Перейти до змісту

Lubart

Учасники
 • Кількість зміста

  277
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

61 Байдужий

Про Lubart

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Алкоголь в малых дозах безвреден в любом количестве
 2. Точно, а місця розташування зимувальних ям вони уточнюють у браконьєрів.
 3. Зариблення на заплаві... Просто смішно. А з браконьєрами порєшали вже - з Дмитерком, Бодєю, іншими? А з електриками, які регулярно щотижня полощуть ту заплаву, від якої вже лише ріжки да ніжки. Рибінспекція - перші помічники браків, і це точна інформація. Я на заплавукілька разів викликав ментів через 102, реакції - 000, сказали, що для цього є рибінспекція й туди звертайтесь. Колись дайвери запускали в Хрінниках малька карпа, то аборигени вже на наступний день його відрами виловлювали, поки мальок стадом стояв у бухточці біля дамби. По Стиру регулярно голодні електрики луплять рибу й це питання треба гостро піднімати, створювати якісь громадські формування, добиваючись для них повноважень, заставляти працювати місцевих дільничих, сільради, заходити в суди з позовами до браконьєрів, тоді питання зрушиться з місця!
 4. Виготовити... Це вісь манетки Lx. Ще спробую відремонтувати, бо верх різьби, де накручується стопорна гайка умудрився відламати.
 5. Може хтось має неробочу манетку Shimano LX старого зразка. Треба таку деталь:
 6. А я їх і не продаю, я їх ремонтую. Котушка, яку ти продаєш хороша, не спорю, але й я на свої екусіми не жаліюсь. Я їх купляв тоді, коли вони в Янюка лише з'явились, модернізував, хоча люди мене не розуміли й котушки працюють прекрасно без жодного найменшого люфту до цього часу. Вважаю, що котушки Ріобі є одні з найкращих по якості виконання, хоча знаю унікума, що за сезон і Дайву за сезон вбив.
 7. Професійне ТО! Це що, відправляв котушку в Полтаву, щоб поставити підшипник???? Я все роблю на місці, правда, не умнічаю з термінами "Професійне ТО"
 8. Це обласна ДАБІ. Суд в разі чого прийме лише їхній висновок.
 9. Звертатись треба в архітектурно-будівельну інспекцію. Вона за білим домом на Київській, Кременецька,38. Вони встановлюють порушення й збитки.
 10. Скажу як спеціаліст в області спорту, за здоров'я треба боротись. І відмовки про те, що нема часу, або "намаслаєшся з бетоном" або "я на городі або на кухні так нарухаюсь" тут не прокатують. Вашій серцево-судинній системі до лампочки ваші відмовки - не тренуєте, то де візьметься здоров'я. А серце тренується лише довготривалим (від 30хв.) помірним навантаженням. Найкраще тут плавання, але півгодини пливти ( а треба пливти, а не льопатись) дуже важко. Потім біг або велосипед. Але якщо бігти можна 20-30хв, то їхати треба годину. І не курити й не бухати, бо не так страшні 50 грам щодня, як страшні 300-500 грам одноразово в кінці тижня. Хто цього не розуміє, або не хоче розуміти, той має тиск 180, аритмію, тахікардію і в результаті загроза інфаркту.
 11. Lubart

  все про виноград

  Буду мати саджанці на осінь: "Маркетт", Сейваль блан", "Ла Креснт", "Дублянський". Усі сорти американської селекції, морозостійкі, раннього строку дозрівання, хороша стійкість до хвороб.
 12. Lubart

  все про виноград

  Перший у цьому сезоні - "Дублянський". На смак - супер.
 13. Чим тут розкрасовуватись коментарями, візьміть дітей та сходіть на стадіон подивитись змагання. Дивись, і діти якось почнуть до спорту тягнутись. Зараз за здоров'я треба боротись, а не чекати інфаркту в 45років
×