Перейти до змісту

27а маршуртка-камікадзе


Damask

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні після 4-ї пари їхав з Львівської додому маршруткою 27а. поки доїхав до дому був шокований...

№1. Навіщо включати обігрівання салону(сідів на перідньому(біля шофера) сидінні) якщо на вулиці 25-28 градусів тепла ?

№2. Розпочинає рух із незакритими дверима(повна маршрутка студентів) і закриває їх тільки через прохання когось із салону.

№3 Їздить так як болід формули 1.

№4 Біля Променя ледве не подавив пішоходів.....куди він так спішив я не знаю...

№5 Біля історичного корпусу ВНУ за 15-20 метрів від зупинки сигналить на повну потужність і прибавляє газу.....бо хоче обігнати маршрутку яка вже майже від'їхала від зупинки....

плюс ще багато дрібних моментів які справили негативне враження..

Хотів був поскаржитись але не став...в оточуючих бажання вступитись за мене явно не було б. Тому і промовчав щоб не виставляти себе дурнем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

молодий пацан за рулем (відносно молодий)

і трошки такий нарваний))

він дааавно так їздить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молодий пацан за рулем (відносно молодий)

і трошки такий нарваний))

він дааавно так їздить

а от і ні...сидів чолов'яга віком орієнтовно 50-55 років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. таке спостерігаю в багатьох маршрутках. судячи з усього це роблять щоб двигун не перегрівався.

Отак і живем - зимою обігрівач не вмикають, а літом - на всю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. таке спостерігаю в багатьох маршрутках. судячи з усього це роблять щоб двигун не перегрівався.

Отак і живем - зимою обігрівач не вмикають, а літом - на всю :)

ну Бог з цим...але ота екстремальна манера водіння...що треба триматись за все що попало...

звоним на 15-80, их там быстро успокаивают...

можливо...я думаю громадський транспорт це не те місце де можна випендрюватись....

в мене теж настрій сьогодні поганий...але ж я собі подібних дурощів не позволяю

згадав ще ...правда це вже смішний якийсь момент.....

водій 27а тицяв 10 грн(дві 5-тірки) іншому шоферу(начебто 2 чи що, непам'ятаю точно), за те що останній,якоби блокува його бо хотів більше взяти пасажирів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але ота екстремальна манера водіння...що треба триматись за все що попало...

дык, а ты, когда будешь опять садится к тому водиле, выбирай стоячее место возле какой нить симпатичной дамы, тогда есть все шансы держаться именно за то, что попало... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але ота екстремальна манера водіння...що треба триматись за все що попало...

дык, а ты, когда будешь опять садится к тому водиле, выбирай стоячее место возле какой нить симпатичной дамы, тогда есть все шансы держаться именно за то, что попало... :D

ги...я б не проти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дык, а ты, когда будешь опять садится к тому водиле, выбирай стоячее место возле какой нить симпатичной дамы, тогда есть все шансы держаться именно за то, что попало... :D

Дама має бути не тільки симпатична, але щей має мати те за що можна потриматись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

когда-то утром ехал в переполненной маршрутке и получилось так что пристроился сзади какой-то студентки, расстояние между нами сохранялось - т.е. я просто стоял за ее спиной, до тех пор пока впереди нее не началась толкучка и ее присланили ко мне вплотную.

Когда она поняла куда уперлась то очень сильно меня увидила, я ожидал что она или повернеться боком или станет пол шага вперед, вместо этого она давай тереться, причем как и в ход маршрутки, так и на остановках =) за недолго она, я думаю, поняла что все ее старания не прошли напрасно. Я тогда даже на работу опоздал) 2 остановки проехал...

такая вот история)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вoвчик, треба було телефончик взяти і запропонувати продовжити в більш спокійній обстнаовці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

когда-то утром ехал в переполненной маршрутке и получилось так что пристроился сзади какой-то студентки, расстояние между нами сохранялось - т.е. я просто стоял за ее спиной, до тех пор пока впереди нее не началась толкучка и ее присланили ко мне вплотную.

Когда она поняла куда уперлась то очень сильно меня увидила, я ожидал что она или повернеться боком или станет пол шага вперед, вместо этого она давай тереться, причем как и в ход маршрутки, так и на остановках. Я тогда даже на работу опоздал) 2 остановки проехал...

такая вот история)

ого...ну я точно не викликав би такого інтересу у дівчини..мені так не счастить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вoвчик, треба було телефончик взяти і запропонувати продовжити в більш спокійній обстнаовці :)

знаешь, вот как-то ну очень неудобно было спрашивать) - то есть вопрос типа "а тебе зачем?" загнал бы меня сразу в краску))))

хотя нет, вру. "Как зачем? поговорить! )))"

мені так не счастить

это потому что ты пишешь с ошибками!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вoвчик, треба було телефончик взяти і запропонувати продовжити в більш спокійній обстнаовці :)

+1

знаешь, вот как-то ну очень неудобно было спрашивать) - то есть вопрос типа "а тебе зачем?" загнал бы меня сразу в краску))))

я впринципі відносно дівчат теж такий...часто в маршрутці бачиш гарну дівчину..., а от познайомитись не вистачає сміливості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я впринципі відносно дівчат теж такий...часто в маршрутці бачиш гарну дівчину..., а от познайомитись не вистачає сміливості

Ну Бог з ними - тими маршрутками :D

Ти їдь з нею поки вона не виходитиме, вийди за нею, а на зупинці спитай як пройти в якесь заковиристе місце (в тому районі), а поки вона пояснюватиме ти її розглядай, але так щоб вона зрозуміла що ти її розглядаєш... Якось так.

А 15-80 таки подзвони, може комусь життя ненароком спасеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я впринципі відносно дівчат теж такий...часто в маршрутці бачиш гарну дівчину..., а от познайомитись не вистачає сміливості

вот читай внимательно и запомни, тебе 20, если будешь на форуме висеть то и в 25 будешь стеснительный. Вот погода отличная, покупай шоколадку и иди на школьный, там много мамаш гуляет, смотри у кого нету кольца к тем и подходи, вариант 100%, такие не отказывают давать номерок и даже в гости могут сами пригласить. Вариант для начальных тренеровок.

На вопрос "Че тут делаешь?", говори "С девушкой в интернете познакомился, вот 30 минут уже жду, наверное не придет")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я впринципі відносно дівчат теж такий...часто в маршрутці бачиш гарну дівчину..., а от познайомитись не вистачає сміливості

вот читай внимательно и запомни, тебе 20, если будешь на форуме висеть то и в 25 будешь стеснительный. Вот погода отличная, покупай шоколадку и иди на школьный, там много мамаш гуляет, смотри у кого нету кольца к тем и подходи, вариант 100%, такие не отказывают давать номерок и даже в гости могут сами пригласить. Вариант для начальных тренеровок.

На вопрос "Че тут делаешь?", говори "С девушкой в интернете познакомился, вот 30 минут уже жду, наверное не придет")

Готовлюсь до здачі тесту..тому зараз особо не погуляєш

+ ввечері бігаю на стадіоні 26-ї школи....то надивишся деколи такого..що аж гидко стає...

я впринципі відносно дівчат теж такий...часто в маршрутці бачиш гарну дівчину..., а от познайомитись не вистачає сміливості

Ну Бог з ними - тими маршрутками :D

Ти їдь з нею поки вона не виходитиме, вийди за нею, а на зупинці спитай як пройти в якесь заковиристе місце (в тому районі), а поки вона пояснюватиме ти її розглядай, але так щоб вона зрозуміла що ти її розглядаєш... Якось так.

А 15-80 таки подзвони, може комусь життя ненароком спасеш.

зачасту в таких випадках просто відшивають.....наблюдав щось схоже, коли в Харків потягом їздив на тестування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смотри у кого нету кольца к тем и подходи, вариант 100%

Канєшно, вєрняк, особливо з тими, хто просто каблучку не носить, моя мама, наприклад, за 32 роки

шлюбу його не носила взагалі.

(гидко після таких постів, буеее, начальні трєніровкі....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(гидко після таких постів, буеее, начальні трєніровкі....)

щось я не зрозумів.....ти про що ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смотри у кого нету кольца к тем и подходи, вариант 100%

Канєшно, вєрняк, особливо з тими, хто просто каблучку не носить, моя мама, наприклад, за 32 роки

шлюбу його не носила взагалі.

(гидко після таких постів, буеее, начальні трєніровкі....)

Ага , і чоловік десь поряд гуляє .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже давно від маршруток відмовився. Пересуваюсь в більшості на велосипеді або на крайняк на авто. А то в маршрутках окрім того, що водії "льотчики", то ще і люди - "приходят и уходят, а запахи остаются". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...