Перейти до змісту

Савченко Надія і все про її діяльність.


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

16 хвилин тому, jack74 сказано:

ти як не розумієш, хто що сказав, то посиди, спочатку, трішки подумай, перечитай, ще раз подумай... Я їх навіть не збирався рівняти. Я кажу про те, що Савченко веде себе так, бо сама повірила в те, ЩО їй суспільство нав'язало, в те, що начебто вона щось з себе представляє , а по суті вона ніхто і звати її ніяк. Вона до того нічого такого видатного (політичного) не робила. Просто комусь (Порошенку, Тимошенці, Путіну, ху..тіну, може ще комусь) було вигідно на той момент отримати такого персонажа. І пофіг було, яке тіло для того попалось.

то нахіба було сюди Гаврилюка взагалі приплітати. Хлопець звичайно не найвидатніший  політичний діяч, але він робить свою роботу - ходить на засідання і голосує, а не шляється по каналах і розказує що там в жопі (л/днр) файні хлопці яким треба посміхнутись.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 471
  • Створено
  • Остання відповідь

@la20 вилізь з танка, а

Гаврилюка так само "канонізували" лише за те, що він попався беркутам і на камеру. І так само з подачі журналістів з нього зліпили "святого мученника" і "борця за Україну", а він всього лиш був звичайним затурканим гуцулом. Так, він патріот (Савченко теж себе такою вважає), він може добродушний, він може щирий, він може "правильний", але він тупий і затурканий! Який з нього, нафіг, політик і депутат! Нашо було його туди (в ВР) пхати, щоб він там "натискав зелену кнопку" не розуміючи, "про що ці люди навколо розмовляють"! Журналісти з нього створили ікону, він сам в це про себе повірив, повівся, запхався в ВР, а тепер ходить "на роботу" (бо так треба), як тєло, а журналюги з нього регулярно стєбуться, з цього блаженного клоуна, хоча самі ж його і створили, гандони.

Тобто, ці обидва персонажі просто "попалися", вони обидва є жертвами ситуації і чиєїсь гри. І від їхнього бажання чи їхніх дій в дійсності нічого не залежить, але вони самі цього не розуміють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну медійних персонажів в раді дуже багато

той же семен ,пацан який прогнав яника ,

ну і прогульники Ярош з Білецьким

на який чорт вони там потрібні

на їх фоні Гаврилюк святий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, jack74 сказано:

@la20 вилізь з танка, а

Гаврилюка так само "канонізували" лише за те, що він попався беркутам і на камеру. І так само з подачі журналістів з нього зліпили "святого мученника" і "борця за Україну", а він всього лиш був звичайним затурканим гуцулом. Так, він патріот (Савченко теж себе такою вважає), він може добродушний, він може щирий, він може "правильний", але він тупий і затурканий! Який з нього, нафіг, політик і депутат! Нашо було його туди (в ВР) пхати, щоб він там "натискав зелену кнопку" не розуміючи, "про що ці люди навколо розмовляють"! Журналісти з нього створили ікону, він сам в це про себе повірив, повівся, запхався в ВР, а тепер ходить "на роботу" (бо так треба), як тєло, а журналюги з нього регулярно стєбуться, з цього блаженного клоуна, хоча самі ж його і створили, гандони.

Тобто, ці обидва персонажі просто "попалися", вони обидва є жертвами ситуації і чиєїсь гри. І від їхнього бажання чи їхніх дій в дійсності нічого не залежить, але вони самі цього не розуміють.

к"анонізують" людей лише тоді коли вони комусь приносять користь. Коли в часи майдану змі нормально висвітлювали (не всі змі)події він попав в кадр з тим що з нього робили. Зараз його ніхто не чіпає, бо він не відпрацьовує бабки юлькиі мертветчука, як гадя, не відпрацьовує бабки бєні як ппіраздюк і ці рагулі не злазять з тв бо їх боси проплачують цю всю лабуду, щоб кормити люмпенів. так що вилізь ти з якоїсь там бляшанки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, la20 сказано:

.... Зараз його ніхто не чіпає, ...

те, що ти його не бачиш, не означає, що цього нема

Показати прихований контент  
Hide  

Далі, Гаврилюк звичайно ж святий! Ні-ні! Він не піариться, як інші!

Показати прихований контент  

 

:) і "правильним простим" хочеться свою "хвилину слави"

Hide  

 

27 хвилин тому, la20 сказано:

к"анонізують" людей лише тоді коли вони комусь приносять користь. Коли в часи майдану... він попав в кадр з тим що з нього робили. ...

:) ти повторюєш мої слова :)

 

Ну та ладно з тим блаженним клоуном, тут же ми мову ведем про "голуба миру" - про Савченку.

 

27 хвилин тому, la20 сказано:

... він не відпрацьовує бабки  юлькиі мертветчука, як гадя, ...

хм... цікаво. Ну, розкажи ж, як же Савченко ЗАРАЗ відпрацьовує бабки Юльці? 

Раніше - так, згоден, про це я й кажу. А зараз... нічого вона вже не відпрацьовує. Я кажу - вона вже "вчорашня", цього ослика вже від'їздили. Але ослик цього не розуміє і далі корчить з себе пєгаса. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от усьо що так довго рив. за стільки часу на "канонованих" можна налопатити посилань що в пост вийде на одну сторінку. то же мені "канонований"

ще покажи де ж то я писав слово святий про Гаврилюка?

а ще простіше зайти на сайт ВРУ і глянути на діяльність цих депутатів. тільки якби по надці рахувало з часу коли вона перший раз попала на засідання щоб було більш достовірно. хоча і так можна вирахувати. хто займається роботою а хто пісюни копає замість роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, jack74 сказал:

Ну, розкажи ж, як же Савченко ЗАРАЗ відпрацьовує бабки Юльці? 

Раніше - так, згоден, про це я й кажу. А зараз... нічого вона вже не відпрацьовує. Я кажу - вона вже "вчорашня", цього ослика вже від'їздили. Але ослик цього не розуміє і далі корчить з себе пєгаса.

Доречі, щось взагалі про неї давно нічого не чула. Де вона поділася?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, la20 сказал:

серйозно? давно не чути? та хоч сьогодні чи то вчора вночі розказувала що здохша собака мийщик нічьо так пацан. ну  не так але послухати ту пургу то можна зробити такий висновок.

як то я таке пропустила?! Треба буде пошукати... А я думаю зникла десь, а воно он як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Irina9779 сказано:

як то я таке пропустила?! Треба буде пошукати... А я думаю зникла десь, а воно он як.

тільки я перепутав про мийщика з трактористом (чи хто він там) захарченоком якого вона називає "офіцером"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, la20 сказал:

тільки я перепутав про мийщика з трактористом (чи хто він там) захарченоком якого вона називає "офіцером"

 

1 минуту назад, la20 сказал:

тільки я перепутав про мийщика з трактористом (чи хто він там) захарченоком якого вона називає "офіцером"

Ну, то я вже інтуїтивно здогадалася про кого мова B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, la20 сказано:

от усьо що так довго рив. за стільки часу на "канонованих" можна налопатити посилань що в пост вийде на одну сторінку. то же мені "канонований"

ще покажи де ж то я писав слово святий про Гаврилюка?

Вибач, але ніасіліл твоє перше речення... "паток сазнанія" прям якийсь... Знаки розділові порозставляй, мож тоді люди почнуть тебе розуміти ("пишу з телефона" не виправдання).

Якщо то ти типу іронізуєш з того, що я "нарив", то я нічого не шукав, а просто навскідку, шо на очі попалось. Я ж Гаврилюка просто "для компанії" згадав, до слова, а ти до нього вчепився. Та й не казав я, що ТИ його називав "святим". 

 

Ти но на запитання то дай відповідь по суті, розкажи ж, як же Савченко ЗАРАЗ відпрацьовує бабки Юльці? Яким чином зарашні заяви чи діє Савченко несуть дивіденти чи користь Юльці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

юля падруга хуйла, того самого плєшивого той що сцарь.

судячи як йуля почала з відкриттям сесії верещати відкриту москальську фігню, можна зробити висновок, що хуйло прижимає мол давай сучка з короваєм відпрацьовуй бабки. от вона верещить одну москальську хрєнь (згадай як вона казал що була у Львові і люди сказали що при янику було краще), а гадя валить іншу (ця в основному валить москальські методички по Донбасу) от так і відпрацьовує. ну ще там гадя казала що ніби як в рашу хоче зганяти. хай валить і на цей раз без повернень я сподіваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Rock сказал:

offtop

Спеціально для MANJAK11

сказав би я тобі, що ти спеціально для мене можеш зробити, але це буде якось не по християнськи, та й старість треба поважати, не дивлячись на те, що вона прийшла одна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.10.2016 at 18:12, jack74 сказано:

 

Ти но на запитання то дай відповідь по суті, розкажи ж, як же Савченко ЗАРАЗ відпрацьовує бабки Юльці? Яким чином зарашні заяви чи діє Савченко несуть дивіденти чи користь Юльці?

 

дуже просто відпрацьовує. Юля в уйла гроші взяла, а Надя відпрацьовує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільший кремлівський агент - це зубожіння населення. А хто цьому сприяє? Порохоботи правильно здогадались ;) Це юля та "патріоти", тобто ті, хто не при владі. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, la20 сказал:

намбе ван партії родіна

 

@la20 , ех ти, маніпуляшка порохоботська.

Пряма цитата Савченко з відео: "Я не сказала запросити (*Януковича*). Я сказала, це може зробити президент, який здав вибори на Донбасі і здав конституцію України". Як би натякає: заради своїх інтересів Порох, не те що на Україну плюне, а й запросто поверне назад крісло Янику.

 

Правда, трохи по-іншому звучить, коли не виривати фрази з контексту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Savage сказано:

@la20 , ех ти, маніпуляшка порохоботська.

Пряма цитата Савченко з відео: "Я не сказала запросити (*Януковича*). Я сказала, це може зробити президент, який здав вибори на Донбасі і здав конституцію України". Як би натякає: заради своїх інтересів Порох, не те що на Україну плюне, а й запросто поверне назад крісло Янику.

 

Правда, трохи по-іншому звучить, коли не виривати фрази з контексту?

тут який текст "...після таких перемовин, Поп доведеться просто перепросити з янека, запросити його в Україну і поступитися своїм кріслом"  а тепер цікаво. що саме Порох здав. які вибори. є дата, є закон?

а що було на перемовинах ти знаєш?

краще вже бути порохоботом (хоча ти звіздло цього не можеш довести, як і всі інші звіздюки)як ніж казковим довбодятлом і вірити в це москальське лайно. і ця хероіня 100% наступний през, потім вона міністр оборони.

Ти ще тут на форумі? ти давай по порядку спочатку вали в днр і проси пробачення, а потім гадя тобі скаже що робити далі і в кого перепрошувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, la20 сказал:

...вали в днр...

На багатьох форумах у порохоботів бачу таку фразу. Вам там що, методичку нову прислали? "Агент кремля" вже більше не актуально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Savage сказано:

На багатьох форумах у порохоботів бачу таку фразу. Вам там що, методичку нову прислали? "Агент кремля" вже більше не актуально?

ну так герой сказала шо нада кагбе вибачитись то хулє ти ще тут. давай в колону йдучих найух разом з гадьою і прямісінько в днр вибачатись ти чьо ее не уважаеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти збоченець. знаєш яке лайно Пороха на запах, а може і на смак ХЗ, дивишся на порвані пердаки :) дивний в тебе фетиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Москві, в Москві. Цілий ранок всі "новинщики" мусолять цю "новину"

Відео "прощальної промови"  
Hide  
Вона ж в Рашці не амністована, а так і лишилась засудженою... Вона насрала на всі потуги українців по визволенню її звідти, і поперлася знов "здаватись"... Пукін, забєрі єйо абратна!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...