Перейти до змісту

Націоналізація ПриватБанку


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

20 минут назад, drap сказал:

Получил сегодня SWIFT  от google adsense , всё как обычно , вчера выслали  сегодня зачислились на карту.:)

 

Та всьо і має бути як звично, держава вливає туди кошти, ПЗ працює, матеріальна база не зникла... А от далі? Якщо не спинити утікання ціних кадрів з ПБ, то підтримувати роботу ПБ будуть робітники Ощада, результат прогнозований - ПБ по сервісу стає ближще до Ощада (правда є позитив, оскільки Ощад стане краще, бо отримає доступ до технологій ПБ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 643
  • Створено
  • Остання відповідь
9 годин тому, justice777 сказано:

 

 

 

Надто поверховий аналіз.Вчи матчастину ;)

ні, це тобі варто підучити мат.частину, адже все було по-справжньому - спочатку Нацбанк визнав Приват непластоспроможним (по складах - бан-кро-том!), а тоді вже суто технічно Фонд приступає до дерибанку активів (або прикриття виводу активів інсайдерів - залежно від позиції власників й кураторів).

і взагалі - тобі шашечки, чи їхати?

ти вимагав ТА для підтвердження моїх слів - ти отримав ТА. шонетак?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, трішки зовсім не так.

 

1.      Банкрутство - визнана господарським судом неспроможність боржника відновити свою платоспроможність за допомогою процедур санації та мирової угоди і погасити встановлені у порядку, визначеному цим Законом, грошові вимоги кредиторів не інакше як через застосування ліквідаційної процедури;

Дай посилання на рішення господарського суду про визнання банка банкрутом!

 

2.       Тимчасова адміністрація – суто технічний процес входження держави у власність Привата.

21 грудня 2016 року підписано договір про продаж 100% акцій ПАТ КБ «Приватбанк» між Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та Міністерством фінансів. З моменту передачі  власником 100% акцій банку є держава в особі Міністерства фінансів України.

Функцією Фонду гарантування у зазначеному процесі було встановлення контролю над банком, його підготовка до переведення у державну власність та забезпечення передачі новому власнику.

Таким чином, Тимчасову адміністрацію в ПАТ КБ «Приватбанк» збуло апроваджено з 19.12.2016 року до моменту продажу банку державі – тобто до 21.12.2016 р.

Фантастика, чи не так, за 2 дні відновили платоспроможність?!

 

3.      Про шашечки або їхати.

Однією з перших ознак неплатоспроможності є введення лімітів на карткові операції або неможливість їх проведення взагалі (через закінчення коштів банка-емітента карток на депозиті міжнародних платіжних систем – Візи та/або Мастеркарда).

У Привата цією проблеми не було і, сподіваюсь, ніколи не буде – картки відмінно працювали в неділю, без проблем ними розраховувався в понеділок-середу.

Тому, жодних проблем ні з «шашечками», ні з «їхати».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший брифінг нового керівництва ПриватБанку

наживо

http://youtu.be/jMEUwIQGYd4

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що стоїть за націоналізацією ПриватБанку. Версія екс-правління

http://www.pravda.com.ua/articles/2016/12/22/7130625/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, justice777 сказано:

Що стоїть за націоналізацією ПриватБанку. Версія екс-правління

http://www.pravda.com.ua/articles/2016/12/22/7130625/

тут як в анекдоті: добрим - гарні гробіки, а поганим -негарні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, justice777 сказано:

Друже, трішки зовсім не так.

а от брехати не треба...

по пунктах

8 годин тому, justice777 сказано:

Дай посилання на рішення господарського суду про визнання банка банкрутом!

відразу після того, як ти даси 80 посилань на 80 останніх банків, визнаних неплатоспроможними ;)

 

8 годин тому, justice777 сказано:

Тимчасову адміністрацію в ПАТ КБ «Приватбанк» збуло апроваджено з 19.12.2016 року до моменту продажу банку державі – тобто до 21.12.2016 р.

Фантастика, чи не так, за 2 дні відновили платоспроможність?!

можу допомогти тобі констатувати факт - так, держава за два дні відновила платоспроможність банку. не бачу тут нічого фантастичного. свого часу Внєшкомбанк за декілька днів відновив платоспроможність Промінвестбанку.

9 годин тому, justice777 сказано:

Про шашечки або їхати.

 

Однією з перших ознак неплатоспроможності є введення лімітів на карткові операції або неможливість їх проведення взагалі (через закінчення коштів банка-емітента карток на депозиті міжнародних платіжних систем – Візи та/або Мастеркарда).

 

У Привата цією проблеми не було і, сподіваюсь, ніколи не буде – картки відмінно працювали в неділю, без проблем ними розраховувався в понеділок-середу.

 

Тому, жодних проблем ні з «шашечками», ні з «їхати».

зазвичай, наявних проблем не бачить той, хто не хоче їх бачити. бо "Однією з перших ознак неплатоспроможності є введення лімітів на карткові операції або неможливість їх проведення взагалі (через закінчення коштів банка-емітента карток на депозиті міжнародних платіжних систем – Візи та/або Мастеркарда)" це лише твій домисел, який ти не зможеш підтвердити жодним посиланням на чинні нормативні акти. бо немає в законодавстві ні перших, ні других, ні двадцятих ознак неплатоспроможності.

але ти минулого року вимагав введення ТА в Приватбанк - як доказ того, що в банку є серйозні проблеми, про які я писав. доказ цей ти отримав, і навіть сам процитував введення ТА на два дні. до чого тут депозити МПС - хйз...

 

ну, і "на закуску" спеціально для тебе, фрагмент прес-релізу цілком собі офіційних держ.органів, один з яких безпосередньо уповноважений саме на це:

Цитувати

Національний банк України, усвідомлюючи всі ці проблеми ПАТ "Приватбанк" та враховуючи важливість його як системного банку для здоров’я фінансового сектору та економіки країни в цілому, не міг чекати довше та відніс банк до категорії неплатоспроможних.

тому що не суд в Україні визнає банк неплатоспроможним, а НБУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, justice777 сказано:

Що стоїть за націоналізацією ПриватБанку. Версія екс-правління

http://www.pravda.com.ua/articles/2016/12/22/7130625/

бачу в основному чергову брехню, перекручування, маніпуляції словами, цифрами, фактами, починаючи з першого постулата...

чого вартий тільки оцей "перл":

Цитувати

Регулятора не остановило даже то, что попутно он сделал практически невозможным кредитование бизнеса любыми банками в нашей стране.

всі діючі банки якось і не помітили, що НБУ зробив неможливим кредитування бізнесу будь-якими банками в нашій країні, от тільки екс-правління Приватбанку це помітило (причому помітили якраз після того, як стали саме "екс", до того ніяк не могли цього побачити й когось про це хоча б попередити).

на цьому епізоді мені згадався власник тюнінгованого джигуля, який в титаонові диски, прямотоки, і всіляку іншу чепухню вклав всю свою зарплату за 5 років, і за таку ж ціну свого джигуля хоче продати, і ніяк не може зрозуміти, чому ж йому і п'ятої частини від його "хотєлок" не дають:

Цитувати

Например, одним из наших залогов являлся стадион Днепр-Арена. В свое время на его строительство было потрачено более 1 млрд грн, а независимые оценщики оценили его текущую стоимость в ~850 млн грн. Однако НБУ признал стоимость этого залога также в ноль! Почему? "А вы все равно не найдете на него сейчас покупателя!", –  говорит регулятор.

ну не дали інсайдери реальних застав під кредити, не дали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid

 

1. Ти надто примітивно тлумачиш термін "неплатоспроможність".

Неплатоспроможність - це не тільки і не стільки не виконання своїх грошових зобов'язань! Це і не виконання вимог/нормативів НБУ.

Чи можеш надати докази невиконання Приватбанком своїх грошових зобов'язань до 18.12.2016 р.?! Картки працювали, депозити поверталися і видавалися. Ні про яке банкрутство навіть близько мови немає і не було!

 

2. Прикладом про відновлення платоспроможності Промінвестабнку гарно розвеселив. Там настільки "відновили" платоспроможність, що є досі добові ліміти на зняття готівки - на початку року були 1000 грн./день, зараз, здається, 5 000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, justice777 сказано:

1. Ти надто примітивно тлумачиш термін "неплатоспроможність".

Неплатоспроможність - це не тільки і не стільки не виконання своїх грошових зобов'язань! Це і не виконання вимог/нормативів НБУ.

Чи можеш надати докази невиконання Приватбанком своїх грошових зобов'язань до 18.12.2016 р.?! Картки працювали, депозити поверталися і видавалися. Ні про яке банкрутство навіть близько мови немає і не було!

от шо ти ліпиш??? схолєри тобі вигода переводити стрілки з НБУ на мене?!

я НЕ тлумачу - я констатую факт - орган, який за Законом повинен визначити неплатоспроможність банку - зробив це. НБУ визнав Приватбанк неплатоспроможним, а не я. і мої тлумачення, яких тут немає, тут ні до чого. ще раз, спеціально для тебе, цитата:

3 годин тому, rrid сказано:

Національний банк України, усвідомлюючи всі ці проблеми ПАТ "Приватбанк" та враховуючи важливість його як системного банку для здоров’я фінансового сектору та економіки країни в цілому, не міг чекати довше та відніс банк до категорії неплатоспроможних.

це не я написав, це цитата з офіційного прес-релізу, розміщеного на сайті НБУ (я тільки виділив декілька слів в цитаті, щоб тобі було легше побачити основне ;) ) https://bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=41115683&cat_id=55838

1 година тому, justice777 сказано:

2. Прикладом про відновлення платоспроможності Промінвестабнку гарно розвеселив. Там настільки "відновили" платоспроможність, що є досі добові ліміти на зняття готівки - на початку року були 1000 грн./день, зараз, здається, 5 000 грн.

от тут вже ТИ розвеселив. платоспроможність ПІБа відновлювали в 2008-му році. це по-перше. по-друге, ліміти на зняття готівки є і завжди були у всіх банках ;) по-третє, залишки готівки в касах і на рахунках - ніяк не є ознакою платоспроможності... стоп! чому це я дискутую про терміни, де ти не спромігся досі навести посилання? навіщо я буду писати про залишки "кеша" в Дельті чи ЗІБі (що не заважало Дельті встановити на рівні 100грн./день)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

ПІБа відновлювали в 2008-му році.

 

Так відновлювали, що досі ліміти :)

 

Цитувати

ліміти на зняття готівки є і завжди були у всіх банках

 

Ліміти є, але не такі, як в ПІБі зараз ;)

Любиш цитувати НБУ - підтягуй матчастину і щодо лімітів та їх розмірів. Простий лікбез суто для тебе і тільки сьогодні:

валюта - 250 000 грн. в еквіваленті на добу;

гривня - 500 000 грн. на добу.

 

p.s. тобто, як і думав, прикладів невиконання Приватбанком своїх грошових зобов'язань до 18.12.2016 р.  ти навести не можеш.

Нічого страшного, ти ж практично не користуєшся продуктами Привата. І це мені нагадало анекдот:

 

-Сволочи!Халамыдники!Афегисты!Бандиты!
-Моня,шо вы подняли кипиш на целую Одесу?
-Ой,Сема,представляете,обошел 12 банкоматов ПгиватБанка и нигде не смог снять денег!
-А шо ж оно там писало?
-Писало "Вставьте карточку".
-А шо ж ты не вставил?
-Так у меня нет карточки Привата...
-А шо ж ты гвалт поднял?
-Из пгинципа...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.12.2016 at 00:55, MACCEN сказано:

Так що Приват Банк чекає те, що його просто "розпілять" і все.

Хоча можна націоналізувати бізнес ще алігархів, які не слуху, та й бізнес президента теж можна було б націоналізувати раз пішла така жара так сказать :)

Думаю нічого більше не треба націоналізовувати. Бо я щось нічого не можу згадати, в якій галузі держава краща, від приватних компаній.

Ощад? Укрпошта? Перший національний? Укртелеком (був колись державним, але з такими ресурсами все проср@ли)? Лікарні/поліклініки? Дитячі садки? Укрзалізниця (вона монополіст, немає з чим порівнювати)?

Вони ще всі живуть радянським союзом. Треба якось зайти і сказати

"дєвочькі савєцкий саюз вже розвалився"

 

Кращого варіанту, ніж продати Приватбанк не бачу. Чи цілим банком чи з розділенням на частини (корпоратив/роздріб/погані активи)

Тому не треба ще щось націоналізовувати, краще реприватизувати:)

 

@SunSeth а як такий "ікспєрд-вангуй"?

 

Маленька нотатка з статті від 3 квітня 2015-го року

До речі, вищезгадані важковаговики українського бізнесу теж свого часу обзавелися власними банками (просто не настільки домоглися успіхів на цьому поприщі). Ахметов — ПУМБ (раніше Донміськбанк, який потім був об'єднаний із ПУМБ), Новинський — "Форум", Пінчук — "Кредит Дніпро" (2007-го він вигідно продав італійцям Укрсоцбанк), Фірташ — "Банк Надра", Жеваго — "Фінанси та Кредит", Бахматюк — "Фінансова ініціатива" і потім VAB, Нусенкіс — Кредитпромбанк (проданий 2013-го Лагуну). Ну й, нарешті, президент Порошенко, який так дотепер і не продав належного йому Міжнародного інвестиційного банку (раніше він володів банком "Мрія", проданим 2006-го російському ВТБ).


Більше читайте тут: Міна уповільненої дії, або Від чого і як треба захистити вкладників Приватбанку

Що сталось з банком Надра/Форум/Фінанси та кредит/Фінансова ініціатива/VAB/Кредитпромбанк/Приват відомо. Залишається ПУМБ/МІБ/Кредит Дніпро 

 

@rrid дійсно цікава стаття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, justice777 сказано:

Нічого страшного, ти ж практично не користуєшся продуктами Привата.

нічого страшного - чергова брехня від бенябота, який краще за мене знає, якими послугами і в яких обсягах я користуюсь ))) чисто в стилі останньої заяви "екс-правління" - жодної конкретики, перекручування фактів, "практично не користуєшся" - це скільки? можеш не відповідати на це запитання, воно риторичне ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрадофіл, а сказати то що хотів? :)

 

з.і. такий банк поганий, а, виявляється rrid ще й активно користується його послугами, при цьому інших відмовляє від співпраці з Приватом.

Цікавий розвиток подій :)))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмішив фактор, про те що президень сказав що команда вже готова до парці, забув сказати напевно до "розпилювання" того що залишилось. в привата купа власності є і так далі.

 

Вриваються вони в айті відділ, і що требують паролі, чи яка схема цікаво взагалі, а якщо скажуть паролі, в таких системах я впевнений є певний захист багатофакторний, і до такого сценарію айті відділ я впевнений був готовий, скажуть паролі, а ті всі спєци по незнайнці повводять паролі, які запустять спеціальні обробкі, які похерать все, або ще щось цікавеньке вчверять, і спитати вже буде ні в кого, хіба що запропонують тройні оклади всім :)

 

Розказували про фірму одну крупну в Києві, так там був спец адмін з іншої країни, в якій він ніхто не знав (ну напевно хтось знав з вищого керівництва), і якщо він не отримував спеціальний сигнал, то він гасив ключові сервери, а підставлял на їх місце інші, були сигнали автоматичні і ще спеціальні скрипти (роботи), вроді все робить але щось не те :)

 

Ще є всілякі "закладкі", та купу можна наготувати сюрпризів, поки вони там роздупляться то може бути "веселий" збій, доречі це буде вигідніше, мол ми тут не причому це старі власники врєдітєлі, бабла нема, все заглючило пропало, а ви вкладники вибачайте, ну у вас ж є досвід виживати після дефолтів, то ще назбираєте що вам в наломняк, а ми вам дамо обіцянки гарантії (які не підкріплені тільки словами), накормлять ще обіцянками, народ побурує трохи і все устаканиться.

 

Я не економіст, але виводити капітал якщо є в Приваті потрібно чим скоріше - це й так зрозуміло, та й аура в Ощада фігова, там якось от заходишв  будь-яке відділення, і таке відчуття що це не банк, а шарашкіна контора. яка не взмозі дати достойну зарплату працівникам своїм, та зробити нормальний ремонт в відділеннях, про техніку я вже мовчу, та й яка там команда бездарна, щоб мати стільки можливостей і так просрати все, навіть всі канали кажуть що Приват самий крутий банк в Україні.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З ПриватБанку вивели 2,6 млрд перед тимчасовою адміністрацією, - Гонтарева

im578x383-full-1482371458470bb179fe74689
 
22 ГРУДНЯ, 2016, 20:46
З 32 млрд грн пасивів пов'язаних, щодо списання яких НБУ звертався до уряду, списати вдалося лише 29,4 млрд - решти грошей з часу звернення до моменту списання вже не було

Про це розповіла в ефірі радіо "Вести" глава НБУ Валерія Гонтарева.

"Ми звернулися на 32 млрд грн, вдалося списати 29,4 млрд грн, оскільки інших грошей між тим, як ми зверталися та як Фонд гарантування вкладів фізичних осіб списав, вже не було", - сказала Гонтарева.

За словами голови НБУ, з цього факту випливає, що гроші з фінустанови вивели в останні дні.

 

http://espreso.tv/news/2016/12/22/do_zadiyannya_tymchasovoyi_administraciyi_z_pryvatbanku_vyvely_2_6_mlrd_grn_gontareva

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дубль, то сердешно сорян. Рідко читаю мордокнигу, але крайнє рекомендую прочитати два пости для розширення, таксказать, кругозору.

Спеціально сховаю під хайд аби людям з щирою вірою у владу (будь яку) очі не музолило черговою зрадою)

 

ну якось так)  

#1

#2

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Zeuss сказано:

Якщо дубль, то сердешно сорян. Рідко читаю мордокнигу, але крайнє рекомендую прочитати два пости для розширення, таксказать, кругозору.

Спеціально сховаю під хайд аби людям з щирою вірою у владу (будь яку) очі не музолило черговою зрадою)

 

ну якось так)

#1

#2

Hide

ну ы в догонку, те ж, але ыншими буквами,.
http://expres.ua/news/2016/12/23/219394-neymovirna-harkivska-pozyka-pryvatbanku-vyvodyly-groshi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zeuss сказано:

Спеціально сховаю під хайд аби людям з щирою вірою у владу (будь яку) очі не музолило черговою зрадою)

#1 - весело, прикольно і схоже на правду, яка стосується не тільки ПБ.

#2 - записки параноіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, difoto сказано:

#2 - записки параноіка.

там забули написати про субсидії - тепер можна буде декому познімати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, difoto сказал:

#1 - весело, прикольно і схоже на правду, яка стосується не тільки ПБ.

#2 - записки параноіка.

 

Ги-ги, хотів з'язвити, але не буду. Сонце світить у вікно і піднімає настрій)

 

Так от, щоб повідомлення не було офф-топ, читаємо як взагалі проходить механізм латання диряки в лікводності в інших країнах тиц (англ.), там же в дальших посиланнях про суф Катара і так далі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zeuss сказано:

Ги-ги, хотів з'язвити, але не буду

по пункту першому, чи другому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...