Перейти до змісту

Савченко Надія і все про її діяльність.


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

4 годин тому, MANJAK11 сказано:

Ніхто ж програми Савченко, чи скажімо Саакашвілі,  ще не читав, а вже сруть й відмовляются скидатись, значить судять не по програмі, а по особистих якостях і біографії

А по "діянням", що уже мали місце? Нє?

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

ггг, було б дивно, якби в програмі було б, наприклад, колонізація Марса,

Було. Ти пропустив. "Інтернет Партія". На чолі із Дартом Вейдером.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 471
  • Створено
  • Остання відповідь
16 минут назад, Zheny@ сказал:

А по "діянням", що уже мали місце?

По яким діянням ? 99% навіть не удусужуются САМИМ подивитись відео, уважно, спокійно обдумати почуте, а лише читають інтерпритації порохоботів й сприймають готові висновки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 декабря депутат Верховной Рады Украины Надежда Савченко тайно посетила Минск, где встретилась с лидерами самопровозглашенных ДНР и ЛНР. Об этом со ссылкой на три анонимных источника сообщает украинское издание ЛІГА.net .

Встречу якобы организовала ФСБ России при содействии российского посольства в Беларуси.

Как рассказал изданию один из членов украинской делегации на переговорах в Минске, 7 декабря, когда делегаты прибыли в столицу Беларуси на очередную встречу спецпосланников Украины, России и ОБСЕ, сотрудники украинского посольства сообщили, что за несколько минут до них в Минск прилетели лидеры непризнанных ДНР и ЛНР Александр Захарченко и Игорь Плотницкий.

«Встретили их представители российского посольства в сопровождении служащих Федеральной службы безопасности России. Они забрали их, усадили в машину и увезли», — сказал источник ЛІГА.net.

По его словам, лидеры ДНР и ЛНР не появились ни на встрече контактной группы, ни на подгруппах (при этом новость, что Захарченко и Плотницкий прибыли в Минск на заседание контактной группы, 7 декабря появилась на ресурсе «ДНР 24» — TUT.BY)

При этом два источника ЛІГА.net утверждают, что Савченко часто видится с родственниками заложников и убеждает их, что власти ничего не делают, и нужно подтолкнуть Администрацию президента и представителей Украины в Минске к тому, чтобы начать переговоры не с Москвой, а напрямую с Захарченко и Плотницким — признать их власть и гражданскую войну как форму текущего конфликта.

Собеседники ЛІГА.net утверждают, что прямые переговоры означают, что «Россия больше не участник войны, не является стороной конфликта», и это полностью соответствует пожеланиям Москвы.

«Но все знают, что никакого освобождения заложников без решения Москвы не будет — на какие бы уступки и компромиссы мы ни шли. Как бы мы ни старались — Москва этого не даст сделать», — сказали ЛІГА.net в украинской группе.

Источник издания считает, что встреча Савченко, Захарченко и Плотницкого была посвящена тому, чтобы заставить официальные власти Украины вести прямые переговоры, которые возглавит сама Савченко. Он добавляет, что одновременно это делается для того, чтобы дискредитировать власть и саму идею минских переговоров, которые для Москвы давно перестали представлять ценность.

По некоторым данным, депутат Савченко в ближайшие дни намерена объявить некую информацию, сообщает ЛІГА.net.

В воскресенье в Киеве Надежда Савченко принимала участие в конференции, посвященной пленным в Донбассе. Перед началом конференции журналист ЛІГА.net прямо задал вопрос депутату, зачем она ездила в Минск, о чем говорила с главарями сепаратистов, и почему все это было сделано секретно.

«Я не для того сюда пришла, чтобы отвечать на ваши вопросы», — сказала депутат. На повторный вопрос — отрезала: «Я что, неясно сказала?».

«Другая журналистка — Ольга Сницарчук — повторила вопрос во время конференции. Савченко снова не захотела отвечать, а на повторный вопрос и вовсе повысила голос на журналистку», — пишет ЛІГА.net.

Российское издание Life.ru сообщает, что в администрации главы ДНР Александра Захарченко опровергли встречу с Надеждой Савченко.

Телеканал «112 Украина» попытался связаться с пресс-службой самой Савченко. Она согласилась прокомментировать эту историю только через неделю, сообщает канал.

http://www.gazetaby.com/cont/art.php?sn_nid=120926

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прапори Рабіновіча дуже схожі на прапори Януковіча.

Думаю він скінчить так само.

А Юлька вже відхрестилась від Савченко , сказала, що та організувала свій власний  політпроект.

Тільки ж саме Юлька завела Надюху в Раду Європи, де та прибацана несе пургу про Україну  на весь світ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погано вивчила слова для для пресрелізу на вулиці. Екає і заїкається відновлюючи в пам'яті куски тексту як трійошниця.

А Пєтя канфєта канєшно молодець. Спить погано, бо думає за полонених.. ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні по 1+1 о 22:00 будуть показувати як "підставна" особа від днр/лнр хоче зустрітися з Савченко, на що вона назвала дату 23 в Мінську

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора подивилась сюжет про цю провокації з боку 1+1... Я в шоці... Я не прихильниця Наді, але такого від неї точно не чекала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого дивного. ФСБ-шники її "перепрограмували", час був. Головне - людину в чомусь запевнити, а в брехні вони - мастаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

im578x383-1aede74c42effc074ee85d69799a26
 
13 ГРУДНЯ, 2016, 10:59
Журналісти проекту "Гроші" провели експеримент - від імені бойовиків запропонували нардепу Надії Савченко допомогти відкрити представництво "ЛДНР" в Києві

Спочатку Савченко подзвонив журналіст, який повідомив, що дзвонить з Донецька за дорученням Захарченка.

Він пояснив, що сепаратисти мають у Києві широку агентурну мережу і готові співпрацювати з Савченко. Потім журналіст запитав, чи можна дати її номер людині бойовиків в столиці. Нардеп відразу погодилася.

Пізніше їй подзвонив нібито від імені донецьких бойовиків професійний актор, який заявив, що працює в Києві під прикриттям. Представився Дмитром.

Журналісти відзначають, що Савченко розмовляла зі "шпигуном" прямо із сесійної зали парламенту. Вона сказала, що о 14:00 сесія закінчиться і погодилася зустрітися в кафе, попередивши, що може трохи запізнитися.

Дмитро на зустрічі запропонував Савченко відкрити посольство "ЛДНР" в Києві під прикриттям культурного центру.

"Юридично це в принципі неможливо", - відповіла нардеп.
Актор каже, що гроші на все це є.

"Зараз поки що трохи рано. Цей проект можливий. Він повинен початися на день св. Миколая... Я пошукаю людину, я навіть знаю людину, яка зможе допомогти вам з цим проектом... Якщо це почнеться з дітей, це буде добре", - сказала нардеп.

Савченко назвала цей проект "За мир". Вона заявила, що він повинен початися на релігійні свята.

"Взяти з собою матерів, які не боятимуться. Люди добре сприймають дітей і жінок", - підкреслила нардеп в розмові з "сепаратистом".

При цьому Савченко заявила, що не любить Кремль.

"Я не люблю не Росію. Я не люблю Кремль і російську владу", - зазначила вона.
Пізніше Савченко передала привіт Захарченку.

"Саші привіт великий... Скажіть, що було б добре 23 зустрітися Мінську", - сказала Надія.
При цьому журналісти, які вели відеозйомку, помітили біля кафе чотирьох спецагентів, які стежили за зустріччю.

Журналісти припустили дві версії - або Савченко сама повідомила про контакт з бойовиками, або її телефон прослуховують. В СБУ на запит "Грошей" заявили, що не вели в цей день ніякого спостереження.

Сестра Надії Віра вже відповіла журналістам на сторінці у Facebook.

"Стосовно сьогоднішньої передачі "ГРОШІ" на телеканалі 1+1: 
Я вже звернулась до журналістів, на жаль контактів редактора цієї передачі не маю, із проханням оприлюднити весь запис розмови Надії з вашим актором із "ДНР", з їхньої зустрічі в кафе. Весь, а не ту нарізку зі слів яка вигідна вам, щоб зробити з неї агента кремль. Весь запис, де Надія чітко і конкретно відповідає вашому актору, що вона думає про "ДНР" і про ваше прохання відкрити їхнє посольство в Києві", - написала Віра.

 

http://espreso.tv/news/2016/12/13/eksperyment_savchenko_pogodylas_dopomogty_boyovykam_vidkryty_posolstvo_quotldnrquot_v_kyyevi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таємно так, за всіма правилами "прихованої" зйомки, Савченко-лнр. Прям по тегах. Оце ж то вбросіще, хоч би постидались для такого окрему тему створювати :D

Що там зараз в Раді приймають? Податок з фопів? Мінімалка?

Мені ото вчора розповіли, що пенсіонерам пенсії на місяць авансом нараховувати почали - ніхто не чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Basil сказал:

@seolutsk а навіщо окремою темою?

Вам цієї мало:

2Модератори: вважаю за краще перенести і об"єднати.

Мало. Не кожен день депутат ВР зустрічається з представником терористів для того, щоб їм допомогти відбілитись в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, seolutsk сказано:

Мало. Не кожен день депутат ВР зустрічається з представником терористів для того, щоб їм допомогти відбілитись в Україні.

Не представником, а актором, що виконує роль представника....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так інформація для порохоботів:

Савченко вийшла з партії «Батьківщина» у жовтні – сестра

http://www.radiosvoboda.org/a/news/28173530.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так інформація для порохоботів:
Савченко вийшла з партії «Батьківщина» у жовтні – сестра
http://www.radiosvoboda.org/a/news/28173530.html

Інформація для порохофобів
Якого члєна ЮВТ і партія матьківщина вчора розпинались , що діі Савченко будуть розглядати на партіі?


Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще Савченко вийшла з депутатів, Героів Украіни та й взагалі з украінського громадянства
Жаль порохоботи про це не знають

Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тетерук пояснив, як Савченко заважає владі у звільненні політв'язнів

Андрій Тетерук
 
Андрій Тетерук 
фото: nfront.org.ua
13 ГРУДНЯ, 2016, 16:18
Зустріч народного депутата від "Батьківщини" Надії Савченко з ватажками бойовиків "ЛНР/ДНР" нівелює зусилля української влади та дипломатії щодо обміну політв’язнів

Про це заявив заступник керівника фракції "Народний фронт", член Комітету з питань національної безпеки і оборони Андрій Тетерук, повідомляє прес-центр партії.

За його словами, ця зустріч нардепа з окупантами є необдуманим, ганебним та надзвичайно руйнівним кроком для держави. Ця подія є особливо недоречною зараз, коли Україна робить все можливе, щоб згуртувати навколо себе антипутінську коаліцію, яка б тиснула на Путіна, щоб той відмовився від російської агресії. 

"І коли сьогодні народний депутат, Герой України, член ПАРЄ, намагається перетнути "нульову лінію" і шукати якоїсь прямої мови з терористами, які відповідають і будуть відповідати за кожну загублену людську долю, така людина повністю паплюжить усі зусилля української влади. Оскільки таким чином вона усуває Кремль як головного чинника агресії на Донбасі і показує всьому світові, що "я, як народний депутат, за яким є підтримка народу, розмовляю з такими ж представниками, але вже так званих "ЛНР/ДНР", тобто рівний з рівними", - наголосив Тетерук.

Він додав, що саме президент та дипломатичний корпус країни мають права та повноваження щодо ведення перемовин стосовно звільнення українських політв’язнів, тим часом жодний народний депутат такими повноваженнями не наділений.

  • 12 грудня Надія Савченко підтвердила журналістам факт зустрічі з ватажками "ДНР" і "ЛНР" і заявила, що метою цих зустрічей було посилення мінського формату.
  • Сама Савченко заявила, що готова до зняття депутатської недоторканності і не боїться постати перед судом.
  • У свою чергу лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що фракція розгляне питання про виключення Савченко.
  • Народний депутат від "Батьківщини" Іван Крулько сьогодні заявив, що Надія Савченко вийшла з партії.
  • Сьогодні у Кремлі прокоментували зустріч народного депутата від "Батьківщини" Надії Савченко з представниками бойовиків. 

 

http://espreso.tv/news/2016/12/13/teteruk_poyasnyv_yak_savchenko_zavazhaye_vladi_u_zvilnenni_politvyazniv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, jack74 сказано:

десь я її вже бачив... А!

144.jpg

пізнаєте? ;)

Анька Кулеметниця та Надька Вертольотчиця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...