Перейти до змісту

Чому пішоходи переходять дорогу так, наче вони безсмертні?


lanima

Рекомендовані повідомлення

давно вже хотів створити подібну тему, томущо вона справді кричуща. натомість прошу в різних групах соціальних мереж не намагатись купувати такими вчинками білет на той світ. а коли попадаються такі учасники  вмикаю клаксон до тих пір поки не проїду, та питаю чи не підвести на той світ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 854
  • Створено
  • Остання відповідь

надіюсь що коли до однієї людини скажу це разів 20 то можливо дійде, а якшо так буде робити кожен 2-гий водій то справді менше будуть лізти, також потрібно щоб поліція реально виписувала штрафи пішоходам.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому пішоходи переходять дорогу так, наче вони безсмертні?

 От дійсно чому? і ці у тому числі,і таких повно! поржали і пішли далі,пісєц безтолкові діти.Час та дата збиті,годину тому.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

і що єздуки на це скажуть?

що дитина зробила НЕ так?

4.14

Пішоходам забороняється:

a)

Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

"5ть бпалов" як кажуть москалі :(

Ти спитав, я відповів. Там і водій порушив, але ти за нього не питав, то я і не писав про його порушення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Чукча не читатель?

я відео дивився,

"гавнобукви" на сайтах такого типу - НЕ читаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zevs_Isver сказано:

я відео дивився,

"гавнобукви" на сайтах такого типу - НЕ читаю

На відео добре видно, що дитина зробила те, що робить більшість дітей- бігом побігла. після того як постояла і пропустила всіх, хто спішив, на чотирьох колесах.

Швидше всього він не бачив ту дачію, або вирішив, що встигне перебігти. Для його віку все правильно. Це дитина. 

Але коли так само робить цілком доросла людина? Вона що, реально думає, що перед пішохідним невидимі стіни стоять?чи їй легше в лікарні буде лежати з думками, що хоч і покалічена, зате була права.

В цьому й полягало моє питання. Чому ходять наче безсмертні? Де елементарний інстинкт самозбереження? З дітьми зрозуміло, то діти. Але ж дорослі повинні хоч трохи включати свої сірі речовини в роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, lanima сказал:

Швидше всього він не бачив ту дачію, або вирішив, що встигне перебігти.

Водій Дачі теж летів, не бачачи всього переходу. На мою думку, він неправий ще більше. Ну, і заради справедливості треба сказати, що пацан нормально переходив дорогу, а побіг тільки коли помітив Дачу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись прочитала гарний жарт. 

" На пішохідний перехід треба виходити з цеглиною в руці і посмішкою на обличчі"

Доля правди в цьому є. Для багатьох водіїїв цеглинка скаже більше, ніж будь- які правила.і можливо навчить приторможувати перед пішохідним а не газувати. 

Але всерівно. Життя пішохода в руках самого пішохода. Не можна перекладати відповідальність за своє життя і здоров'я на будь кого іншого. Надіючись при цьому, що хтось заради нас зробить те, що ми не хочемо чи лінуємося зробити заради себе самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, lanima сказано:

На відео добре видно, що дитина зробила те, що робить більшість дітей- бігом побігла. після того як постояла і пропустила всіх, хто спішив, на чотирьох колесах.

Швидше всього він не бачив ту дачію, або вирішив, що встигне перебігти. Для його віку все правильно. Це дитина.

 

я НЕ разу не дипломований аналізатор відео, але щось мені здається що пішохід прискорився після того як побачив що на нього їде машина і не має жодного наміру зупинятися

 

я б і сам намагався уникнути зіткнення  не дати себе збити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли пішохід бігає чи біжить по дорозі чи по переходу водію важко вгадати його маневр.

Хто що знає про малого ? цілий ? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за сьогодні бачив,як 3 різні собаки переходили дорогу на Рівненській по переході, що тут вже говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Віталька сказано:

за сьогодні бачив,як 3 різні собаки переходили дорогу на Рівненській по переході, що тут вже говорити.

Якби собакі- щеЙ їздили за кермом, то певно, і пропускали б на переходах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео про збиття дитини на Огієнка бачили? Якщо ні то уважно передивіться, і зробіть висновкі, зваживши скіко дитина чекала влучного моменту, щоб перейти... Допоки той шумахер не вилетів. І це все на переході!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталька сказано:

за сьогодні бачив,як 3 різні собаки переходили дорогу на Рівненській по переході, що тут вже говорити.

Теж не раз помічала. Мабуть собаки таки розумніші людей(

Навіть голуби)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, EleKtrik сказано:

Відео про збиття дитини на Огієнка бачили? Якщо ні то уважно передивіться, і зробіть висновкі, зваживши скіко дитина чекала влучного моменту, щоб перейти... Допоки той шумахер не вилетів. І це все на переході!

саме про це я й пишу.

Я не екстрасенс, я не знаю, які таракани водяться в голові тих, хто за кермом.чи газне воно чи тормозне Я краще двадцять хвилин стоятиму, хтось адекватний таки появиться і стане,ніж піду під машину, бо я на переході і я права. 

І не тому, що за кермом теж їджу.

А тому що звикла трохи думати перед тим, як щось зробити. навіть в такому елементарному, як перейти дорогу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, EleKtrik сказано:

кіко дитина чекала влучного моменту, щоб перейти.

Zevs вище писав про те ж саме. 4 педуарда не пропустили дитину, хоча дитя й стояло на переході.

І коли ліворуч нікого не було дитя пішло. І йому не було видно авто за останнім жигульом.

так склалося.  Дити на по своїй дитячій необізнаності вирішила добігти до безпечного місця - тротуару.

Але якби шумахєр не летів, а їхав - встиг би загальмувати. З рештою був маневр і вправо і вліво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, EleKtrik сказано:

Тобто неправа дитина?

Я ж вище писала. Дитина зробила все правильно. Бо вона дитина. Бо в них пружинка в дупі. Бо ще не розвинуте поняття причина-наслідок.

Без сумніву, водій винен .

Тепер уявіть, що це ви на місці того хлопчика були. Ви праві стовідсотково. Лежите з зламаною ногою в лікарні. Вам від того легше, що праві? Менше болить?  Воно того було варте? Може краще було ще лишніх десять хвилин постояти і не спішити?

Обізвати всіх мудаками сто раз, але спокійно дочекатися, коли машини не буде чи коли пропустять, і йти собі далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це біда нашого часу.

Всі кудись спішать. Нехтують елементарними правилами безпеки. І водії і пішоходи. Я би в місті взагалі заборонила швидкість більше 60км/год. Тоді навіть в роззяви водія були б шанси зреагувати і затормозити в разі чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, lanima сказал:

Це біда нашого часу.

Всі кудись спішать. Нехтують елементарними правилами безпеки. І водії і пішоходи. Я би в місті взагалі заборонила швидкість більше 60км/год. Тоді навіть в роззяви водія були б шанси зреагувати і затормозити в разі чого.

В місті і так заборонено рухатися швидше 60 км/год. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, lanima сказано:

Тепер уявіть, що це ви на місці того хлопчика були. Ви праві стовідсотково. Лежите з зламаною ногою в лікарні.

ні.

Я б принаймні став би по середині. Добігати точно не став би. Шумахєр пролетів би далі. Обійшлося б кількома взаємними матюками.

І так би поступила більшість.

щодо водія - то це те, про що я писав. Він бачив знак переходу, і мав би бути ВЖЕ готовий до всякого , а тим паче, йому жигуль закрив видимість, то мав би подвоїти увагу! І пригальмувати!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...