Перейти до змісту

Чому пішоходи переходять дорогу так, наче вони безсмертні?


lanima

Рекомендовані повідомлення

18 хвилин тому, lanima сказано:

Я ж вище писала. Дитина зробила все правильно. Бо вона дитина. Бо в них пружинка в дупі. Бо ще не розвинуте поняття причина-наслідок.

Без сумніву, водій винен .

Тепер уявіть, що це ви на місці того хлопчика були. Ви праві стовідсотково. Лежите з зламаною ногою в лікарні. Вам від того легше, що праві? Менше болить?  Воно того було варте? Може краще було ще лишніх десять хвилин постояти і не спішити?

Обізвати всіх мудаками сто раз, але спокійно дочекатися, коли машини не буде чи коли пропустять, і йти собі далі.

З цих слів, хай водіїї порушують, а мені дорогу взагалі не переходити...

P.S. Да- я утрую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 854
  • Створено
  • Остання відповідь
Щойно, lanima сказано:

Це біда нашого часу.

Всі кудись спішать. Нехтують елементарними правилами безпеки. І водії і пішоходи. Я би в місті взагалі заборонила швидкість більше 60км/год. Тоді навіть в роззяви водія були б шанси зреагувати і затормозити в разі чого.

Біда не у спішці, а у нехтуванні правил. Бо звикли, що зійде з рук...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, EleKtrik сказано:

З цих слів, хай водіїї порушують, а мені дорогу взагалі не переходити...

P.S. Да- я утрую.

З цих слів, краще використати правило ДДД. 

Краще я постою на переході трохи довше ніж буду права і на тому світі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, lanima сказано:

З цих слів, краще використати правило ДДД. 

цих Д там більшість :(

тоді взагалі дорогу можна буде перейти тільки якщо не далеко є авто Патрульної Полії з з ввімкненими проблисковими маячками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, slk35 сказано:

тільки сьогодні два випадки

класика жанру, як то говорять.

Це твоє відео?  ти за кермом?  тоді вітаю! Ти той, про кого зевс говорив вище, з маскви!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, slk35 said:

тільки сьогодні два випадки

класика жанру, як то говорять.

18.2. На регульованих пішохідних переходах і перехрестях при сигналі світлофора чи регулювальника, що дозволяє рух транспортним засобам, водій повинен дати дорогу пішоходам, які закінчують перехід проїзної частини відповідного напрямку руху і для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

ПДР: водій повинен дати дорогу пішоходу, який закінчує перехід

 

Хоча в першому випадку там поки що не можна переходити (розмітка є, але немає самого "пішоходного" світлофора), вини з водія (в разі наїзду) це не знімає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, yu2007 сказано:

 На регульованих пішохідних переходах і перехрестях при сигналі світлофора чи регулювальника, що дозволяє рух транспортним засобам, водій повинен дати дорогу пішоходам, які закінчують перехід проїзної частини відповідного напрямку руху і для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

А якщо пішохід почав рух на червоне для себе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Zheny@ сказал:

Це твоє відео?  ти за кермом?  тоді вітаю! Ти той, про кого зевс говорив вище, з маскви!


так, я за кермом. і які до мене можут бути претензії? там по розмітці регульований перехід, я рухався на ОСНОВНИЙ зелений сигнал світлофора, отже пішоходів там не повинно бути. але там, всупереч здоровому глузду, очутилась жіночка та ще й з дитиною. і все таки я вважаю, що рухався з безпечною швидкістю для даної ситуації. адже я встиг зупинитись ще й з запасом в кілька метрів. при цьому гальмівний шлях на вскидку біля 2 метрів. швидкість була маленька.

 

а друге відео. червоний пішоходам ВЖЕ горить рівно 15 секунд. це дівчаток не зупиняє і вони йдуть на червоний, повторюсь, який уже горить 15 секунд, і при цьому по сторонам навіть не дивляться. це нормально? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як то кажуть - "Деякі пішоходи поводяться на дорозі, наче перед тим як вийти з дому, натисли кнопку "Зберегтися""...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Irina9779 сказано:

Як то кажуть - "Деякі пішоходи поводяться на дорозі, наче перед тим як вийти з дому, натисли кнопку "Зберегтися""...

...а як кажуть про водіїв?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в наших місках халатність та знехтування правилами, а в гаманцях лишні кошти на штрафи та лікарства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, slk35 сказал:

тільки сьогодні два випадки

класика жанру, як то говорять.

Вродє з боку ПДР ти й правий, але з морального... Коли зрозумієш, що якщо вже хоч по переходу йдуть - це вже прогрес і краще почекати тих 15 сек, встигнеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, PPArhangel сказал:

в наших місках халатність та знехтування правилами, а в гаманцях лишні кошти на штрафи та лікарства.

Халатність і нехтування відсутні, а зайвих коштів немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, vaz75 сказал:

Вродє з боку ПДР ти й правий, але з морального... Коли зрозумієш, що якщо вже хоч по переходу йдуть - це вже прогрес і краще почекати тих 15 сек, встигнеш.

 

ну так почекав же)) 

просто дивує, ну коли вже так вийшло, то хоть увагу включи на 150%. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, vaz75 сказано:

Халатність і нехтування відсутні, а зайвих коштів немає.

таких людей не існує. кожен з нас порушує ті чи інші правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, slk35 said:


а друге відео. червоний пішоходам ВЖЕ горить рівно 15 секунд. це дівчаток не зупиняє і вони йдуть на червоний, повторюсь, який уже горить 15 секунд, і при цьому по сторонам навіть не дивляться. це нормально? 

Точно рівно 15? Може 14 чи 16? Коли вмикається зелений для авто (видно по дублюючому), дівчата на середині дороги. Ти ж почав свій рух за секунду до свого зеленого.

 

Я знаю, що для пішоходів червоний вмикається раніше, чим жовтий для водіїв. Але може вони ступили перший крок на дорогу, коли ще був зелений (мигаючий), потім замешкалися і призупинилися? І раз вони вже вони пішли, ти мав би спокійно дочекатися, поки вони "завершать свій маневр".

 

42 minutes ago, vaz75 said:

Вродє з боку ПДР ти й правий, 

Я закопіпастив пункт ПДР разом з малюночком (з офіцйного коментаря до цих ПДР), на якому гарно показано, яке кому горить світло і хто повинен пропускати, але ж ні, "вродє правий" :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, yu2007 сказал:

Точно рівно 15? Може 14 чи 16? Коли вмикається зелений для авто (видно по дублюючому), дівчата на середині дороги. Ти ж почав свій рух за секунду до свого зеленого.

Я знаю, що для пішоходів червоний вмикається раніше, чим жовтий для водіїв. Але може вони ступили перший крок на дорогу, коли ще був зелений (мигаючий), потім замешкалися і призупинилися? І раз вони вже вони пішли, ти мав би спокійно дочекатися, поки вони "завершать свій маневр".

 

якщо взяти оригінал відео де більш краща якість, то там видно, коли засвітилось для пішоходів червоне (відносно реєстратора видно на на правому світлофорі для пішоходів). тому я передивишись відео так впевнено назвав число "15". 

я як розумію, така велика затримка зеленого для водіїв відносно пішоходного світлофора пов"язна з тим, щоб було достатньо часу для водіїв, які виїжджають з паркової без перешкод, в тому числі і з боку пішоходів, завершити маневри. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, PPArhangel said:

таких людей не існує. кожен з нас порушує ті чи інші правила.

 

2 hours ago, Zheny@ said:

Це твоє відео?  ти за кермом?  тоді вітаю! Ти той, про кого зевс говорив вище, з маскви!

 

Колись давно була на борді епічна темка "Ми всі порушуємо правила". І дехто, хто не любить "геєрасів з маскви" ;) , писав, що певні ПДР можна й не виконувати, бо вони застарілі і повинні бути змінені (мова йшла про напрямки руху велосипедистів на дорогах з декількома смугами).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, slk35 said:

 

якщо взяти оригінал відео де більш краща якість, то там видно, коли засвітилось для пішоходів червоне (відносно реєстратора видно на на правому світлофорі для пішоходів). тому я передивишись відео так впевнено назвав число "15". 

я як розумію, така велика затримка зеленого для водіїв відносно пішоходного світлофора пов"язна з тим, щоб було достатньо часу для водіїв, які виїжджають з паркової без перешкод, в тому числі і з боку пішоходів, завершити маневри. 

 

Справді, там велика затримка. Те, що кобєти грубо порушили - питань не викликає. Але чи не порушив "зовсім трішки" в цій ситуації і автор відео?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, yu2007 сказал:

 

Справді, там велика затримка. Те, що кобєти грубо порушили - питань не викликає. Але чи не порушив "зовсім трішки" в цій ситуації і автор відео?

по кадрам дивився відео))

не більше чим на пів секунди раніше тронувся, ніж загорівся зелений. чи що ви вважаєте я там порушив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, difoto сказано:

А якщо пішохід почав рух на червоне для себе?

Я тобі цю фразу уже кілька років тому повторював, ще раз не полінуюся : "то що, давити?"

2 годин тому, slk35 сказано:

так, я за кермом. і які до мене можут бути претензії?

Та ціла купа!

1) Тобі огляд праворуч (перше відео, хєрня якраз таки сидить за кермом!!!!) закривав автомобіль. І ти на це увагу не звернув. І гальмувати став, лише тоді, коли з'явилися пішоходи (а мав би бути готовим), а чоловік (на Гольфі) рвонувся і загальмував! на відео - це чудово видно (відео, звісно, зберіг, як доказ твоєї неправоти, можеш не видаляти), і ти на це увагу не звернув!

2) Ти нарошно ви*їбнувся перед тими дівками. Та насрати, що вони йшли на червоний, вони йшли по переходу, але ж потрібно було виї*бнутися і поїхати "по правилам" на свій хелений!.

Чим ти кращий від тих підарасів, що збивають людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, NightVision сказано:

Завдяки його реакції ця іпанута мамаша не опинилася на капоті.

І де там реакція. Здалека видно, як загорівся йому зелений.  І так само видно, як різко гальмує Гольф. (Більше того - толлейбус на зелене ще не рушив (а запс потужності там ого-го!!))  І це вже мало б його насторожити. Але ж він кричить "що за хєрня?" 

А тепер ще більше цікавого - той перехід НЕРЕГУЛЬВОНИЙ!  І мамаша, відповідно, не знає, скільки ще часу мають стояти авто. І бачучи, що авто стоять - спокійно переходить!  І це те, про що казав вище @yu2007 !  А водію ж пох*єр. Йму ж "що за хєрня!?".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте, що я тут  з своїми дурними питаннями: З дитиною хоч все гаразд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче зрозуміло. Як говорять про водіїв:

 

В 30.10.2016 at 23:01, Zheny@ сказал:

"ваділа всігда праф, патамуша ви двуногіє вєчна пад кальоса лєзєтє!" ?

 

Так можна сказати і про пішоходів:

 

36 минут назад, Zheny@ сказал:

Та насрати, що вони йшли на червоний, вони йшли по переходу

 

Тобто, пішохід завжди правий і срать йому на правила? Якщо так, то будуть таких давити і надалі... Тільки шкода тих водіїв, що із-за таких підарасів із маскви, понівечать собі долю.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...