Перейти до змісту

Чому пішоходи переходять дорогу так, наче вони безсмертні?


lanima

Рекомендовані повідомлення

8 часов назад, Юріч сказал:

Якщо якесь чудо в темну пору, в темній одежі, без світловідбиваючих елементів,

А який закон забороняє носити такий одяг в темну пору року? Чи ми вже живемо у Бєларусії?

(Запитання з точки зору законодавства).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 854
  • Створено
  • Остання відповідь
22 минуты назад, Electronshik сказал:

А який закон забороняє носити такий одяг в темну пору року? Чи ми вже живемо у Бєларусії?

(Запитання з точки зору законодавства).

Закон самозбереження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Electronshik сказал:

А який закон забороняє носити такий одяг в темну пору року? Чи ми вже живемо у Бєларусії?

(Запитання з точки зору законодавства).

 

Хай ходить без, ніхто не забороняє, тільки по тротуару! а не мені під колеса. Тут головне вже не законодавство, а машинодавство і здоровий глузд. 

Є дорога (проїздна частина) для водіїв і є тротуар для пішоходів. Є пішохідний перехід (частина проїзної частини, не тротуару!), і переходити по ньому треба по правилам дорожнього руху! Всі інші переходи, пепебігання - зась! Я ж не ганяю по тротуарам. То чому олені (так, саме олені називаються такі пішоходи) мають без покарання ходити по проїжджій частині?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Basil сказано:

А водіїв, які женуться по місту, як скаженні, розмовляють по телефону чи кляпають у вайбері скільки?

Хватає тому і не спорю, кажу лише що пішохід такий же учасник руху як і водій тому і відповідальність має бути така ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Zevs_Isver сказал:

якщо не перевищувати швидкість, не розмовляти по телефону, не шукати на "радеві" останню пісню Любе, на їздити на лисій літний резині  та ще й тверезим  - шанс що життя піде шкереберть радикально зменшується

 

о, і зовсім забув, найголовніше - не бикувати

 

 

Видно, що ти не водій. Ти поняття певно не маєш, коли їздиш по місту постійно на стрьомі, нога на педалі гальма, і очі на 360°. А олені не сплять. От все що ти перечислив, я не роблю в місті. При такому режимі вже б давно перебив з десяток інших авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

 

Видно, що ти не водій. Ти поняття певно не маєш, коли їздиш по місту постійно на стрьомі, нога на педалі гальма, і очі на 360°. А олені не сплять. От все що ти перечислив, я не роблю в місті. При такому режимі вже б давно перебив з десяток інших авто.

А велосипедисти помітні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, alexvvv сказано:

А велосипедисти помітні?

Помітні, якщо є мінімум стандартний катафот спереду і ззаду. Бувало, що чуть серце не ставало, коли перед машиною випливає такий "привид" з темноти без будь-якого світловідбивача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Юріч сказал:

 

Видно, що ти не водій. Ти поняття певно не маєш, коли їздиш по місту постійно на стрьомі, нога на педалі гальма, і очі на 360°. А олені не сплять. От все що ти перечислив, я не роблю в місті. При такому режимі вже б давно перебив з десяток інших авто.

Так і треба. В такому випадку є можливість зреагувати. Бо ж це може бути не лише олень, а дитина, психічно нездорова або п'яна людина, собака чи кіт. Дані категорії не можуть адекватно оцінити наслідки своїх дій. 

А те, що пішохід повинен компенсувати пошкодження авто в разі своєї вини, то це однозначно. Але лише в тому випадку, якщо водій ніц не порушив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч @nickel , я питав з точки зору ЗАКОНОДАВСТВА.

У Білорусі цей закон є і діє з 2010 року, і інспектори ДАЇ у Білорусі можуть оштрафувати пішохода, який у темну пору року вдягнений у одяг без світловідбивних полос. І статистика доводить правильність такого рішення, бо знизилась кількість ДТП з участю пішоходів.

З точки зору здоровго глузду, самозбереження це все, що ви написали цілком зрозуміло. Але як це пояснити людям, які вважають себе безсмертними?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Ha3aP сказано:

Не зовсім так... У мого товариша була ситуація, зима, слизько, швидкість 30-40 км, різко на дорогу вибігає пацан років 18-20 і бум.

<skip>

Скільки потрібно було їхати водієві щоб отакий довбень не пригнув на капот?

це з слів товариша...

а реєстратор що показав?

 

p.s. а історія гарна, за душу бере

p.p.s. товариш подавав "зустрічний позов" за спробу підстави?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

 нога на педалі гальма, і очі на 360°

дик, Покришкін в війну так робив... тому і вижив

 

а більш менш безпечним можна бути лише на хайвеї з бетонними відбійниками і 3м метровою суцільною (насправді є гепи щоб рятувальники могли швиденько добратися до місця) стіною в містах і сіткою там де 2х ногих звірів нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

це з слів товариша...

а реєстратор що показав?

 

p.s. а історія гарна, за душу бере

p.p.s. товариш подавав "зустрічний позов" за спробу підстави?

 

 

Всі заміри показали що швидкість не перевищена. Позов не подавав, якщо поліцейські заржали з цього то шо, суд зробить? Суд вміє лише вбивць відпускати, як во на днях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реєстратор гарна штука для очистки совісті

 

5 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Суд вміє лише вбивць відпускати, як во на днях.

но-но

та так раніше суди робили, за часів Бариги

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 hours ago, Юріч said:

 

З якого це пепеляку відповідальність водія має бути більшою? Відповідальність має бути одинаковою. Хто винний - той і відповідає. Якщо якесь чудо в темну пору, в темній одежі, без світловідбиваючих елементів, вилізе на дорогу, а водій змушений маневрувати, гальмувати, тим самим наражаючи себе і своїх близьких на небезпеку (я не говорю про матеріальну шкоду, то метал, полагодиться), то яка нафіг відповідальність водія? Правильний закон, хай пішоходи бояться і штрафів, і відповідальності (якщо їх не зупиняє небезпека бути роздавленим на смерть), тим паче, що ти привів гарний приклад про родичів, штрафи кожному і їх пристібання в підсумку. Тільки гривня може наших людей навчити дотримуватись ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ (при умові, що той закон дійсно буде працювати і пішоходів дійсно будуть штрафувати). А на рахунок мажорів, прокурорів і іншого....то вони що з законом цим, що без нього, виходять сухими з води. Це те саме, що повишають штрафи за п'янку...мажорам на це пофіг, як їздили, так і їздять. От коли з-за придурків пішоходів у водія життя йде шкереберть після дтп по вині перших - оце більш поголовна проблема.

Знаєш, мені впринципі має бути всеодно, та навіть буде краще, бо в Україні я всеодно рідко буваю, а якщо і буваю то абсолютно всюди і завжди пересуваюсь на автомобілі. Але якщо подивитися трошки ширше зі сторони і у межах всієї країни то, в добавок до таких законів - залишилось ще селянам розпродати свою землю за пару срібників... якщо ти розумієш про що я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хллпаки, ну шо ви оно напридумуєте? Правила для всіх існують, дотримуйтесь їх і все буде чотко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Waver сказал:

Знаєш, мені впринципі має бути всеодно, та навіть буде краще, бо в Україні я всеодно рідко буваю, а якщо і буваю то абсолютно всюди і завжди пересуваюсь на автомобілі. Але якщо подивитися трошки ширше зі сторони і у межах всієї країни то, в добавок до таких законів - залишилось ще селянам розпродати свою землю за пару срібників... якщо ти розумієш про що я.

 

Ні, не розумію. Причому тут одне до іншого. І так, тобі все одно, ти тут щодня не їздиш, щоб тобі олені через день траплялися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.12.2019 at 03:55, Zevs_Isver сказано:

якщо не перевищувати швидкість, не розмовляти по телефону, не шукати на "радеві" останню пісню Любе, на їздити на лисій літний резині  та ще й тверезим  - шанс що життя піде шкереберть радикально зменшується

 

о, і зовсім забув, найголовніше - не бикувати

 

Ситуація з мого досвіду.. гарна погода, суха дорога, їзджу повільно, бо мало стажу водійського. Музику в машині не включаю.. алкоголь взагалі не вживаю)))

Швидкість кілометрів 25-30  бо відразу за кільцем на дубнівській.  Якийсь дядько рішає, раз помалу їду, можна перебігти. І пре прямо під колеса.  Одна секунда запізнення з реакцією,  і за ту скотину сиділа би пару років.. позаду мене їхала машина, чуть не далася в мою , водій в останню секунду вивернув.. і що мене найбільше порадувало , зупинився і від душі обматюкав того пішохода... 

Останнім часом стараюся взагалі за кермо не сідати, бо таке враження, що луцьк місто камікадзе чи маклаудів. І всім їм конче треба під мою машину вскочити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, lanima сказано:

Останнім часом стараюся взагалі за кермо не сідати, бо таке враження, що луцьк місто камікадзе чи маклаудів. І всім їм конче треба під мою машину вскочити.

згіден,

на дорозі оленів все більше більше... хто їм тільки водійські посвідчення видає.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

згіден,

на дорозі оленів все більше більше... хто їм тільки водійські посвідчення видає.....

Особиста неприязнь до жінок водіїв?

Навіть вона не дає вам права обзивати мене оленем. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, lanima сказано:

Особиста неприязнь до жінок водіїв?

Навіть вона не дає вам права обзивати мене оленем. 

 

- де я писав про стать?

- де я писав по тебе?

 

p.s. коли переходять на ВИ.... значить хочуть набити морду  (с)ФІДО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нещодавно, пішохід мене конкретно здивував, їду я з перемоги з мосту і повертаю біля там-таму вниз до карпенка карого, по пішохідному пішохід вже практично завершив перехід, я проїжджаю,  майже порівнявшись з ним і тут він вирішує стрибнути на іншу сторону дороги, робить метровий стрибок по діагоналі і як олень вправно перебирається на іншу сторону дороги. Швидкість була мала, це нас обох врятувало, на жаль, без реєстратора. От що має бути в голові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Revolver сказал:

нещодавно, пішохід мене конкретно здивував, їду я з перемоги з мосту і повертаю біля там-таму вниз до карпенка карого, по пішохідному пішохід вже практично завершив перехід, я проїжджаю,  майже порівнявшись з ним і тут він вирішує стрибнути на іншу сторону дороги, робить метровий стрибок по діагоналі і як олень вправно перебирається на іншу сторону дороги. Швидкість була мала, це нас обох врятувало, на жаль, без реєстратора. От що має бути в голові.

 

Він раптово згадав, що забув дома праску вимкнути :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб пішоходи не кидалися під машину, вона  має бути велика і страшна.

Конкретно звучати та світитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Щоб пішоходи не кидалися під машину, вона  має бути велика і страшна.

Конкретно звучати та світитись.

Має ще ричати та кусатись.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В загальному скажу в нас проблема і в водіях і в пішоходах. І в тих і в тих немає поваги один до одного. От і все. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...