Перейти до змісту

Савченко Надія і все про її діяльність.


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

шо знову по інфопомийках вночі шастав ,ти там бережи себе ,а то ще якоїсь волчанки підхватиш .

а чо так скромно ,тексту не залишив ,розколюйся , в монтянши чи лукаш картинку спер,та ні тиж напряму з Известий береш ,

і ще питання а чого зверху святий Георгій ,а не святий Петро ,логічно булоб, і чого в святого немає німба .

і останнє як художник намалював в 2000 ,коли будувалась церква ,дітей дорослими ,а деякі ще й не народженні.

В особняке Порошенко его семья изображена на стене в образе святых - куда там Межигорью браться...

Фото Vsevolod  Nepogodin.

 

.лукаш.PNG.монтян.PNG.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 471
  • Створено
  • Остання відповідь
3 годин тому, yu2007 сказано:

Можна один, сімейний :) 

ппц... Святий Рошен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 27.11.2016 at 17:05, Zheny@ сказано:

Якщо я йду в президенти - скиньте мені по гривні

Zheny бордою скинемось щоб ти був Президентом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.11.2016 at 18:05, Zheny@ сказал:

6367727.jpg

нє нє, треба по старинці, взяти грошей в олігарха ну і так далі, правда ? Взагалі є два варіанти, взяти в олігарха, або вкрасти (взяти хабаря), тобі (і іже з тобою) який більше подобаєтся ? Бо іншого способу в депутата знайти гроші на президентський внесок всерівно нема, якщо не *замазаний* в схемах й т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, MANJAK11 сказано:

нє нє, треба по старинці, взяти грошей в олігарха ну і так далі, правда ?

Нє, можна кредит взяти, (десь в оффшорній зоні).

4 годин тому, MANJAK11 сказано:

Взагалі є два варіанти, взяти в олігарха, або вкрасти (взяти хабаря),

Читай вище - третій.

4-й заробити.

Клянчити - останнє діло.

З рештою, а Наді є Йуля. І ВВХ. Хай вони підкинуть.

4 годин тому, MANJAK11 сказано:

тобі (і іже з тобою) який більше подобаєтся ?

А до чого тут взагалі я?

Це я гроші прошу на президентство? 

4 годин тому, MANJAK11 сказано:

Бо іншого способу в депутата знайти гроші на президентський внесок всерівно нема

Я писав вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, Zheny@ сказал:

4-й заробити.

Хоч один спосіб можна, як не займаючись підприємницькою діяльністю заробити таке бабло ?

Цитата

Народні депутати України не можуть мати іншого представницького мандата, бути на державній службі, обіймати інші оплачувані посади, займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю (крім викладацької, наукової та творчої діяльності), входити до складу керівного органу чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку.

Що ви за люди ? Ви хочете щоб депутат був чесним, але брав гроші де хоче, щоб переступив закон, але відітє лі, не клянчив. Тьху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Хоч один спосіб можна, як не займаючись підприємницькою діяльністю заробити таке бабло ?

А хто сказав, що вони чи її сім'я не має бізнесу?

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Що ви за люди ? Ви хочете щоб депутат був чесним, але брав гроші де хоче, щоб переступив закон, але відітє лі, не клянчив. Тьху

А після того як той депутат стане президентом - срати йому буде на людей, які йому гроші на вибори дали!

Як і сре зараз,  поки ще депутат.

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю (крім викладацької, наукової та творчої діяльності)

Один там вже писав в декларації, що отримав 6-значну суму від наукової, викладацької та творчої діяльності....

 

Крім того, вона вже заявляла, що збирається йти в президенти і не виключає диктатури.

Звідси запитання: Нахіба я за свої гроші буду обирати диктатора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11  Не потрібно так захоплюватися тими, кого не знаєш. Може потім бути дуже соромно за свої слова та дії.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

@MANJAK11  Не потрібно так захоплюватися тими, кого не знаєш. Може потім бути дуже соромно за свої слова та дії.

 

причому тут захоплюватись ? Я не говорю конкретно про Надю, я говорю впринципі. Й ти прекрасно це розумієш, якщо не розумієш, тим гірше для тебе. Просто ваш постулат, що неважно де має взяти людина гроші на президенство сам по собі аморальний й огидний

6 минут назад, Zheny@ сказал:

А хто сказав, що вони чи її сім'я не має бізнесу?

Ага, ота бабка й сестра два з половиною лімона бистренько нашкребуть . Ти їх хоть в руках тримав, щоб ото так легко в чужих кишенях шуршати ? Тим більше, що залог не повертаєтся, якщо не вийшов в другий тур чи не переміг в першому

7 минут назад, Zheny@ сказал:

А після того як той депутат стане президентом - срати йому буде на людей, які йому гроші на вибори дали!

А той, що в олігарха візьме чи на відкатах намастирить, не буде срати ?

пізд*ц логіка, то краще зразу застрелитись, щоб не мучитись

 

Всі так захоплююче *Слугу народу* дивились й обсуждали, а як дійшло до діла, зразу хтось клянчить. Навіть ніхто не розглядає як варіант, такий спосіб вибору чесного кандидата. Ну і хєр з вами, бабло борется за бабло і ніяк не інакше

 

Бля, я гарантовано, походу, не буду жити в нормальній країні, за свого життя, крепко вас Жень дохєра :( 

 

Зі видихнув

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://zn.ua/TECHNOLOGIES/stiven-hoking-zayavil-o-nastuplenii-samogo-strashnogo-vremeni-dlya-planety-232034_.html

З кожним днем все менша купка супербагатих стає все багатшою, і все більші шари населення стають все біднішими.

У світлі всього  з посилання зараз і надалі будуть дуже популярні ,,політики,, що закликають  експропріювати ці нові еліти.

Ярі популісти, і важко відрізнити, хто з них дійсно хоче соціальної справедливості, а хто просто хоче заробити собі рейтинг.

Дехто з них взагалі ладен знищити світ задля  знищення такої ненависної системи.

Саме тому праві по всьому світу так підтримують Путіна, бо вони  звикли, що СРСР  був першим ворогом капіталістів та аванпостом соціальної справедливості.

Ловці душ людських.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, MANJAK11 сказано:

Я не говорю конкретно про Надю, я говорю впринципі.

А я конкретно за неї. І не в принципі. Бо мова в цій темі саме про неї. Про те що вона хоче балотуватися в президенти!

9 годин тому, MANJAK11 сказано:

А той, що в олігарха візьме чи на відкатах намастирить, не буде срати ?

Так хоч принаймні мені обідно не буде, що мене за мої ж гроші дрючити будуть.

 

9 годин тому, MANJAK11 сказано:

Всі так захоплююче *Слугу народу* дивились й обсуждали

Не бачив жодної серії. Уяви не маю про що. бачив тізер, де Зеленський матюкався.

 

9 годин тому, MANJAK11 сказано:

Бля, я гарантовано, походу, не буду жити в нормальній країні, за свого життя

Я, походу, також.

9 годин тому, MANJAK11 сказано:

крепко вас Жень дохєра :(

Так, Вадиме, як і вас!

 

Зрозумій, це моя позиція, і вона не повинна бути солідарною з твоєю.

Я ще не побачив нічого такого, за що її (Савченко) варто обрати Гарантом! 

За полон? та таких, що були в полоні і терпіли звірства - сотні (Як не тисячі).

за ту єресь, що вона несе з трибуни?   То там таких уже вистачає.

 

Я тобі більше скажу, навряд чи новиною стане для тебе це. Надя - технічний кандидат баби Йулі.  Юля на ній зробила собі місце у Раді. Попутно і їй. Бо так і треба було. За що Надя в декларації за 15-й рік і показала "подарунки" та "виграші".

 

Я за неї голосувати не буду.  Бо це зовсім не та жінка яка врятує Україну.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Zheny@ сказал:

Я за неї голосувати не буду.  Бо це зовсім не та жінка яка врятує Україну.

твоє право, я теж ще не знаю, за кого голосувати буду й чи буду взагалі

 

6 часов назад, Zheny@ сказал:

Я ще не побачив нічого такого, за що її (Савченко) варто обрати Гарантом! 

За полон? та таких, що були в полоні і терпіли звірства - сотні (Як не тисячі).

за ту єресь, що вона несе з трибуни?   То там таких уже вистачає.

цікаво було б почути про ідеального кандидата, за якого б ти проголосував й тим більше скинувся б йому на президентський внесок, а я розкажу, чому таких людей не існує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В вас забрали можливість впливу разом з пунктом "не підтримую жодного кандидата", так що заспокойтесь ^_^ 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а "обирати, думаючи головою" – типу взагалі не варіант ? :)

толку від того "не підтримую жодного" як від "безвізового режиму" – аби поп**діти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Соромітник said:

а обирати головою – типу взагалі не варіант ? :)

толку від того "не підтримую жодного" як від "безвізового режиму" – аби поп**діти

Як видно з результатів, вибори "головою" населенню недоступні ^_^

Якщо в бюлетні немає кандидата, який тебе задовільняє - обирати будь-якого з принципу "з двох зол" і знову вступати в те ж г*вно?

Разом з пунктом "не підтримую жодного" потрібно ввести мінімальний відсоток населення, що прийшли на вибори (скажімо 75%), інакше останні вважатимуться недійсними. Не "проти всіх", а "не підтримую жодного".

в нас так само, тільки спочатку коридорів більше  

Illusion-Free-Choice.jpg

Hide  

"Аби поп**діти" - це жалітись на те, що все фігово, коли на вибори не ходив зовсім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

цікаво було б почути про ідеального кандидата, за якого б ти проголосував й тим більше скинувся б йому на президентський внесок, а я розкажу, чому таких людей не існує

 

Я спробую описати ідеального кандидата.

Це людина яка буде підтримана і на виконавчому і на законодавчому рівні. 

Основні тези програми:

 

1. Парламентська республіка,

2. Відсутність депутатської і судової недоторканості,

3. Порядок відкликання повноважень депутата любого рівня (принцип за яким унеможливити зловживання цим є)

4. Звільнення без права займати посаду за хабар до 3000грн (лікарі, садочки, школи, ВУЗи, поліція-міліція і решта цікавих установ)

5. 15 років без права оскарження з конфіскацією майна за хабар більше 3000грн, в порядку кримінальної справи і рішення суду (судів)

6. Довічне ув'язнення без права оскарження з конфіскацією майна за винесення рішення що не відповідає або прямо протилежне нормам закону, в порядку розгляду вищим "судовим органом" по системі суду-присяжних

7. "Вищий судовий орган" формується по квотах згідно сформованих фракцій і груп, рішення цього органу прозорі, зловживання представника певної квоти приводить до відкликання повноважень усієї фракції (або групи) згідно пункту 3

8. Доступні інформаційні матеріали, стенди, сайт, додатки тощо про права громадян України в тій чи іншій державній установі (від органів місцевого самоврядування до кабінету міністрів) 

9. Відео-фіксація дій чиновників любого рівня і швидкий розгляд справи на підставі зафіксованого порушення.  

10. Виборча система керівника поліції і головного прокурора (на місцевих рівнях)

------

 

11. Перехід від регулятивної економіки до декларативної.

12. Зміна податкового кодексу хоча б до рівня Южаніної, в ідеалі - перегляд

12.1 перегляд митних тарифів і прибирання усіх "схем" з системи

12.2 перегляд валютної політики

13. Збалансований принцип не втручання в господарську діяльність (аналог поточного мараторію) при відсутності доказів що свідчать про порушення

14. Конкурентне середовище тендерних систем аля прозоро з відкликанням права здійснювати торги в разі доведеного факту спекуляції (усунення учасника за відсутності "коми в тендерній документації"), максимально спрощена і доступна система подання заявок і участі в торгах

15. Повне декларування статків чиновників і сімей

16. Реформа медицини

17. Реформа освіти

 

... поки хватить. 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йопта, і програма в тебе вже є :) лишилося лишень не засцяти

а люди підтягнуться :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Ko3bMa said:

Як видно з результатів, вибори "головою" населенню недоступні ^_^

Якщо в бюлетні немає кандидата, який тебе задовільняє - обирати будь-якого з принципу "з двох зол" і знову вступати в те ж г*вно?

Разом з пунктом "не підтримую жодного" потрібно ввести мінімальний відсоток населення, що прийшли на вибори (скажімо 75%), інакше останні вважатимуться недійсними. Не "проти всіх", а "не підтримую жодного".

в нас так само, тільки спочатку коридорів більше

Illusion-Free-Choice.jpg

Hide

"Аби поп**діти" - це жалітись на те, що все фігово, коли на вибори не ходив зовсім.

ну і скільки разів та за яке бабло будуть проводитися вибори і хто керуватиме весь той час ?

ідея брєдова впринципі бо тупість населення пунктом в бюлетені та нескінченними виборами не вилікуєш

он кажуть українські канали платними стануть :) це ж йопта найкрутіша освітня реформа :) може є ще шанс в українців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Zeuss сказал:

Це людина яка буде підтримана і на виконавчому і на законодавчому рівні. 

ЕЕЕЕ, альо, я не про програму писав, а про особисті якості характеру, де має родитись, як вирости, де вчитись, коли й скільки заробляти, щоб Женя міг сказати, що то правильний кандидат й йому можна скинутись на президенство. Ніхто ж програми Савченко, чи скажімо Саакашвілі,  ще не читав, а вже сруть й відмовляются скидатись, значить судять не по програмі, а по особистих якостях і біографії. От про це й питаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міша свою вже озвучив, так само як і чиїх буде у нас тут в регіоні його представництво, нічо нового)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Zheny@ сказано:

Один там вже писав в декларації, що отримав 6-значну суму від наукової, викладацької та творчої діяльності....

Якщо Ви пам'ятаєте,  вже коли ляшКо ішло в президенти казав, що йому скинулися чи то за нього гроші заложили, до цього часу ніхто не знає чи включив він ці кошти в свою декларацію про доходи, де він взяв їх із якого капшука витягнув.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zeuss сказал:

нічо нового)

ггг, було б дивно, якби в програмі було б, наприклад, колонізація Марса, а так, що там може бути кардинально нове, все як у всіх :) Тим більше реальної програми від когось ми ніколи не дочекаємось, бо реальна програма, це цифри, багато цифр, де має написано стан на зараз, звідки берутся гроші, куди діваются й в якому плані кандидат збираєтся це міняти, ну окрім *бандіти сидітимуть у тюрмах* й т.д і т.п

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ну окрім *бандіти сидітимуть у тюрмах* й т.д і т.п

ато за 3дні крим за 2тижні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, Соромітник said:

ну і скільки разів та за яке бабло будуть проводитися вибори і хто керуватиме весь той час ?

ідея брєдова впринципі бо тупість населення пунктом в бюлетені та нескінченними виборами не вилікуєш

он кажуть українські канали платними стануть :) це ж йопта найкрутіша освітня реформа :) може є ще шанс в українців

Проводитись будуть до того моменту, доки не будуть оголошені дійсними. Скажімо двічі, інакше каденція продовжується ще на один термін.

Не буде постійних ротацій морд і папірєдніків. Керувати будуть ті ж, яких змінюють. Вибори - з бюджету, агітація - за рахунок партій з однаковими відсотками рекламних площ. Можливо, це примусить населення рухати на виборах не тільки стаканом, але ще й мозком і ногами. Хоча і при цьому варіанті можливо вигадати можливість для обману.

Лол. А тупість населення вилікуєш постійним вибором одних і тих самих? 

- от вже та юлька ціну на газ підняла зміюка а бодай її!

через 8 років. за кого голосувати будеш?

- та за юльку, бо ж немає за кого.

або

- треба голосувати за пороха, бо він оптимальний кандидат який влаштовує всіх

через 2 роки

- ой-вей порох г*внюк брехун і з хуйлом про все домовився.

Не хоче наш народ думати перед виборами - перевіряємо це вже 15 років.

 

Спочатку прикривають доступ до файлообмінників, потім беруть плату за тб.

Дерти бабло за пропаганду  

eto-genialno_31128342_orig_.jpeg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...