Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, zaHARE сказал:

Збудували сучасне сховище по стандартам НАТО(АПД-не знаю як там вони ранжируються,але здано за одними даними 15 а за іншими 136 бетонних сховищ).

Цитата

Верховний Головнокомандувач ЗСУ повідомив, що «загалом по Збройним Силам України буде збудовано 136 сховищ протягом 34 місяців».

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, zaHARE сказал:

Збудували сучасне сховище по стандартам НАТО(АПД-не знаю як там вони ранжируються,але здано за одними даними 15 а за іншими 136 бетонних сховищ). Вклали майже 1,5 мільярда гривень. В стадії будівництва ще  кілька. З Ічні до моменту вибухів вивезли близько 60 тис. тон снарядів. Проводили перевірки рівня охорони і збереження,за фактами перевірки звільнили начальника. 
Навіть за умови повного грошового забезпечення на будівництво сучасних сховищ потрібно кілька років,щоб фізично все збудувати і перевезти.

  Муженко в сраці муляє кацапам,бо закрив всі дири(котли),які зробив Корбан і КО,вирівняв фронт, забрав "сірі" зони і Марік.
 А Полторак муляє в сраці розпильщикам військового майна і військового бюджету-Пашинському,Чорновіл,Виннику та ін.

 

А давай ти очолиш Луцьке тролейбусне управління,яке роками розвалювали і за 4 місяці наведеш порядок,а якщо не наведеш і ті автобуси,що там гниють не виїдуть на маршрути,то підеш  у відставку,як в європейській країні.

Ти взагалі читав, про що мова? Мова йде про те, що сховища реально не охороняються, за чотири роки війни лише зараз цей полторак заявив про необхідність посилення охорони сховищ. ЛИШЕ ЗАРАЗ!!! 

За муженко і полторака краще подивись зйомки з квадрокоптерів їх маєтків і зроби висновки про те, кому вони і де муляють.

Щодо тролейбусів і відставки - так, уявляєш собі, якби я не потягнув, то пішов би, не роблячи шкоди підприємству. Але ти просто собі уяви - що таке тролейбусне депо, а що таке військова машина під час бойових дій на Донбасі! І під час війни міністр може собі дозволити не охороняти належним чином сховища і при цьому шикарно себе почувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, risenseven сказано:

За муженко і полторака краще подивись зйомки з квадрокоптерів їх маєтків і зроби висновки про те, кому вони і де муляють.

А є якесь посилання, бо щось гугл не знайшов такого. 

Є тільки відео, де Полторак живе у маєтку на території військової частини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, halcogen сказал:

І що?. Ми всі 26 років як одна з найбідніших країн Європи і ще мінімум 26 років нею будемо. Зато в нас картопля найдешевша - https://news.finance.ua/ru/news/-/436380/v-ukraine-prodayut-kartofel-vtroe-deshevle-chem-v-sosednih-stranah

Залищилось автомобілі і котельні перевести з газу і бензину на картоплю.:D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто основну масу картоплі в Україні вирощують селяни, і, відповідно, нікому "лобіювати" зростання саме закупівельної ціни на картоплю. В місті вона продається на руки мінімум в 3 рази дорожче, ніж закупляється в виробника. Переведуть автомобілі на картоплю - ціна зросте до 33 грн/літр, от побачите...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Залищилось автомобілі і котельні перевести з газу і бензину на картоплю.:D

Самогон з картоплі

Але потрібно деякі зміни в двигун внести для роботи на спирті.

Ще правда можна паливний елемент зробити:

Тема: Топливный элемент на спирту из подручных материалов.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самопоміч мене здивувала. Всі інші прогнозовано. Дуже сумніваюсь,що депутати цього скликання проголосують закон  про відміну депутатської недоторканості.
СвÑÑлина вÑд Rodion Shovkoshytnyi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, zaHARE сказано:

Самопоміч мене здивувала.

Аргументуй, бо я відверто не розумію такої антипатії до цієї партії від прихильників Порошенка. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, sergkots сказал:

Аргументуй, бо я відверто не розумію такої антипатії до цієї партії від прихильників Порошенка. 

Ти помилився, я прихильник позитивних змін в країні,а не якоїсь особи.

А самопоміч мене приємно здивувала своїм голосуванням конкретно по цьому питанню,бо по багатьох інших важливих питаннях вони голосували до +- 50%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, zaHARE сказано:

Ти помилився, я прихильник позитивних змін в країні,а не якоїсь особи.

Я не писав, що ти прихильник. Я писав, що бачу антипатію прихильників.

 

11 хвилин тому, zaHARE сказано:

бо по багатьох інших важливих питаннях вони голосували до +- 50%

Що саме? Кілька прикладів можеш надати? Те що пам'ятаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, sergkots сказано:

Я не писав, що ти прихильник. Я писав, що бачу антипатію прихильників.

Можна поцікавитись де ти її (антипатію) бачиш?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, sergkots сказал:

Я не писав, що ти прихильник. Я писав, що бачу антипатію прихильників.

 

Що саме? Кілька прикладів можеш надати? Те що пам'ятаєш.

На сайті ВР все росписано. Те шо відразу- деякі безвізові закони,антифірташевський закон. Але я вже писав,що в мене немає питань до половини членів фракції в парламенті. Є персонажі які перекреслюють всю роботу партії. Але так в кожній партії, які збираються на ходу та за спонсорські гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Можна поцікавитись де ти її (антипатію) бачиш?

Тут обзивали самонеміччю і другими поганими словами при будь якій нагоді.

 

13 хвилин тому, zaHARE сказано:

На сайті ВР все росписано. Те шо відразу- деякі безвізові закони,антифірташевський закон.

Навіть не знаю про що мова - бо не володію внутріпартійною термінологією. І відповідно не знаю по яким ключовим словам шукати.

 

17 хвилин тому, zaHARE сказано:

Є персонажі які перекреслюють всю роботу партії. Але так в кожній партії, які збираються на ходу та за спонсорські гроші.

Але в цілому я б не сказав, що вони гірші - інші партії таких вже персонажів під своїм крилом протягли, що на голову не налазить. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, sergkots сказано:

Але в цілому я б не сказав, що вони гірші - інші партії таких вже персонажів під своїм крилом протягли, що на голову не налазить. 

Тут вистачить одного Семенченка.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Тут вистачить одного Семенченка.

Ну блін, можна писати детально? Негідник через те та те, там накосячив, там накрав. Чи я маю бути екстрасенсом? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, sergkots сказано:

Ну блін, можна писати детально? Негідник через те та те, там накосячив, там накрав. Чи я маю бути екстрасенсом? 

Перше, що приходить в голову - це Семенченко у захопленій проросійськими формуваннями Донецькій ОДА.

Ще поранення в дупу і залишення без командування батальйону Донбас під час Іловайської трагедії.

Піар на тій самій Іловайській трагедії та піар на блокаді "торгівлі на крові".

Отримання військового звання за підробленим документом.

Судимість, відсутність освіти.

Та й взагалі всього не запам'ятаєш.

 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

Перше, що приходить в голову - це Семенченко у захопленій проросійськими формуваннями Донецькій ОДА.

Ще поранення в дупу і залишення без командування батальйону Донбас під час Іловайської трагедії.

Піар на тій самій Іловайській трагедії та піар на блокаді "торгівлі на крові".

Отримання військового звання за підробленим документом.

Судимість, відсутність освіти.

Та й взагалі всього не запам'ятаєш.

 

А наведи приклад депутата чи чиновника, що зашкварився більше. Просто цікаво по яким критеріям будеш робити відбір.

Семенченко захищати не буду, бо й не був поруч з ним. Ти певно був раз пишеш. Чи є докази, що можна використати в суді?

 

UPD 1

А чого це сайт ВР не пише, що він судимий:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_deputat?d_id=18003&skl=9

 

UPD 2

https://rada4you.org/people/rada/Загальнодержавному_багатомандатному_округу/Семен_Семенченко

 

Щось ви мутите - статків по ньому не знайшли, вілли немає, не кнопкодавив. Хз чим він тобі насрав більше за інших депутатів. Взяти Пашинського наприклад - що скажеш про нього?

 

 

Змінено користувачем sergkots
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, sergkots сказано:

А наведи приклад депутата чи чиновника, що зашкварився більше. Просто цікаво по яким критеріям будеш робити відбір.

Аваков тебе влаштує? Чи ти волів би, щоб я назвав когось із БПП?

 

46 хвилин тому, sergkots сказано:

Семенченко захищати не буду, бо й не був поруч з ним. Ти певно був раз пишеш. Чи є докази, що можна використати в суді?

Це типу Семенченка не захищаю, але на голову тобі насру? 

А якщо не був, то я не можу мати власної думки щодо нього?

Докази стосовно чого?

 

52 хвилин тому, sergkots сказано:

 UPD

А чого це сайт ВР не пише, що він судимий:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_deputat?d_id=18003&skl=9

Ну так і суд не визнав, що Семенченко - це аферист Грішин, але в мене протилежна думка щодо нього.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дел.

Змінено користувачем Віталій СК
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Аваков тебе влаштує? Чи ти волів би, щоб я назвав когось із БПП?

Цілком влаштує. Що він натворив?

 

29 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Це типу Семенченка не захищаю, але на голову тобі насру? 

Чим саме я тебе образив? 

Яким саме висловом я "насрав тобі на голову"?

 

29 хвилин тому, Віталій СК сказано:

А якщо не був, то я не можу мати власної думки щодо нього?

Напиши де я забороняв мати власну думку.

 

29 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Докази стосовно чого?

Цього:

2 годин тому, Віталій СК сказано:

Ще поранення в дупу і залишення без командування батальйону Донбас під час Іловайської трагедії.

Піар на тій самій Іловайській трагедії та піар на блокаді "торгівлі на крові".

Отримання військового звання за підробленим документом.

 

 

29 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Ну так і суд не визнав, що Семенченко - це аферист Грішин, але в мене протилежна думка щодо нього.

Маєш право.

 

Та у мене складається враження, що саме Семенченко насрав тобі на голову. З діючих депутатів це не найгірший депутат. Я навів посилання про нього.

 

Давай будемо аргументовано спілкуватись, бо наразі у тебе більше власних емоцій та неаргументованого негативу ніж конструктивного діалогу. Я це читав і в дописах @la20 та @Rl72. Аналогічна тенденція є в твоїх дописах, коли питання йде про Самопоміч. 

Змінено користувачем sergkots
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, sergkots сказано:

UPD 2

https://rada4you.org/people/rada/Загальнодержавному_багатомандатному_округу/Семен_Семенченко

 

Щось ви мутите - статків по ньому не знайшли, вілли немає, не кнопкодавив. 

Ви це хто? Хіба я десь писав про статки, вілли або кнопкодавство?

14 годин тому, sergkots сказано:

Хз чим він тобі насрав більше за інших депутатів.

Я тобі написав частину того, що згадав про нього, але ти почав питати про якісь докази для суду, хоч і про суд я не згадував.

14 годин тому, sergkots сказано:

Взяти Пашинського наприклад - що скажеш про нього?

Що він зажравшийся депутат, який давно сидить на потоках, схемах і т. д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, sergkots сказано:

Цілком влаштує. Що він натворив?

Провал реформи МВС.

 

13 годин тому, sergkots сказано:

Цього:

Ти серйозно? Ти хочеш, щоб я тобі надав докази своїх власних думок?

 

13 годин тому, sergkots сказано:

Давай будемо аргументовано спілкуватись, бо наразі у тебе більше власних емоцій та неаргументованого негативу ніж конструктивного діалогу. Я це читав і в дописах @la20 та @Rl72. Аналогічна тенденція є в твоїх дописах, коли питання йде про Самопоміч. 

А ось це:

15 годин тому, sergkots сказано:

Хз чим він тобі насрав більше за інших депутатів

або це:

13 годин тому, sergkots сказано:

Та у мене складається враження, що саме Семенченко насрав тобі на голову.

До чого віднести? До аргументів чи конструктивного діалогу?

Ти писав про персонажів у інших партіях, я тобі написав про персонажа у Самопомічі, який мені не імпонує. Все, що я писав - це є ІМХО і я нікому нічого не нав'язую. Скажу більше - мені не імпонує Самопоміч, а також інші партії, які зараз у ВР і за жодну з них я голосувати на наступних виборах не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Віталій СК сказано:

До чого віднести? До аргументів чи конструктивного діалогу?

До вражень від прочитаного.

 

6 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Ти писав про персонажів у інших партіях, я тобі написав про персонажа у Самопомічі, який мені не імпонує. Все, що я писав - це є ІМХО і я нікому нічого не нав'язую. Скажу більше - мені не імпонує Самопоміч, а також інші партії, які зараз у ВР і за жодну з них я голосувати на наступних виборах не буду.

Мене цікавить чому так. Дивлюсь як вони голосують, їх законопроекти, статки, належність до корупційних скандалів - далеко не гірші депутати. Але чомусь для певної частини дописувачів вони як червона ганчірка. А реальних аргументів немає - все зводиться до "сам дурак". Але де факти? Чому вони не попадають в скандали так як інші депутати? Чи можливо я щось не знаю?

П.С.

Звісно оптимально повністю оновити ВР. Але які критерії відбору? Як вибрати нормальних? Хто не скурвиться?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...