Перейти до змісту

Савченко Надія і все про її діяльність.


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Савченко в понеділок має намір презентувати власну громадську платформу

Цитувати

15622565_1128980547199244_14735158967811

Прес-анонс
Прес-конференція
Тема: "Концепція системних змін України як унітарної децентралізованої республіки"
Дата: 26 грудня 2016 року 
Час: 11.00
Місце: Пресс-Центр ЛІГАБізнесІнформ, вул. Тимофія Шамрила, 23, Київ
В ході прес — конференці ї буде представлено громадську платформу РУНА: Рух, Реформи, Революція українського народу.
Учасники
— Надія Савченко, народний депутат
— Назар Мухачов,сотник 26 сотні Самооборони Майдану, Отаман ГО "Українське Козацьке Військо" (м.Київ)
— Теодор Дяків, представник експертної групи "Народний суверенітет" (м. Львів)
Прес — служба

Цитувати

Надія Савченко

18 год · 

Увага! Зміни на 26.12.16р. 
У зв'язку з непередбачуваними обставинами — несподіваною хворобою одного з авторів анонсованого проекту громадської платформи «Руна», прес — конференція запланована на 26.12.16р. переноситься.
Презентація «Концепції системних змін України як унітарної децентралізованої республіки» відбудеться 27 грудня 2016р. в м. Львів.
Час та місце будуть повідомлені додатково.
Прес —служба.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 471
  • Створено
  • Остання відповідь

Хто Зрадю піарить- той її фактично і підтримує.

Найкраще, це забути за неї , хай тоді Медведчук сам піариться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дам 20 грн за умови що її "інтілігентне ліцо"  більше не побачить жоден українець!  а якщо серйозно то моя теорія про Проект Савченко є правдивою! Із неоткуда в президенти!   так і бачу як журналісти дають питання про гроші а вона мол народ скинувся..  якщо вона стане президентом то певно в Україні залишуться ті хто " скинувся " на престол..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Савченко хоче зустрітися з терористами в Києві

Депутат Верховної Ради Надія Савченко планує нові зустрічі з ватажками "ДНР" та "ЛНР" Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким і розраховує провести одну з них в Києві

Про це вона сказала в ефірі "Шустер Live", передає lb.ua.

"Я не вважаю, що ці зустрічі мають бути постійними і тривалими у часі, як Мінський процес. Але йшлося при нашій першій зустрічі, що можливі і такі зустрічі. Я вважаю, що не потрібно зустрічатися через 7-й, 12-й, 200-й кілометр. Ми перебуваємо в Україні. І наступного разу можна зустрічатися в Луганську чи Донецьку, а потім - в Києві. І я роблю заявку на наступну зустріч", - заявила вона.

  • Нагадаємо, раніше повідомлялося, що звільнення двох жінок з полону "ДНР", про яке домовилася Надія Савченко, керувалося безпосередньо з Москви, а в ОРДЛО навіть не знали, хто це такі.

http://espreso.tv/news/2016/12/30/savchenko_khoche_zustritysya_z_terorystamy_v_kyyevi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, HelloBoy сказано:

якщо вона стане президентом то певно в Україні залишуться ті хто " скинувся " на престол..

або "майдан 3,0".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Савченко не вважає ватажків ЛДНР терористами?

81405_w_700.jpg

Екс-полонянка РФ, нардеп України Надія Савченко не вважає терористами ватажків так званних ЛДНР. Про це вона заявила в ефірі " Еспресо.TV", - інформує Магнолія ТВ.

"Для мене Захарченко і Плотницький не є терористами. Треба відкрити військовий статут, правила ведення війни, і почитати, що таке тероризм. Ні, терористами вони не є. Є чітко визначений набір понять того, що входить до тероризму. Там є частина сепаратистів і частина колаборантів. Є частина окупованого населення", - цитує видання слова нардепа.

Тим часом, не вщухає дискусія щодо того, чи було допустимо Надії Савченко вести перемовини з лідерами т.з. ЛДНР, які закликають вбивати наших захисників.

Заяви нардепа Савченко обурили українських політиків та експертів. Зокрема, український десидент, політик Левко Лук'яненко вважає, що перемовини з цими злочинцями має вести не депутат ВР, а слідчий. "Вони (ред, - терористи) мають сидіти в кабінеті слідчого, арештовані і давати покази", - каже політик.

Такої ж думки дотримується і керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко. "Людина, яка їде кудись домовлятися з кимось, має мати на це повноваження, має мати директиви, або від адміністрації президента або від Кабміну, але погоджені з Міністерством закордонних справ. Як на мене, немає сенсу говорити, ні з Захарченком, ні з Плотницьким, тому що ці люди підконтрольні російській владі", - наголосив військовий експерт.
 


Окрім того, нагадаємо,нещодавно бойовики передали Україні двох заручниць – громадянок України Анжеліку Преснякову та Ольгу Сворак, щодо звільнення яких домовилась нардеп Надія Савченко. Згодом відомий волонтер Юрій Бутусов повідомив, що цих жінок не було у списках обміну полоненими і жодного стосунку до війни вони не мають.

 

http://www.volynnews.com/news/all/savchenko-ne-vvazhaye-vatazhkiv-ldnr-terorystamy-/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@seolutsk ти вже набрид своїми темами - копіпастами Р,ЯДОВИХ  "новин" , а тепер ще й "баян"... ЩО???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

@seolutsk ти вже набрид своїми темами - копіпастами Р,ЯДОВИХ  "новин" , а тепер ще й "баян"... ЩО???

і де ж це боян?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вона ляпнула (див з 2:25) ще аж в минулому році, 12 грудня (ще фотку цієї "анки-кулеметниці" з цього "інтерву" я постив тут)

А сплячі заторможені копіпастери з Волиньньюзу не вперше "баяни" видають за свіжак, не вподоблюйся їм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"героїня", за котру вболівали всією країною (вірніше, більшою мірою в ЗМІ створювали таке враження)

Савченко докотилася до того, що заявила про підтримку "беркутівців" на Євромайдані

Цитувати

Народний депутат Надія Савченко більше розуміла дії "Беркуту" на Євромайдані, тому що в них "був наказ"

05 січня 2017, 10:13

Як передає Depo.ua, про це вона розповіла в інтерв'ю "Ехо Москви".

Савченко відповідала на питання про те, що вона робила на Євромайдані.

"Я розуміла одне: я є військовослужбовець. Тобто я не міліція, я не внутрішні війська. При цьому я завжди залишаюся народом. І моя функція як армії, звичайно ж, захищати народ від зовнішнього ворога. Тобто виходить, народ - це і міліція, і ті люди, які на Майдані", - заявила Савченко.

Вона уточнила, що для неї "не було різниці", тому що вона - людина системи, військової якоїсь структури, яка "більше розуміла той же "Беркут".

"Чому? Тому що у них є наказ. Цього багато хто тоді не міг зрозуміти: "Ось, чому вони не з народом? Кинули б це все". А зараз ось армія стоїть і чекає. Ось, чому вони не воюють, так? Але у них є наказ", - зауважила Савченко.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

САВЧЕНКО ЗАГОВОРИЛА ПРО ЗДАЧУ КРИМУ В ОБМІН НА ДОНБАС

279552.png

Визволення Донбасу мирним шляхом призведе до здачі Криму, заявила народний депутат Надія Савченко в ефірі телеканалу 112 Україна.

"Щодо того, що це буде зроблено мирним шляхом, щодо того, що Росія не витримає санкцій - то це обов'язково буде здача Криму. На якийсь певний період, як завжди, це відкладеться в довгий ящик", - заявила вона.

Савченко також зазначила, що звільнити Донбас невійськовим шляхом можна за столом переговорів.

"Як би не кричали і не рвали на собі вишиванки деякі народні депутати, скільки б вони не кричали, що ми не здамо. Вони повинні відмовитися від Криму. Він зараз залишається невизнаною окупованою територією. Крим - це чергове Придністров'ї. І щоб не зробити Придністров'ям ще й Донбас - вони будуть робити це так, що залишать окупованим Крим і заберуть Донбас. Іншого мирного шляху я поки що не бачу", - впевнена народний депутат.

Нагадаємо, 10 січня Савченко оприлюднила списки заручників на непідконтрольних владі України територіях Донбасу, українських політв'язнів, утримуваних у російських тюрмах і в окупованому Росією Криму, а також список осіб, яких керівництво "ДНР/ЛНР" хоче отримати від української сторони.

У Службі безпеки України назвали опубліковані 10 січня списки некоректними.

11 січня народний депутат Надія Савченко опублікувала "скоригований" список.

Своєю чергою радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт заявив, що Савченко порушила низку норм українського законодавства, опублікувавши свій список полонених. Найближчим часом СБУ дасть "правову оцінку того, що вона зробила".

 

http://www.volynnews.com/news/society/savchenko-zahovoryla-pro-zdachu-krymu-v-obmin-na-donbas/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ладно не може 100% майбутній през чи міністрабарони такого сказати.

доречі куди там гривню скидати на її кампанію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, la20 сказано:

та ладно не може 100% майбутній през чи міністрабарони такого сказати.

доречі куди там гривню скидати на її кампанію?

гривні їй капають з продаж рошенок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, alexvvv сказано:

гривні їй капають з продаж рошенок

я думав з продажу бояришника і розказів який кум хуйла нічьо пацан. Але тобі краще знати.

Хто має таку пляшку

C2cm0NaWEAAdhtw.jpg

 

дайте тій щєлі хай здасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, la20 сказано:

давно пора

виключили з комітету по обороні.

Наш комитет нацбезопасности вызывает серьезную тревогу за нашу безопасность
LDvLnmJx8IE.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна знайома хотіла працювати на Форексі, не пройшла детектор брехні.

Якого хєра в нас можна обрати депутатом і ДАТИ ДОСТУП ДО ДЕРЖТАЄМНИЦІ людей без перевірки на поліграфі?

Треба положення про перевірку закріпити у законодавстві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в добавок

Цитувати
Сергій Листопад поширив спогад

Ахахааа. Смотрите кого я сфоткал три года назад на майдане ))) кто это так нежно обнимает генерала внутренних войск? Баааа! Да это ж надюшка Савченко )))))

 

UPD. Через три года оказалось, что на этом фото самое главное не генерал, а нежно обнимающая его Наденька Савченко.
UPD 2 В комментариях идентифицировали генерала на фото - это Кульчицкий. Просто сюр какие совпадения в одном фото
----------------------------
Минутка сюрреализма Гражданин генерал внутренних войск пришёл поговорить. Суть сказанного - мы защищаем президента. Похуй что президента там нет, похуй что охранять президента - задача удо, а не вв.
Ну а на вопрос, почему они применяют спец средства с дичайшими нарушениями закона он тупо промолчал. В общем, мужик конечно, что пришёл, но говорит хуйню.
А украинцы, несомненно, сверх терпеливы, они по прежнему пытаются пожалеть тех кто их избивает, унижает и не считает людьми.

Світлина від Сергія Листопада.
 

на фото вона притримує за руку Кульчицького. Я не кажу, що вони тут погані, чи хороші (Кульчицький взагалі казав правильно: "я змушений охороняти того, кого ВИ обрали"), але по цих фотках стає зрозуміло, по який бік барикад вона була! На відміну від Кульчицького, вона не в формі, тобто, це не примус наказу, а власний вибір!

Ось ще одна, де Надюша марширує в "масовці" беркутні

Показати прихований контент  

e4988af12d0ca00abbae908eea453dd9.jpg

original-2.jpg

im578x383-%D0%BD3.jpg

Hide  

стосовно останнього фото - її адвокат запевнив, що то вона вмовляє "беркутів"  не йти на штурм... може, може...

 

а тут відео з героїнею

Показати прихований контент  

 

Hide  

 

да, можливо й дійсно вона все ж не була повністю "по той бік"

ще одне відео 
Hide  

на цьому відео дійсно схоже, що вона намагається зупинити штурм і хтось з ВВ-шників навіть пхає її в спину (на 1:02), але швидше за все її просто прибирали, як дурнувату бабу, бо та стояла спиною до летящого граду каміння (як вона по башці там не отримала?!)

 

Я думаю, що найбільш вірогідно таке: Надя була "миротворцем", і думала, що місію "миротворця" їй вдасться потягнути і тут, але не виходить в неї... не виходить... задавить її цей каток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

@la20 пиши краще не про савченко - а про тих, хто може становити загрозу олігархічному правлінню порошенка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

@la20 пиши краще не про савченко - а про тих, хто може становити загрозу олігархічному правлінню порошенка.

не кажи що мені робити і я не скажу куди тобі піти. ОК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...