Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

Про монополію.

Сьогодні тітка попросила допомогти.

В селі Волині до її хати прийшли газовики і перевіривши лічильник і газогони, дали припис на заміну редуктора. Дали тиждень на заміну, інакше відключать газ. На питання, "то міняйте", відповіли, що редукторів таких у них немає, треба їхати до Луцька в облгаз.

Приїхала вона в п'ятницю, їй повідомили, що не працюють.

Сьогодні приїхав я з нею (на Львівську) о 15.10. Охоронник на вахті сказав іти з торця будинку Волиньгазу, за деревами там є вхід (стан його я не описуватиму - совдеп). Напис білими буквами на синьому фоні "ТзОВ "Газпобутсервіс" (чи щось таке, ну ви розумієте, не Волиньгаз!).

Дьоргаємо за ручку - зачинено. Походили попитали навкруги, ні, таки туди. Чуємо за дверима голоси, тарабанимо. Відкривають двері якісь два бухих чувака-роботяг і повідомляють, що купити редуктора ми не можемо, бо кервництво вже не працює і поїхало. вони працюють до 16-ї.

-Так зараз пів на четверту.

 -Я не знаю, ми ці редуктори робимо.

-То продайте ви, чи подзвоніть начальству

.А другий так з єхідцою: "а ви їх взагалі не купите, бо їх нема, ми не встигаємо їх робити"

-А де ще їх можна купити?

-Ніде, ще виготовляв їх ЕТМ, але вже ні. Ми М-О-Н-О-П-О-Л-І-С-Т-И!" Дзвоніть завтра.

І не ібьот, що ми в робочий час приїхали за 50км. І не ібьот, що треба їхати до них зі всієї області, бо чомусь редукторів немає на місцях (на хвилинку, він коштує 800 грн.). І не ібьот, що навіть якщо ти і приїдеш, виловиш начальство, то редуктора будуть в наявності.

Монополіст при Волиньгазі...

Я себе відчув в СРСР.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, vaz75 сказано:

Про монополію.

 

Монополіст при Волиньгазі...

Я себе відчув в СРСР.

 

а знаєш чому так? бо Гройсман грається в соціаліста. і замість відкритого ринку газу маємо от таких от монополістів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

 

а знаєш чому так? бо Гройсман грається в соціаліста. і замість відкритого ринку газу маємо от таких от монополістів

Я думаю, що й до Гройсмана так було. Питання в іншому:  "що з цим робити?"

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, vaz75 сказано:

Я думаю, що й до Гройсмана так було. Питання в іншому:  "що з цим робити?"

 

було. але вже мало б бути по іншому. як мінімум вже рік.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

20 минут назад, rl72 сказал:

 

а знаєш чому так? бо Гройсман грається в соціаліста. і замість відкритого ринку газу маємо от таких от монополістів

А до чого ринок газу до обладнання? Хто заважає комусь іншому продавати і встановлювати редуктори?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, volks сказано:

 

А до чого ринок газу до обладнання? Хто заважає комусь іншому продавати і встановлювати редуктори?

та тому, що Волиньгаз монополіст. і ненавязчиво пропонує купляти обладнання в конкретного продавця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, halcogen сказал:

Олена понаставляла камер. До речі, в Зміїнці садочка не має, а ко є хто гроші налогоплатників витрачає на камери, СТИДОБА

Класний садочок би вийшов за 169 тис грн.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, halcogen сказал:

Тут 169тис, там 169тис і так нашкрябали би. Але нащо! Там тільки один Зміїнець (що біля Луцька) щомісяця платить не менше.

Ну 169 туди, 169 сюди. Нашкребуть ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, halcogen сказал:

З таким бажанням шкрябати, то мій вже в школу піде. І тоді мені той садик вже буде не потрібний ))). 

Якщо постійно на садочок шкрябати, то і камери не встановляться і садочок незнати коли збудується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в продовження моє історії з газовим редуктором, передзвонили ми туди вчора, і нам повідомили, що редукторів немає, будуть з понеділка. На наше прохання зарезервувати з частковою чи повною передплатою, відмовили з формулюванням: таких як ми в них багато, всіх проконтролювати вони не в змозі, в них великий попит на редуктори (хто б сумнівався), дзвоніть з понеділка, пі, пі, пі...

:mdr:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутати Верховної Ради направили відкрите звернення до патріарха Варфоломія з проханням перенести надання автокефалії українській церкві заради збереження миру. Лист за підписом Андрія Деркача, Якова Безбаха, Андрія Шипка, Василя Горбаля, і Григорія Смітюха опубліковано на сайті Обозревателя.

Депутати пропонують розглянути питання надання автокефалії українській церкві після виборів Президента в 2019 році.

 

От "костомольці" возбудились... Сцукі комуняцько-воцерковлені РПЦ...

 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Volyniaka сказано:

Депутати Верховної Ради направили відкрите звернення до патріарха Варфоломія з проханням перенести надання автокефалії українській церкві заради збереження миру.

Варто би на сайті "Миротворець" відкрити новий підрозділ де б був би перелік отаких "миротворців" від влади.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

No comment:

 

 

Уявляю потоки гівна в сторону Усіка від інтернет-воїнів. Але Усік то не Віда і задню вмикати не буде. Чекаємо сьогодні-завтра на відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.09.2018 at 13:19, vaz75 сказано:

Ну в продовження моє історії з газовим редуктором, передзвонили ми туди вчора, і нам повідомили, що редукторів немає, будуть з понеділка. На наше прохання зарезервувати з частковою чи повною передплатою, відмовили з формулюванням: таких як ми в них багато, всіх проконтролювати вони не в змозі, в них великий попит на редуктори (хто б сумнівався), дзвоніть з понеділка, пі, пі, пі...

:mdr:

 

Сорі за офтоп. Ви не перший хто з таким стикається в Волиньгазі (колись ходив по Варшавці, шукав газовий шланг виробництва конкретного підприємця, бо інші не хотіли ставити, а ставити треба було вже). Біля Волиньгазу завжди були фірмочки (фактичні власники - керівництво Волиньгазу),  які монопольно виконували роботи по цінам польоту на Марс. Конкретно по регулятору - ЕТМ колись виготовляв РДГС-10, примітивний регулятор з рівнем якості "гівно рідкісне". По простому - при перевищенні вхідного тиску понад його можливості він тупо стравлює газ (правда тут важливе зауваження - регулятор тиску ставиться перед лічильником, відповідно такі втрати споживачу до лампочки, він їх не оплачує). Колись було навіть неформальне розпорядження їх не ставити (газ - не вода, там немає норми втрати 30%). Ставити його за свої гроші я б не рекомендував ніколи (це якщо вам впарюють саме РДГС-10 чи аналог, який робиться в напівкустарних умовах). По суті ви маєте право встановити любий регулятор, сертифікований в Україні (дуже якісні італійські, є кілька виробників, в Луцьку їх раніше продавали)  - бажання монтажника Волиньгазу закони чи сертифікати Держстандарту не відміняє. Можете уточнити на місці, чи поставлять вам його. В разі відмови - можна піти шляхом, яким колись доводилось ставити газові лічильники не-САМГАЗ (виробник - Рівне, завод Фірташа, їх змушували ставити всіх). Письмове звернення в відповідний підрозділ (з вхідною відміткою на копії), в разі відсутності відповіді на нього - скарга в прокуратуру. Спробуйте звернутись офіційно - побачите зовсім іншу відповідь.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почався сезон буряків. З Горохова до Луцька жодного пункту вагового контролю. І навіщо було трасу ремонтувати...

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.09.2018 в 22:10, vaz75 сказал:

Я думаю, що й до Гройсмана так було. Питання в іншому:  "що з цим робити?"

Забули, як робиться коктейль Молотова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Alex_K сказал:

Письмове звернення в відповідний підрозділ (з вхідною відміткою на копії), в разі відсутності відповіді на нього - скарга в прокуратуру. Спробуйте звернутись офіційно - побачите зовсім іншу відповідь.

Хоч редуктора вже й взяли вчора, але щось мене беруть сумніви, що жителі села таке спроможні зробити, їх вже налякали вимкненням газу, а без газу здохне худоба, бо печі вони давно розібрали ( цивілізація, блін). Та й починати ці тяжби напередодні опалювального сезону? А ці всі процедури потягнуть не на один місяць і позитивний їх результат сумнівний.

А щодо італійського чи іншого редуктора гугль не видав ніяких результатів про продаж, хоча я як неспєц поверхнево шукав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, risenseven сказал:

Забули, як робиться коктейль Молотова?

Пропонуєш спалити ту контору з людьми? Чи революцію "забабахати"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, volks сказал:

Почався сезон буряків. З Горохова до Луцька жодного пункту вагового контролю. І навіщо було трасу ремонтувати...

 На всю область вроді 3 чи 4 мобільні ваги і 8 чоловік персоналу. Кабмін ні штат ні з/п їм не збільшив,хоча навіть така хрома служба за місяць  на штрафах кілька тисяч євро дає в бюджет. Більшість перегрузів відмовляються важитись,а там штраф мінімальний за відмову. Якби штраф за відмову важитись збільшили  разів в 100,тоді ця служба давала б в бюджет десятки тисяч євро.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...