Перейти до змісту

Савченко Надія і все про її діяльність.


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, bublik007 сказано:

А якби Гітлер знищував українців, тоді  що?

гітлер вбив українців не менше ніж його дружбан сталін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 471
  • Створено
  • Остання відповідь
5 хвилин тому, la20 сказано:

гітлер вбив українців не менше ніж його дружбан сталін.

Виправив текст)))) Мав на увазі, так масово, як євреїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Maxfer сказано:

Сталін знищував українців мільйонами а не Гітлер,  

Оп'ять за рибу гроші)))) Я про євреїв, яких Ви масово ганите)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@bublik007 не побоюсь такого питання, ключові посади у нас в країні люди якої національності займають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, case_l сказано:

@bublik007 не побоюсь такого питання, ключові посади у нас в країні люди якої національності займають?

Судячи по всьому-українці( анкета). :-) Чоловіче, а коли обирали, не знали , хто вони?))) Я не є фанатом влади, яка "керує" зараз нашою держави. не захищаю їх вчинки і справи. Але ганити всю націю, це вже трохи не комельфо. Чи не так? )))) Були на посадах і українці, які крали не менше, ніж ті, хто зараз. Справа не в тім, якої національності людина, а справа в тім, чи ЛЮДИНА він взагалі.  Тому давайте не будимо акцентувати на національності як такі, а будемо брати до уваги персоналії-президент, прем'єр, міністри. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Rock сказано:

єреї ,і шо?

та нічого, будемо вважати, що то так співпало і їм за Україну болить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Maxfer сказано:

Де ви таке вичитали, що ми ганили на всю націю.? 

Ви себе на Ви?

2 годин тому, Maxfer сказано:

не було б тоді жидів і не було б проблем, і не  було б Росії. Гітлер багато в чому був правий на рахунок жидів і їхнього панування у світі.

Якось так.А історію, я, шановний, трохи таки знаю, і про те, як українці( не кажу за всіх)  відносились до євреїв знаю.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Maxfer сказано:

ото ідіть в архіви шукайте накази ватажків оун, ну і писемність історичну українську перечитайте, класиків хоча б, євреї там часто згадуються чи випадково чи просто так

Читав, читав.... За свої майже 50 років життя, частково бачив дещо  і на власні очі. Одним  словом, аби не євреї, в Україні все було б добре....Щиро дякую  за спілкування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-Хто в світі самий лінивий?

-Москалі, москалі

-А хто в світі самий жадібний?

-Жиди,жиди.

-А хто брат брата за копійку вбив?

.................ну і що, зате ми співаємо гарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.08.2016 at 23:32, Nokian сказано:

-А хто брат брата за копійку вбив?

 

щось вперше чую таке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.08.2016 at 20:22, la20 сказано:

гітлер вбив українців не менше ніж його дружбан сталін.

менше. і в основному із КПСС головного мозку. + НКВД вбивали всіх підряд під маркою німців / бандерівців / поляків і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Maxfer  щось ти змішав усе в купу. Мухи , котлети, таргани та родзинки.

У тебе в голові якась така каша, що мені страшно.

Те, що ти проти росії - це ми зрозуміли. Не потрібно про це повторювати в кожному третьому пості. Можеш зразу писати по суті.

Те, що тобі чимось не догодили євреї - також видно. Хоча чим - хз. Може як у "Сто тисяч" ? ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, ну да.

А ще ми би зажили,як швейцарці.

Якби в нас були люди,як швейцарці.А не дебіли, котрі думають, що одним вбивством можнв враз зробити всіх щасливими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 4 тижня потому...

Головний редактор видання Новости Донбасса Олексій Мацука повідомив:

Цитувати

Надежда Савченко пыталась проехать в Донецк по тропам через Красногоровку, чтобы встретиться с Захарченко. Украинские военные не пропустили. upd. Это не сегодня было, а несколько недель назад, сегодня только узнал

Мацука каналу "112"  
Hide  

 

Сестра народного депутата від "Батьківщини" Віра Савченко спростовує інформацію, що Надія пробувала проїхати в Донецьк на зустріч з ватажком "ДНР" Олександром Захарченком

Цитувати

Про це вона розповіла в коментарі Еспресо.TV.

За її словами, інформація, що Надія Савченко пробувала проїхати у Донецьк не відповідає дійсності.

Віра розповіла, що Надія перебуває зараз у Лондоні і скоро повернеться в Україну.

 

У Савченко спростували інформацію про її бажання відвідати Захарченка

Цитувати

Помощник народного депутата Надежды Савченко Олег Мезенцев опроверг появившуюся сегодня информацию о том, что она пыталась проехать в Донецк на встречу с главой самопровозглашенной ДНР Александром Захарченко. 

Об этом Мезенцев сообщил в комментарии "Стране". 

"Как Надежда могла поехать в Донецк, если она находится в Британии? Посмотрите на страницу Веры Савченко. И на будущее - всю эту информацию из интернета мы не комментируем", - сказал нам Мезенцев. 

На странице сестры Нади в Facebook последние несколько постов действительно о том, что Надежда находится в Великобритании, на всемирном форуме "Женщины мира". 

 

Залишилось почути підтвердження чи спростування з вуст самої Надії Савченко - за пів-години вона буде в студії каналу "112"

трансляція прямого ефіру каналу "112"  
Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) все! Надюша вже справжній депутат! :) виляє у відповідях, наче третє скликання в Раді тренується

 

 

на каналі NewsONE:

Цитувати

54-а секунда: "Я ніде не була, ні з ким не намагалась зустрітися..."

Відео  
Hide  

 

і відразу вже на каналі "112":

Цитувати

"Савченко: я їздила і спілкувалась з людьми...

Журналістка: в Красногорівці Ви дійсно булИ?

Савченко: та я була в ній не один раз! Я постійно знаходилася в зоні АТО, тобто ця вся сіра зона, яка була ... я там дійсно проїжджала... но це не було намагання поїхати на ту сторону поговорити з Захарченком, або ше якось... Такі домовленості, або перемовини ідуть постійно, якби, але зустрічі не відбуваються, тому коли буде відбуватися зустріч, ми вам скажемо про це "

Відео  
Hide  

 

І шо там, шо там, йде наголос, що останній місяць вона там не була... Може цей місяць і не була, але це не означає, що цього не відбувалось трішки раніше, а людська мова тільки зара розійшлася.

Диму без вогню не буває. Дарма її канонізували невідомо за які заслуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Шо не говоріть мені але Савченко це чийсь проект, помню як сказав своїй сусідці шо Савченко продажна шкура,  то вона зі мною пів року не віталась ,  а як по зомбо-яшику побачила сюжет про Савченко то вже і вибачте і тд і тп...

От чомусь люди люблять у нас всяку фігню " хавати"..

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, HelloBoy сказано:

Шо не говоріть мені але Савченко це чийсь проект, помню як сказав своїй сусідці шо Савченко продажна шкура,  то вона зі мною пів року не віталась ,  а як по зомбо-яшику побачила сюжет про Савченко то вже і вибачте і тд і тп...

От чомусь люди люблять у нас всяку фігню " хавати"..

то так здається вона ж казала що вона стопудняк буде наступним презом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо козак Гаврилюк, що воїня Савченко - обоє жертви "політтехнологій". Їм в голови вбили, що вони ЩОСЬ, а ті собі й повірили, от і повелись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, jack74 сказано:

Шо козак Гаврилюк, що воїня Савченко - обоє жертви "політтехнологій". Їм в голови вбили, що вони ЩОСЬ, а ті собі й повірили, от і повелись

х. з пальцем не плутаєш?

Рівняти цих людей не можна. те що савченко ватне фуфло було видно ще з майдану

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти як не розумієш, хто що сказав, то посиди, спочатку, трішки подумай, перечитай, ще раз подумай... Я їх навіть не збирався рівняти. Я кажу про те, що Савченко веде себе так, бо сама повірила в те, ЩО їй суспільство нав'язало, в те, що начебто вона щось з себе представляє , а по суті вона ніхто і звати її ніяк. Вона до того нічого такого видатного (політичного) не робила. Просто комусь (Порошенку, Тимошенці, Путіну, ху..тіну, може ще комусь) було вигідно на той момент отримати такого персонажа. І пофіг було, яке тіло для того попалось.

Вона свою роль вже відіграла, вона вже "відпрацьований матеріал", але вона сама цього не розуміє. Вона вже "вжилася в роль", вже сама повірила в те, що вона дійсно є тіією, якою її малювали на "іконах", і вже грає ту роль як "голий король".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...