Перейти до змісту

ВЕЛОДЕНЬ - 2018


Рекомендовані повідомлення

 

1_veloden.jpg

 

   20  Асоціація велосипедистів та СК «Лучеськ» організовують грандіозну спортивну подію: любителів двоколісного транспорту запрошують на велодень. За підтримки ТРЦ "ПортCity" та інших мецинатів.

   Традиційно, Асоціація велосипедистів та СК «Лучеськ»  організовує спортивне свято для усіх, хто любить кататися на велосипедах. 20 травня з 9 години усіх кличуть на старт, який відбудеться перед центральним входом в торгово-розважальний центр (початок о 10:00).

   Масовий велопробіг рушить вулицями міста за маршрутом: старт (ПортCity) – пр-т Соборності – пр-т Молоді – пр-т Відродження – вул. Рівненська – пр-т Волі – вул. Винниченка – пр-т Перемоги – пр-т Соборності (фініш біля ТРЦ ПортCity).

   Окрім велопробігу, на гостей чекає справжнє спортивне свято з цінними подарунками від партнерів та уже традиційна «фотовелозона», море позитиву, гарного настрою та драйву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я проти такого формулювання. Ніяк не ПортСіті організовує Велодень. Велодень - це впершу чергу вільний волевияв всіх учасників велоруху і подія всеукраїнського масштабу. І наголошувати, що ПортСіті "організовує".... Цілування в дупу! Велодень був до ПортСіті, буде і після... Я не проти щоб звучало, що генеральним, ексклюзивним, єдиним, найкращим (виберіть що більше потішить) спонсором свята виступає ТРЦ "ПортСіті". Це було б правильно так як вони і дають майданчик, і просувають цю подію і на бордах і на інших рекламних носіях, вже очі закриваю, що з ТРАДИЦІЙНОГО зеленого кольору свята ми скотилися на помаранчевий СПОНСОРСЬКИЙ, але Велодень це не їхня заслуга, і ніякі вони не організатори, а лише спонсори!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 20 травня торгово-розважальний центр ПортCity спільно з асоціацією велосипедистів та СК «Лучеськ» організовують грандіозну спортивну подію: любителів двоколісного транспорту запрошують на велодень.

Я, як один з організаторів, можу сказати, що внесок у це свято велосипедистів від ПортСіті - колосальний. Не потрібно шукати "зраду" там, де її немає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, difoto сказал:

 20 травня .... запрошують на велодень.

Я, як один з організаторів, можу сказати...

Питання як до одного з організаторів. Чому саме 20-го, в неділю, а не як минулого року - в суботу?

Особисто маю бажання прийняти участь у велодні (як і минулого року) але такий день як неділя не підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Litovets сказал:

Питання як до одного з організаторів. Чому саме 20-го, в неділю, а не як минулого року - в суботу?

Особисто маю бажання прийняти участь у велодні (як і минулого року) але такий день як неділя не підходить.

Комусь не виходить в неділю, комусь в суботу, хтось на 10:00 не встигає бо спить до обіду, організатори мають під всіх підлаштовуватись? Треба дякувати за те що є ще ентузіасти які мають бажання організовувати "Велодень"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, kooper сказал:

Комусь не виходить в неділю, комусь в суботу, хтось на 10:00 не встигає бо спить до обіду, організатори мають під всіх підлаштовуватись? Треба дякувати за те що є ще ентузіасти які мають бажання організовувати "Велодень"

Взагалі то питання було до того хто назвався причетним до організації.

2 минуты назад, kooper сказал:

Треба дякувати за те що є ще ентузіасти які мають бажання організовувати "Велодень"

Ось тут цілком згідний.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Litovets сказано:

Питання як до одного з організаторів. Чому саме 20-го, в неділю, а не як минулого року - в суботу?

Тому що на те є багато причин. Почнемо з того, що подія затверджувалась у міськраді майже за півроку. Про кількість нюансів взагалі мовчу - організувати безпечне свято на 1,5-2 тис. народу з дітьми - це не групу в зоопарк зводити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, difoto сказал:

Тому що на те є багато причин. Почнемо з того, що подія затверджувалась у міськраді майже за півроку. Про кількість нюансів взагалі мовчу - організувати безпечне свято на 1,5-2 тис. народу з дітьми - це не групу в зоопарк зводити.

Сперечатись не буду, але ІМХО субота (як минулого року) набагато більше підходить для проведення такого роду подій.

 

З.І. Приймав участь у минулорічному велопробізі і був дуже задоволений і самою подією і організацією. Тому хотів і цього року долучитись до велопробігу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.05.2018 в 15:55, difoto сказал:

 20 травня торгово-розважальний центр ПортCity спільно з асоціацією велосипедистів та СК «Лучеськ» організовують грандіозну спортивну подію: любителів двоколісного транспорту запрошують на велодень.

Я, як один з організаторів, можу сказати, що внесок у це свято велосипедистів від ПортСіті - колосальний. Не потрібно шукати "зраду" там, де її немає.

 

Діфото, а може, все-таки правильніше було б сказати «20 травня асоціація велосипедистів та СК «Лучеськ», спільно з  торгово-розважальним центром ПортCity..» й т. д. по тексту..?

Жодних претензій, жодних зрад, ніяких прихованих підводних каменів та обвинувачень в комерціалізації та продажності свята..а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І до речі, може хтось хоче проїхатись..

https://www.facebook.com/groups/velovershnyky/permalink/320843248446513/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Miro сказал:

Діфото, а може, все-таки правильніше було б сказати «20 травня асоціація велосипедистів та СК «Лучеськ», спільно з  торгово-розважальним центром ПортCity..» й т. д. по тексту..?

Жодних претензій, жодних зрад, ніяких прихованих підводних каменів та обвинувачень в комерціалізації та продажності свята..а?

Я хочу сказати, невеличке зміщення акценту, і оголошення про велодень набуває дещо іншого змісту. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі за оффтоп.

Підкажіть кращий напрямок у Воротнів. Хочу проїхатися на Ровері. Гугл пропонує ось так. Дуже вдячний за допомогу)

1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...