місці, правда, не умнічаю з термінами "Професійне ТО"
 3. Це обласна ДАБІ. Суд в разі чого прийме лише їхній висновок.
 4. Звертатись треба в архітектурно-будівельну інспекцію. Вона за білим домом на Київській, Кременецька,38. Вони встановлюють порушення й збитки.
 5. Скажу як спеціаліст в області спорту, за здоров'я треба боротись. І відмовки про те, що нема часу, або "намаслаєшся з бетоном" або "я на городі або на кухні так нарухаюсь" тут не прокатують. Вашій серцево-судинній системі до лампочки ваші відмовки - не тренуєте, то де візьметься здоров'я. А серце тренується лише довготривалим (від 30хв.) помірним навантаженням. Найкраще тут плавання, але півгодини пливти ( а треба пливти, а не льопатись) дуже важко. Потім біг або велосипед. Але якщо бігти можна 20-30хв, то їхати треба годину. І не курити й не бухати, бо не так страшні 50 грам щодня, як страшні 300-500 грам одноразово в кінці тижня. Хто цього не розуміє, або не хоче розуміти, той має тиск 180, аритмію, тахікардію і в результаті загроза інфаркту.
 6. Lubart

  все про виноград

  Буду мати саджанці на осінь: "Маркетт", Сейваль блан", "Ла Креснт", "Дублянський". Усі сорти американської селекції, морозостійкі, раннього строку дозрівання, хороша стійкість до хвороб.
 7. Lubart

  все про виноград

  Перший у цьому сезоні - "Дублянський". На смак - супер.
 8. Чим тут розкрасовуватись коментарями, візьміть дітей та сходіть на стадіон подивитись змагання. Дивись, і діти якось почнуть до спорту тягнутись. Зараз за здоров'я треба боротись, а не чекати інфаркту в 45років
 9. Lubart

  Рибалка на р.Стир

  Колись, в дитинстві переловив марони немірено, батько казав, що "голову їсти не можна, бо отруйна". Ну й викидали котам - їм, як виявилось, не отруйна... Потім у "Риболові-спортсмені" прочитав, що отруйна ікра, може бути срачка. Коротше, по принципу отруєння печивом після водяри.
 10. Ultimate Nutrition GL-CH-Msm, 90 tabs Сустави и Связки 1 274,21 Бронь. Де можна побачити?
 11. Lubart

  Потрібна зірка

  З п'ятилапковими зірками проблема. Сам катаюсь на таких овалах і зараз нема де взяти, хіба на алі.
 12. Lubart

  Вкладання плитки

  З фотками на жаль проблема - грохнувся вінчестер, на якому були й фотки й проекти й багато документів.
 13. Lubart

  Вкладання плитки

  Шановні потенційні клієнти, дзвоніть будь-ласка по телефону, бо треба дивитись на Ваш об'єкт. Бо ж це те саме, що ремонтувати взуття по переписці.
 14. Lubart

  Вкладання плитки

  Ціна - від 160 грн/м.кв. Залежить від того яка плитка, яка поверхня, фактично від складності.
×