Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

11 часов назад, vaz75 сказал:

Пропонуєш спалити ту контору з людьми? Чи революцію "забабахати"?

Це було риторичне запитання, рішення за тобою. А "революціонерів" тут і так більше, ніж треба. Диванна сотня називається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Поки в нас Палиця не палиця,в Дніпрі вирішують проблему перегруза

Цитата
Строим ГВК (Грузо-Весовые Комплексы) для Укртрансбезпеки. На фото - первый. В Партизанском, на въезде в Днепр со стороны Решетиловки. Финансирование строительства 50/50 - Областной Бюджет и Бюджет Днепра, за что отдельнео спасибо Горсовету Областного Центра.
 
 
Image
 
Image
 
Image
 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Український блогер: Наші не готові до Європи – висновок після року перебування за кордоном

 
І на 98% я з ним згідний
Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Waver сказано:

Український блогер: Наші не готові до Європи – висновок після року перебування за кордоном

 
І на 98% я з ним згідний

Ну стаття класна, порохоботська.:0016:

Цитувати

Раніше я думав, що всі біди в нас від продажної та недолугої влади, яка знущається над працьовитими українцями. Але після прожитого року за кордоном я докорінно змінив свою думку. Зараз я вважаю, які люди – така і країна. Але саме цікаве, що українці не бачать своїх вад! Коли через пів року після того як ми поїхали, я приїхав у відрядження в Київ і сказав своєму колезі, ти знаєш, у нас в країні люди фігові – він мені одповів, – не видумуй, ти що фіговий, чи я фіговий?

 

Цитувати

Ще одна наша велика ментальна проблема. Ми вважаємо, що хтось нам щось винен. Американці повинні за нас воювати з Росією, Порошенко повинен подолати корупцію, і підняти економіку.

Тільки більшість не погодиться з деякими тезами. І я, до речі, теж. Влада (загалом, а не конкретно Порошенко) таки повинна робити все для подолання корупції, підняття економіки і т. д.. Влада повинна виконувати ту роботу, для якої її обрали, а не їздити по курортах, прогулювати засідання та вирішувати свої шкурні інтереси замість державних.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто про що, а я знову про дороги. А саме про дорогу на Тернопіль. За Дубном десяток кілометрів повністю перекладеного асфальту менше 3-ох років назад. Вже вся дорога горбата, прогнута, купа латок. Потім ще декілька кілометрів, судячи з вигляду, покладеного геть недавно, можливо навіть цьогоріч. Також в декількох місцях продавлений і є вибита яма. Знову десятки мільйонів викинуто на вітер.

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, volks сказано:

Хто про що, а я знову про дороги. А саме про дорогу на Тернопіль. За Дубном десяток кілометрів повністю перекладеного асфальту менше 3-ох років назад. Вже вся дорога горбата, прогнута, купа латок. Потім ще декілька кілометрів, судячи з вигляду, покладеного геть недавно, можливо навіть цьогоріч. Також в декількох місцях продавлений і є вибита яма. Знову десятки мільйонів викинуто на вітер.

А ніхто не несе відповідальності за це. Кого і коли покарали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а шо тож ми не диктант пишемо.

 

 

20181002_112110.jpg

Змінено користувачем volks
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.10.2018 в 09:32, volks сказал:

Знову десятки мільйонів викинуто на вітер

Наші он теж недавно відремонтували напрямки на Львів і на Володимир і глянеш як зараз ті буряки пруть - то капець взагалі... Українці йоб їх так...!!!

Змінено користувачем ForZa
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такий підарунок залишили під під'їздом. До сміттєвих контейнерів 20м.

 

20181008_044040.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, volks сказал:

Ось такий підарунок залишили під під'їздом. До сміттєвих контейнерів 20м.

Вибачайте шановні але пройдешся містом. проїдешся маршруткою, завітаєш у магазин, ринок, маркет... послухаєш людей, лексикон, поведінка, манера спілкування... то в нас через одного-двох довбаки якісь!!! Нікого не хочу тут образити, може більшість і проскочила ці "через одного-двох", но це просто піпець що в нас за люди!!! Так що не дівно дивитись на такі фото :( Просто сумно...

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halcogen сказал:

99% що це ваші і залишили.

Я й не сперечаюсь. Є ще тридвараси, які можуть в цей смітничок викинути пакет зі сміттям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, volks сказано:

Я й не сперечаюсь. Є ще тридвараси, які можуть в цей смітничок викинути пакет зі сміттям.

Ставте відеонагляд.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, ForZa сказал:

І нікого не впізнали? :)

Та я щось навіть не подумав, що можна по камерах глянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.10.2018 в 09:32, volks сказал:

Хто про що, а я знову про дороги. А саме про дорогу на Тернопіль. За Дубном десяток кілометрів повністю перекладеного асфальту менше 3-ох років назад. Вже вся дорога горбата, прогнута, купа латок. Потім ще декілька кілометрів, судячи з вигляду, покладеного геть недавно, можливо навіть цьогоріч. Також в декількох місцях продавлений і є вибита яма. Знову десятки мільйонів викинуто на вітер.

 Це фури ВІЛІЇ  давлять. Я їх на тій трасі часто бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, zaHARE сказал:

 Це фури ВІЛІЇ  давлять. Я їх на тій трасі часто бачу.

Щоб знати, хто давить, треба вагу контролювати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, volks сказал:

Щоб знати, хто давить, треба вагу контролювати. 

3 чи 4 ваги на всю область і штат десь12- 20 чоловік. Навіть основні дороги 24години на добу не можуть перекрити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, zaHARE сказал:

3 чи 4 ваги на всю область і штат десь12- 20 чоловік. Навіть основні дороги 24години на добу не можуть перекрити. 

То може докупити техніки і добрати людей? Чи дешевше через декілька років знову робити ремонт за 10-20 млн грн за 1 кілометр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, volks сказал:

То може докупити техніки і добрати людей? Чи дешевше через декілька років знову робити ремонт за 10-20 млн грн за 1 кілометр?

 

На вагах не вкрадеш))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, volks сказал:

То може докупити техніки і добрати людей? Чи дешевше через декілька років знову робити ремонт за 10-20 млн грн за 1 кілометр?

Так я з тобою згоден на всі 100%. Якщо в тебе зарплата 10тис і ти прокатував зарплату на  відпочинок 20 років,а потреб накопичилось на 500тис,то важко всі питання закрити за раз. Це як зі військовими складами. Коли 25 років тільки дерибанили, а зараз з бюджету виділяють 1/20 від потреб і кричать "Ми ж дали кошти-робіть!" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, volks сказал:

То може докупити техніки і добрати людей?

Всі давно знають, що в нас будівництво доріг самий ласий шмат для відкатів і дерибану грошей, тому зберігати їх і не мають особливого бажання. Закупівля вагових комплексів і направлення в області Трансбезпекою, прирівнюється як супер-пупер досягнення, а толку - НУЛЬ! Побудували нові дороги на Львів і Володимир, а як глянеш хто і як там їздить і де ті комплекси... ??? Там ніби гарантію 10 років давали, а таке враження, що ще 2-3 роки такої експлуатації і гайка тим дорогам буде! Свого часу "активісти" типу Гуся, Рижкова і Ко. горлопанили і вимагали будівництва доріг - побудували, вони заглохли... То чому тепер про збереження не турбуються, не горлопанять? Чому Самооборона і Ко. не виїздять на дороги своїми патрулями і не наводять лад? Чомусь, свого часу, волали і перекривали дороги автівкам з рашенськими номерами, а тут що - свої шкоду наносять і на них управи немає? Так рашенські не порушували вагових норм, а їхали за кордон через нашу територію транзитом, сплачуючи податок і не псуючи покриття доріг, це так для прикладу, а своїм можна все порушувати?! Здулись "активісти", чи замовлення немає? :) Ну то хто і коли в нас в країні буде виконувати свою роботу і головне нести відповідальність??? Не виконав, порушив - за грати! А немає такого... от тому так і живемо :(

Змінено користувачем ForZa
  • Збентежений 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ForZa сказано:

Свого часу "активісти" типу Гуся, Рижкова і Ко. горлопанили і вимагали будівництва доріг - побудували, вони заглохли... То чому тепер про збереження не турбуються, не горлопанять? Чому Самооборона і Ко. не виїздять на дороги своїми патрулями і не наводять лад?

А ти часом не об'ївся загальновідомого рибного блюда? Тобі активісти чи Самооборона чимось зобов'язані? Чи може ти їм підкидаєш пару гривень на фінансування?

Чого ж ти сам на дорогу не виїдеш наводити лад? Чи мастак тільки горлопанити на борді?

От тому так і живемо, що кожен хоче, щоб хтось щось зробив корисне, а не він.

Змінено користувачем Віталій СК
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Віталій СК сказал:

Чого ж ти сам на дорогу не виїдеш наводити лад? Чи мастак тільки горлопанити на борді?

Бо на відміну від інших не горлопанив, а констатую факт їх "діяльності" :) А з приводу виїхати - то покажи приклад боєц диванний! :)

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Віталій СК сказал:

Чи може ти їм підкидаєш пару гривень на фінансування?

Бідненькі :) Рижков бізнеса має, Гусь ренджиком обзавівся... допомагати? КОМУ??? А ху-ху не хо-хо? Звикли як! Назвався грибом - лізь у ... Я не скакав як вони і не корчив з себе Робін Гуда як де хто... От звичайна справа для таких, а не заказухи виконувати!!! І не розповідай тут байочок, люди давно зрозуміли по чому в Україні рубероїд!!!

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...