Перейти до змісту

27а маршуртка-камікадзе


Damask

Рекомендовані повідомлення

init, Водієві було років 25-30 ? Бо якби старший мужик за 40 - то неадекват вилетів би через вікно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

А я б на місці водія чемно попросив би того неадеквата вийти, а якби він цього не захотів - закриваю двері та їду на Грибоєдова. Думаю пасажири не були б проти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скинутися всією маршруткою по плюсі?

До речі, який з вигляду був неадекват? Качок бик 2м*120кг чи мєлкий чмошнік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене колись була ситуація.

Сижу ззаді в Богдані (біля дверей боком), а напроти якесь чмо бухе і шось рявкає до мене)) Я собі не зважаю... Тут бачу воно лізе руки простягати і якраз маршрутка тормозить... І той бухарик летить через весь салон і головою в поручень буля водія)) Розлупив трошки голову)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене колись була ситуація. Сижу ззаді в Богдані (біля дверей боком), а напроти якесь чмо бухе і шось рявкає до мене)) Я собі не зважаю... Тут бачу воно лізе руки простягати і якраз маршрутка тормозить... І той бухарик летить через весь салон і головою в поручень буля водія)) Розлупив трошки голову)

Колись їдучи від Там-тама до 5 школи мав неприємну розмову з одним підвипившим 40-літнім чудом... почав хамити моїй дружині поки не зрозумів що я її чоловік, тоді на мене переключився - ну я запропонував йому продовжити розмову на зупинці, він зразу "а я чо, я нічо..." навіть пошкодував що пора виходити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скинутися всією маршруткою по плюсі?

До речі, який з вигляду був неадекват? Качок бик 2м*120кг чи мєлкий чмошнік?

десь за 90кг, 1,85м росту. проти моїх 70кг з 193см

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скинутися всією маршруткою по плюсі?

До речі, який з вигляду був неадекват? Качок бик 2м*120кг чи мєлкий чмошнік?

десь за 90кг, 1,85м росту. проти моїх 70кг з 193см

Один мій знайомий, який в свій час серйозно займався боксом. любить в таких випадках казати: "Чим більша шафа, тим голосніше вона падає"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я з ним не бився, просто перехопив його за шию, коли він летів на дівчину. Цікаво, що він одразу перестав тріпатись коли впав на сидіння.

Він, навіть, згодом казав, що то все наклепи і його обмовляють)))

Маю його фото і фото номера маршрутки. Сфотав телфоном, провсяк випадок, бо він дівчині погрожував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля... 70 кг и под 2 метра роста не смог вынести из маршрутки того быдла? нюансы есть,но, извините,при моих полтора метра роста, и 40 кг. доводилось успокаивать успешно. не в обиду,но факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі можна було б і викласти його фото. Не знаю правда що модератори скажуть. В будь-якому випадку якщо можеш скинь мені його у приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зірку робити з нього не буду.

Можливо й правильно. Але якби його фото зявилося б тут я думаю його репутація не хіло підмокла б, особливо серед його колег та "подруг".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

извините,при моих полтора метра роста, и 40 кг. доводилось успокаивать успешно. не в обиду,но факт.

Гетто ти це серйозно ? Якщо так то куфать нада больше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну дык, не каждому же дано габариты Маньяка или Ярчика, иногда и маленькие и худенькие надо что бы были :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля... 70 кг и под 2 метра роста не смог вынести из маршрутки того быдла? нюансы есть,но, извините,при моих полтора метра роста, и 40 кг. доводилось успокаивать успешно. не в обиду,но факт.

Ну ти Чак Норіс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чак Норис не при делах ваще :)

очень часто можно выиграть дуэль не применяя физической силы, речь идёт не о глухих переулках,где сначала бьют,а потом уж спрашивают, а о многолюдных местах, тем более в закрытых пространствах типа набитой маршрутки,проверенно, если всё грамотно сделать,то агрессия инициатора быстро обернётся против его же самого, но это надо уметь, и главное!!! не бояться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, у тебя есть примеры усмирения гориллы? Она может оторвать человеку голову одним движением и гораздо лучше поддается приручению, чем бухой двухметровый чувак в маршрутке.

Ты конечно мелкий у нас, но не говори "как я одному художнику на ботинок плюнул" в данной ситуации. Потому что если человек(здоровый, то есть большой) дебоширит, то ты просто вылетишь в окно мимоходом, и этого никто не заметит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Сьогодні добирався з ГПЗ на залізничний вокзал четвіркою. Спочатку тихий і приємний водій. За метрів 300-400 до кінцевої на ЖД водій шо робить..дістає цигарку і починає курити будучи за кермом. Позаду водія сидить міліціонер. Як не як а представник закону, якого ВСІ мають дотримуватися. Працівник міліції бачить факт правопорушення, але спокійно собі мовчить. Я не витримую на ближайшій зупинці і кажу: "Шовер, за кермом не курять" і починаю виходити з маршрутки. Ніхто з салону навіть слова в підтримку не пікнув. Міліціонер навіть не пошевелився. Шофер стримано відповів "Добре". І як після того боротися із правопорушеннями, якщо навіть представнику закону це "до лампочки".

2) Закон про заборону куріння в громадських місцях вже вступив в силу? (якщо не помиляюсь то начебто так). Тоді чого ніхто не штрафує тих хто курить на зупинках? На зупинці ще можна відійти від курця і дихати нормальним повітрям.....але коли така свиня (інакших слів не підберу) нервово докурює цигарку, кидає її на тротуар(не в смітник навіть) і заходить в переповнену маршрутку то здається вбив би його. З чого він взяв шо я маю дихати димом з його рота? я не переношу диму від цигарок. Чому тоді такі як я мають страждати від того що хтось курить ? є якісь методи боротьби з такими явищами ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...