Перейти до змісту

27а маршуртка-камікадзе


Damask

Рекомендовані повідомлення

Не, ну нормально, приходит жена вчера вечером и рассказывает как её в дверях маршрутки придавило + марш. поехала, после криков-паники водила ещё и наорал на неё, - мол на каблуках долго заходит в салон. Сложно подобрать слова, ппц!

Ну и меня как водителя они нервируют своей манерой вождения и особенно выездами с остановок, но думаю это все и так знают))

звоним на 15-80, их там быстро успокаивают...

З мобільного можливо набрати?

а вот хз, набирал с городского, пробуй с мобильного добавив 03322

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

Не, ну нормально, приходит жена вчера вечером и рассказывает как её в дверях маршрутки придавило + марш. поехала, после криков-паники водила ещё и наорал на неё, - мол на каблуках долго заходит в салон. Сложно подобрать слова, ппц!

Ну и меня как водителя они нервируют своей манерой вождения и особенно выездами с остановок, но думаю это все и так знают))

звоним на 15-80, их там быстро успокаивают...

З мобільного можливо набрати?

а вот хз, набирал с городского, пробуй с мобильного добавив 03322

за те що накричав здається підійшов би і тицьнув в пику... як з таким хамством боротись я не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бороться можно элементарно. если захотеть.

записать номер маршрутки, не хамя в ответ водиле,вежливо попросить его назвать ФИО,причину таких поспешных и опасных телодвижений за рулём,опасных как для пассажиров так и пешеходов.

все эти диалоги записать на видео, накрайняк диктофон, и бросить эту бомбу местным СМИ, міськраду,на Борду...

они такое любят...тем более,что купа свидетелей в салоне тоже подбросят достаточно дровишек в каментах.короче, срач устроить можно некислый.если водилу и не уволят,галочка стоять точно будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В общественном транспорте ездить приходится, бывает, и в последнее время уже даже не стесняюсь громко и вслух комментировать маневры водителей маршруток.

Если бы меня поддержал хор возмущенных голосов пассажиров, желательно подкрепленный отъемом честноуплОченных 2 грн и массовым исходом из транспорта на ближайшей остановке, возможно, это заставило бы водителей пересмотреть свое отношение к пассажирским перевозкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бороться можно элементарно. если захотеть.

записать номер маршрутки, не хамя в ответ водиле,вежливо попросить его назвать ФИО,причину таких поспешных и опасных телодвижений за рулём,опасных как для пассажиров так и пешеходов.

все эти диалоги записать на видео, накрайняк диктофон, и бросить эту бомбу местным СМИ, міськраду,на Борду...

они такое любят...тем более,что купа свидетелей в салоне тоже подбросят достаточно дровишек в каментах.короче, срач устроить можно некислый.если водилу и не уволят,галочка стоять точно будет.

пфф....так він тобі і скаже...обматюкає з ніг до голови і на тому діло закінчиться...а номер і так можна записати.

В общественном транспорте ездить приходится, бывает, и в последнее время уже даже не стесняюсь громко и вслух комментировать маневры водителей маршруток.

Если бы меня поддержал хор возмущенных голосов пассажиров, желательно подкрепленный отъемом честноуплОченных 2 грн и массовым исходом из транспорта на ближайшей остановке, возможно, это заставило бы водителей пересмотреть свое отношение к пассажирским перевозкам.

я впевений що ніхто нікого не стане підтримувати, тому і сам рота не відкривав...хоча треба було.

в Українців такий менталітет, що вони будуть довго терпіти, поки справа не торкнетсья кожного із них окремо...

та й ніхто б не вийшов з маршрутки, адже в кожного свої проблеми, хоча ідея мені особисто сподобалась

PS. За чотири роки проживання в Луцьку я вже як мінімум 4 рази попадав в історії з маршрутками.

Раз відірвало заднє колесо біля стадіону ВНУ, інший раз просто не завелсь на зупинці маршрутка, ще один випадок був коли мене зажало дверима... а про четвертий вже й не пам'ятаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"пфф....так він тобі і скаже...обматюкає з ніг до

голови і на тому діло закінчиться...а номер і так

можна записати."

так я и акцентирую на это внимание,чем более агресивным будет водила,тем более резонанс, а значит и результат будет бомбы.

главное самому быть уверенным в правоте и общаться в рамках приличия.Практика доказывает,что в подобных случаях хам самолично натыкается на свои же острия бритвы.

и не забывай о том,что у тебя (и не только у тебя (!!!!) в мобиле есть видеокамера, тот,кто очевидно не прав, будет сра@ть кирпичами понимая,что его снимают,и через пару часов узнает весь интернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справедливості ради хочу зазначити що доволі часто доводилося стикатися з проявами неадекватної поведінки зі сторони пасажирів. І як на мене таких випадків більше, ніж грубощів зі сторони шоферів. Не хочу їх виправдовувати, але все ж ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справедливості ради хочу зазначити що доволі часто доводилося стикатися з проявами неадекватної поведінки зі сторони пасажирів. І як на мене таких випадків більше, ніж грубощів зі сторони шоферів. Не хочу їх виправдовувати, але все ж ...

тіки от дивись в чому загвоздка, пасажири віповідають тільки за себе самих...а водій за цілий салон людей...відчуваєш різницю...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справедливості ради хочу зазначити що доволі часто доводилося стикатися з проявами неадекватної поведінки зі сторони пасажирів. І як на мене таких випадків більше, ніж грубощів зі сторони шоферів. Не хочу їх виправдовувати, але все ж ...

тіки от дивись в чому загвоздка, пасажири віповідають тільки за себе самих...а водій за цілий салон людей...відчуваєш різницю...?

Згоден. Як кажуть, інший би сперечевся ... Але. Ти зробив, щось РЕАЛЬНЕ, щоб вплинути на ситуацію, окрім ромов тут про те, які пасажири хороші, і які водії бяки? Якщо так, то що саме ти зробив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справедливості ради хочу зазначити що доволі часто доводилося стикатися з проявами неадекватної поведінки зі сторони пасажирів. І як на мене таких випадків більше, ніж грубощів зі сторони шоферів. Не хочу їх виправдовувати, але все ж ...

тіки от дивись в чому загвоздка, пасажири віповідають тільки за себе самих...а водій за цілий салон людей...відчуваєш різницю...?

Згоден. Як кажуть, інший би сперечевся ... Але. Ти зробив, щось РЕАЛЬНЕ, щоб вплинути на ситуацію, окрім ромов тут про те, які пасажири хороші, і які водії бяки? Якщо так, то що саме ти зробив?

Уж краще як ти виразився " роми " тут на борді, ані ж нічого. я побачив факт порушення, повідомив про нього спільноту, вказав номер маршрутого таксі яке не слідувало правилам перевезення. по твоєму це мало ?

в свої 20 в мене є багато задач перед собою, і повір, переконувати тебе в чомусь я не збираюсь, на це просто немає часу і бажання.

Побачу факт порушення знову, говоритиму з водієм вже інакше.

Чи по твоєму це нормально коли водій на зупинці виходить з ключем і піджимає заднє колесо а потім перед мостом маршутка клониться на бік бо колесо покотилось по переду? а якби більша швидкість ? а якби зустрічний транспорт ? а якби маршуртка завалилася взагалі на бік ? що б ти тоді казав і робив ? ти про це думав ? певно що ні. а я в таку ситуацію вже попадав. Тому і закликаю спільноту робити конкретні дії. Буду бачити такі ситуації, зніматиму на телефон(якість відеоматеріалу буде достатня, аби показати обличчя водія та номери маршрутного таксі)

блін...якось за живе зачепив. вибачай якщо що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в свої 20 в мене є багато задач перед собою, і повір, переконувати тебе в чомусь я не збираюсь, на це просто немає часу і бажання.

Поржав, дякую. Два дня в одній темі на форумі, дві сторінки списано, і це в тебе немає часу? ахахаха.

Зауваження водієві зробити ти не можеш, щоб не виставляти себе дурнем перед іншими пасажирами, то ти вирішив виставити себе перед усією Бордою? ахахаха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в свої 20 в мене є багато задач перед собою, і повір, переконувати тебе в чомусь я не збираюсь, на це просто немає часу і бажання.

Поржав, дякую. Два дня в одній темі на форумі, дві сторінки списано, і це в тебе немає часу? ахахаха.

Зауваження водієві зробити ти не можеш, щоб не виставляти себе дурнем перед іншими пасажирами, то ти вирішив виставити себе перед усією Бордою? ахахаха

Ти поржав ? мені особисто байдуже... бажаю тільки вдалих поїздок і чемних водіїв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справедливості ради хочу зазначити що доволі часто доводилося стикатися з проявами неадекватної поведінки зі сторони пасажирів. І як на мене таких випадків більше, ніж грубощів зі сторони шоферів. Не хочу їх виправдовувати, але все ж ...

тіки от дивись в чому загвоздка, пасажири віповідають тільки за себе самих...а водій за цілий салон людей...відчуваєш різницю...?

Згоден. Як кажуть, інший би сперечевся ... Але. Ти зробив, щось РЕАЛЬНЕ, щоб вплинути на ситуацію, окрім ромов тут про те, які пасажири хороші, і які водії бяки? Якщо так, то що саме ти зробив?

Уж краще як ти виразився " роми " тут на борді, ані ж нічого. я побачив факт порушення, повідомив про нього спільноту, вказав номер маршрутого таксі яке не слідувало правилам перевезення. по твоєму це мало ?

в свої 20 в мене є багато задач перед собою, і повір, переконувати тебе в чомусь я не збираюсь, на це просто немає часу і бажання.

Побачу факт порушення знову, говоритиму з водієм вже інакше.

Чи по твоєму це нормально коли водій на зупинці виходить з ключем і піджимає заднє колесо а потім перед мостом маршутка клониться на бік бо колесо покотилось по переду? а якби більша швидкість ? а якби зустрічний транспорт ? а якби маршуртка завалилася взагалі на бік ? що б ти тоді казав і робив ? ти про це думав ? певно що ні. а я в таку ситуацію вже попадав. Тому і закликаю спільноту робити конкретні дії. Буду бачити такі ситуації, зніматиму на телефон(якість відеоматеріалу буде достатня, аби показати обличчя водія та номери маршрутного таксі)

блін...якось за живе зачепив. вибачай якщо що.

За живе тебе зацепив тому що правду сказав. Ти виявився нездатним щось вдіяти в цій ситуації, окрім того що б написати про це на борді і вишукувати у співрозмовників які тебе критикують дрібні орфографічні помилки. Тобі пропонували подзвонити на 15-80. Не знаю, що то за номер, але судячи з тону посту де було це написано люди які там працюють мають вплив на маршрутчиків. Ти подзвонив туди? Тим більше, що водій виїхав в рейс несправним. Це дуже серйозно! Наскільки я зрозумів ти не дзвонив. Чи я помиляюсь? Але якщо я правий то ти вибрав позицію страуса. Ага. сам доїхав на несправній маршрутці, от і добре. А що буде з людьми які поїхали далі, це вже не моя турбота. Я побіжу швидше писати про це на борду. От там мене підтримують! Ти міг набрати 102 і повідомити міліцію, що в маршрутці такій ось-ось колесо відвалиться, а водій продовжує рух по маршруту. А. подумають, що ти стукач чи ненормальний? А я к же високопарні слова про ризик для життя пасажирів?

Повір, я не хочу ніяким чином тебе образити. І не вважаю себе кращим чи розумнішим за тебе. Але з моєї точки зору за словами повинна йти дія. І не важливо скільки тобі років 20 чи 120. Битися, грубити водію не варто. Достатньо було повідомити про порушення за запропонованим тобі номером. І як на мене це вже заслуговувало б поваги. Інакше для чого стврорювати теми? Просто поговорити?

P.S.: Бажаю успішної здачі тесту. Не налажай!!!

P.P.S.: А тест то до речі по чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S.: Бажаю успішної здачі тесту. Не налажай!!!

P.P.S.: А тест то до речі по чому?

тест здав добре. все нормально.

Знаєш як кажуть ? на помилках вчаться, надалі врахую і буду повідомляти відповідні органи про подібні інциденти. наразі думаю дискусію можна призупинити.

Визнаю що моя бездія могла б мати печальні наслідки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S.: Бажаю успішної здачі тесту. Не налажай!!!

P.P.S.: А тест то до речі по чому?

тест здав добре. все нормально.

Знаєш як кажуть ? на помилках вчаться, надалі врахую і буду повідомляти відповідні органи про подібні інциденти. наразі думаю дискусію можна призупинити.

Визнаю що моя бездія могла б мати печальні наслідки.

До речі, я тут тебе розкритикував привселюдно, але "для балансу", хочу зробити реверанс в твою сторону. На відміну від інших пасажирів маршрутки ти хоча б не залишився байдужим. Що вже само по собі плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Тобі

пропонували подзвонити на 15-80. Не знаю, що

то за номер"...

отут меня порвало на части :D

и хотелось бы потролить,но жалко как то стало жертву...ладно,почитаем - увидим,чем это всё закончится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Тобі

пропонували подзвонити на 15-80. Не знаю, що

то за номер"...

отут меня порвало на части :D

и хотелось бы потролить,но жалко как то стало жертву...ладно,почитаем - увидим,чем это всё закончится.

Так все вже закінчилось.

P.S.: До речі, а я все думав, хто ж зреагує на цю фразу ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьгодні як йшов на зупинку замітив 27а уже з розбитим боковим(по тій стороні що двері) склом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у когось урвався терпець))

Телефонувати на службу оперативного реагування(15-80) з мобільного можна за номером (0332)77-79-80..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Я колись був свідком наступних подій:

жіночка сказала тихо "на зупинці" ну і водій звісно ж не зупинився та наробила галасу, зупинився за 100 метрів від зупинки - вийшла і жіночка при виході буркнула "от дибіл"

Проїхали ми метрів 30 і в салоні ще хтось щось возмущався... водій шо робить, звертає з маршруту геть в інший бік, і каже Моя машина куди хочу туди і їду!

потім проїхали трохи ми, розвернувся і повернувся на маршрут, всі сиділи як

Rat_siamese.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був свідком як водій просто зупинився і запропонував пасажиру,забрати свої гроші і вийти, настільки той дістав його своїм невмотивованим невдоволенням Як на мене цілком правильно. Не подобається як їде маршрутка - сідай на тролейбус, або йди пішки. Не виправдовую фактів грубощів зі сторони водіїв маршруток, але хочу сказати. що більшість конфліктів в них виникають просто їз за відсутності елементарної вихованості і терпіння в однієї зі сторін і багато із них можна уникнути якщо трохи втихомирити свій гонор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня тоже маршрутчики сильно раздражают. Снаружи. Но, когда я сижу в салоне, отдаю себе отчет, что на нем ответственность и за мою жизнь тоже. И когда люди начинают скандалить на ходу, из-за того, что им мазоль отдавили, хочется их заткнуть. Один раз пьяное рыло, вообще полезло, в драку с водилой на полном ходу. Но тут все тетушки-пассажирки, как один на него накинулись и усмирили. Мужчины-пассажиры, кстати, сидели смирно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тут не ясно що краще, буває так їдуть (по правилам і так далі) аж заснути хочеться, поки доїдеш куда треба вже може бути не актуально.

І як по закону підлості, коли треба швикдо поадеться "черепаха"... так що всеодно будуть невдоволені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тут не ясно що краще, буває так їдуть (по правилам і так далі) аж заснути хочеться, поки доїдеш куда треба вже може бути не актуально.

І як по закону підлості, коли треба швикдо поадеться "черепаха"... так що всеодно будуть невдоволені...

Таке невдоволення краще тримати в собі. Що б не портити життя іншим. Ми ніколи не знаємо як може обернутися наше життя. Можливо те запізнення якимось чином принесе вам користь ... Хто зна ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все відносно може коли ви швидше приїдете місце де щось станеться.

Я за те, щоб всі їздили по правилам, тоді всі будуть встигати куди треба, і пам'ятайте аксіому "кто не торопится, тот не опаздывет"!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...