Перейти до змісту

Класно бути ідіотом, ага?


HWman

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, sargio сказал:

Людина дійно розумна, занята, розмалювала своє авто під радянскій фільм, друг твого діфото, за Україну, але совок в голові

Та ні, "совок" схоже якраз таки у тебе в голові, раз ти не бачиш різниці між мистецтвом і ідеологією. "В бой идут одни старики" - шедевральний фільм.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"По мере разрастания дискуссии в Usenet вероятность сравнения, упоминающего нацизм или Гитлера, стремится к единице"

:)

А по темі, то філософствувати час є тоді, коли більше немає чим зайнятись або не треба робити якусь роботу. І чесно скажу, коли я поступав в універ на політологію, то взагалі не розумів людей, які не цікавляться політикою. Зараз на 4 курсі я потисну руку будь-кому, хто за політику не думає, а займається своєю улюбленою справою (добре, якщо вона корисна для людей, але перш за все - для самого себе) і в ус не дує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, vaz75 сказал:
5 часов назад, HWman сказал:

Це момент коли починаєш заповнювати мізки всілякими дурницями.

Отже треба зайняти себе так, щоб не було часу і місця для всіляких дурниць.

З власного досвіду знаю що найкраще відбивати дурні думки від голови з користю для людини і суспільства міг наш старшина роти прапорщик Трубенко по армійській службі. В нього точно ні в кого дурниці в голову не лізли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, sargio сказал:

що там в ньому шедеврального?

Все одно не зрозумієш. Просто забудь.  

 

1 час назад, sargio сказал:

Всі совєтскі фільми проходили через пропагандистський штаб, і фільм випускали тоді коли там було не меньше 20% пропаганди СРСР , і лояльності до режиму, або возвеличення і самопожертва заради режиму.

Нехай, так. Але невже ти настільки тупий, що не можеш відділити пропаганду від гри акторів, масштабності зйомки, драми, що розгортається на екрані?

P.S. Питання риторичне, можеш не відповідати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, sargio сказал:

Хреновий певно з вас політолог, раз такі дурниці говорите.

 

Я вивчаю не політику, я вивчаю владу. А те, до чого ви зводите мою спеціальність (вивчення "нових можливостей", "бізнес", "гроші" і т.д) це повне невігластво і не розуміння суті речей. Не намагайтесь осягнути того, чого ви не знаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, sargio сказал:

Автор трохи правий, але сучасний світ це рабство кругом, навіть в штатах реально вільні люди тільки ті хто є мультимільярдером і керує світовими фінансовими потоками. 

придурок, свобода в голові. Якщо мультімільярдер забьє х*й на керування потоками хоча б на місяць, йому прийде пі*дєц, бо зжеруть коллеги по цеху, то який в дупу він вільний ? ти вже раб грошей, й дай їх тобі багато, то меньшим рабом ти не станеш, бо хотітимеш ще більше. Там, на верху таких як ти багато, вони вже заробили більше, ніж можуть потратити за своє життя чи навіть життя дітей, але заробляють далі, частково, щоб не втратити те що є, а в основному гроші заради грошей. Задорнов хоч і придурок, але колись сказав бесмертну (для мене) фразу : * Щаслив не тот, у кого много денег, а тот, кому хватает* Тобі не хватить ніколи, ні грошей, ні розуму, щоб осознати, що грошей достатньо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, sargio said:

добре що ти не жив при совєтах і не бачив того всього брєду

то ти совєтолог-тєорєтік? замєтно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, vaz75 сказано:

Отже треба зайняти себе так, щоб не було часу і місця для всіляких дурниць.

Ось візми до прикладу @Ukrainec, той постійно як не керівник опалення по будинку, так батьківський активіст у школі, тай ще якісь ЧПУ робить на роботі, і на найнері ганяє. Думаю, в нього і думок,таких як у тебе, не може виникнути. Можна ще @difoto розібрати...

Помиляєшся про Ukraincia і впевнений на рахунок dі. Свого часу ми замислювались, навіть зараз замислюємось на рахунок різних речей І дійсності. І те що людина задумується, це в наш час дорогого вартує і заслуговує поваги. На рахунок чому з'являються такі теми відповім за ТС: молодість і пошук "себе". Пам'ятаю як мені дякувала викладач психології, за аналогічні провокаційні  теми на лекціях, коли лекція перетворювалася в дискусію, а дискусія на пошук себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, sargio сказано:

я не безсмертний я не буду жити вічно, живу в епоху капіталізму, може через пару сотень років це поміняється, але зараз я живу в цьому світі такий який він є то треба і під нього підлаштовуватися. І реально гроші це дійсно те, що приносить кайф усім, їх ніколи не буває вдосталь, скажу так думаю в тебе так само якщо тобі випаде можливість заробити приміром 10 000 дол за місяць я впевнений що ти не спатимеш і не їстимеш і на дружину буде тобі начхати бо це такий азарт гроші викликають особливо великі і швидкі що про все забуваєш, це такі усі 99% навіть і ти.

В нашс час гроші це основа і сенс життя дуже багатьох людей. Люди ж нічого безплатно не віддають, усе продається і усе купляється. Це капіталізм ...

Мені за тебе страшно і шкода водночас. Ти певно злий на світ і радянський кінематограф бо певно у фільмі "Собаче серце" описується єство гена твого дідуся, який встиг за короткий період перебування в людській подобі передати його тобі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ukrainec сказал:

Помиляєшся про Ukraincia і впевнений на рахунок dі. Свого часу ми замислювались, навіть зараз замислюємось на рахунок різних речей І дійсності. І те що людина задумується, це в наш час дорогого вартує і заслуговує поваги. На рахунок чому з'являються такі теми відповім за ТС: молодість і пошук "себе". Пам'ятаю як мені дякувала викладач психології, за аналогічні провокаційні  теми на лекціях, коли лекція перетворювалася в дискусію, а дискусія на пошук себе.

Пісєц. Мій світ "рухнув"...Якщо вже й ви такі питання ставите перед собою, як ТС...

Змиваюся з тієї теми, мо це заразно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, St@S_ сказал:

десь це я вже чув...

 

Не хотів так закінчити як Костя, але щось незумів грамотно подати думку, натхнення не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, sargio сказал:

Тихенько, я себе рабом не рахую, в політичних чи громадських організаціях я не входжу і участі не брав, робота нормальна але я можу піти в будьякий момент, шенген є, на квартирі не живу, в приймаках не живу, дітей немаю, гроші в банках не брав і не позичав в людей.

Воно то так, але все ж, Ви раб планети Земля, від цього нікуди не дітись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, sargio сказал:

так само якщо тобі випаде можливість заробити приміром 10 000 дол за місяць я впевнений що ти не спатимеш і не їстимеш і на дружину буде тобі начхати бо це такий азарт гроші викликають особливо великі і швидкі що про все забуваєш, це такі усі 99% навіть і ти.

не суди по собі, тим більше, це ще раз доводить, що ти раб грошей й не звільнитись тобі ніколи. І не дай Бог, тобі заробити великих грошей, бо такі як ти кончені, чим більше мають, тим більше ладні останнє вирвати з рота у оточуючих. Ти яскравий приклад тих, на кого гониш у верхах влади, вся різниця, що вони там й багаті, а ти тут й бідний. Ти хоч фотку свою виклади, щоб я твою морду побачив й ні при яких обставинах з тобою діла не мав, бо такий як ти, встромить, образно кажучи, ножа в спину, й не поморщится, за лишнього доллара

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sargio

нє нє, всьо, дарма я черговий раз з тобою упоротим зацепився, тебе лише евтаназія вилічить. Обвинувачувати оточуючих у власних вадах й дибільних стеріотипах, то жесть, як зі сторони дивитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з дискусії - на майже риторичне запитання ТС відповідь може

дати тільки карамба. Мабуть ствердну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, sargio сказал:

американці з своїм капіталізмом і демократією хмарочоси почали строїти з 1890- року

Почитай романи Драйзера "Трилогія бажань" про капіталізм Америки тих років і не неси дурні. Там корупція, олігархат і кастовість процвітали "похлєще" нашого. Просто такі недалекі як ти, бачать лише те, що хочуть бачити. 

 

8 часов назад, sargio сказал:

У справжньому капіталізмі не получиться обдурити один одного, бо все контролює ринок і є засоби противаги

 

8 часов назад, sargio сказал:

в справжньому капіталізмі немає чітко визначених царьків які встановлюють ціни, бо все вирішує попит і пропозиція як основні ринкові складові

Б*я, що ти мелеш?

 

Треба було Мітсубіші і Фольксвагену підкрутити норми викидів своїх двигунів, забашляли за правильні сертифікати - і срати вони хотіли на твоє "не можна обдурити".

Треба опустити/підняти ціни, скажімо, на нафту чи алмази, зберуться основні гравці, домовляться про ціни і обєми видобутку, і вертіли на х*ю вони твої закони ринку про попит і пропозицію.

Я вже не говорю про фондові біржі, де вартість компанії може за день злетіти / впасти на декілька мільйонів тільки на основі чуток чи біржових маніпуляцій.  

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, sargio сказал:

Рускі канали дивишся? Вони точно те саме гонять.

Про це писали всі ЗМІ. Привести тобі лінки з bbc мовою оригіналу, щоб ти заткнувся?

 

37 минут назад, sargio сказал:

 Міцубісі і фольц це тобі не ваз і заз, таке можуть говорити тільки повні ідіоти

Ідіот тут ти, бо хочеш спригнути на якісь ВАЗ і ЗАЗ, хоч про них ніхто тут навіть і не згадує. Видно й сам розумієш, що пишеш ахінею, яка мало відноситься до реального життя.

 

43 минуты назад, sargio сказал:

Поки в світі будуть такі дурні які не розуміють багатогранності людського мислення, а живуть лише ідеями навязаними не своєю головою

Ну так це ж прям про тебе. Вбив собі в голову ідею про "ідеальний капіталізм" і тільки слиниш у всіх темах, як хочеш заробити побільше грошей, і як тобі заважають це зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ukrainec сказано:

А чому б не взяти за приклад ту ж Швецію? 

Це ти щодо капіталістичної системи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sargio           

Де ти пропадав!? Я за тобою скучила!

 

                                                                                                                                      

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...