Перейти до змісту

Чи доцільно купувати 4К (UHD)


vaz75

Рекомендовані повідомлення

Зараз на ринку багато пропозицій 4К, UHD, UltraHD телевізорів. А що ж на них дивитися? Де брати контент? А чи є доцільність купувати їх зараз, чи може достатньо і FullHD? Давайте обсудимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 204
  • Створено
  • Остання відповідь

Поки ще ранувато. З нормальний трекерів - ultrahdclub (потрібний інвайт). Контенту ще дуже мало. Дивитись на 4к панелі контент з апскейлом з fullhd можна, більш менш, якщо тільки джерело BD ISO або remux.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різниця в ціні між фул хд і 4к, не така й велика, іноді її нема для великих панелей.

Якщо дивитись тв 49" з відстані 1-1,5 метра то на 4к навіть avc фул хд з нормальним бітрейтом 15-20 мб, буде виглядати краще ніж на фул хд.

Дуже класно на 4к виглядають фото, а з них можна зробити відеоролик в 4к, сам таке роблю для клієнтів.

Якщо панель понад 42" , для домашнього користування, то краще все ж 4к.

Так, контенту дуже мало, але коли побачите якісні фото на тв, чи навіть фулхд зблизька то різницю у величині пікселя буде видно.

Якщо ж питання в грошах, то краще зекономити, на внутрішніх фічах, краще без март тв але 4к або ж більша діагональ і докупити андроїд бокс, взагалі по смарт тв, чи не єдиний пристойний має лижа, інші часто такі глюкнуті і тормознуті, плюс через 1-2 роки практично не оновлюються і не працюють.

Трохи Контенту в 4к є на мегого в підписці, але не думайте, що при інеті до 30мб/с вам вдасться їм насолодитись, орієнтовно треба від 50мб і стабільних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно купив новий телевізор з 4к, хоча також мав сумнів не шкодую ні трохи. Тепер питання які додатки можете порекомендувати для пошуку й перегляду фільмів (самсунг 43ku6000) і чи може хтось скинути інвайт на реєстрацію ultrahdclub

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Gendruk сказал:

чи може хтось скинути інвайт на реєстрацію ultrahdclub

Теж цікавить це питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, r3T5 сказал:

Поки ще ранувато. З нормальний трекерів - ultrahdclub (потрібний інвайт). Контенту ще дуже мало. Дивитись на 4к панелі контент з апскейлом з fullhd можна, більш менш, якщо тільки джерело BD ISO або remux.

Не погоджусь, оскільки навіть файли BD-Remux на FullHD і на 4К панелях приблизно однакової цінової ніши виглядають по-різному, не на користь першим. Хоча і 4k панелі між собою теж різняться значно, особливо з HDR.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Revolver сказал:

Трохи Контенту в 4к є на мегого в підписці, але не думайте, що при інеті до 30мб/с вам вдасться їм насолодитись, орієнтовно треба від 50мб і стабільних.

Я скажу навіть на 100 мб\с ютюб в 4k-роликах іноді підгальмовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, vaz75 сказал:

Я скажу навіть на 100 мб\с ютюб в 4k-роликах іноді підгальмовує.

Дивлюсь з Ютуба на Смарті 4К по Wi-Fi ні разу нічого не підгальмувало... Може ще залежить від вбудованого плеера і ОС телевізора? В мене Samsung на ОС Tizen - шуршить аж гай шумить! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троха повумнічаю. Якщо ти крутий дядько і їпашиш шість днів на тиждень з 8 до 9 годин і коли приходиш до дому і дивися наприклад  "Голос"," Мастер шеф" чи "Холостяк"))  як то кажуть для фона ну або ті самі новини дибільні, то хлопці яке 4к той HD в принціпі і не дуже тра, але зараз вродь вже всі і так 1080. Ну і тепер візьмемо такого лежня як я наприклад, в мене тєлік вєчно включений, HDканали дивлюся часто, ЄвроспортHD зимою аж "кіпить" від біатлону, і постійно канали футбол в HD  на вихідних інколи ТВ 1000 HD , ДіскаверіHD, HD life, ну кароч багато і наступний тєлік в мене точно буде 4к, зараз плазма 50-ка full hd,ну  і так все влаштовує, але мені смисла брати знову десь через пару років 1080 ну явно не тейво, і да, контента в 4к нехай і не буде, але картинка всерівно поярчє будєт в 1080 полюбе, я то хочу взагалі як мінімум 55 і більше, але наголошую не для новин чи різних ревізорів, як то кажуть я собі знаю)) да і дешевіти вони будуть полюбе, і якщо купляти раз і надовго то про що мова,. Ну ось а в мене друг купив собі недавно LG 43 простеньку 1080 за 7500 грн. ну так він окрім рускіх Пятница,  СТС чи ТНТ зовсім нічьо не зирить ну то дійсно нах йому той 4к, а я всетаки хочу, але ще не скоро, бо поки і так сайдьот

IMG_1506.JPG

IMG_1487.JPG

IMG_1499.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, igorgame сказал:

Дивлюсь з Ютуба на Смарті 4К по Wi-Fi ні разу нічого не підгальмувало... Може ще залежить від вбудованого плеера і ОС телевізора? В мене Samsung на ОС Tizen - шуршить аж гай шумить! :)

Ну це деякі пригальмовують, але зараз починаю співставляти з тим фактом, що провайдера (Аірбайтс) декілька днів штормило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Revolver сказал:

плюс через 1-2 роки практично не оновлюються і не працюють

Ну звісно так і буде якщо купили не адаптований до нашого ринку або не перепрошили коли купили в іншій країні! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а самсунг ваще років з півтора, як випиляв скайп зі свого недосмарт тв.

Не все так однозначно, поки є різон розглядати ящики 1080р вищого рівня, з тим же ambilight чи ips матрицею, аніж бюджетні 4к. Поки підтягнеться контент, обновиться пару поколінь, і сучасні 400 баксові обезціняться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, igorgame said:

Ну звісно так і буде якщо купили не адаптований до нашого ринку або не перепрошили коли купили в іншій країні! :)

кум купив соні в ельдорадо, от поцікавтесь який там смарт офіційний і скільки є фрішних програм, да там таке убожество саме офіційне для нашої країни.

модель вийшла, рік-два ще виходять апдейти і фікси, а далі, "обновите ваш браузер"

2 hours ago, igorgame said:

Дивлюсь з Ютуба на Смарті 4К по Wi-Fi ні разу нічого не підгальмувало

зазвичай, воно просто переходить в 1080р без тормозів, якщо перевіряли і точно 4к було, значить у вас дуже добре вайфай налаштований

@Deemon в принципі згоден, але якісний тв 1080 буде дорожчий від мінімального 4к, взагалі, якщо до якості придиратись то або плазма або супер дорогі OLED з чорним чорним.

Влітку швагро привіз найдешевший польський філіпс 4к 49" модель 15 року, без жодних смартів, обійшлось 10к грн, зараз такого і близько нема, про хвороби філіпса знаю добре, відключив зглажування, підналаштував кольори, підключив андроїд бокс і стереоситему. Все влаштовує, ну немає хдр, але фото дивляться дуже реалістично, деталізація, навіть з см 50-60 ніякіх пікселів.

Брату оце допомагав чіпляти новішу лижу 4к 49", чуть картинка контрастніша, краще зглажування, є хдр,

Звичайно, лижа має одну з найкращих картинок, ну і щоб об"єктивно, то треба їх разом порівнювати,

Сам займаюсь відео, то ціню більш натуралістичну картинку з правильним балансом білого, і навіть мій дешевенький філіпс після певної корекції РГБ мене влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Revolver сказал:

соні в ельдорадо

Sony мабуть на Андроїді який ще сирий для Смарту от і вся проблема. Так нехай звернеться у магазин, що таку фігню впарюють!

 

56 минут назад, Revolver сказал:

зазвичай, воно просто переходить в 1080р без тормозів

От цього пояснювати не треба - в цьому добре розбираюсь, що 1080р і що 4К і як воно відображається і як наочно це все видно, зір не обманеш :)

58 минут назад, Revolver сказал:

якісний тв 1080 буде дорожчий від мінімального 4к

Брати 4К аби 4К - це помилка! 4К з HDR це саме те!

1 час назад, Revolver сказал:

без жодних смартів

Я щось не бачив 4К і без Smart TV, да це і знущання, бо зараз гарний Smart це дуже зручно, навіть ті ж IPTV сервіси, що там є, заміняють шару, я один такий безкоштовний знайшов, що зараз навіть задумуюсь відмовлятись від супутника, бо там є ВСЕ!!! 

1 час назад, Revolver сказал:

Звичайно, лижа має одну з найкращих картинок

Ну тут, як кажуть: "на вкус и цвет..." Порівнював багато телевізорів але як присів на Samsung свого часу, так поки немає підстав цій фірмі зраджувати і за картинку LG можна посперичатись, але це особисте і кожен на свій россуд оцінює! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, igorgame сказано:

Брати 4К аби 4К - це помилка! 4К з HDR це саме те!

 

 

А на телевізорі з підтримкою того HDR звичайні фільми в 1080Р будуть якісно відрізнятись в картинці чи потрібно знову 4К контент ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут є контент. Мало (бо його в принципі мало, а качати шопопало - не комільфо)

Загалом, майже весь ру / укр нет пасеться з нього :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, SergLutsk сказано:

 

А на телевізорі з підтримкою того HDR звичайні фільми в 1080Р будуть якісно відрізнятись в картинці чи потрібно знову 4К контент ?

ну я б сказав будуть відрізнятися в гіршу сторону

бо

цифру треба відображати крапка-в-крапку

 

всілякі зменшення\збільшення то маркетоїди придумали щоб селянам обладнання впарювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову ж прошу пардону за офф-топ.

А аірбітес ковбасило на днях? А конкретніше вчора?

 

Бо BD ізгоя-один розміров в 10гб вчора качав пів дня. То 7-9mb/s то 43kb/s. Причому друго варіанту 90%. Але там на westnet всі такі "нєжні", що я вже думаю чи лишній раз телефонувати їм чи ні..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 minutes ago, igorgame said:

Я щось не бачив 4К і без Smart TV, да це і знущання

знущання це коли впарюють з тв "кастрований смарт" а беруть по ціні як за два андроїд бокса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Zheny@ сказал:

тут є контент. Мало (бо його в принципі мало, а качати шопопало - не комільфо)

Загалом, майже весь ру / укр нет пасеться з нього :)

 

Ага, спробуй без інвайта зареєструватися.

А нє, сплутав з ultrahdclub

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zeuss сказал:

Знову ж прошу пардону за офф-топ.

А аірбітес ковбасило на днях? А конкретніше вчора?

 

Бо BD ізгоя-один розміров в 10гб вчора качав пів дня. То 7-9mb/s то 43kb/s. Причому друго варіанту 90%. Але там на westnet всі такі "нєжні", що я вже думаю чи лишній раз телефонувати їм чи ні..

Вчора, і позавчора. а 23-го вимикався постійно протягом дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, igorgame сказал:

Я щось не бачив 4К і без Smart TV, да це і знущання, бо зараз гарний Smart це дуже зручно, навіть ті ж IPTV сервіси, що там є, заміняють шару, я один такий безкоштовний знайшов, що зараз навіть задумуюсь відмовлятись від супутника, бо там є ВСЕ!!! 

А тут попрошу докладніше. Бо встановив Fork, а там більша частина битих файлів, особливо HD/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vaz75 сказано:

Ага, спробуй без інвайта зареєструватися

без інвайта не вийде.

Але я там уже зареєстрований ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

без інвайта не вийде.

Але я там уже зареєстрований ;)

 

Я там теж є, але 4к контента там майже немає (навіть в пошуку графи такої немає 4к. UHD)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут контент в 4К без всяких інвайтів, правда швидкість інколи така собі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...