Перейти до змісту

Савченко Надія і все про її діяльність.


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Якщо ти до мене то пост не потерли, він на попередній сторінці. І цей пост на заклик саченко просити вибачення.

ти вже накидав вибачення? коли везеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 471
  • Створено
  • Остання відповідь
10 годин тому, la20 сказано:

Правильне вибачення воно таке

CoJyn6aWAAAdAaZ.jpg

Мій пост торкався ос цього.Якщо ти Маняк вважаєш, що ТУТ є мислення- то я на тобі остаточно поставлю великий хрест.

Як і на модерах, котрі залишають такі пости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо мислення, хай савченко скаже батькам Вадима Пугачова що їм треба вибачитись. як тобі таке мислення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наближається старт президентської кампанії. Юля звісно хоче досягти перемоги та здійснення своєї заповітної мрії.

От вона  і починає розкручувати тему примирення.

Рано,чи пізно народ України настільки втомиться від війни, що проголосує за президента, котрий принесе мир( чи за того, хто ЯК НАДІЮТЬСЯ принесе мир).

Подобається нам ,чи не подобається -але більшість ВЖЕ зараз хоче миру. Причому з обох сторін.

Питання, на чиїх умовах він буде.

І кому більше на користь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мир можна отримати зараз і вже за 5хв. Тупо Порох дзвонить до хуйла і каже усьо ми приймаємо всі умови. і за 5хв буде мир. віриш нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Nokian сказано:

Наближається старт президентської кампанії. Юля звісно хоче досягти перемоги та здійснення своєї заповітної мрії.

От вона  і починає розкручувати тему примирення.

Рано,чи пізно народ України настільки втомиться від війни, що проголосує за президента, котрий принесе мир( чи за того, хто ЯК НАДІЮТЬСЯ принесе мир).

Подобається нам ,чи не подобається -але більшість ВЖЕ зараз хоче миру. Причому з обох сторін.

Питання, на чиїх умовах він буде.

І кому більше на користь.

юля щось з тим примиренням лізе в електоральне поле регіоналів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

то я на тобі остаточно поставлю великий хрест

на собі постав, повага дебіла коштує значно меньше чим зневага розумного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

на собі постав, повага дебіла коштує значно меньше чим зневага розумного

Молодець, таки підмітив, що я вже давно на тебе майже не реагую.

І навіть здогадався чому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Молодець, таки підмітив, що я вже давно на тебе майже не реагую.

І навіть здогадався чому.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Cherman сказано:

Легше повірити в існування рожевих єдинорогів, ніж в таку "диктатуру".

Ну а як за декілька місяців Турція вийде з НАТО і об'єднається з хуйлом,загрузять Європу ще біженцями,терактами і розвалять,у штатах Трамп виграє-нам покажуть факуна,в нас почнеться хаос і розірвуть Україну на схід і захід-тоді і рожеві єдинороги заявляться.Світ не передбачуваний.

Юльці треба перевибори,та взагалі що-небудь аби про неї говорили,після тарифів найдуть іншу тему.Савченко треба зробити свою команду і втікати від Юльки,не помішають і консультанти по  її висловлюванням щоб підправляли,а то договориться якщо не вже.Єдина сила що залишається яка може перевернути ситуацію-це армія,яку порох буде тримати на війні до останньої можливості,і підтримку якої Саченко втратила,ну можливо не остаточно.На майдани люди не підуть,нема особливих причин,ні лідерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За армію не згідний, все вище керівництво повністю лояльне главному з пістолєтом на нозі. Що робиться в Україні важко собі уявити. Особисто я офігіваю з того що робиться на Волині. Як одна, далеко не демократична сила повністю окуповує цілий прикордонний регіон при повній бездіяльності Києва. І це один з найпотужніших проукраїнських регіонів країни, з однією з найбільших українських спільнот. А тепер уявіть що робиться в регіонах де народ не в курсі що таке Україна і чим вона відрізняється від московії. Багато хто міркує як повернути Крим з Донбасом, а мені важко уявити як нерозвалити те що залишилось. Чи зможе довго існувати український олігархічний феодалізм і чи захоче він шукати компромісу з населенням. А як незахоче?

Це ж не країна, тут немає обєднання навколо якоїсь цілі, ідеї, скріпленої Конституцією, законом. Це рахітичне утворення скріплене грязними договорняками злодіїв. Чи має воно право на існування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну армія одне а добровольчі батальйони і організації інше,є волонтери яким довіряють-досвід самоорганізації є,"Жанна Дарк" правда згоріла раніше чим треба-хоча....Треба готовитись :) хуйло щось видумає і феодальні війни можуть початися.Пропаганди мало по тв,ictv і 2+2,що б там не показували.Все інше-передача лайна як на замовлення так і безкоштовно.Цих політичних оглядачів,аналітиків і тд.по тв скільки,йопт,порахувати їх треба на душу населення,і на експорт-терміново,все знають-аж страшно.Нема позитиву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не наше покоління прощатме Донбас. І не це покоління тих хто живе на Донбасі буде миритись з нами. А як хотілося б інакше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкритий лист до Надії Савченко

 

Цитата

Ніколи не приховував до Вас, пані Савченко свого ставлення. Ще з тих часів, коли Вас було призначено першим номером у списки «Батьківщини» для підняття потенції цієї промосковської банди. Тоді на мене сичали й мене проклинали. Обзивали різними негарними словами: героїню зачепив. .......

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки ненавісті в людях.Не так давно лайкали на випередки як факуна у російському суді показувала а тут вже вибір більший,конкурс можна призначити"найкраще лайно про Савченко.Які дюди-така й країна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не люди, мінстець кіпішує в нетах, роблячи з Савченко нового мема зла. А народ хвилює опалення взимку і бабло на нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В людях справа,в людях.Два роки назад на кухні сиділи гімн співали,ло-ло-ло,Україна понад усе,а зара давай долар по вісім,бо хочеться новий айфон і в Египет,не трогайте церкву бо там батюшка хороший.

Що до цін то в 2015 Сеня і ко. отримали 1 млрд від ЄС на газ і в них же його купили і розвели людей з курсом по 30 і більше(повторили до речі те що й кацапи)зробили бюджет і людей біднішими,а зараз дурачок Гройсман вписався і не знає що з цими дірками робити,після виборів в рашці прогнозують падіння рубля що і в нас теж випливе(імхо).Юлька тему тарифів та й вже всі не відпустять і перед виборами президента підніме тему курса гривні,хто більш обгрунтовано напліте що зробить типу 15-20 той і в лідери вирветься,Савченко якщо буде гнути свою лінію і в неї вийде то домовиться про полонених,далі ще про щось.Як не крути з хуйлом треба буде домовлятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На її мега перли приходить на думку вислів з радянського фільму - "А в какой палате у нас прокурор? В 6-й, где раньше Наполеон был!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю не варто її отак в гімно відразу втоптувати. Надя мала взагалі найвищий рейтинг, що взагалі на 110% відсотків перевищує рівень гаранта, а йому ж на другий термін хочеться. Її просто підставили в деяких моментах, ну і частково, вона ж баба, значить трохи дура. Це краще ніж та ж Юля, я вважаю, яка не дура, а гівно смердюче і ще й старе) Такого конкурента нікому не потрібно, от її і задурили всяким гівном. Вона ж Борду не читає, тому не в курсі всяких процесів, манців. Загалом я в ній не розчарувався і вам не раджу. Ще побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим більше вона говорить, тим більше стає схожою на Аньку кулеметницю з анекдотів про Чапаєва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, romaxa11 сказал:

Думаю не варто її отак в гімно відразу втоптувати. Надя мала взагалі найвищий рейтинг, що взагалі на 110% відсотків перевищує рівень гаранта, а йому ж на другий термін хочеться. Її просто підставили в деяких моментах, ну і частково, вона ж баба, значить трохи дура. Це краще ніж та ж Юля, я вважаю, яка не дура, а гівно смердюче і ще й старе) Такого конкурента нікому не потрібно, от її і задурили всяким гівном. Вона ж Борду не читає, тому не в курсі всяких процесів, манців. Загалом я в ній не розчарувався і вам не раджу. Ще побачимо.

приблизно те ж саме сьогодні зранку думав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...