Перейти до змісту

Савченко Надія і все про її діяльність.


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

11 minutes ago, Rock said:

порада зрадодрочерам  ,почаще руку міняйте ,

а то ще якийсь спасітель ,типу Рабіновіча ,чи 5.10 з'явиться, і не буде чим фапать

 

Це з особистого досвіду? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 471
  • Створено
  • Остання відповідь
7 минут назад, yu2007 сказал:

 

Це з особистого досвіду? )))

ти йому льстиш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MANJAK11 сказал:

ти йому льстиш :)

шо манячок поміняв постер пулі на Мікаєла ?А жінкці  шо кажеш ,чого такий вялий і поночах якусь надьку кличеш ,тепер щей мішку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чьо Путін з Порошенком просто закинути бабла не можуть на рахунок ? нафіга тра такі хитроумні схеми ?

іпать... це ж скільки книжок колись напишуть про тупість та управління масами через патріотизм на прикладі українців....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Соромітник said:

а чьо Путін з Порошенком просто закинути бабла не можуть на рахунок ? нафіга тра такі хитроумні схеми ?

іпать... це ж скільки книжок колись напишуть про тупість та управління масами через патріотизм на прикладі українців....

Патамуша Путін - хуйло, а Порошенко - вдалий керівник і вапше на нього нагаварюють, дайте йому часу.

Так що там писати? Ще Геббельс писав про стадо свиней і змі. Твіттери-фейсбуки та пости-лайки - наше всьо ^_^ 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, case_l сказал:

А те скільки вже порох витягнув у нас із кишень нікого не хвилює? 

і точно ,в зимовій куртці сотка лежала ,зараз дивлюся нема , порох сука за літо спиZдиV

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Rock сказано:

і точно ,в зимовій куртці сотка лежала ,зараз дивлюся нема , порох сука за літо спиZдиV

просто ціни виросли на все в рази за його "вмілого" керівництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, seolutsk сказано:

Якщо я йду в президенти - скиньте мені по гривні

6367727.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

прикольно з картинкою получилось. судячи з теми і фрази, адресувалось Наді, а получив сеолуцьк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, rl72 сказано:

. судячи з теми і фрази, адресувалось Наді, а получив сеолуцьк

seo там ні при чому, і всі це зрозуміли, фраза то надіна.

От і все.  і відповідь, відповідно їй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Соромітник сказано:

а чьо Путін з Порошенком просто закинути бабла не можуть на рахунок ? нафіга тра такі хитроумні схеми ?

іпать... це ж скільки книжок колись напишуть про тупість та управління масами через патріотизм на прикладі українців....

та закинуть, але спочатку треба створити фонд, куди можна буде скидати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Rock сказал:

шо манячок поміняв постер пулі на Мікаєла ?А жінкці  шо кажеш ,чого такий вялий і поночах якусь надьку кличеш ,тепер щей мішку

в пороха, я так поняв, твердий, так насадив тебе, що шию повернути не можеш й  очі помутніли, всяка хєрня ввижаєтся.

 

ЗІ дружину мою не чіпай, прошу перший й останній раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

в пороха, я так поняв, твердий, так насадив тебе, що шию повернути не можеш й  очі помутніли, всяка хєрня ввижаєтся.

 

ЗІ дружину мою не чіпай, прошу перший й останній раз

якщо ти надрачуєш на кожного вскукарека ,то твої проблеми .

яка ніжна натура ,як діда гнобити ,то ціла свора зрадойобів набігає .

ти капсом пиши і знаків оклику по штук десять ,а то не всі почули твою ніжну натуру .

привєт твоїй групі пітримки ,є кого в ігнор разом с тобою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, rabzy сказано:

Я навіть готовий дати по 2 грн. кожному з них, аби вони звалили з України

 

 

тут простіше самому звалити з України... ніж дочекатися, поки щось докорінно зміниться

і надька знайде свій лохторат на виборах... і мішка і пєцька... і ті самі бойкогєподопи.... нічого наших людей не вчить... нічого... ні революції, ні війна.... звісно, за цей час багато людей змінилося і це дуже добре, що закладено основу до формування нації, котра буде будувати національну державу.... проте, величезна маса так і лишилась тупорилим стадом, яким тільки  "важдя дайтє"... "каторий павєдьот нас в свєтлоє будущєє"... оце стадо і міняє шило на мило і потім навпаки... і боротьба свідомих із стадом буде тривати в нас ще дууууже довго.... 

 

вибачте, але реально дістало все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що для неї грунт пробують. Типу "ану-но, Надюша, ляпни щось голосне" - і читають реакцію.

Можливо, і на заміну Юлі. Як буде проходити зміна аудиторії я вже приблизно уявляю. Навіть коаліція з Матірщиною маячить.

Жанну Д'арк з неї не зроблять, бо це вже вчорашній день плюс передбачає повний вивід з екранів.

На виборах нею активно світили, а тепер готують чуть не до зливу.

Імхо, її "полону" для того буде мало. Так, хіба на окрему партію набереться. Питання тільки в цільовій аудиторії.

Що там кажуть соцмережі з твітером? Хтось з "свідомих" хом'ячків вже щось опублікував?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОДному мені здається, що ось це

1.bp.blogspot.com  fD0eKFFM32g VyyQ_V6Lm3I AAAAAAAAFoc ZYyjl71JJlMQ2nOiDDDk56X w0SYYBjVQCLcB s1600 nadya savchenko_1.png.png

 

Зовсім не та людина, що ось це:

Результат пошуку Google на запит https   1.bp.blogspot.com  fD0eKFFM32g VyyQ_V6Lm3I AAAAAAAAFoc ZYyjl71JJlMQ2nOiDDDk56X w0SYYBjVQCLcB s1600 nadya savchenko_1.png.png

 

От тільки не потрібно казати, що там тюрма і все таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не покиньте меня в этот трудный час - 
Я ж вас всех бесконечно люблю, 
Скиньтесь, граждане, по копеечке - 
Я имею в виду по рублю! 

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 hours ago, Rock said:

цеж прийдеться два партрети вішати

Можна один, сімейний :) 

3_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...