Перейти до змісту

Чому пішоходи переходять дорогу так, наче вони безсмертні?


lanima

Рекомендовані повідомлення

27 хвилин тому, Юріч сказано:

 А пішохід в цій ситуації в любому випадку не правий

Я теж так думаю.

  Коли він вийшов з маршрутки,спочатку треба подивитися на ліво,ну або, шо і так панятно прямо! стоїть авто, або їде авто якраз на переході,нєх.й пертися,треба почекати,щоб проїхав і тоді вже йти, а ще знаючи які зараз за кермом їздюкі,я би взагалі почекав щоб хтось зупинився,тіко не треба писати,що х.й хто зупиниться і чекав би 20хвилин,якщо стати на початку перехода і дивитися у сторону потоку,або на водіїв самих,то 100% стають,не всі бидло,тим більше якщо рухаються повільно,а не летять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 854
  • Створено
  • Остання відповідь
11 минуту назад, Revolver сказал:

аналогічно - підйом з задворецької до київського майдану, місце заїзду-виїзду до/з податкової, дехто стає перекриваючи цей виїзд, дехто ж робить розрив.

 

Завжди там (і не тільки там, а і в подібних місцях) залишаю проїзд, якщо попадає на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото потім таке,на пішохідному переході,буде лупити по автомобілю і кричати що я на переході куди лізиш .ука.Сьогодні.

 PS: вибачте,матюк,якби я не зупинявся(притормажував) то з ним би було те, що я сказав.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні бордівчани, не розумію, чому ви тут мусолите тему проїзду переходу та дії  пішохода. тут все просто - два порушники:

1) водій, під'їзжаючи до пішоходного переходу має впевнитись, що зможе його проїхати не зупиняючись, якщо ж за переходом є затор, чи потенційний затор - пересвідчитись, що зможе успішного його проїхати без зупинок на переході - отже, зупинившись на переходів він вчинив  порушення ПДР, але його порушення підпадає під невеличкий штраф, чи просто зауваження.

2) пішохід, скоїв хуліганські дії стосовно  власності водія, котрі підпадаюь під кримінальну відповідальність

 

ВСЕ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, yu2007 said:

Я розумію, що переконати вас мені не вдасться, тому це більше для інших. От ви пишете "їхав не більше 60". О'кей, нехай так і буде. 60 км за год = 1 км за 1 хв = 1000 м за 60 сек = 100 м за 6 сек. Калькулятор не зрадив? Тепер передивлюємось відео і рахуємо секунди, від першого кроку на проїзджу частину до моменту зіткнення. Можна й самому прикинути, скільки займе часу перейти 4 смуги чуть-чуть не до кінця. 

Так от в задачі питається, на якій відстані від переходу знаходились буси, коли пішоходи ступили перший крок по зебрі? І чи можна сказати, що мама з дитиною раптово "вискочили під колеса".

 

 

 

2 hours ago, MANJAK11 said:

судячи з цього речення, за кермом не їздив ? тим більше вночі. То хоч сядь з таксистом покатайся, потім розкажеш про пішохода на зебрі з протилежної сторони дороги, у світлі фар автомобілів, які їдуть назустріч

А от зараз не розумію, чому ти вирішив, що задачка з розділу вищої математики "Теорія ймовірності"? Типу яка ймовірність, що бачив, а яка, що не бачив. А які фари в зустрічного жигуля? Може там сліпучий пацанський ксенон, а може світили вони в небо, а може... Особисто я думаю, що шанси для водія другого бусу побачити завчасно пішоходів стрімко наближаються до нуля, але хіба це його виправдовує? 

Насправді задачка з арифметики за третій клас. Просто визначити факти: швидкість і відстань. І саме такі факти братимуться до уваги у суді.

 

57 minutes ago, Юріч said:

@yu2007 , правильно говориш - обов'язково треба пригальмовувати в такій ситуації. Всім. І водіям, і мамочці. Водій (другого буса) мав таку ситуацію передбачити, але ж мамочці навіть не потрібно було передбачати, вона бачила, що бус несеться. Чому вона елементарно не пригальмувала по середині дороги? Винні всі. Водії в недотриманні ПДР, мамочка в нехтуванні елементарних правил безпеки.

 

По відео мені бачиться (хоча й не впевнений), що перший бус таки пригальмував. Мамочка не пригальмувала, тому що коли ступила на перехід, перший бус був (наприклад) метрів за 80-100 від неї. Варіант? А другого вона могла запросто й не бачити, раз кажете, що і він її не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби був голольод, вона була б на капоті, якби десь відвернув увагу, вона була б на капоті, якби їхав швидше, вона була б на капоті. Зверніть увагу на її голову, вона дивится вправо й ступає на ту сторону пішоходного переходу, де машини  рухаются З ЛІВОЇ сторони. Прийшлось екстренно гальмувати, що аж машину качнуло

 

 

ЗІ й я так розумію, що мені ще крупно повезло, що вона не пішла на секунду дві пізніше, бо теж би вже точно була на капоті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 важко було спрогнозувати, що вона хотіла зробити (іронія). Міг би і зупинитися й пропустити, тоді перед "мадам" був би "джентельмен".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, vaz75 сказал:

@MANJAK11 важко було спрогнозувати, що вона хотіла зробити (іронія). Міг би і зупинитися й пропустити, тоді перед "мадам" був би "джентельмен".

так таки важко спрогнозувати (не іронія), якби вона в мою сторону дивилась, тоді да, а так, коли людина дивится ЗОВСІМ в іншу сторону, то звиняйте, може ти й Кашпіровський , я ні

 

Зі в даному випадку, слово *мадам* це є осознана образа з моєї сторони, бо до незнайомих жінок звертаются *мадемуазель*, поки не доведено протилежне

ЗІ2 ну і *джентльмен*, а не *джентельмен* :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

так таки важко спрогнозувати (не іронія), якби вона в мою сторону дивилась, тоді да, а так, коли людина дивится ЗОВСІМ в іншу сторону, то звиняйте, може ти й Кашпіровський , я ні

 

Зі в даному випадку, слово *мадам* це є осознана образа з моєї сторони, бо до незнайомих жінок звертаются *мадемуазель*, поки не доведено протилежне

ЗІ2 ну і *джентльмен*, а не *джентельмен* :)

напевно таки Кашпіровський, бо мені зрозуміло, що б вона робила. Тим паче я там щодня їжджу, іноді там і діти можуть зненацька перебігти.

Та слід було збивати її, блін, щоб знала в наступний раз, куди дивитися, мадама, блін (стьоб).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, vaz75 сказал:

напевно таки Кашпіровський, бо мені зрозуміло, що б вона робила

питання не стільки, що б вона робила, а коли. 

14 минуты назад, vaz75 сказал:

іноді там і діти можуть зненацька перебігти.

ми взагалі всі умрьом (коли небуть) , це якось виправдовує ту мадам ? Що за дурна манера вишукувати там десь якісь мрії, що було б якби те , а там може бути ще се. Є живий приклад, тут і зараз, мадам не упевнишись в безпечності маневру, почала переходити дорогу, я встиг на це зреагувати й всі остались цілі. Не очевидно, хто тут не правий ? Так нє, аби зупинився й пропустив, а там ще діти можуть перебігати. Я так розумію, по Соборності в тебе тупик ? Бо біля пішоходного переходу що біля Соборності 21 майже ЗАВЖДИ стоять люди, хто переходити збираєтся, хто транспорт чекає. Біля Променя взагалі срака була, поки світлофор не поставили. Там ночувати треба було ? Якщо людина дійсно збираєтся переходити, я зупинюсь, знову ж таки, глянувши в зеркало заднього виду, якщо там машин немає, то можу й не зупинитись ( якщо людина ще не почала рух), бо це не логічно, а якщо людина просто стоїть біля переходу, горобцям дулі тикає, образно кажучи, то хай далі стоїть собі, увага на людину збільшена, нога готуєтся при потребі нажати на тормоз, але не більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Якщо людина дійсно збираєтся переходити, я зупинюсь, знову ж таки, глянувши в зеркало заднього виду, якщо там машин немає, то можу й не зупинитись ( якщо людина ще не почала рух)

Люто плюсую :) - роблю рівно так само!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, VaLeRa сказал:

Люто плюсую :) - роблю рівно так само!

плюсуй, плюсуй, ніхто ж не забороняє.

 

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

ми взагалі всі умрьом (коли небуть) , це якось виправдовує ту мадам ? 

Звісно ж не виправдовує, та я й ніяк не виправдовув її.

5 часов назад, MANJAK11 сказал:

якби був голольод, вона була б на капоті, якби десь відвернув увагу, вона була б на капоті, якби їхав швидше, вона була б на капоті. Зверніть увагу на її голову, вона дивится вправо й ступає на ту сторону пішоходного переходу, де машини  рухаются З ЛІВОЇ сторони. Прийшлось екстренно гальмувати, що аж машину качнуло

ЗІ й я так розумію, що мені ще крупно повезло, що вона не пішла на секунду дві пізніше, бо теж би вже точно була на капоті

От  уяви, що не повезло (не дай Бог, щастя і здоров'я тобі). Що тоді? Вважаєш якось би уникнув би покарання? Хрєн там. Ти на твоє щастя (ще раз удачі тобі) не був в шкурі винуватця\учасника ДТП з пішоходом, не проходив ті кола пекла винуватий\не винуватий, жива\не жива, ціла\не ціла... А я там був. Двічі. І більше не хочу. Після того, як дитина прокотилася по капоту, коли я бачу дитину близ дороги, я недумаючи пригальмовую.

А що б ти втратив, якби побачивщи ту "дуру", скинув швидкість перед переходом і не клював би носом? 10 сек. часу? Зате зберіг би як мінімум нерви.

2 часа назад, VaLeRa сказал:

@vaz75 та треба було зупинитись, підійти до неї і ще в дупу її поцілувати.

Я б в цій ситуації зупинився 110%.

@MANJAK11 в тебе і  у "лютоплюсовальників" колись везіння може закінчитися...Плачевно. Не забувай про це.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, vaz75 сказал:

Не забувай про це

я не забуваю, тому й їхав з тією швидкістю, а не в півтора два рази швидше, бо дорога пряма й рівна. Випаде сніг, буду їздити ще повільніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MANJAK11 сказал:

я не забуваю, тому й їхав з тією швидкістю, а не в півтора два рази швидше, бо дорога пряма й рівна. Випаде сніг, буду їздити ще повільніше

О тут молодець, "люто плюсую"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

просили запостити в цю тему, може вже і було, але зайвим не буде ніколи. дівіться самі в показуйте друзям і знайомим, особливо тим, у кого діти. я б це обов'язково в школі показував би.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі за цинізм, але вішоходи бувають шустрі, або мертві.

І ще всім пішоходам важливо знати, що за кермом може бути водій без штанів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Nokian сказано:

Сорі за цинізм, але вішоходи бувають шустрі, або мертві.

І ще всім пішоходам важливо знати, що за кермом може бути водій без штанів.

Без штанів - то не страшно, а от спущені штани обмежують рухливість і заважають керувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, Nokian said:

Сорі за цинізм, але вішоходи бувають шустрі, або мертві.

часом ті шо шустрі - теж стають мертвими якраз через те, що були надто шустрі (бо повільні стоять і чекають обабіч).

13 hours ago, Nokian said:

І ще всім пішоходам важливо знати, що за кермом може бути водій без штанів.

і нащо це мені, приміром знати? Що з того, що водій примерз яйцями до рамки сидіння? :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це піпєц , дівчині просто повезло. Вона на переході,але хто знав,що водій сука навіть і не думав тормозити, тупо побігла під машину,ух! добре що проскочила і видно вміє бігати,але бігати на переході не можна!

 Вчора ввечері перехід біля автошколи на Конякіна.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, обоє винуваті, він і запізно побачив, але все-таки гальмував і взяв в ліво, а вона, все-таки, дійшовши до середини, повинна була призупинитись і пропустити.

15 minutes ago, yura-patriot said:

видно вміє бігати

жити захочеш, не так побіжиш)) хоча звичайно важко судити по відео з такою довгою витримкою, але виглядає, що реально спринтер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Revolver , да вона стартанула ще на ⅓ переходу! Ну хто так робить?! Ніч, мокро, ну не бережуть себе люди. Водій також, м'яко кажучи, редіска. Нафіг так гасати при умовах поганої видимості, та ще й у місті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Revolver сказал:

як на мене, обоє винуваті, він і запізно побачив, але все-таки гальмував і взяв в ліво, а вона, все-таки, дійшовши до середини, повинна була призупинитись і пропустити.

Чим регламентоване зобов'язання? Мала б за для самозбереження і повинна була - це різні поняття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...