Перейти до змісту

Велодень - 2017


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

Тема про перегони є, а про сам Велодень на борді не знайшов

тому з ФБ

 

18403222_727245067400632_677873814459282

 

Roman A. Petruk

2 год · Luck · 
 

20 травня. Велодень! Збір усіх бажаючих біля ПортСіті! Старт колони для пробігу по маршруту 15ки о 11:00
Збір о 10:00 .
Орги і волонтери 9:00.
1f609.png;)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
1 година тому, vetalforever сказано:

Банкірів на святі не буде

всім не вгодиш :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vetalforever сказано:

Банкірів на святі не буде

Як мінімум двоє вже їдуть. Залежить від приорітетів, хто ти в першу чергу - банкір чи велосипедист. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynpost.com/news/89006-u-portcity-veloden

Портсити - организатор? Или пиарятся? Новость подана как оплаченная реклама. Ну хоть не от партии...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 minutes ago, romanc said:

Ну хоть не от партии...

Нє, від безпартійного. Подумаєш, заступник голови депутатської групи))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Itzamna сказано:

Порушуєм традицію, і по чом зараз стоїть Зрада ?

Пропоную - і сам буду, як завжди о 10-00 на Центральну площадь - без продажних оргов, без партійних лозунгов і прочей туфти яка є прямою протилежною стороною ідеї "Велодня".

Минулі дні не навчили....печалька. 

 

Roman A. Petruk Якби велоспільнота скинулась на організацію велодня. То можна було б і в центрі. А так прив'язані до спонсорів. Зараз на шарік таку подію не організуєш. Тому сорі народ.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обожемой, Зіберс, скільки пафосу і понтів - може попустись трохи? Організуй хоч раз у житті одну малюсіньку дитячу гоночку по колу і тоді тебе, можливо(!) хтось буде сприймати серйозно.

А тут, будь ласка, не воняй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Itzamna сказано:

:blink: шта ?

По пунктам.

1 нах - велоспільнота нікому і ніколи, і нічого не має скідатися. ( типу - Пожертвувати - так, скінутися - пшов на..)

2 нах - велодень, це волевиявлення народу. Затратити свій час, щоб з однодумцями привернути увагу до велосипедів і т.д.

3 нах - хто хоче, той купить собі шарік., розмалює лице красками, прицепить прапор.

4 нах - самоорганізовано сбиралися і до цього часу. (Хай вівчар овець збирає нерозумних)

5 нах - яка привязка до спонсорів :angry:  https://uk.wikipedia.org/wiki/Спонсорство

6 нах - я маю шукати спонсора щоб прокатати коло по місту ? Хто тут дурник?

7 останій нах - я тебе пробачаю :) , але тобі (не можу стверджувати, що саме тобі), чи будь кому іншому після такої "події" пробачення не буде. Досвід минулих років нічого не вчить людей - пачіму ?

На барікади!!!! не о, в центр до фонтанів :) !!!! 

Блін а на Хелоуін, Новий рік без спонсорів тоже ніяк виходить. Толі я поумнів, толі народ потупів.....а згадав, в минулому році біля ТЦ "Варшавський" було мало людей і фінанси пішли в трубу, то тепер "Порт" вирішив козирнути....

Мали бити морду Дімасіку, Старкову.. а цього року послухаємо толпу, точно комусь з "організаторів" :0021:натовчуть

 

шта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чот я не розумію. Яка така проблема оприходувати спонсорські (непартійні, єслі шо) кошти і провести гарний Велодень в ЛЮДНОМУ (а це не тільки і давно вже не центр), залучивши до цієї події якумога більше людей, застосувавши для цього медіапотужності спонсора? Кожен рік одне й те ж саме. Велозона - хрєново. Там-Там - хрєново. А що ж добре.

От якби б спонсором було БПП, Укроп, Рога і копита - то це дійсно, ганьба, а так тільки світова практика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі насрати на спонсорів. приїду щоб побачити знайомих та проїхатись по місту. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так. ти бросаєш. а ми робим те, що ти описав.

Чи щось не так??? 

Тебе немає в організаторах? не забашляли? айяйяй... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, запрошую всіх 20 травня до ПортСіті на ВЕЛОДЕНЬ!
Чому отака зміна формату(просто місце старту змінили)? Поясню.
1. Парковка ПортСіті буде наша. А це у півтора рази більша площа за Театральний майдан.
2. Площа буде наша, без залежності від... та ні від кого! Буде свято і все!
3. Спонсор, який виступає за подібні заходи (а згадайте ще їх півмарафони, "пробіги Миколаїв" ) - це просто діамант , який не пропагує "Чернігівське" або "Хортицю".
4. А ще є призи у лотереї. І я буду першим, хто зареєструється. Чесно. Призи такі "жирні", що я радив би вам приїхати на ВЕЛОДЕНЬ навіть на старій дідусевій "Україні". 
А ще будуть дитячі розваги-конкурси, ну і не дитячі теж 1f609.png;)
А ще.............

математика суто для борди: якщо приїде навіть 2000 велосипедистів, головний приз у лотереї вартий. Чесно. 1:2000 , безкоштовно, приз такий, шо... Я б приїхав. 

А Itzamna хай тусується біля драмтеатра. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як залучений до організації проведення Адреналінівських ВелоЕкоФестів зауважу, що організувати подію такого масштабу дорогого стоїть. Це тільки здається - написав на форумі повідомлення, надрукував вдома на принтері 2 десятки об"явок і все - всі зїхалися, проїхали колоною, конкурси з призами самоорганізувалися, гоночка ентузіастами провелась. Все гарно! Фоточки, новини, лайки, тру-ля-ля... Свято вдалося. А дзуськи! За цим всім стоїть величезний обсяг роботи! І щоб знайти тих спонсорів це треба попотіти. В першу чергу чуєш - "А що я з цього буду мати?" Тому молодці що змогли знайти спосора, а отже і свято відбудеться, і декому буде що згадати... А головне - спілкування з друзями однодумцями, пропаганда здорового образу життя і руху велосипедистів - все рівно буде досягнуто. І є там якийсь спонсор, чи немає, то все рівно - настрій буде залежати тільки від нас самих!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Як залучений до організації проведення Адреналінівських ВелоЕкоФестів зауважу, що організувати подію такого масштабу дорогого стоїть. Це тільки здається - написав на форумі повідомлення

Допустим те що ви пишите - це правда. Але тоді виникає питання - а н..х тоді це все треба? Як не крути, а конструкція Зіберса логічна - люди збираються самі по собі - а хто не хоче той не збирається. А у вас з'являються якісь спонсори, якась муть, наче комусь під егідою велодня треба вирішити якісь свої завдання :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был Велодень - народная тусня велосипедистов ( теоретически должен поддерживаться мерией), был отдельно Эковелофест - тоже тусня, но имеющая рекламную подоплеку Адреналина и на его деньги. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, snouden сказано:

конструкція Зіберса логічна - люди збираються самі по собі

окей. збираються самі по собі. 

Я вибачаюсь, хочу бути ввічливим, але без сарказму в таких випадках не можу.

Збираються самі по собі 15 людей.

Коли їх тисяча - їх траба організувати. Супроводити і зробити так, щоб їм було легко і весело.

 А для початку - зібрати ту тисячу.

В мене десять років існує свій "майдан". Туди приходять(приїжджають) люди, яким не байдуже. Яким цікаво. І я за нього відповідаю. 

А Зіберс завжди був, є і буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, snouden сказано:

Допустим те що ви пишите - це правда. Але тоді виникає питання - а н..х тоді це все треба? Як не крути, а конструкція Зіберса логічна - люди збираються самі по собі - а хто не хоче той не збирається. А у вас з'являються якісь спонсори, якась муть, наче комусь під егідою велодня треба вирішити якісь свої завдання :) 

 

я так розумію, ти на пару із зібертсом скинулись власними, заощадженими на пятничному пиві, купили пачку паперу (80 грн.), заправили принтер (200 грн.), надрукували 1000 рекламок (формату А5, ви ж люди розумні, вмієте рахувати гроші, з пачки А4 вийде 1000 шт А5), обїздили у вільний від роботи час Луцьк розклеюючи на стовбах аркушики А5 (клей коштує мізер, його не рахуємо), попутно договорились із владою про перекриття руху транспорту на вулицях, із УПП про забезпечення супроводу колони патрульними автомобілями, із управлінням охорони здоровя про виділення (поза)чергової бригади швидкої медичної допомоги....

 

п.с. хто з вас бере відповідальність за життя і здоровя учасників велодня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Афіша заходів на Велодень! 
Збір на 10.00 парковка біля Порт Сіті.
10.00 - 17.00 Гарна погода !
10.00 - 17.00 Купа подарунків !
10.00 - 17.00 Святковий настрій !

veloden A3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...