Перейти до змісту

Чому пішоходи переходять дорогу так, наче вони безсмертні?


lanima

Рекомендовані повідомлення

розмітка показує що перехід якраз таки регульований. гольф гальмував майже разом зі мною))  ну там з випередженням в секунду дві. про тролейбус геть маячня. я на тролейбуси при обочині не дивлюсь, за кермом прийнято на дорогу дивитись. 

швидкість плавно скинув перед переходом, це ясно і видно. адже встиг загальмувати з запасом. ЗНАЧИТЬ ШВИДКІСТЬ БУЛА АДЕКВАТНА.

а так, коли ти, шановний Женя, передивився відео разів 5, ти всі нюанси побачив і осмислив. а сидів би рядом біля мене (або навіть за кермом) - то нічого цього не було зразу отак сходу видно і ясно.

 

на рахунок другого. ну я там чуть сильніше стартанув, щоб за маршуткою не тянутися. ніяких ви**оів не було там, це вже твоя фантазія бурхлива. 

 

і ще якісь погрози нарахунок неправоти. відео навіть зберіг))) ахах. да я його видаляти теж не збираюсь. нехай будле як наглядний приклад - як не треба переходити дорогу. жодного правила не порушив, уникнув наїзду на пішохіодів (не по своїй вині), і ще не правий. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 854
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, Zheny@ сказал:

І де там реакція. Здалека видно, як загорівся йому зелений.  І так само видно, як різко гальмує Гольф. (Більше того - толлейбус на зелене ще не рушив (а запс потужності там ого-го!!))  І це вже мало б його насторожити. Але ж він кричить "що за хєрня?" 

А тепер ще більше цікавого - той перехід НЕРЕГУЛЬВОНИЙ!  І мамаша, відповідно, не знає, скільки ще часу мають стояти авто. І бачучи, що авто стоять - спокійно переходить!  І це те, про що казав вище @yu2007 !  А водію ж пох*єр. Йму ж "що за хєрня!?".

 

 

Женя, ти вже геть заганяєшся. Дійсно, передивлюватись відео надцять разів в себе на компі - це одне, а бути за кермом в такій ситуації - це зовсім інше. Якщо ти уважно дивився відео, то від початку загоряння стопів Гольфа до з'являння пішоходів в полі зору пройшла одна секунда (а може і 0,8), а від з'являння пішоходів в полі зору до повної зупинки авто - також одна секунда. Це для рухаючого автомобіля мізерні проміжки часу. Це перше. По друге, тролейбус, навіть якщо ти на нього в цій ситуації дивився, перебуваючи за кермом (що вже брєд і ще раз показує, що ти більш пішохід ніж водій), вже був мордою на початку переходу (але це все можна тільки зараз помітити). Третє, @slk35 знизив швидкість до безпечної, так як по любому мав повертати. І в четверте, мамаша чи бабуся в корні не права. Поясню. Переходячи з дитиною, я завжди крепко тримаю її за руку, сам йду завжди на пів кроку впереді, якби прикриваючи дитину, і завжди, коли пару колій, і на одній автівки стали, а на іншій пусто, я пригальмовую і виглядаю з-за стоячої автівки, чи там ніхто не несеться, а ніяк не прискорюю рух, тим паче дозволяючи дитині бігти. Ніякої вини чи злого умисла у @slk35  не було. Імхо.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, NightVision сказано:

І чому вініз Маскви? Завдяки його реакції ця іпанута мамаша не опинилася на капоті.

Свою Маму теж так називаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а цей випадок обсудили?

 

Певен багато водіїв скажуть що малий раптово вибіг.... 
Але з іншого боку... це ж дитина... і вона стояла чекала щоб пропустити машини і тоді пішла.... да не зупинилась посередині дороги і не глянула праворуч.... але ж всетаки.... пішохідний перехід блін.... і дитина...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, NightVision сказано:

Як нерегульований, якщо там світлофор стоїть?

Для пішохода немає світлофора. Лише для авто.

1 година тому, Юріч сказано:

Тільки шкода тих водіїв, що із-за таких підарасів із маскви, понівечать собі долю.

Самі винні. Потрібно не по телефону звіздіти а на дорогу дивитися.

1 година тому, slk35 сказано:

ехай будле як наглядний приклад - як не треба переходити дорогу.

Нехай буде, який ти піжон.

1 година тому, Юріч сказано:

Женя, ти вже геть заганяєшся.

Як і ти!

1 година тому, Юріч сказано:

мамаша чи бабуся в корні не права.

Я не говорив про їхню правоту. Я Говорив, що для неї НЕМАЄ світлофора - є лише для водія. І вона вийшла, коли машини стояли.  Не вміє вона дивитися на інші світлофори.

1 година тому, Юріч сказано:

і завжди, коли пару колій, і на одній автівки стали, а на іншій пусто, я пригальмовую і виглядаю з-за стоячої автівки, чи там ніхто не несеться

тобто ти таки усвідомлюєш, що є *дараси ,які можуть збити, так?  І тоді ти не вважаєш, що всі пішоходи *підараси, бо сам пішохід? так?

36 хвилин тому, Pavelix сказано:

а цей випадок обсудили?

читай вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, Zheny@ сказал:

Самі винні. Потрібно не по телефону звіздіти а на дорогу дивитися.

 

Не обов'язково по телефону звіздіти, щоб на придурка нарватися.

 

14 минуты назад, Zheny@ сказал:

Як і ти!

 

Тобто, "сам дурак"? Браво. Я навідміну, тобі все розписав, приводячи аргументи.

 

16 минут назад, Zheny@ сказал:

Я не говорив про їхню правоту. Я Говорив, що для неї НЕМАЄ світлофора - є лише для водія. І вона вийшла, коли машини стояли.  Не вміє вона дивитися на інші світлофори.

 

А я не говорив про світлофори. Я говорив про обережність і неписані правила переходу зебри, якщо ти хочеш залишитись живим і неушкодженим.

 

18 минут назад, Zheny@ сказал:

тобто ти таки усвідомлюєш, що є *дараси ,які можуть збити, так?  І тоді ти не вважаєш, що всі пішоходи *підараси, бо сам пішохід? так?

 

Звичайно усвідомлюю! )) Чи ти думаєш, що коли я їду за кермом, то я стараюсь передбачити можливі ризики, а коли стаю пішоходом, то я відключаю мізки, стаю на зебру і пру??? Ні, Женя, я коли пішоходом, також стараюсь передбачити всі можливі ризики, про що не раз писав вище в цій і сусідній темі, а не надіятись, що водії зобов'язані мене пропустити в будь-якому випадку, бо я на зебрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Юріч сказано:

Звичайно усвідомлюю! ))

так і думав. Подвійні стандарти.

5 хвилин тому, Юріч сказано:

Я навідміну, тобі все розписав, приводячи аргументи.

я 2 сторінки намагаюся пояснити одну просту річ - не доходить.

Коли когось зіб'єте на пішоході - дійде.

5 хвилин тому, Юріч сказано:

неписані правила переходу зебри

а можна з цього місця детальніше? Мені здається в ПДР все чітко і ясно сказано. І там не потрібно ніде поміж рядків читати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, Zheny@ сказал:

так і думав. Подвійні стандарти.

 

Які подвійні стандарти? Словосполучення вивчив, а значення ні? Чоловіче, пояснюю ще раз. Я по дві сторони барикад стараюся бути уважним, а не покладатися на всі 100 % на ПДР, тому що на зебрі (якщо ми вже говоримо про зебру), можуть і пішоходи вести себе як підараси, так і водії. І надіятись, що всі водії стануть на зебрі, а я собі фігарю по пішоходному переході і мені на все насрать - це не про мене. Так само, як і надіятись, що ніхто під колеса не кинеться, бо я їду на зелене і можу давити в тапок - це також не про мене. Де подвійні стандарти?

 

55 минут назад, Zheny@ сказал:

Коли когось зіб'єте на пішоході - дійде.

 

Тіпун тобі на язик. І що мені дійде? Я міг збити того хлопчину, про якого розповідав раніше, що на площі Возєднання сталося. Що до мене мало б тоді дійти? А я тобі скажу: Що є такі "терористи" (інше слово не можу підібрати), бо він не цінує своє життя і підставляє мене.

 

55 минут назад, Zheny@ сказал:

а можна з цього місця детальніше?

 

Я вище писав як я переходжу зебру зазвичай (в тому числі з дитиною) і не один раз вже писав. А ти і надалі надійся на букви ПДР, в житті воно по іншому буває зазвичай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Zheny@ сказано:

так і думав. Подвійні стандарти.

я 2 сторінки намагаюся пояснити одну просту річ - не доходить.

Коли когось зіб'єте на пішоході - дійде.

а можна з цього місця детальніше? Мені здається в ПДР все чітко і ясно сказано. І там не потрібно ніде поміж рядків читати!

яка різниця, зебра не зебра?

якщо в тебе немає девяти життів в запасі, покрути головою, подивися по сторонах, почекай якщо треба, пропусти. як не крути проти авто в пішохода не та вагова категорія. от і нічого лізти. навіть якщо сто тисяч пятсот разів правий. 

це я кажу як пішохід з тридцятилітнім стажем)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, lanima сказано:

яка різниця, зебра не зебра?

І це говорить людина, яка водить машину. Яка у вас машину ?  буду обходити далеко.  Крім того, це автор топіка.

9 хвилин тому, lanima сказано:

це я кажу як пішохід з тридцятилітнім стажем)

ага, а тепер сіли за кермо і :

 

Цитувати

Чому пішоходи переходять дорогу так, наче вони безсмертні?

 

все. апофеоз.

Те,  що й варто було довести.

Поки пішохід - всі водії "дараси", а тепер сама водій і

переходять наче безсмертні?

 

Удачі вам. Бажаю нікого насмерть не збити!

Ви всі Д'артан'яни за кермом.

 

у цій темі я не відпишуся більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, PPArhangel сказал:

таких людей не існує. кожен з нас порушує ті чи інші правила.

Це ти про зайві кошти? :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

у цій темі я не відпишуся більше.

надіємся ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ , коли @lanima створювала тему, про зебру мова взагалі не йшла. Її обурювало те, що люди снують туди-сюди через дорогу не в установлених місцях. А ти тут в кінці якось негарно підвів заголовок теми до своїх висновків. Це називається підміна понять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

І це говорить людина, яка водить машину. Яка у вас машину ?  буду обходити далеко.  Крім того, це автор топіка.

ага, а тепер сіли за кермо і :

 

 

все. апофеоз.

Те,  що й варто було довести.

Поки пішохід - всі водії "дараси", а тепер сама водій і

переходять наче безсмертні?

 

Удачі вам. Бажаю нікого насмерть не збити!

Ви всі Д'артан'яни за кермом.

 

у цій темі я не відпишуся більше.

може й добре. бо зрозуміли все з точністю до навпаки. 

я НЕ РОЗУМІЮ, чому люди ходять через дорогу, як беззсмертні.якщо в любий момент можуть втратити найдорожче, що мають- власне життя.і пофіг з чиєї вини своєї чи водія. життя то в любому випадку їхнє. не розумію ні як водій, ні як пішохід. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, lanima сказал:

я НЕ РОЗУМІЮ, чому люди ходять через дорогу, як беззсмертні.якщо 

А чому люди сідають "готовими" за кермо?

А чому пролітають на "червоне"?

А чому, чому, чому?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, lanima сказал:

для тих, хто боїться, що наїду))))

 

image.jpg

Це літак?. То нас, як пішоходів, навряд зіб'єте, хіба що низько летітимете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, vaz75 сказано:

А чому люди сідають "готовими" за кермо?

А чому пролітають на "червоне"?

А чому, чому, чому?..

бачите в чому різниця. при цьому вони в першу чергу ризикують ЧУЖИМ життям. 

а пішоходи СВОЇМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, lanima сказано:

може й добре. бо зрозуміли все з точністю до навпаки. 

я НЕ РОЗУМІЮ, чому люди ходять через дорогу, як беззсмертні.якщо в любий момент можуть втратити найдорожче, що мають- власне життя.і пофіг з чиєї вини своєї чи водія. життя то в любому випадку їхнє. не розумію ні як водій, ні як пішохід. 

в Україні в дтп гине стільки ж як в ато. І в більшості випадків з вини водіїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут діло такого роду, що коли ти сідаєш взагалі в авто - ти вже ризикуєш життям, за кермом - своїм і чужим, коли сидиш збоку - своїм, коли ти пішохід - також ризикуєш життям, в більшості випадках своїм, хоча можеш і чужим, якщо вискочиш раптово на дорогу не в дозволеному місці і спровокуєш ДТП з летальним наслідком...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, case_l сказал:

І в більшості випадків з вини водіїв.

 

Звичайно в більшості)). Тому що ДТП - це не тільки тоді, коли авто збиває пішохода (а мова зараз саме за це), а й тоді, коли пішоходи не приймають участь, тобто авто в авто, авто в стовб, авто з траси і т.п. А таких ДТП більшість (без участі пішоходів) і тому вина водіїв в більшості випадків цілком закономірна. Тільки одне не розумію, до чого в цій темі про пішоходів статистика по ДТП? Я ще зрозумію, коли ти приведеш статистику суто по ДТП "авто-пішохід". І то, не скільки загиблих (бо ясне діло, що в цьому протистоянні пішохід не виграє ніколи), а саме скільки раз водій був винен, а скільки пішохід, включаючи ДТП без загиблих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Юріч сказано:

Тільки одне не розумію, до чого в цій темі про пішоходів статистика по ДТП?

Бо це перегукується з назвою теми - типу чому водії їздять так, наче вони безсмертні. Насправді безглузде запитання як і щодо водіїв так і щодо пішоходів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, case_l сказал:

Бо це перегукується з назвою теми - типу чому водії їздять так, наче вони безсмертні.

 

Ну це вже зовсім інша тема і інші масштаби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...